Přidej zprávu »
Deri: Ahoj, chci se zeptat, je v metru 2033 redux těžký oblek jako v původním metru nebo ne? nějak ho nemůžu okolo obchodníků najít :D
Honza: Koupil jsem si hru na jaře a dneska všechna DLC. Pak jsem zjistil že rozšíření neobsahuje ranger mode. Zkoušel jsem hledat všude a jediný kdo ho ještě prodává je amazon a to jen pro US. Je někde možno ranger mode koupit? Nebo s náma vývojáři pěkně vyjebali?
Ondra: Narazil sem na Fallout hru - azulgar.com nechtěl by někdo se pidat a vytvořit guildu?
Orel: Zdar mam problem dělam misi a došly mi všechny filtry a když to mam uložene tak jen se mi to načte znova zabiju par potvor a dojde my kyslik a neni tam nikde žadne tělo nebo něco z čeho bych je zberal co mam dělat nevíte ?
4GAMERS.cz: Ahoj, zvu všechny hráče na nový herní web odkaz » - Novinky, recenze, trailery, blogy - denně desítky nových zpráv v přehledné formě.
Magor do metra: Každý kdo ma Metro 2033 & LL takma zapnuté české nepřesné titulky , stačí si dát dabing do ruštiny a i hlupák pozná chyby .
Xayos: Ahoj, nevite jestli bude i krabicova verze se vsema datadiskama?
Senshi: Nazdar nevíte někdo proč mi hra spadne pokaždý v momentě když zachránim Annu a dostanu se před vchod do Hanza ? Hru rozběham na plný detaily uplně v pohodě takže ve výkonu to bejt nemůže a žadnej patch sem na to nenašel...
otas: češtinu hlavně vytvářel nějakej kretén, kterej nečetl knihu, když komolí jména lidí/stanic...
Jirka T: Hru si nekupujte, takový nedodělek tady dlouho nebyl.To je tragédie a boj.Nezahrajete si-trhá se to.
BlueBoard.cz ShoutBoard