Přidej zprávu »
J&D: Za málo
Veronika: Děkuji! Bylo to ve spamu, tak se omlouvám za zpožděné poděkování.
J&D: Pokusíme se na jaře vše opravit, Žabokvaka nahradíme jiným dílem.
forestman: Koukal jsem, že u Krakonoše nějaké hovado řezalo dříví na lavičce, odřelo ji a zlikvidovalo Žabokvaka. Prasata !
J&D: Už máte v mailu
Veronika: Prosím, napište mi, kde ta studánka je. Díky! Mail veronikajichova@gmail.com
forestman: Koukal jsem, že jste zapracovali i u Chotíkova, jen tak dál
J&D: Pro Toma: Do kolonky e-mail se píše tvůj mail, nikoliv náš, abychom ti na něj mohli přímo odpovědět. Pokud ho tedy máš založený Je to lepší než odpovídat veřejně přes tento vzkazník. A nebo můžeš psát přímo na tento vzkazník, jak budeš chtít. Naposled jsme zde byli o Vánocích. Nic se nezměnilo. Vandal ale místo v zimě nejspíš nenavštěvuje. Taky už tam skoro všechno zničil. Čeká, až se tam objeví něco nového.
J&D: Tomáši, rádi bychom se o toto místo starali, 10 let vzkvétalo, ale díky vandalovi je konec. Tebe by bavilo, kdybys tam něco přinesl nebo postavil a za týden to bylo zničené nebo ukradené? A tak pořád dokola? To fakt nejde. Schválně tam zkus něco dát nebo vytvořit a uvidíš sám, jak to tam dlouho vydrží, hlavně s příchodem jara, až se oteplí.
J&D: Tomáši, je nám líto, ale vandalismus u lavičky neustal a my už místo jen postupně vracíme přírodě. Můžeš tam zkusit sám něco dát, ale s rizikem, že to ten vandal ukradne a nebo zničí. Je nám líto.
J&D: Vandalismus u lavičky Příšov pokračuje děsivým tempem, naše další činnost zde bude spočívat pouze v odstraňování poškozených věcí. To bohužel povede k postupnému zániku místa. Dali jsme místu šanci jeden rok a vandalismus neustal. Milí návštěvníci a děti, víte, komu můžete poděkovat, že lavička už dlouho nebude stát.
J&D: Vandalové se opět pustili do lavičky v Příšově. To je pak těžké dělat něco pro lidi...
J&D: Tomáši, pořád máme ta tvoje sluchátka
J&D: Ano, zajímavé místo. To video bude trvat trochu déle, až se zrychlí naše připojení k internetu, tak bude možné ho nahrát, asi tak začátkem července :-)
Poník: Tak jsem koukal, že už jste jelení svatyni objevili ... těším se na video
J&D: Díky za tip. Zajímavé, určitě navštívíme - jdlavicka - garygeo1
Poník: U památného dubu na vrcholu, nedaleko hradu Kyjov u Malesic jsem dnes objevil překrásnou jelení svatyni... vy co máte rádi takto zvelebená místa, chvátejte než to tam vandalové zničí.
J&D: Tomáši, našli jsme dnes v lese tvoje sluchátka. Napiš na náš mail a pak ti je nějak předáme.
J&D: Nalezli jsme v Příšově u lavičky minci. Kdo jí postrádá, může napsat na náš mail.
J&D: Obnovili jsme Lavičku Příšov.
J&D: To Alislaw: Díky za podporu a za návštěvu místa. Známky jsou samozřejmě pro návštěvníky, aby si je brali. Bohužel už tady taky hodně věcí zmizelo. Snad se to časem zlepší. Těšíme se na vaši další návštěvu.
Alislaw: Zdravím, dnes jsem Vaše místo objevil čirou náhodou na procházce se psovou. Milé překvapení! A plechové prasátko s pěknou říkankou (hned vedle prázdného kanystru) je také originální. Přeji, aby Vám tentokrát lavička vydržela více než 10 let bez újmy na zdraví. (originální jsou i krytky na knihu návštěv a vizitkovník - s dovolením jsem jednu Turistickou známku uzmul). Místo ukážu jen přítelkyni, preventivně...
J&D: To Vincek: Jsme rádi, že se ti u nás líbí. Ale asi nemyslíš Krakonoše, ale naši starou lavičku u Příšova. Tu už bohužel nebudeme udržovat, je tam velký vandalismus. Teď už záleží jen na návštěvnícich toho místa, jak to tam bude vypadat. Krakonoše asi neznáš, je to naše nové místo se studánkou. J&D
Vincek Razák: Dnes jsem byl u Krakonoše, ,škoda, že nesvítilo sluníčko!!!!! V Tachlovicích u Prahy máme prázdniny,tak jsem u babi v Plzni Rádi jezdíme ke Krakonoši,líbí se mi houpačka a babi netřesky na zahrádce i les okolo. Je tam krásně!!!!!!!!!!!!! Vincek.
Forestman: Asi ta omluva nebyla od zloděje. Krádeže pokračují a hnusák pořád úřaduje. Udav se, hovado !
J&D: Věříme, že se ze zloděje stal čestný člověk a krádeže ustanou. Tvá omluva byl čin správného chlapa.
J&D: Tak to je síla. Ubožák, který nemá 20 korun na kus papíru ukradl návštěvní knihu od Krakonoše. Jestli to půjde takhle dál a sprostá zlodějna bude pokračovat, místo zanikne. Na tohle už nemáme nervy. Je nám tě líto, že nepřeješ radost ostatním.
Návštěvník: V návštěvní knize jsou už tři zápisy !
Forestman: Hnusák, ukradl i svícen!
Forestman: Zdravím, u Krakonoše je to hezké, ale koukal jsem, že tam nějaký ubožák ukradl opuncie. To je konec, tady v té zemi snad nic hezkého nevydrží. Chudáci
BlueBoard.cz ShoutBoard