Přidej zprávu »
Myš: Něco málo fotek z letoška. odkaz »
Ladas: Loni jsem se trochu snažil a ubytoval jsem se s rodinkou na internátu tamní střední školy. Je to pěšky 300m a 10 schodů.Není to hotel se snídaní, ale suché spaní v teple :-)
Tomáš Hrubý: Koupaliště jede cca 10 minut chůze od centra m,ěsta, takže není problém zařídit spaní v penzionu. Více info na tel.
Míša: chci se jenom zeptat, nemám stan a potřebuji se někde ubytovat... někde blízko... Díky
Tomáš Hrubý: Jinak děkujeme moc všem co i za nepříznivé předpovědi dojeli. Myslím si, že jsme si užili krásný víkend. A chtěl bych poprosit všechny, co mají nějaké fotky, jestli by se nemohli ozvat na meil nebo telefon. Rád bych je přidal do galerie, ať je jich co nejvíce.
Tomáš Hrubý: Napište mi prosím na meil a domluvíme se. Meil najdete v kontaktech.
Divačka: Pane Hrubý, to by asi neměl být problém, budete je chtít poslat někam na mail nebo vypálit na CD?
Tomáš Hrubý: Samozřejmě, to Vám nikdo zakazovat nemůže. Doufám, že se Vám to bude líbit a chtěl bych Vás poprosit, jestli by jste mi mohli fotky poskytnout do galerie...
Divačka: Dobrý den, chceme se přijet podívat na výstavu veteránů na náměstí, budeme smět si auta vyfotografovat?
Tomáš Hrubý: Pardoooon. My se těšíme....
Tomáš Hrubý: To mi taky. Hlavně přivezte pěkný počasí..
Miluška Dvořáková: Ahoj - už se na Vás všechny moc těšíme.
VCCKaplice Mařík ml.: Ahoj. Četl jsem si vaše texty v tomhle vašem fóru. Stránky se mi líbí, sice fotky trochu pokulhávají. Tímto tady chci pozvat Oktáváka a další na naše akce, které najdete na www.vcckaplice.cz ať můžete porovnat. Nechci tímto vyvolávat žádné rozbroje, hlavně je to pouze pozvání.
Bu: Ale já jsem za neučast puntík dostal A slibuju, že to příště už fakt snad vyjde. Ovšem škodovkou s motorem vpředu? To teda nevim...
Oktávák: Tak je pravda, že jsem na jejich akci nebyl, ale rozhodně to chci příští rok napravit. To co jsem vyděl ne fotkách na jejich stránkách je docela OK a rozhodně to stojí za to.
BlueBoard.cz ShoutBoard