Přidej zprávu »
G.B: Gringottova Banka byla přepadena a zničena smrtijedy! odkaz »
Mulquerius John Dark: ty zvěsti sou i po eu hogwarts dávají se dohromady funkce mohli by se o tom dozvědět novinama mohly by bejt nábory
MarionFiltchova: Na to bych se podívala. Mynisterstvo nevypadá že by se dokázalo vzpamatovat.
anonymus: v hostinci sem viděla včera jak se vrátil rown a má prý dá ta dohromady mk
Anonym: Ale útok na studenta jste nenapsali ... a bylo to docela vážné ...
Šéfredaktorka: Pokud někdo z redaktorů neodržel heslo do úpomínkového bloku, nechť se ozve na sovu. Bude napraveno!
Šéfredaktorka: Znovu apeluji na pana Baxtera, aby mi co nejdříve zaslal svůj článek, děkuji.
Šéfredaktorka: Prosím pana Baxtera, aby mi co nejdříve dodal svůj článek, děkuji.
Šéfredaktorka: - Názory přečteny. Prosím kontaktuje slečnu Petters, ta se tímto tématem zajímá. Děkuji za Vaše názory!
Thomas McBain: Dnes 8.8.2012 o 15:20 zomrel bystrozor Oliver Potter. Bol zabitý Bartilijusem Šedohřebetem. Nech odpočíva v pokoji.
Tea Marion Petters: Tedy spíše by bylo lepší víc ten případ sledovat. Zkusím si sama jaké to je být redaktorem. :)
Tea Marion Petters: Ovšem o Hakky Raenové ... třeba ... Vím že je to těžko sledovat ... Ale i tak ... by bylo lepší se více kontaktovat ...
Anonymconechcejmeno: Chci aby se někdo kouknul na pana Rowna ... už měl dva sňatky ... Slečna Scarlet ... se kterou se rozvedl a slščna RRown která byla zavražděna (podle konkrétních zdrojů) a teď ani ne 14 dní po vraždě ženy si bere Drusillu? Opravdu vás slečno lituji brzy ho omrzíte.
Šéfredaktorka: Prosíme Vás, aby jste udával konkrétní údaje, popřípadě sovu. Děkujeme Vám za názor, ale příště buďte prosím přesnější! :) S přáním hezkého dne Tým DV.
Tea Marion Petters: Dobrý den. Co se mi nelíbí že nedáváte informace po pravdě.
Anne Grangerová: DObrý den, podala jsem přihlášku, mám zájem o místo redaktora, ale je to už dost dlouho a nikdo mi neodpověděl...?
James H.P Hallwiley: James H.P Hallwiley: 31.3. v 8:12 byl zabit můj otec Amycus kletbou Avadakedavra.Postava v plášti,nepříjemný hlas,zřejmě smrtijed.Nevím kdo to mohl udělat.Jeho nepřátelé byli:Smrrtijedi,Paul Tegrovve,Thomas Cracken, Mundugus Flecher..Prosím vyřešte to. Prosím Dejte To Do Novin
Amycus Hallwiley: Pořebuji a byste okamžitě že Thomas Cracken je opět SMRTIJED,pořád mi vyhrožuje.svěřil se mi s tím už před dvěma lety a já to vydírání nesnesu a navíc na mě jednou použil kletbu CRUCIATUS.Dejte to do novin a dostaňte ho k soudu má na levé ruce znamení.....Připadá vám Neutrální občas i slušný ale on je karmy zlé.Ale prosím vás nedávejte tam že jsem ho udal mohl by mě zabít..Udělejte to rychle prosím.
Elisabeth Lovegood: "vchází"Dobrý den,nemohli byste něco napsat o odkaz » "usměje se"
Padmé: Pane Rowne, opravdu zde jen právě dokazujete svoji ubohost. Sbohem a příště zde raději nepište, tohle není tabule pro dohadování!!!!!
Padmé: Ale těm je to jedno
Alchbret Rown: TO JE PRO REDAKTORY
Padmé: Ale pane Rowne... Tohle je vzkazník pro redaktory, pokud se chcete vyjádřit přímo ke článku, je pod tím možnost komentářů
Alchbret Rown: Děkuji za článek o mě, ale jak ste jsi mohli povšimnout z Noemy jsme přátelé a nejen já a do azabanu jsme ji nezatýkali nýbrž v klidu odvedli, jelikož jsi ona sama chce odbýt trest a být zas na straně dobra.A ten polibek byl jen přátelský a ani jsem v té době nebyl ve vztahu ze Scarleth a pokud vím jasně jsem tam naznačil odpor!
BlueBoard.cz ShoutBoard