Přidej zprávu »
Josef: Návštěvník: Moc hezký farní web. Prosím o modlitbu za těžce nemocného spolužáka Božu a jeho uzdravení Děkuji.
Helena: Prosím Vás o modlitby za naše nemocné spolufarníky
L.Juráčková: spásu duše zesnulého kardinála Miloslava Vlka a děkujeme Pánu za jeho celoživotní těžkou a obětavou kněžskou službu.
Juráčková L.: Dne 22.června oslaví P.Antonín Hráček 20.výroří svátosti kněžství.Vyprošujeme hojnost darů Ducha sv.,dobré zdraví a Boží požehnání ve službě druhým po dlouhá léta.Děkujeme spolu s ním za dar kněžství a za modlitby a oběti, které vyprošuje pro naši farnost. V den slavnsti slouží O.Antonín děkovnou mši sv. v poutním domě Velehrad ve Sv.Martinu i za naši farnost.Bohu díky za vše.
Míša Kopčilová: Otče, moc děkujeme za přání, které nás moc potěšilo! Také přejeme radostné, pokojné a požehnané Velikonce! Děkujeme, že na nás pořád myslíte! :-) Pán Vám žehnej!
P. Vavřinec: Přeji požehnané velikonoce a radost z Kristova vzkříšení všem farníkům. +
Bobo: Díky všem, kteří se postarali o krásný průběh adv. koncertu.P. S.Myslím si, že je důležité se modlit za kněze a kněz potřebuje naše modlitby potřebuje vědět, že je nesen . Zrovna tak, potřebuje farní společenství modlitby, aby nás Duch sv. sjednotil. Taky potřebuje svět modlitby o mír a pokoj...
admin: Návštěvník: Díky moc. Snažím se, aby web vypadal hezky a přehledně. Pokud vše půjde dobře, během příštího roku ještě rozšíříme jeho obsah a funkčně jej ještě vylepšíme.
admin: ..jinak připomínám, že zde se nemusíme modlit pouze za konkrétní lidi. Pomodleme se někdy také např. za uklidnění válečných konfliktů ve světě a za celkové zklidnění napjaté situace v Evropě a na Blízkém východě skrze uprchlickou krizi.
Bobo: Díky , že se modlíme za kněze a farní společenství.
Tereza: Modlíme se za pana Jánského
Návštěvník: Moc hezký farní web.