Přidej zprávu »
Lucky: Vážení pžátelé, připomínáme, že dnes 7.3.2019 odpadají tréninky z důvodu konání členské schůze, která proběhne v jídelně Zš. Dětská od 18:00, jako minulý rok. Podotýkám, že na členské schůui se probírají zásadní a velmi důležité věci týkající se organizace tréninků, klubu a budoucích cílů a záměrů, proto žádáme o hojnou účast. Děkujeme za pochopení a těšíme se na společné setkání.
Lucky: Vážení přátelé, svátky máme za sebou a s novým elánem vykračujeme do nového roku již zítra První tréninky v roce 2019 Mariánské Hory - čtvrtek 3.1.2019 Poruba - pondělí 7.1.2019
Lucky: Změna v ukončení tréninků 2018 Přátelé, tréninky v tomto roce již končíme dneškem. Tedy 18.12.2018 je poslední trénink v roce. Ve středu si již začněte pomalu užívat volna bez odpoledních tréninků. Přejeme krásné a hlavně klidné vánoce, bohatého ježíška a rodinnou sváteční pohodu. Hlavně si všichni pořádně odpočiňte, abychom mohli opět s plnými silami a elánem nastoupit, doufejme ještě do úspěšnějšího roku 2019, ke kterému Vám všem přejeme hodně štěstí, úspěchů, zdraví a radosti. PF. 2019
Lucky: Vážení přátelé, blíží se konec roku a čekají nás poslední akce klubu v tomto roce a to hned dvě v jeden den. V sobotu 15.12.2018 proběhnou závody pro naše začátečníky do zeleného pásu na Zš. Dětská společně s kluby Hakuba Karate a Karate dó Okinawa. Začátek závodů je v 9:00 hod a předpokládaný konec bude cca. v 13:00 hod. K večeru v 18:00 hod. proběhne večírek klubu pro všechny, kteří pomáhali na Karate Grand Prix Ostrava v jídelně školy. Touto formou bychom Vám chtěli poděkovat a strávit společně pohodový večer a udělat tak tečku za neskutečným rokem 2018. Když tady „srolujete“ níže, narazíte na rubriku Novinky a tam byste se měli vždy dozvědět více o těchto akcích. Poslední trénink v roce 2018 proběhne ve čtvrtek 20.12.2018. Poté si dáme zaslouženou pauzu a vychutnáme si vánoce. Nový rok 2019 začínáme tréninkem v Porubě a to ve středu 2.1.2019.
Lucky: Přátelé, zítra 4.12.2018 proběhne v Mariánských Horách první vlna zkoušek na stv Kyu. Pro Ty, kteří nejdou na zkoušku trénink odpadá. Trénink dospělých je normálně, ovšem nebudu tam. Musím ihned po zkouškách odjed na důležitou poradu výkonného výboru. Děkuji za pochopení.
Lucky: Přátelé, také zítra ve čtvrtek 1.11. je zkrácený trénink závodní skupiny pouze na hodinu a trénink dospělých je ještě zrušen z důvodu organizace pro KGPO. v Mariánských Horách proběhne tedy normálně trénink dětí od 16:00 do 17:00, ale trénink závodníků bude opět pouze od 17:00 do 18:00. Poté proběhne velmi důležité proškolení časomír. Proto žádám, aby se lidé určení k časomírám určitě dostavili. Děkuji za pochopení.
Lucky: Přátelé, zítra 30.10. proběhne v Mariánských Horách trénink pouze pro závodní skupinu a to od 17:00 do 18:00. Poté hned proběhne DŮLEŽITÁ schůze všech dobrovolníků, kteří budou pomáhat na naší Karate Grand Prix Ostrava 2018!!! Prosím dostavte se v co nejhojnějším počtu. Budeme probírat a ladit důležité přípravy na KGPO.
Lucky: Další prázdninové trénování Ve čtvrtek 16.8. v Dójo od 17:00 do 18:00 kruhový trénink a od 18:15 do 19:30 trénink karate Každý si může vybrat nebo se zůčastnit obou tréninků
Lucky: Přátelé, dnes 9.8. měl proběhnout trénink, ovšem k přetrvávajícím vedrům neproběhne. Trénink je pro dnešek zrušen Ať si děti ještě užívají u vody.
Lucky: Kamarádi další prázdninový trénink proběhne opět pro všechny, opět v Mariánkách, opět 17:00-18:00 ve čtvrtek 2.8. Přijďte si zařádit
Lucky: Přátelé, začínají prázdninové tréninky karate a to ve čtvrtek v Mariánkách 17:00-18:30 společně pro VŠECHNY. Jinak zítra, tedy ve středu v 17:00 opět kruháček
Lucky:
lucky:
Lucky: Vážení přátelé, kamarádi, Jelikož se počasí nechce umoudřit a umělé hřiště by bylo dneska odpoledne opravdu kluzké, jsme nuceni tedy poslední trénink v tomto školním roce strávit v Dójo. Takže trénink proběhne normálně v Mariánských Horách v obvyklé časy, kromě dospělých, kdy se přesuneme do restaurace Parlament na pivečko a zakončení školního roku. Děkuji za pochopení.
Lucky: Přátelé počasí se na čtvrtek nevyvíjí zrovna příznivě. Samozřejmě pokud bude pršet, tak akce fotbálek bohužel neproběhne a bude normální trénink v Mariánkách v obvyklé časy. Uděláme kondiční trénink hravou formou. Pivečko pro trenéry a rodiče samozřejmě platí v restauraci Parlament v 19:00 už se těšíme. Prosím sledujte zítra Facebook a stránky KTS kde aktuálně napíšu, jestli bude fotbálek, nebo v případě mokra trénink. Děkuji za pochopení a těším se na zítřek.
Lucky: Přátelé, ve čtvrtek 7.6. odpadá trénink dospělých z důvodu interního školení trenérů KTS. Děkuji za pochopení.
Lucky: Vážení přátelé zkoušky na stv.kyu proběhnou 16.5. již tradičně na Zš. Dětská. Podrobnější informace zašleme co nejdříve emailem a vyvěsíme na facebook klubu.
Lucky: Tygři i když jsou zítra 29.3. prázdniny, přesto normálně trénujeme. Trénink odpadne až v pátek 30.3. a na Dětské v pondělí 2.4. Přeji za všechny trenéry krásné velikonoce.
Lucky: Tygři, v úterý 13.3. proběhne v Mariánkách jarní prázdninový trénink PRO VŠECHNY od 17:00 do 18:30. Další tréninky o prázdninách jsou zrušeny. Příští týden už makáme klasicky
Lucky: Vážení přátelé. Příští týden od 12. - 18.3. máme jarní prázdniny. Na Zš. Dětská v Porubě se necvičí !!! V Mariánských Horách bych rád udělal trénink buď v úterý, nebo ve středu, ať se alespoň jeden den v týdnu protáhneme. V pondělí upřesním den. Přeji všem dětem krásné jarní prázdniny. Užijte si je
Lucky: Tygři, od úterý 13.2. cvičíme v Mariánkách již normálně.
Fija: Připomínáme, že od 12.2.2018 dochází ke změně času tréninků na ZŠ Dětská: - 1.Tréninková skupina (pro žáky ZŠ Dětská) bude trénovat od 16 do 17 hod. - 2.Tréninková skupina (pro žáky ostatních ZŠ) bude trénovat od 17 do 18 hod.
Lucky: Přátelé, nezapomeňte Zítra, tj. ve středu 7.2. v 16:30 na Zš. Dětská proběhne trénink pro VŠECHNY členy KTS Určitě si přijďte si zacvičit, bude to super
Lucky: Omlouvám se. Napsal jsem špatné časy pátečního tréninku. Správné jsou 17:30 - 19:00
Lucky: Vážení, od tohoto pátku tj. 2.2.2018 jsou zrušeny tréninky od 17:00 - 18:00 a budou pouze na objednávku. Tzn. necháváme zde prostor pro individuální tréninky. Další tréninková hodina v pátek pro pokročilé a dospělé společně s Okinawou pokračuje dále dle původního rozvrhu. Navíc je tento pátek změna, kvůli přípravě Dójo na rekonstrukci příští týden. Proto začne trénink pouze pro dospělé v 18:30 do cca. 19:15 a potom se bude Dójo vyklízet. Klidně si doneste občerstvení, ať nám při tom vyklízení nevyschne v krku
Lucky: Tygři, v týdnu od 5.2. do 9.2. bude probíhat podřez a sanace vlhké stěny v Dójo v Mariánský Horách. Z toho důvodu jsou tréninky zrušeny a předpokládáme, že ve čtvrtek 8.2. bychom místo tréninku mohli opět nanést a položit tatami do Dójo, uklidit a připravit ho na cvičení. Ve středu 7.2. proběhne v závislosti na výpadku tréninků v Mar. Horách společný trénink pro VŠECHNY !! v čase 16:30 – 18:00 v Porubě na Zš. Dětská. Bližší informace žádejte u svých trenérů. Děkujeme za pochopení.
Lucky: Přátelé, Členská schůze, která měla proběhnout dle plánu 26.1. je zrušena z důvodu konajících se prezidentských voleb. Náhradní termín sdělíme v dostatečném předstihu. Děkujeme za pochopení.
Lucky: Vážení přátelé, nezapomeňte prosím, že na začátku roku se k platbě členského příspěvku na první pololetí platí také "známka ČSKe" 300.- Tzn. Členský příspěvek klubu podle příslušnosti, kam chodíte + 300.- Děkuji
Lucky: Přátelé, v prvé řadě přejeme krásné a pohodové vánoční svátky a šťastný a hlavně zdravý nový rok. Mezi svátky proběhne jeden trénink, abychom se trošku zbavili nabraných kil a to 28.12. ve čtvrtek. 17:00–18:00 děti a závodní skupina a 18:00–19:00 dospělí. V novém roce začínáme cvičit v Mariánských Horách 2.1. v úterý a v Porubě 3.1. ve středu. Teď už jen užívejte vánoc.
Lucky: Kamarádi, dneska 18.12. budu na tréninku na Dětské od 16:00 do 17:00. Jelikož jsem tam sám, udělám dynamický hodinový trénink pro všechny najednou zaměřený na základní techniku a její kombinace s fitness prvky mezi cvičeními. Kdo chcete, doražte i z Mariánek, ať zase pěkně zaplníme tělocvičnu a určitě si super zacvičíme!!
BlueBoard.cz ShoutBoard