Přidej zprávu »
Lucky: Přátelé, ve čtvrtek 7.6. odpadá trénink dospělých z důvodu interního školení trenérů KTS. Děkuji za pochopení.
Lucky: Vážení přátelé zkoušky na stv.kyu proběhnou 16.5. již tradičně na Zš. Dětská. Podrobnější informace zašleme co nejdříve emailem a vyvěsíme na facebook klubu.
Lucky: Tygři i když jsou zítra 29.3. prázdniny, přesto normálně trénujeme. Trénink odpadne až v pátek 30.3. a na Dětské v pondělí 2.4. Přeji za všechny trenéry krásné velikonoce.
Lucky: Tygři, v úterý 13.3. proběhne v Mariánkách jarní prázdninový trénink PRO VŠECHNY od 17:00 do 18:30. Další tréninky o prázdninách jsou zrušeny. Příští týden už makáme klasicky
Lucky: Vážení přátelé. Příští týden od 12. - 18.3. máme jarní prázdniny. Na Zš. Dětská v Porubě se necvičí !!! V Mariánských Horách bych rád udělal trénink buď v úterý, nebo ve středu, ať se alespoň jeden den v týdnu protáhneme. V pondělí upřesním den. Přeji všem dětem krásné jarní prázdniny. Užijte si je
Lucky: Tygři, od úterý 13.2. cvičíme v Mariánkách již normálně.
Fija: Připomínáme, že od 12.2.2018 dochází ke změně času tréninků na ZŠ Dětská: - 1.Tréninková skupina (pro žáky ZŠ Dětská) bude trénovat od 16 do 17 hod. - 2.Tréninková skupina (pro žáky ostatních ZŠ) bude trénovat od 17 do 18 hod.
Lucky: Přátelé, nezapomeňte Zítra, tj. ve středu 7.2. v 16:30 na Zš. Dětská proběhne trénink pro VŠECHNY členy KTS Určitě si přijďte si zacvičit, bude to super
Lucky: Omlouvám se. Napsal jsem špatné časy pátečního tréninku. Správné jsou 17:30 - 19:00
Lucky: Vážení, od tohoto pátku tj. 2.2.2018 jsou zrušeny tréninky od 17:00 - 18:00 a budou pouze na objednávku. Tzn. necháváme zde prostor pro individuální tréninky. Další tréninková hodina v pátek pro pokročilé a dospělé společně s Okinawou pokračuje dále dle původního rozvrhu. Navíc je tento pátek změna, kvůli přípravě Dójo na rekonstrukci příští týden. Proto začne trénink pouze pro dospělé v 18:30 do cca. 19:15 a potom se bude Dójo vyklízet. Klidně si doneste občerstvení, ať nám při tom vyklízení nevyschne v krku
Lucky: Tygři, v týdnu od 5.2. do 9.2. bude probíhat podřez a sanace vlhké stěny v Dójo v Mariánský Horách. Z toho důvodu jsou tréninky zrušeny a předpokládáme, že ve čtvrtek 8.2. bychom místo tréninku mohli opět nanést a položit tatami do Dójo, uklidit a připravit ho na cvičení. Ve středu 7.2. proběhne v závislosti na výpadku tréninků v Mar. Horách společný trénink pro VŠECHNY !! v čase 16:30 – 18:00 v Porubě na Zš. Dětská. Bližší informace žádejte u svých trenérů. Děkujeme za pochopení.
Lucky: Přátelé, Členská schůze, která měla proběhnout dle plánu 26.1. je zrušena z důvodu konajících se prezidentských voleb. Náhradní termín sdělíme v dostatečném předstihu. Děkujeme za pochopení.
Lucky: Vážení přátelé, nezapomeňte prosím, že na začátku roku se k platbě členského příspěvku na první pololetí platí také "známka ČSKe" 300.- Tzn. Členský příspěvek klubu podle příslušnosti, kam chodíte + 300.- Děkuji
Lucky: Přátelé, v prvé řadě přejeme krásné a pohodové vánoční svátky a šťastný a hlavně zdravý nový rok. Mezi svátky proběhne jeden trénink, abychom se trošku zbavili nabraných kil a to 28.12. ve čtvrtek. 17:00–18:00 děti a závodní skupina a 18:00–19:00 dospělí. V novém roce začínáme cvičit v Mariánských Horách 2.1. v úterý a v Porubě 3.1. ve středu. Teď už jen užívejte vánoc.
Lucky: Kamarádi, dneska 18.12. budu na tréninku na Dětské od 16:00 do 17:00. Jelikož jsem tam sám, udělám dynamický hodinový trénink pro všechny najednou zaměřený na základní techniku a její kombinace s fitness prvky mezi cvičeními. Kdo chcete, doražte i z Mariánek, ať zase pěkně zaplníme tělocvičnu a určitě si super zacvičíme!!
Lucky: Vážení členové klubu, přátelé: Ve středu 6.12. proběhne Tzv. „Mikulášký“ trénink na Zš. Dětská. Podrobnosti jsou napsány na F.C. a rozeslány emailem. Komu email nedošel, prosím ozvěte se na tréninku, je možné, že od některých nováčků ještě nemáme zavedené adresy v našem systému. Trénink bude probíhat pro VŠECHNY. Děti, které chodí na 15:00, jsou přesunuty na 16:00 a tam začne trénink pro všechny děti z KTS. Bude postavena „Opičí dráha“. První trénink bude trvat od 16:00 do cca. 16:45 a poté začne trénink úplně pro všechny členy KTS. To znamená, že se druhého tréninku mohou zúčastnit také rodiče. Bude rozdělen na dvě části a to dospělé a děti a zacvičíme si „Kruháček“. Čas druhé hodiny je cca. 16:45 – 17:55 včetně překvapení. Neberte si kimona, stačí sportovní oblečení + tenisky do haly. (Žádné venkovní obutí!!!) Všechny děti tedy budou mít trénink od začátku až do konce a to do 17:55. Jestliže odejdou dříve, přijdou o překvapení! Moc se těšíme a doufáme, že se zúčastníte také rodiče a společně si pohodově a vánočně provětráme trika. Prosíme o co nejrychlejší potvrzení účasti ať máme alespoň přibližnou představu, kolik se Vás zúčastní.
Lucky: Přátelé, zítra v pátek 17.11. není trénink. Užívejte svátku a dejte si volno před sobotními závody.
Lucky: Kamarádi, tak dnes v pátek 27.10. proběhne trénink od 17:00-18:00 pro závodníky, kteří se mi přihlásili. Ovšem klidně si můžete přijít zacvičit ostatní, pokud chcete dopilovat techniky na zkoušky. Budu se ale věnovat závodníkům.
Lucky: Přátelé, i přes to, že mají děti prázdniny, tak ve čtvrtek normálně cvičíme (klasický trénink). V pátek si pak dejte volno a v pátek ruším trénink. Čekají Vás ovšem v sobotu závody, tak kdo by chtěl ještě v pátek trénink, tak mi dejte vědět na FB. skupině Karate Tygr závodníci a domluvíme nějakou hodinu. Lucky
Lucky: Přátelé, zkoušky na STV/Kyu proběhnou 1.11.2017 ve středu na Dětské v 16:00 !!! Těm, kterých se zkoušky budou týkat, rozešlu během dvou dní email s podrobnými informacemi. V ten den odpadá na Dětské klasický trénink. Kdo by měl ovšem zájem podívat se, jak takové zkoušky vypadají, klidně může přijít. Nebude tam ovšem moc místa, tak ať tam není v tu chvíli více diváků, než cvičících
Lucky: Přátelé, z důvodu konání semináře Okinawa Karate-Dó v pátek 20.10. odpadá trénink. Udělejte si volníčko
Lucky: Kamarádi. Zítra 28.9. je normální trénink pro začátečníky až luté od 16:00 do 17:00 a závodní skupinu, klasicky od 17:00 do 18:30. Dospělí mají tentokrát volno.
Lucky: Vážení přátelé, další prázdniny nám bohužel skončili a najíždíme na standartní režim tréninků a to v Mariánských horách začínáme ve čtvrtek 7.9. klasicky od dětského tréninku od 16:00 a pokračujeme už v normálním harmonogramu. V Porubě začínáme v pondělí 11.9. opět klasicky od 15:00 a podle zavedeného harmonogramu. Už se na Vás moc těšíme. Jsme nabití díky skvělému soustředění obrovskou energií a přes prázdniny jsme jako trenéři nabyli také nemalé zkušenosti, abychom je Vám mohli opět předávat. Tak si ještě chvíli užívejte volna, pořádně se připravte do školy a ve čtvrtek Vás už natěšené čekám na prvním tréninku KTS v novém školním roce 2017-2018. Čekají nás opět velké věci.
Lucky: Další trénink proběhne ve čtvrtek 17.8. stále ve stejné časy Přijďte si bouchnout, ti kteří chodí na prázdninové tréninky vám můžou zaručeně potvrdit, že opravdu MAKÁME Těším se.
Lucky: Úterý 8.8. bude přátelé další trénink v mariánkách, časový harmonogram platí stále stejný Těším se.
Lucky: A další prázdninový trénink přátelé bude ve čtvrtek 3.8. ve stejné časy, jako předchozí tréninky.
Lucky: Samozřejmě tréninky jsou pro celé KTS včetně poruby jako vždy o prázdninách
Lucky: Kamarádi, další trénink bude v úterý 25.7. ve stejné hodiny jako minule tzn. 17-18 děti, 17-19:15 závodní skupina a 18-19:15 dospělí. Minule jsme si pěkně zařádili, tak přijďte.
Lucky: Taaaaaak ano přátelé, pochopili jste správně. Závodní skupina má celý trénink, tzn. od 17:00 do 19:15
Lucky: Kamarádi, ve středu 19.7. začínáme s prvním prázdninovým tréninkem a to v Dójo v Mariánských Horách od 17:00 do 18:00 děti a závodní skupina a od 18:00 do 19:15 závodní skupina a dospělí. Pojďme na to, začneme po odpočinku zase makat.
BlueBoard.cz ShoutBoard