Přidej zprávu »
antivirus: Jinak, ještě tu nběkdo pokračuje v psaní?
pepa: Zrovna nedávno na sraze jsme zase dohráli jedničku. Mám momentálně rozehraný Downpour a Homecoming.
Martina: Mám rozehranou jedničku, nějak jsem se do toho zase zažrala od doby, co jsem při stěhování narazila na starý PS1 a vzala ho do prázdného bytu s sebou :D
Aldaris: Já hraju trojku a dvojku.
antivirus: vitejte, vzpomínate,nebo hrajete nějaký díl Silent Hillu?
bomb: Silent Hill 2 Enhanced Edition pro PC odkaz »
fox: odkaz »
Syky: Džus lidi. Za nějakou dobu aktualizují českou verzi SH 1. Budou odstraněny chyby, přidána diakritika a budou přeloženy i mapy a obrázky ve hře. Jo a před nedávnem jsem přeložil SHSM na PS2. Více na mém blogu: www.cestiny.blog.cz
Hesi: Tak 3,5 let můžu omluvit tím, že táta a zbytek leností :-D
bomb: novy update po 5,5 letech diky Hesi za nove menu
KUFI: velky diky za archivaci ArcadeVelmistrovo dila
Aldaris: On ty mé výtvory snad ještě někdo čte?
Hesi: Zdravím, Flash menu je v dnešní době prakticky mrtvé, cely obsah webu je pristupny pod odkazem html menu včetně odkazu na příběhy.
Ezechiel: Aldaris: díky, to je přesně ono, co jsem hledal...
Aldaris: Pokud je zájem o příběhy SH2 a SH3, můžu to poslat na mail.
bomb: v tom pripade by to mohlo byt toto od Aldarise: sh2 odkaz » a sh3 odkaz » pokud je to ono a nepodarilo se ti to najit, muze to byt tim, ze se ti pravdepodobne nezobrazuje leve flashove menu. to je zpusobene tim, ze mas vypnuty flash lugin v prohlizeci.
Ezechiel: Tento nemyslím. Tady na stránkách byla možnost si přečíst příběh a skvěle napsaný k SH2+SH3 a již tu není.
bomb: Ezechiel myslis toto? odkaz »
Ezechiel: Safra, chtěl jsem přeposlat příběh o SH2 a on už tu není
DAN CRAZY: Pyramid ji určitě poslal květiny
pepa: A vše nejlepší ke dni matek naší oblíbené Dahlii. :D
pepa: Tuto neděli na AnimeFestu v Brně minisraz cosplayerů postav ze Silent Hillu. Více info zde nebo nejlépe na Discordu odkaz »
pepa: Ano, bohužel nastala změna vlastníka a původní zakladatelka (Lenne) nechce řešit jeho obnovu. :-/
weezypeezy: Ahoj. Nebylo naše fórum náhodou zrušeno? Nyní je tam nějaká jiná stránka.
pepa: Martina: Silent Hill Discord stále ještě žije, pravidelně srazujeme. :) Klidně poskytnu link, ale asi nebude daleko dole.
Martina: Nevím, asi z nostalgie. Kromě toho mám pocit, že už jsem na Martinu i Yuri povídky moc stará :(
DAN CRAZY: To víš, když nás nezásobuješ směšnýma historkama, tak proč sem chodit?
Martina: Tady to teda slušně chcíplo.
Anch: Mám dotaz. Kdysi sem někde četl o jakýchsi elementech vytvářejících Silent Hill. A to konkrétně krev, rez a rozklad nebo mlha. Či snad krev, rez a mlha, to vše v rozkladu nebo snad rozklad způsobující. Jak to vlastně je?
Syky: Džus lidi. Tak česká verze Silent Hill: Shattered Memories je venku! Více na mém webu: www.cestiny.blog.cz
DAN CRAZY: Lidi to už vám všem úplně přeskočilo? Člověk si chce koupit grafickou kartu a z těch cen ho malem trefí infarkt Ceny rostou a na skladech nic není. To si nemůžete jít těžit na Klondike?
P.K.: Hezký Nový rok 2018, který za pár hodin přijde :) Vám všem přeje admin webu odkaz »
antivirus: Jinak mám pro vás neštastnou zprávu pro fanoušky Silent Hillu. Včéra, večer jsem se díval na replay a stal se mi osudným, kdybych ho nikdy nezapl asi by mně bylo lépe. :D Dívam se a dívam a najednou tam vidím nápis The sims.- enter Silent Hill...a je to tak asi je to oficialní...tak dopadla moje top značka probůh proč?
DAN CRAZY: Já teď píšu přítelkyni seminární práci - počítá se to? Většinu času trávím v práci, která mne nebaví (snad bude brzy líp ) a ta trocha volna co mám se dělí mezi přítelkyni a moji "osobní práci" (věci co mne baví a co je potřeba udělat). Nad Mass Effectem přemýšlím každý večer než jdu spát a skládám si příběh dohromady
Syky: Já píšu jako o závod z EN do CZ
antivirus: Jinak pokračuje tu někdo v psaní?
pepa: DAN CRAZY: A zrovna nedávno jsme měli SH sraz v Ově s urbexem a hromadným hraním SH (tentokrát trojka). :-)
pepa: Vidím, že to tu stále žije a stále vítáme nové členy, čili opět připomínám, že existuje ČESKÝ SILENT HILL DISCORD KANÁL, kam lze psát z prohlížeče, desktopové nebo mobilní aplikace: Pozvánka: odkaz »
Syky: Já bych do Silent Hillu jel hned. Na vánocích mám stejně rád jen bramborový salát a žrádlo :D. Zrovna včera jsem se se zeťákem bavil, že by byl mazec udělat (únikovou hru) ve stylu SH. Prostě mít velký pozemek a na něm udělat repliku města + "lidi" (monstra) které by se tě snažii dostat. Do toho nějaké úkoly. Jen by se rozezněla siréna...To by byla masáž
DAN CRAZY: Tak co lidi? Už taky blázníte z Vánoc? Kdo by radši jel do SH namísto aby na trzích V Ově musel poslouchat koledy od těch debilních Maxim Turbulenc
Syky: Tak překlad SHSM je v půlce
Syky: odkaz »
RXQ79: koukněte na moje Silent Hill 1 piano music video: odkaz »
bomb: taky pokud budete chtit, podporte nataceni a vyvoj pokracovani SH:Req odkaz »
bomb: silent hill requiem odkaz »
Aldaris: Oni to dokončili? Já myslel, že to odpískali. Tak to jsem zvědav.
bomb: antivirus: to je preci ten film s takovym tim zelenym filtrem na obraze , od toho anglicana. nataci to uz par let a byla na to kampan na indiegogo. odkaz »
antivirus: bomb co je to zač? O co tam jde?
bomb: parada. silent hill requiem je pry hotov a k dispozici by mel byt behem pristiho tydne.
Aldaris: Jo. V jiných světech. Mimochodem, kdyby někdo věděl jak spustit SH2 pod zkurvenými win10, ať dá vědět...
antivirus: Aldaris tak n+které knihy od Kinga se odehravají v jiných světech,nebo ne? Jinak hraji zrovna dead space dnes jsem dohral 1 díl, a zrovna se chystám na 2 díl...mega dobrá serii...je škoda že to zrušily...jinak i prokletý 3 díl mam hodně rád...
Aldaris: Mám hroznou chuť si to zahrát...
bomb: podivejte odkaz » tady je jedno dobry video analyzujici sh2 (myslim ze jsem jej sem uz daval) ale az teprve pred par dny jsem si vsimnul, ze do toho videa vlozil ukazky oficialnich boxartu pro ruzne verze a regiony sh2 a mezi nimi je i ten muj, ktery jsem vitvoril v roce 2008, mozna 2009 a ten oficialni neni (je to ten cerny s angelou). zda se, ze jsem jej udelal az tak dobre, ze pusobi, jako by byl oficialni (a nebo se mu proste jenom libil). no, to jsem se chtel jen tak pochlubit.
Aldaris: Jak pravil Jake, když padal do propasti: ,,Jen si jdi, jsou i jiné světy než tento."
antivirus: Jinak svědectví jsem četl, ale nedočetl...musím to někdy napravit...jinak Svědectví se odehrává ve světe kde ostatní knihy ne? Myslím TO, nezbytně věci, osvícení atd? Ale až po těch knihách ne? nebo jak to vlastně je?
Aldaris: Ne To je jen jedno. Nezbytné věci s věží nesouvisí, ale ve Svědectví je Muž v černém. Z Buicku se vyskytne na začátku. Ve čtvrtém díle Temné věže se Roland s ostatními objeví ve světě, který byl zničen superchřipkou, o tom právě byl román Svědectví.
antivirus: Takže nakonec šelva nebyla mrtvá...Jinak konec temné veže znám, to pokračovaní, ani narážky nema co?
antivirus: Aldaris TO jsem nedávno dočetl, tak s tou želvou jsem něco pochytil...:) ji bak neví jestli to ma souvislsot s nezbytnými věci?
Aldaris: Vlastně ono s Temnou věží souvisĂí i To, protože když jdou děti poprvé bojovat s tím neřádem, tak jim v meziprostoru radí­ Želva...při druhé návštěvě už ne, je zalezlá v krunýři a zdá se mrtvou. Zřejmě se zabývá potí­žemi ohledně Temné věže a jejĂího portálu, který hlídá.
Aldaris: Byla jedna taková stránka v Angličtině, ale už neví­m název. Od sebe ví­m o tom, že s Temnou věží souvisí­ romány: Svědectví, Nespavost, Talisman, Cujo, Z Buicku. A okrajově i Beznaděj, ProkletĂí Salemu a Srdce v atlantidě. Muž v černém se vyskytne ve vĂíce kní­žkách, jen si mění jména.
antivirus: Aldaris neznáš stranku, kde jsou všechny díla Stephena kinga vypsané a jsou tam hlavně zmíněny, naražky na ostatní díla? Jinak třeba vymyslíš, něco nového.:) Ale je to těžký, když v dnešní době je toho moc a přijít s něčím originalním je dost těžky...
Aldaris: Ty vole, tak já si před deseti lety do své fantasy vymyslel zemi nemrtvých, kterou drží stranou od civilizovaných království opevněná hraniční linie a teď si po x doporučeních pustím Hru o trůny a ono je to tam taky! Kurva jsem myslel že jsem vymyslel něco nového a ono hovno.
Aldaris: Je to perfektní. Hlavně se to prolíná s dalšími Kingovy díly a i postavami.
antivirus: Aldaris a co na to říkáš? Ja jsem v 3 dílu a velmi zajimavý svět...je to svoje...jinak píšeš něcoM
Aldaris: Zrovna ji čtu podruhé, už jsem u čtvrtého dílu.
antivirus: Jinak zrovna čtu temnou vež od Kinga. Má někdo přečtené?
RXQ79: moje music video ze Silent hill 2: odkaz »
Aldaris: Dvojka se mi taky nelíbila, ale trojka zase jo. To prostředí mi připomínalo The thing. A právě, konec byl otevřený... Souhlasím, ubrat akci a víc atmosféry. Jednička to měla bravurní, na občasnou přeskriptovanost. Přijde mi těžký přežitek situace typu: něco zapnu, zamknou se všechny dveře a vyrojí se tlupa oblud. Pobiju je a vše se zase odemkne.
DAN CRAZY: Zase Aldarisi na druhou stranu, kdyby měli vytvořit díl v podobném duchu jako byla Dead Space 2jka, tak to radši ať to nechají jak to je. Kdyby ve dvojce nebylo tolik akce, líbila by se mi, ale tam se nedalo pořádně zatáhnout za páku, protože tě co chvíli někdo napadnul. Navíc takhle může napsat nějakoou fajn povídku na toto téma, která může navazovat
Aldaris: Ty vole, tak EA definitivně odpískalo pokračování Dead Space a Valve zrušilo další Halflife. Nechají otevřené konce a pak na to serou. U EA mě to nepřekvaopuje, to byli debilové vždy, ale že Valve takto pohřbí svou relikvii...
antivirus: Dan tak přejoi, až si ho po novem udělaš,toto musíš mět, zahrát...:) tkaže včéra pravě dohráno. Na druhou obtížnost ze čtyř. Ale čtvrtá se otevře až po dohratí, a maš na celou hru jen 7 savu...jinak hra mn+ zabrala 21 hodin a 30 minut. Jinak hodnotil bych 10/10
DAN CRAZY: Není čas A teď chvíli ani nebude mašina na hraní, předělávám pokoj + práce a různé přivýdělky. Snad bude od nového roku líp
antivirus: Tak hraje někdo?
antivirus: Dokonce je příběh o tom že se snaží zachránit svou dceru, co vám to jen připomína? Myslel si, že je mrtvá, ale není...ale to je hned na začatku neni to spoiler...
antivirus: Je v tom kus starého Resident Evilu, trošku Silent Hillu hlavně hrátky s dimenzema...a trošku i the last of us, hlavně vylepšovaní...Jinak dělal na tom týpek co dělal na Re 1-4...Mikami myslím...nejlepší survival horor posledních let... odkaz » tady je hlavní hudba a ta je taky užásna...
antivirus: Kdo nehrál tak rychle napravit...mega zažítek...hraji 3 hodiny a asi dvacet minut a jsem ve 3 kapitole z 17...hodně chodím a prohledávam...a je to docela težký...
antivirus: Pánové hraji zrovna ten the evil within 2 zatím tak 50 minut a je to něco nečekaného...ta atmosfera je pohlcujicí a genialní...za těch 50 minut jsem nevystřelil ani jednou a procházím tam barak podobný stylu Resident evil, nebo silent hill. Baterka, obrazy na zdech,vrzajíci dveře atd...to je maso... Ale za chvíli vypnu, musím si to nechat na večer i tak je to ale strašidelné...
Aldaris: Dosbox je nástroj, pod kterým jdou spustit DOSácké hry. Tak život ty koleje střídá, chvíli světlá, chvíli černá. Teď budu mít čas, tak se asi do nějakého psaní pustím. Ze starých her ještě doporučuji The Terminator: Future shock. Grafika jako v Doomovi, ale má to děj a procházet se troskami Los Angeles, nebo jet pickupem s laserovým dělem...je zážitek.
DAN CRAZY: Ty jo Doom - před dvaceti lety (nebo kolik to je), to byl perfektní zážitek. V 6 letech s kamarády hrát po nocích a užívat si řežbu... jo, kdyby to tehdy viděli rodiče
antivirus: Aldaris ty amatere co to hraješ za hry sakra?:D doom znám to je jistý, ale to druhe ne:D jinak co robíš? Život utika ve světlých nebo spíše tmavých barvach? A píšeš ještě?
Aldaris: Jste amatéři, já si stáhl Dosbox a drtím starého Dooma
antivirus: Jinak hraje někdo The evil Within 2? Dost o tom přemýšlím...Vypadá to dost nadějně...
RXQ79: moje nové music video: hudba Tender Sugar odkaz »
DAN CRAZY: Přemýšlím nad novou grafikou. Kdyby jste měli na výběr, šli by jste spíše do MSI nebo do ASUS? Nějaké zkušenosti, doporučení a tak ?
Aldaris: Tady to je zběsilá klikačka ještě v určitém sledu. A přetlačování taky. Celou hru mi to znechutilo.
DAN CRAZY: No jestli to bylo tak jako v Assassinovi 3, jak jsi tam měl od sebe odtrhnout ty dva kolegy při rvačce, tak potěš...
Aldaris: Ve dvojce mě štve víc věcí...už jen ten systém pěstních soubojů a přetlačování. Co to kurva je? Chápu že na playstationu to je asi dobré, ale zkoušet toto s myší....Mý nervy.
DAN CRAZY: Pamatuju si na playstation 1, kdy jsem nadával na Metal Gear Solid 1čku, že je to na dvě věci (kamera a štvalo mne i ovládání), to samé Resi 3 (jak si vzpomenu na systém míření ), ale dnes na tyhle hry nedám dopustit a jsou to srdcovky. U Zaklínače se to nějak nedostavuje (to radši projedu po 6té Mass Effect). Vlastně jak to tak čtu, tak sme na tom stejně - akorát já v 1čce a ty ve 2jce
Aldaris: Jak říkám, jednička ještě jde. CHce to si ošahat základní klávesy. Ale dvojka je v prdeli. Tu mám rozehranou už rok a půl a jsem furt na počátku. To jsou následky hybridního spojení pc a konzole verzí.
DAN CRAZY: Už několik let se přemáhám k vrácení se do Zaklínače 1, případně k pokračování v podobě druhého dílu. Ale hratelnost mi to vždy rozmluví, než to vůbec nainstaluju
Aldaris: Obávám se že ne. Jednička jde, je to jen o zvyku. Ale dvojka se na klávesnici nedá hrát.
DAN CRAZY: Je Zaklínač 1 hratelný s gamepadem? Protože na klávesnici je to noční můra...
g.schreiber: Zdravím vážení. Na Discordu jsme vytvořili server Silent Hill, tak se přidejte ;) odkaz »
antivirus: Trošku jsem se díval a asi by nebyla možnost,že by to někdo přeložil že?
bomb: narazil jsem na tento youtube kanal, zatim jsem nevidel vsechna vide, ale zda se to byt zajimave odkaz »
antivirus: tak nečekej a hrej:D nejlepší temná fantasy hra...zahrej a uvidíš...
Aldaris: Tak zrovna z tohoto jsem nehrál nic Až teď Totalwar Warhammer a jsem naprosto spokojen. Jen mi tam chybí Skaveni, holt si je nechali pro dvojku.
antivirus: Aldaris jj to je nejlepší. Warhammer je užasný. Následky to každopádně:D Jinak asi jsi hrál DARK SOULS,DEMON SOULS NEBO BLOODBORNE ŽE?:D To je teprve temní fantasy..:D
Aldaris: Já jedu temnou, ponurou fantasy, takový Warhammer styl. Vyrostl jsem na Conanovi, zrál na Zaklínači a stárnu na Warhammeru. Holt to následky zanechalo.
pepazdepa: Odkaz -> Rest in Peace: Dexter and Silent Hill Composer Daniel Licht Passes Away at 60
BlueBoard.cz ShoutBoard