Přidej zprávu »
Pavlicek:  Usnesení: „ZV žádá všechny členy OSŽ Všetaty, aby každou neefektivnost, nebo organizaci práce ohrožující bezpečnost, která je nařízena vedoucími pracovníky, hlásili ZV.“ Tato oznámení zasílejte místopředsedovi Jirkovi Pavlíčkovi – jiri_prag@seznam.cz, který je bude sumarizovat a ZV je bude se zaměstnavateli důsledně projednávat.
Pavlicek: Dle PKS SŽDC mohou odborové organizace navrhovat zaměstnavateli okruhy zaměstnanců, kteří budou očkováni proti klíšťové encefalitidě. Členové ZO OSŽ Všetaty, kteří by měli o očkování zájem se nahlásí Jirkovi Pavlíčkovi na tel: 776 372 203.
Pavlicek: PKS SŽDC na rok 2014 podepsána: odkaz »
Pavlicek: Dalibor Zelený v pořadu Otázky Václava Moravce několikrát zdůraznil, že zástupci OSŽ v dozorčí radě hlasovali pro restrukturalizační kroky, jichž jsme v současné době svědky!! Proto konference OSŽ Všetaty přijala usnesení v němž nedoporučuje svým členům volit p. Nekolu a Nohala do dozorčí rady.
Pavlicek: OTÁZKY VÁCLAVA MORAVCE a DALIBOR ZELENÝ i k situaci v Cargu: odkaz »
Pavlicek: Jelikož o muzikál Mata Hari je veliký zájem, budou zakoupeny další vstupenky!!!
Pavlicek: V nejbližší době bude zveřejněn leták na termály Segedín 2013. Cena pro člena OSŽ Všetaty 800,-. Odjezd v noci z 10. na 11., návrat 14. listopadu ráno.
habich: Stále jsou vollné vstupenky na operetu MAM´ZELLE NITOUCH,vztupenky je možno objednat oproti uvedenému termínu až do vyčerpání vstupenek.Totéž se týká muzikálu AIDA.
Pavlicek: V OÚ Kralupy (PO Kralupy nad Vlt., PO Tábor a PO Praha hl. n.) začaly volby předsedy, do ZV a delegáta VI. sjezdu OSŽ. Volit můžete dne 11.února celý den a 12. února do 17:30 v dopravní kanceláři v Neratovicích, 13. února od 6:30 do 9:30 v zasedací místnosti ve 3. patře v Kralupech nad Vltavou, dále bude volební komise objíždět pracoviště Otvovice, Zákolany a Středokluky. Dne 13. února se bude volit na pracovištích Kralupy n. Vlt.-předměstí, Olovnice, Zvoleněves, Slaný, Zlonice a Klobuky v Čech. 15. února bude možno po domluvě s p. Tomášem Hoskovcem volit v Podlešíně. Prosíme o co možná největší účast!
Pavlicek: Upozorňuji na změnu v kandidátní listině v OÚ Štětí kandiduje kromě pí. Hruškové ještě pí. Švehlová a na změnu ve volební komisi OÚ Mělník, kde bude místo pí. Vávrové pí. Klašková
administrator: Prosím o nahlášení nových hesel u zbývající členů na seznamu zde. odkaz »
Pavlicek: V nejbližší době bude na pracoviště distribuován leták na akci "Termály - Miškolc", tak neváhejte a hlašte se!
admin: Z důvodu opakovaného vkládání reklamy do diskusního fóra, bude každý příspěvek schvalován administrátorem. Upozorňujeme, že se nebude jednat o cenzuru pouze nebude zveřejňována reklama. Zatím se bude jednat o zkušební provoz do konce prázdnin. Následně kontrolu vyhodnotíme. Administrátor.
Pavlicek: ZV se omlouvá ústředí OSŽ a všem členům OSŽ za nepravdivou informaci v usnesení ZV ZO OSŽ Všetaty ze dne 22. 2. 2012, pravda je taková, že OSŽ NESOUHLASILO s organizační změnou, která platí od 1. 4. 2012. Za nepravdivou informaci se omlouváme!
Pavlicek: Na 18. 4. jsou ještě volné 4 vstupenky na představení "Být či nebýt" s Miroslavem Donutilem a Miluší Šplechtovou v hlavních rolích!
Pavlicek: OBZOR č. 13 / 2012: Pojď­me do to­ho všich­ni! - celý článek zde: odkaz » ánky&Itemid=55
Pavlicek: Odboráři v dubnu vyjdou do ulic protestovat proti vládním škrtům - celý článek zde: odkaz »
Pavlicek: ZV ZO OSŽ žst. Všetaty na svém pravidelném jednání dne 22. února 2012 přijal následující usnesení: „ZV žádá podnikový výbor při SŽDC a ustředí OSŽ o odvolání kolektivních vyjednavačů OSŽ za zaměstnance řízení provozu a zástupců zaměstnanců řízení provozu p. Palečka a p. Zazvonila ze všech funkcí. Důvodem je dle našeho názoru nezvládnuté kolektivní vyjednávání, kdy po 6. změně PKS SŽDC je u našich členů v reálné mzdě propad až 3000,- a souhlas s organizační změnou, kdy byla plošně ve všech PO zrušena místa skladníků MTZ, mnohde s dopadem do zaměstnanosti. ZV ZO OSŽ žst. Všetaty se dále domnívá, že by se měl k situaci v OSŽ, zejména po přechodu zaměstnanců řízení provozu k SŽDC, kdy vznikla například i nerovnováha mezi odměňováním výpravčích a strojvedoucích svolat mimořádný sjezd OSŽ.“
bestweb: Chyba v ceníkách opravena
Pavlicek: Národní divadlo: do letáku se nám dostal tiskařský šotek a tak upozorňuji, že představení Srpen v zemi indiánů se koná 16. ledna a ne 18. ledna jak je chybně uvedeno v letáku. Moc se omlouvám!
BlueBoard.cz ShoutBoard