Přidej zprávu »
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
Michal Kubala: Ahoj, mám nápad kterej bych chtěl už delší dobu zrealizovat, jde o uspořádaní výstavy(prváci, druháci, třetáci), záleží jak budete chtít a jednalo by se o prodejní výstavu kterou bych chtěl věnovat onkologickému ústavu v Brně. Výstavu bych realizoval někdy po Novém roce, budu rád když mi někdo pomůže s realizací s tím že moje představa je taková že by tam měl každý take tři/čtyři fotografie.
Frantisek: Náš bývalý kolega Martin nabízí job! "je to svatba 27.8 od 11 do 16 hod. Kdo ma zajem (cena, misto,atd) at napise na martin@foto-vecera.cz" Dodal bych, že pokud jdete dělat svatbu poprvé v životě, vezměte s sebou ještě jednoho kolegu fotografa! F.
Bára: škoda, že o té přednášce o softproofu nevědělo více lidí. Článek mě zaujal a kdybych věděla, že přenáška bude, šla bych se tam podívat.
emil: Svoje fotografie na výstavu Prague Photo ukládejte na počítač v ateliéru (ten nový) - přihlaště se pod uživatelem "fotograf" (heslo stejné jako jméno) a na ploše najdete příslušnou složku. Delší strana fotografie by měla mít minimálně 2000px a úplně stačí když jich dohromady bude deset. FOTOGRAFIE JE TŘEBA ODEVZDAT NEJPOZDĚJI V PONDĚLÍ 21.3. !
Petr: V atelieru se objevil nový počítač Je určen pro úpravu fotografií a není na něm připojen internet. pro přístup využívejte účet fotograf s heslem fotograf. Monitor, který u něj je, tak je dosti drahý a proto Vás všechny prosíme, aby jste v jeho okolí dodržovali pravidlo "žádné pití a jídlo" a na stůl nedávali tašky a jiné věci . Jsme jediná škola v republice vybavená tímto monitorem a dovolím si říci, že jedna z mála, která má takto výkonné pracoviště, tak si ho važme.
emil: Ja si dovolim dodat, ze pokud by se nekomu podarilo sebirat v soucasnem druhem rocniku ty lonske prace na zdroje a vlivy tak neni problem to sestavit do podoby clanku a publikovat. O to bych se postaral. Ja jsem bohuzel vloni nebyl pritomen prezentaci takze ani nevim co kdo mel.
Frantisek: Chválím Báru za ohlas... :-) Nevím jak to má druhý ročník, ale s prvním ročníkem píšeme společně test z dějin fotografie. Rozšířil jsem si seznam autorů vždy o cca 3 ukázky ke každému jménu. Bylo s tím dost práce, tak proč si to nechávat pro sebe: odkaz » A nakonec: rozhodně nemohu zaručit, že se v testu objeví vždy jedna z těch tří fotografií... :-)
Bára: Ty zdroje a vlivy jsou moc fajn :) škoda že tu nejsou i ty z minulého roku
Petr: Přeji všem krásné vánoce a šťastný nový rok...
BlueBoard.cz ShoutBoard