Přidej zprávu »
Yuno: Hlásím feature. nekompatibilita s Win 8, na Win 7 chodilo bez problémů, na Win 8 mi zmizela tlačítka OK a Cancel úplně u všeho. Tzn. chci vybrat složku do které to bude házet překonvertované soubory - složku mohu vyhledat, ale nemůžu to potvrdit, okno se zasekne, nejde kliknout vůbec na nic (resp. jde, ale ozve se jen ten zvuk, že to nejde, a nic se nestane) a jediný způsob jak shodit program je přes Task Manager.
kiktty18: Dobrý den. Mám pro Vás tip, je to nová forma přivýdělku, velice snadná na pochopení. Já si takto přivydělávám již od května a nemám slov, jak snadné to je :) Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu :) Kdyžtak mrkněte na odkaz »
jana: Prosím o pomoc, nejde mi převádět z mp3 na wma....
milda: jen dotaz , jak odunstaluji program Milan's GUI 4 jinak velká spokojenost s tímto programem když tak na adresu aldova@seznam.cz děkuji
freename: Zdravím. Chci se zeptat, jestli bude v novém MG5 možnost i rippování a případná editace ID tagů na již existujícíh souborech. Díky a hodně zdaru při vývoji. PS: také se přidávám k otázce, kdy se můžeme těšit na MG5?
ipj: je již dostupný MGUI 5.0 ???????????? dík za odpověď paje@quick.cz
tie: Díky. Budu se snažit
Feela: Čus, Mgui4 je fakt skvělej program! Díky a fandim ti abys dotáhnul pětku
tie: Poslední verze kodeků určitě budou v MGUI 5. V Milan's GUI 4 je možná záměna nových kodeků za starší, za podmínky, že v nich nebyly změněny příkazy do příkazového řádku. Takže např. u MP3: stačí stáhnout novou verzi Lame a umístit soubor lame.exe místo původního (starý si zazálohovat). Nyní stačí vyzkoušet zda převod funguje nebo ne. Za to neručím.
Yoki: Nejsem odborník a děkuji za takový program. Jenom mi chybí možnost přidat (nahradit) novější verze kodeků, např. Lame, resp. nevím, jak to udělat. Umíte prosím poradit, nebo musím počkat na verzi 5, na kterou se těším, a kde lze předpokládat poslední verze kodeků? Děkuji.
tie: K vydání verze 5.... Sliby, chyby. Mohl bych zde vysypat spoustu výmluv, ale jedna stačí - nedostatek času v kombinaci s důležitějšími záležitostmi. Nová verze bude určitě ještě letos...
tie: Díky za postřehy. Bude opraveno.
Zbynek: Měám 2 výhrady: 1. Do MP3 jde zapisovat pouze tag v1, v2 nejde. (Ř: Lame umí přidávat tagy v1 i v2.) 2. Při převodu FLAC-MP3 se zapisují tagy ve špatném kódování - we Winampu se špatně zobrazují. (Ř: Překódovat do správného kódování, poté zapsat pomocí Lame)
Zbynek: Jak to vypadá s programem, je už léto 2006 a verze 5 tu není.
tie: Díky, za postřehy. Dialogová okna budou, drag&drop v rámci programu také...
Kraken: Ahoj. Předně díky za tenhle program, fajn věcička. Jedna chyba: závěrečné dialogové okno po dokončení kódování "konverze dokončena"(nebo něco v tom smyslu) není modální. Stalo se mi, že zůstalo schováno pod hlavním oknem programu a mohl jsem se uklikat na nereagující zavírací křížek programu. Takže předělat okno s hláškou na TopMost. A jeden námět na vylepšení - přidávání souborů je zdlouhave, hodilo by se implementovat Drag&Drop.
tie: Ano, v nové verzi bude možné pracovat i se soubory M4A (MP4).
nemo-2: Velkou radost by mi udělalo, kdyby program uměl m4a, zvažte to prosím. Milan's GUI považuji za nejlepší překladač.
Edam: pri rozbalovani mi se zobrazi chyba ze je archiv poškozen skoušel jsem to parkrát
Jíra: Chodí mi to sqele. Jenom malá chybička - formát WMA musí mít koncovku z mínusek (.wma), aby se dal převést jinam, než do WAV. Nešlo by to odstranit? Trochu to zdržuje práci... Diktafom Olympus řady WS-3xx mi nahrává jen ve WMA a zprávy mi zásadně označuje verzálama. Díky.
jabbi: vynikající prográmek...jednoduchý, intuitivní, rychlý...dokonalý!!!!! z flac do mp3 za chviličku
tie: jj Známá chyba. Bude (je) opravena
Glove: Tož problém byl v názvu souboru. Zatímco "abcdefg_2006-10-02.MP3" neprošlo, "abcdefg_2006-10-02.mp3". Ano, bylo třeba převést příponu na malá písmena
Glove: Asi jsem natvrdlík ale ať dělám, co dělám, nejede Při spuštění konverze (zkoušel jsem z MP3 do OGG nebo AAC) to hned skočí na 100%, objeví se dialog hotovo (to by byl rychlík :-)) Ale nic není uloženo. Předpokládám, že se nemusí všechny ty kodeky postahovat a nainstalovat?
tie: Díky, pracuji na tom
Karel: Super program doporučuji ho všem který potkám, kdyby byl trochu více přehlednější byl by úplně super.
brade: Cau program je dobrej ale chtelo by to prekopat komplet design a ovladani :) mozna bych neco navrhnul... contact - job4me@brade.cz
tie: Odkaz na Ogg Vorbis jsem opravil...
tie: Jiný lame.exe použít většinou nejde, protože tvůrci v novějších verzích používají jiné příkazy...
bb: Chtel jsem si stahnout semestralku Komprese zvuku OGG Vorbis, ale "Chyba 404 - soubor nebyl nalezen" Mohl bys ji vyvesit znovu, diky.
bb: po zameneni za jiny (novejsi) lame.exe prestal cokoliv delat, tudy cesta nevede
tie: Stačí nastavit v Profilu: Insane (CBR 320kbps). Jinak je to odstupňované podle kvality... první (fast standard) nejhorší, poslední (insane) nejlepší. To platí pro VBR. Pro záložku CBR čím větší číslo tím větší kvalita 0-320 kbps. Popř. nastavit kanálový mód STEREO.
athila: hola, mám origo cd a chci si z toho udělat mp3, ale co v nejlepší kvalitě. Nevím jak to dole mám nastavit. Tak pokud někdo znáte nastavení pro největší kvalitu budu rád za info.
HonzaD: chtělo by to poedporu do víc OS (9x, 2000, pripadne linux) a mozna udelat to graf rozhrani trochu prehledneji a min preplacane ale jinak je to asi nej program zadarmo co znam na prevod hudby.. snad vyjde brzo nova verze
HonzaD: chtě
tie: Asi to bude MP3 Lame kodekem... teď jsem se s tím lupnutím setkal právě u tohoto... Zkuste si najít jinou verzi MP3 Lame kodeku a nahradit soubor "Lame.exe" v adresářit "codecs". Nezaručuji ale funkčnost jiných "nových" verzí kodeků s Milan's GUI než jsou součástí programu.
bb: Jeste jsem zapomnel dodat k predchozimu. Pri prevodu ape do wav a pote wav do ogg to nedela.
bb: Jsem spokojeny uzivatel, moc se mji libi MG4, jen mam takovy problem. Pri prevodu ape na mp3 nebo ogg (jine jsem nezkousel) mi na zacatku prehravani vysledneho souboru pokazde lupne (zachrasti, nevim jak to presne popsat). V cem je chybicka?
tie: Vývoj Milan's GUI 5 se zpožďuje a vydání se odkládá zatím na neurčito... léto 2006
MiZ: Přidej DSS formát pro diktafony OLYMPUS to by bylo super.
tie: Něco jsem sehnal. Uvidíme...
Cyphr0: Super program. Zkus zabudovat i podporu VQF, tedy jestli seženeš kódery
Ladislav Jaromir: Pokračování předešlého. Po nainstalování příslušného souboru Windows Media Encoder 9 je funkční převod souborů z formátu wma do vaw. Tedy v tomto je program funkční. Ale pokud zvolím jiné přednastavené formáty v okně výstupní formát, tak je převod nefunkční. Četl jsem manuál ve formě Helpu, ale nenašel jsem, pokud jsem přehlédl omlouvám se, žádnou informaci jak uvedené formáty dodatečně nastavit jako například jsem nastavil rucně výstupní formát v souboru ini. Zde poznámka - výstupní direktorář formou volbý z hlavního okna nemohl být proveden pro nemožnost celého okna pro tuto volbu. Děkuji předem za pomoc a radu. Má emailová adresa je ladislav.jaromir@tiscali.cz.
Ladislav Jaromir: V lednu r.2006 jsem si stahnul Váš program a to i s přihlédnutím k pozitivním názorům uvedených v diskuzi na www.slunecnice.cz. Žel nastaly problémy a to tyto. Některé okna jako např. Nastavení není celé rozbalené/vvykreslené na monitoru, neboť chybí spodní část, kde je v Helpu v příslušné části vidět tlačítka >OK< a >SAVE
tie: Bohužel, nemám možnost otestovat ve WIN2000, takže je to možný.
janík: re: tak tento způsob právě ve W2K nefunguje, alspoň u mě
janík: re:tie: Přidat více souborů najednou jde tak, že označíš soubory, který chceš přidat a klikneš na tlačítko "PŘIDAT".
BlueBoard.cz ShoutBoard