Přidej zprávu »
Dami: Ahoj Soptíku, s tímhle seriálem bohužel nepočítám, nějak mě nezaujal :) Jinak děkuji za nabídku s pomocí, ale zatím zvládám stránky sama. A taky díky za pochvalu, to vždy potěší :)
Dami: Honza: Ahoj ... 1.-6. řada Drzé Jordan je nově komplet upnuta na Hell ... odkaz bude u seriálu během dneška. Také jsou nově na Hell Upnuty Črodějky, komplet 1.-8. řada. Odkaz na stažení tam bude taky běhěm dneška.
Dami: True Blood 5. řada se souká na Hell ...
Dami: Moni: je to multidub, musíš si čj nastavit v přehrávači :)))
Dami: Zdenka: dneska začnu uploudovat TB-5 a 6 na cz share :)))
Dami: CSI LV 12.řada je již na Hell, souká se tam TBBT 6. řada. Pro odkazy si pište na můj meil, dokud tady odkazy neupravím :)))
Dami: Pro všechny: jiné seriály, než mám tady na stránkách zatím nebudou. Upload bude prozatím jen na Hellshare.
Dami: Květka: na Drzou Jordan taky přijde řada, jen to chvíli potrvá :)))
Dami: Michal: změň přehrávač nebo nainstaluj kodeky, seriál jede v pohodě v multidub :)))
Dami: Lukas M.: CSI LV a BBT bude následovat po uplouadu TB :)))
Dami: zdenko: na hell je True Blood 5. řada, soukám tam i 4.řadu, bude následovat 1.-3. řada :)))
Dami: Nogin: Díky. Bohužel s tímto seriálem nepočítám.
Dami: zdenko: 4.ř True Blood mám, ale je to bohužel jen tvrip, takže nic moc kvalita. Na požádání upnu na hell hned po dokončení CSI LV.
Dami: anezka: Je mi líto, ale jednak NCIS v MP4 už nemám a ani bych to na ulož.to nedávala.
Dami: Ahoj Pavle, na hell už je celá první řada CSI LV a právě tam sunu 2.řadu. Všimla jsem si, že jsem měla na stránkách špatně napsaný odkazy, proto se tam nikdo nedostal. Už je vše ok a můžeš stahovat. Upnu tam vše až po 10, řadu, 11.ř. už tam je.
Dami: ella: Díky. Pokud si počkáš, můžu upnout celou DJ na hell, ale chvíli to potrvá.
Dami: Monka: Už je to asi smazaný, ale bohužel na ulož.to ode mě ani nebudou.
Dami: Lukas M.: Jak bude 12.ř. CSI LV a BBT 6, budou určitě i tady :)))
Dami: ještě dodatek k BBT, jen v sekcích nebyly odkazy, jdu je tam naházet :)))
Dami: Opravdu jste mě potěšili, že máte zájem sem i nadále chodit, aspoň někteří
Dami: CSI LV 11 - taky bude, hned po 3. řadě BBT
Dami: The Big Bang Theory - na hell je 1 - 2 - 4 - 5. řada chybí, tu uploadnu ... zítra začnu ...
Dami: Carifornication - mám pouze 1.-4. řadu a ta na hell je ...
Dami: Ahoj všichni. Věděla jsem, že mojí zprávou o uploadu pouze na Hell nebudete nijak nadšeni. Je mi to líto, ale tohle je jedinej server, kam dostanu jeden díl cca o velikosti 400mb asi za 40 minut. Na cz Share to samý soukám zhruba dvě hodiny a ještě jsem ráda, když se to upne a nevyhodí na konci upl chybu. Na uloz.to soukám to samý 3,5 hodiny. Bohužel už nemám ten superrychlý internet, jak jsem měla, když jsem s těmihle stránkami začínala. Jsem ráda, že vůbec nějaký internet mám. V toto případě, už nevidím důvod, namáhat se s uploadem na Hell, když odtud nikdo nestahuje, pro mě je to zbytečná práce. Nevidím ani důvod nadále pokračovat s těmito stránkami, proto nechám dojet placený hosting, což je asi někdy v květnu nebo červnu a ukončím je. Pokud se ale najdou zájemci, kteří by z hell chtěli stahovat, na požádání cokoli upnu.
Dami: Ano má, má za to kredit na stahování a nebo i provizi, pokud to někdo stahuje přes registraci. A taky záleží na tom, jestli tu provizi ten server nabízí.
Dami: Ahoj Pavle a díky :) No co Ti mám na to říct, na všech třech serverech mizí soubory a já nevím proč. Nebo řekla bych, že i vím, prostě to někdo označí jako porušení pravidel nebo něco a soubor se smaže. Většinou to udělají ti, co si vše postahují, upnou za sebe a pak nahlásí ty, co postahovali, aby se stahovaly ty jejich soubory. Já jsem se rozhodla, jak je napsaný výše, že budu uploudovat jen na jeden server a to na ten, kam mi to jde nejrychleji a to je Hell. Na CZ Share a Ulož to soukám jeden soubor kolem dvou hodin a než bych to tam všechno upnula, byla bych už babička no ono už teď k ní nemám daleko Takže je mi líto, ale vše bude postupně jen na Hellshare.
Dami: Slater: Ahoj, tento díl je ještě ke stažení na CZ Share
Dami: Luďka: Sex ve městě v plánu bohužel nemám.
Dami: bassi: NCIS 8 bude v brzké době, ale Námořní hlídku zatím nemám v plánu.
Dami: Haj: Californication stále nejede, ale všechno bude, vydrž
Dami: Jiří: Dívala jsem se na všechny 3 servery a nikde už není ani jeden díl CSI LV, takže bude probíhat nový upload všech sérií. Měj strpení.
Dami: Missa: Na Hellshare je ke stažení celá 5. serie CSI NY. Zrovna se uploudují poslední díly serie.
Dami: Lukas1984 ba/Missa: Ahoj, postupně uplouduju vše, ale bude to chvíli trvat. O víkendu jsem nauploudovala pouze 3. řady seriálu o 23 dílech. Mám prostě šnekovej net a nijak to neuspíším. Tak mějte strpení, prosím.
Dami: hhary: Pravděpodobně se serál na uloz.to vytratil a bylo by potřeba ho znovu upnout. Bude to chvíli trvat, než se k němu dostanu.
Dami: Kessi: sekce filmů není dodělaná a asi ani nebude. Seriály mi zaberou dost času, takže tě asi zklamu.
Dami: Libor: Miami 9 určitě bude, ihned po odvysílání v bedně
Dami: Jirka: Ahoj, tyto seriály zatím nemám v plánu.
Dami: Seriál Closer se právě vysílá, v nejbližší době přidám 6.řadu, pak postupně budu přidávat díly 7. řady.
Dami: homer: Jasně a snad to bude brzy
Dami: Nemáš za co maky, už mi bylo po stránkách smutno a taky by byla škoda, nechat je ladem, když jsem se na nich tak nadřela
Dami: Ahoj, CSI Las Vegas 11 určitě bude, jen to chvíli potrvá Bohužel o seriálu Hra o trůny zatím neuvažuju.
Dami: Ahoj, 4.řada True Blood bude, ale bohužel jen tvripy.
Dami: Ahoj všichni, tak Vám všem slavnostně oznamuji, že jsem se opět pustila do aktualizace stránek. Stránky nebudou až takový problém, ale upload a reupload souborů na ty třii servery potrvá trochu dýl, nejde ani tak o čas, jako spíš o rychlost mého netu. Ale jsem ráda aspoň za tu rychlost co mám. Tak Vám opět přeji příjemnou zábavu, při prohlížení mých stránek
Dami: AHOJ, tak zase po dlouhý době se omlouvám, za neaktualizaci stránek, ale bohužel jsem se stěhovala a tam kde bydlím, jsem prozatím bez internetu. Moc mě mrzí, že nemůžu aktualizovat stránky. Budu se snažit, to co nejrychleji napravit, ale nemůžu slíbit, kdy to přesně bude. Tak se ještě jednou omlouvám a věřte, že stránky určitě nenechám zaniknout.
Dami: AHOJ VŠICHNI: Velice se Vám všem omlouvám, ale pro nedostatek času, je aktualizace mých stránek pozastavena (asi tak do konce ledna). Budu všas informovat, kdy se k tomu opět dostanu.
Dami: Jára: Ahoj, nevím jestli to zvládnu díky svátkům ještě letos, ale po Novým roku tady určo bude
Dami: Folejtarová: Ahoj, už jsem to tady psala, stane se, že některé díly prostě smažou, zkus kouknout na ulož.to a nebo Hell, jestli tam ty díly nejsou.
Dami: Maramerry: Ahoj, to proto, že na Hell všechno nějak záhadně mizí :))) Jednou za měsíc to kontroluju a uplouduju vše znova, ale za chvíli je to zase to samý.
Dami: Jára: Ahoj, Dexter 4. řada bude po odvysílání celé serie, jak normal, tak i MP4. Co se týká NCSI, tak je to dabing z Hallmarku, proto je jiný.
Dami: Erik: Ahoj, myslím, že jsem ti i odepisovala. Nejlepší bude, kdyby ses mi ozval na můj skype: damiwildcaths a můžeme se domluvit tam po chatu, bude to rychlejší, bývám tam denně.
Dami: nrozarka: Zkus si stáhnout takový přehrávač, který ti cz a en oddělí. Já mám třeba GOM player, VLC player, KM player.
Dami: Gomeez: Mnohokráte děkuji
Dami: Jára: Díky, tak to jsi mě uklidnil
Dami: volada: Jo, tak tom sem se koukala. Dala bych dohromady tak první serii, druhou tak možná s titulkama a třetí nikde není. takže bohužel, tento seriál nebude.
Dami: Jára: Ahoj, sice ještě nemám Dektra v avi, ale v MP4 taky může být. Dáš mi na to zase tak měsíc ???
Dami: volada: Ahoj, to první nevím co je a Pobřežní hlídku zatím neplánuju.
Dami: Jára: Ahoj, stránky se aktualizují a uploaduje se
Dami: Tripunc: No tak to doufám není za co
Dami: maky: Přemýšlím, ale hned tak brzo to nebude
Dami: Styll: 6. řada seriálu Jak jsem poznal Vaši matku zatím ještě nebyla s cz dabingem vysilána, takže si musíš počkat, stejně jako já Hned jak ho odvysílají, bude tady i v MP4
Dami: Co se týká ostatních seriálů v MP4, budu je dělat jen na požádání a to jen ze seriálů, které jsou v seriálech. Takže pokud máte přání, ozvěte se
Dami: wewenika: Díky, to jsem pravdu ráda.
Dami: Jára: Ahoj a díky. Seriál NCIS v MP4 tady budeš nejpozději do měsíce mít
Dami: Tripunc: A věříš, že ani nevím, jak se to stalo ??? No, ale vše je již napraveno. Je jak v seriálech tak i v MP4 seriálech
Dami: Díky maky
Dami: Ahoj Kuko, to proto, že tam 4. řada ještě není. Zatím je jen s titulkama a tu tam dávat nebudu
Dami: Michal 11: ahoj, všechny seriály jsou v CZ, pokud to není uvedeno přímo u seriálu. (některé seriály jsou v multidub Cz-En)
Dami: maky: ahoj, kontrolovala jsem to a vše je OK ...
Dami: lovers: díky, taky se na ni už těším
Dami: David Haj: Díky ... Super, spoj se se mnou přes mail a nebo ICQ (uvedené tady dole na stránce) a nějak se určitě domluvíme.
Dami: Andrea: Zatím Hvězdnou bránu nechystám. Mno, uvidíme, třeba časem
Dami: Javor: ahoj a díky ... Tak to mě mrzí. Popřemýšlím, že bych hodila ke každému seriálu kompletní seznam, ale až někdy v budoucnu
Dami: Andrea.: Díky... Kontrolovala jsem odkazy na CZ Share a je to v pořádku, i odkaz odtud ze stránek funguje. Takže obojí je v pořádku. Stává se, že ti CZ Share nahlásí, že soubor momentálně není dostupný, chce to zkusit o chvíli později a jde to.
Dami: marta555: Díky ... O těchto seriálech jsem zatím neuvažovala, ale uvidíme, třeba je tady jednou najdeš.
Dami: magyc85: Nemáš za co, ale jak jsem psala, nebude to hned, rozhodila jsem sítě a mám to slíbeno, takže mě to nijak neomezuje. Budeme ale všichni rádi, když to bude ještě letos
Dami: magyc85: Tak tě zklamu, hledala jsem, ale bohužel jsem neuspěla stejně jako ty.
Dami: magyc85: Díky za pochvalu, ta vždy potěší. Ráda přivítám návrhy, jaké seriály by tady mohly být.
Dami: Bblondie: Ahoj, ano budu, ale pravděpodobně až po odvysílání celé šesté série.
Dami: Díky za pochvaly, moc mě těší, že se web líbí. Pokusím se odpovědět všem. ANONYMNÍ: Bohužel už ani nevím, kde jsem ty hodiny vzala, prostě jsem je našla někde na netu. BERRY: Poslední dobou nemám moc času, tak stránky tak trochu zanedbávám, ale budu se snažit přidat nové díly co nejdřív. KACHNA6670: Seriál True Blood jsem neviděla a když jsem se na něj chtěla podívat, bohužel jsem ho nikde ke stažení nenašla. Takže seriál nebude. VYVRNC: Ano, všechny seriály a filmy, které tady budou, jsou s CZ dubingem.
Dami: .Fénix: Ahoj a díky :o) NCIS se právě vysílá na nově, takže v CZ mám nejnovější ze 7.řady 8.díl. Na CZ Share už je, ještě musím dodat linky sem, to bude tak do konce tohoto týdne.
Dami: ..Lackis_of_PV: Ahoj, já jich mám zatím jen 10. Zbytek ještě u nás myslím odvysílán nebyl.
Dami: Sovět: Ahoj, CSI: Miami od poloviny šesté řady v češtině na CZ Share časem určitě bude. Momentálně mám 6.-8. řadu slovensky a novou 9.řadu, která se nedávno začala vysílat, jen s titulky. Pokud by nyl zájem, klidně to tam hodím i ve slovenštině. PS: Díky, jsem ráda, že se web líbí. :o)
Dami: TERRY: Ahoj, díky :o) Zkoušela jsem všechny 15tý díly a šlo to jak má ... třeba u tebe byl jen momentální výpadek :o)
BlueBoard.cz ShoutBoard