Přidej zprávu »
Kuba: Jo dobře pošlu ti ten seznam "povinností" služby :) já si tohohle příspěvku všiml až teď.
matěj: kubo, prosím mohl bys napsat nějaký seznam povinností služby (co se týče ZJ), já ho pak ještě doplním. pepíka už o to prosím dlouho - ani já nevím, co je vše potřeba kontrolovat... když mi ho pošleš na mail, tak ho doplním vytisknu a vystavím za dveře.. popřípadě by tam mohly být 2-3 kolonky na podpis a datum, aby bylo evidováno, jestli tam někdo byl nebo ne
Kuba: Apeluji na dodržování služeb na údržbu techniky ! Dnes sem provedl údržbu na člunu který byl "totálně" nepřipraven na výjezd což v zimním období neni zrovna dobrá věc když hrozí ryziko výjezdu na osoby či zvířata probořené ledem.
matěj: nezlobte se pane mrk. ale já dělat vše nemůžu a neustále s doprošovat nemám zapotřebí
Mrk.: čas běží , bude konec roku a u nás ve sboru se nic neděje. V první polovině roku to ještě šlo, ale teď. Nevím co s tím výborové udělají. Nějak jim došel elán a sily. Tak hurá na to mládeži.
Mrk: A N I C !!!!!!!!
Mrk.: Pokud vím kat aktualizací stránek, byli na VVH odsouhlaseni a sami na toto přistoupili Michal Pospíšil a Honza Tůma. Nevidím v tom žádný problém oni by si měli sehnat veškeré podklady k aktualizaci. Je mi jasné že to dá trochu práce a mít trochu chuti stránky aktualizovat. To co na stránkách je neodpovídá činnosti a práci sboru. Poslední informace je ještě před prázdninami. !!!!!!!! To samé se dá říci i o zápisech z výboru. Poslední z května 2015.
matěj: zdravím, omlouvám se za to, že web není aktualizován, ale já nemám čas tento měsíc shánět fotky a pod. - ostatníá správci webu na to se*** :)
matěj: prozatím březen ;)
Mrk.: Je možno doplnit zápisy z výboru za měsíc březen a duben. Děkuji. Mrk.
????????: A Karlštejn ?? zase hovn.... odkaz »
Starosta: Všem členům sborů dobrovolných hasičů, jejich rodinám, sympatizantům, přispivatelů a podporovatelům činnosti hasičů přeji klidné a spokojené prožití vánočních svátků a hodně, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti po celý rok 2015. Přeje odstupující starosta SDH Karlštejn Jiří Mrkáček
starosta: je nadále škoda, že se stránky nadále nedoplňují . Akcí bylo dost. Je třeba pozvat členy aby se zúčastnili Výroční valné hromady ti kteří nemají možnost se podívat na stránky sboru, která se uskuteční 19.12. 2014 os 18.00 hod. v restauraci u Adama i když všichni dostali pozvánku. Ale přesto , je třeba si toto mezi sebou i nadále připomínat. Vzít si sebou dostatek financi na rok 2015 se budou příspěvky vybírat ve výši 100,- Kč za člena. A je třeba aby byla účast co nejvyšší jelikož se jedná o volební VVH sboru. Děkuji za účast starosta sboru.
starosta: 1.12.2014 se od 18.00 hod koná výborová schůze, na které se musí doladit VVH která se uskuteční 19.12.2014 od 18.00 hod. v rest. U Adama účast členů NUTNÁ !!!!!
Starosta: A zase se nic neděje !!! Žádná zpráva o akcí nebo zásahů. Ani žádné foto. !!! V tomto stavu stránek je lepší je zrušit než za ně platit když se tam nic od dubna neobjevilo. V pondělí 6.9. od 18.00 se koná schůze výboru. Účast členů výboru notná. Starosat
Eva: Pro ty z Vás co máte zájem o pravidelné zasílání rozpisu plánu planovaných akcí - napište si o něj na mou adresu e.bouckova@seznam.cz
starosta: Vážení přátelé. Začal druhý půlrok a na stránkách je pořád informace z dubna. Jako bychom za celou půlku roku nic nedělali. Myslím, že bylo uděláno práce dost. Ale nikdo není schopen něco málo o činnosti sepsat a poslat Matějovi i s nějakou fotkou. Jinak nemá cenu abychom dále za stránky platili, když je nikdo nevyužívá a nic na ně neposílá. A ještě jedno upozornění 25. srpna se od 18.00 hodin uskuteční jednání výboru je toho dost jelikož jsme se dva měsíce nesešli. Děkuji za účast a že někdo něco vytvoří na stránky. Starosta.
starosta: Mateji je půlka roku a stránky jsou pořád stejné. Proběhlo několik akcí a soutěží, probíhaly brigády, otevřel se bazén. Proběhlo několik zásahů, ale na stránkách se to nezobrazilo a ani nikdo nedal žádný příspěvek. Jira Pospíšil oslavil sedmdesátku a p. Psohlavec osmdesát pět. Myslím si že všechno co se děje kolem spolku by se mělo objevit i na stránkách sboru. Dík starosta.
koudy: Mateji přihlaš nás tam aspoň to kusime
starosta: V pondělí 5.5.2014 proběhne v odpoledních hodinách sběr železného šrotu po celé obci. Žádám členy aby se této akce zúčastnili. Je objkednán kontejner, který bude ve zbrojnici připraven. Dále informuji členy výboru, že tento se přesouvá z 5 na 7.5.od 18.00 hodin. Děkuji starosta.
Eva: I letos se v místní hasičárně konají tradiční čarodějnice. Limo, buřt i soutěže pro děti jsou připraveny. Pro dospělé pivo i občerstvení. Těšíme se na Vás.
starosta: Vážení členové 15.3. se od 8.00 hod uskuteční brigáda žádám všechny schopné členy aby se této brigády zúčastnili. 16.3. se na louce u mostu uskuteční zahájení provozu balonového létání. Byli jsme požádáni o spolupráci. O tomto budete ještě informováni velitelem. 26. dubna se na kempu uskuteční okrsková soutěž. To jen aby jste byli v obraze. Děkuji starosta.
starosta: Vážení členové výboru připomínám kování výborové schůze dne 3.3.2014 od 18.00. Vaše účast by byla dobrá. Děkuji
starosta: rád byh věděl kde jsou nějaké fotky z bálu. Moc všechno trvá. Prosím doplněte stránky o ty fotka. Děkuji.
starosta: Avizuji pžedem, že dne 3.2.2014 od 18.00 hod proběhne jednání výboru sboru. Žádám členy výboru o jejich účast. Děkuji starosta.
starosta: Vážení kdo máte mobilní telefon jste obdrželi textovku o tom , že v sobotu 18.1.2014 se od 09.00 hod koná brigáda ve zbrojnici. Tento vzkaz je jako připomenutí této brigády. Tombolu je třeba přinést do středy 22.1.2014 do 18.00 hod. Kdy se tomlola ve zbrojnici bude kompletovat a připravovat. Doufám, že Všichni něco do tomboly přinesete. Děkuji starosta.
starosta: Vážení členové výboru dovoluji si Vás upozornit, že dne 6.1.2014 od 18.00 hod se koná první jednání výboru sboru v novém roce. Účast členů výboru nutná. Děkuji. Starosta
starosta: Vážení návštěvníci našich stránek. Dovolte mi abych Vám všem a Vašim rodinám popřál do nového roku 2014 co nejvíce štěstí, zdraví, spokojenosti a že nastávající rok bude zlomem ve zlepšení vzájemných vstahů mezi námi všemi. Starosta SDH
starosta: Vážení, několik datumů a informací co se bude dít. 14.12.2013 od 16.00 hod U Adama VVH. 15.12.2013 od 8.00 hod školení řidičů v klubovně. 27.12.2013 sraz v 10.00 na hradě a budeme žádat o tombolu na Hasičský bál, který se uskuteční 25.1.2014 od 20.00 hod. U Janů hraje MELODIE. 28.12.2013 se uskuteční 13 výbor. pozvaní jsou samozřejmě všichni členové. 6.1.2014 od 18.00 se uskuteční první výbor SDH v novém roce. Na tomto výboru se domluvíme na organizaci Hasičského Bálu, roznesení pozvánek, prodeji vstupenek a brigády na tombolu a úklud. O dalších akcích začátkrm roku Vás budu informovat, ale Vaše účast na nich je aktuální. Děkuji starosta
hela: 14.12.3013/!/ v 16 hodin na VVH sboru bych ráda přišla,ale tisíc let čekat...?
BlueBoard.cz ShoutBoard