Přidej zprávu »
Šebík: Vietnamská odysea po roce a pul ožívá?
Komar: Tak kapitol bude vice - snad. Teste se! Komar zvysuje dopravni nehodovost v Ho Chi Minh City!
Komar: A uz jsem zpatky... ocekavejte posledni kapitolu Vietnam na kole a zaverecnou zpravu a epilog Komaruv triumfalni navrat, v kterem uz opravdu nebude zadne zvraceni.
Elephant: Kdy se vracíš, čéče
sirenka: No tak pokud bude s nutelou... , jinak se nedá jíst Čekala jsem tak zrnko rejže (neho stébllo...) z vietnamskejch polí Jsme jednou vezli ze Španělska Liborovi (kterej puvodne mel ten zajezd vest) 70 l portskýho a jak jsme si s nim užili na jednodenním zájezdě do Andory, když zůstalo v autobuse, ti pak třeba někdy povim...
Komar: Sirenka: hm, Slavek z Adve asi muj blog necte, ale presto se ozval, ze by uvital tak 15-20 m hedvabi. Ze uz doslo. Nekdo chce pionyra, jiny se spokoji s pionyrskym satkem. No neco dovezu. Co treba toastovy chleba? Sebik: No tak ted jsem zavzpominal a slozil se zase smichy... Jen pockej. Mraveneckove: Zitra, neradi. Biolit na vas.
mravenečci: Nám taky trochu! Nám taky trochu!
Šebík: A mně??
sirenka: Taky mi přivezeš nějakej suvenýr...?
Komar: Hlava pometena? To jako metlou. Prosim ctenare elefanta, aby se bez osychu vyjadrili v diskuzi (klidne annonyme) coze to mam Bare privezt za suvenyr...
Bára: Komár Kuzmič, hlava pomätená!
Elephant: Halelujah!
Komar: Prave me rozhodila jedna Vietnamska holka, ktera me odchytla na ulici a prohlasila, ze vypadam jako Dzisus. Kristova noho, asi bych se mel oholit.
Komar: Aj takto zprostredkovane citim vroucnost jeho pozdravu jsa zcela a uplne rozjaren tim, jak na mne v hloubi sve duse a cistote sveho srdce mysli.
Š.: Pozdravuje tě Mikul. On se stydí to tady explicitně vyjádřit
Bára: Radšej nie
Komar: Muzes tuto myslenku rozvinout v ankete : )
Komar: 2Sb: No to je zajimava myslenka. Myslis, ze dat jim po pr... bambusovou lati by zazehnalo mezinarodni konflikt. Nebo vyhlasit, ze kdyz slozi zbrane dostanou kazdy tolik zmrzliny, kolik chcou? Nebo pohrozit, ze se zuju?
Šebík: Nechceš zaskočit do té thajsko-kambodžské válečné zóny a urovnat to tam trochu? No... a kdyby to neklaplo, tak bys aspoň mohl nerušeně vegetovat v tom chrámu.
Komar: 2JJ:No snad se dostanu k noclehu ve vesnicke Laosske nemocnici : )
J.J.: Ahooj, hajzlove historky a asijske spitaly jsou docela prijemnym rozptylenim . Zde jsem neustale mezi poblityma, posranyma a zasoplenyma miminama, takze jen tak dal, per to do nas, my to vydrzime ( hlavne ze to neni citit)
B.: Skrývať sa v bambusovom roští, aby náhodou nemusel do laoskej ekonomiky prispieť 5kč, to vie len Komár!
Šebík: Škoda že dálnic je u nás dost a betonářská lobby nemá důvod mstít se na nás budováním Buddha parků...
Bára: Klobúk dole, že sa ti podarilo pod výkalovo-mŕtvolno-zvratkovým odérom durianu rozpoznať jeho chuť!
Komar: No Barusko... uz pisu dalsi historku z toalet... Letenka tam nebyla, ale i tak to stalo zato...
Bára: Na Honolulu
Šebík: Třeba příště najdeš na umyvadle letenku domů... Schválně, do jaké bude asi země?
Bára: Ach bóóóže, už to začína.Hajzlové historky...Je to nutné? Ti aspoň niečo osvetlím My sme za trojmesačný pobyt v JVA kvetiny ani vonné tyčinky na záchode nevideli, takže to bežnou činnosťu uklízeček nebude :-)
Komar: Barusko, ty bys zazse potrebovala hojdackovou terapiu,coz? Ing. Ping. Cililink Komar KKHO, CSc.
Baruška: Domnievam sa, že by si sa mal čo najrýchlejšie vrátiť. Trópy ti udierajú na mozog. Mgr.Ševčíková (psychológ)
Shoutboardy končí. Více zde.