Přidej zprávu »
befitone.com: Skvělý webík! Koukni na můj eshop odkaz »
Ellis: Čau vespolek. Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, ideální na léto, když je večer hodinka času.. Vydělávám si takto už od půlky května a penízky přibývají. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček! Více info na odkaz »
MgrKraus: Vyzkoušejte si obchodování na burze bez rizika a s bonusem 500 Kč pouze za registraci - nemusíte nikam chodit ani vkládat peníze, registrujte se během 2 minut, získejte 500 Kč a přidejte se k více než milionu spokojených zákazníků po celém světě. Více na odkaz »
FrantišekVlado: Hezkou sobotu přeji :) Kdyby se někdo zase zajímal o možnosti výdělků online, tak zajímavá stránka je na odkaz » ...Mějte se ;)
Michal: Včera mi říkal soused o zajímavém článku na odkaz » a ještě teď jsem šokován, jak snadno se dnes dají vydělat na internetu peníze.
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
Vašek: Včera mi kámoš říkal o odkaz » a je to nářez! Jsem šokován, jak snadno se dnes dají na internetu vydělat peníze! Moc díky, 100% spokojenost!
Vašek: Včera mi kámoš říkal o odkaz » a je to nářez! Jsem šokován, jak snadno se dnes dají na internetu vydělat peníze! Moc díky, jsem 100% spokojen!
prezident: OZNAMUJEME, ŽE MÁME JIŽ NOVÉ STRÁNKY . NAJDETE NÁS NA ADRESE - www.petanquevalsovice.cz
JaZ: Softpétanque turnaj pořádaný naším klubem (2. kolo zimní ligy klubů) se uskuteční 19.2.2011 ve Všechovicích. Termín už je zamluvený.
martig: Na valnou berte gule, bo venku má být krásné počasí.
Josef Neoral: Preju vsem sportovcum vsechno nejlepsi v Novem roce,hodne zdravi,stesti a hodne sportovnich uspechu. PS.Bude nekdo chtit v sobotu vzit z Hranic do Valsovic na tu VH?
Petr: KRÁSNÉ VÁNOCE PLNÉ POHODY A HODNĚ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU , PS: KOULUJTE SE RADĚJI JEN TĚMI SNĚHOVÝMI
martig: Klidné vánoce a dobré pétanqové počasí i náladu po celý rok 2011.
JaZ: Smutná zpráva přišla ze Staříče.Pétanque řady tohoto klubu náhle opustil i náš kamarád Radek Kozelský
JaZ: VALNÁ HROMADA KLUBU SE USKUTEČNÍ V SOBOTU 8.1.2011 OD 10 HOD. VE VALŠOVICÍCH.Součástí VH bude oběd a odpolední softpétanque turnaj.
JaZ: Pro všechny členy klubu, přátelé a známé - jedna smutná zpráva. V sobotu nás náhle opustil náš člen, kamarád Josef Pitron.
Pabust: Pro ty, kteří nezaznamenali změnu, tak na přání mnoha zájemců o účast na TOP KLIP byla změněna třída turnaje na aspiraci na PRESTIGE.
Pabust: Tak to vypadá, že už se konečně přihlášky na Čerlinku stabilizovaly a definitivně uzavřely.
Pabust: Náš nový spoluhráč Dušan Uhlár hledá spoluhráče na Čerlinku. Info u mne 603 221 736.
Pabust: Tak se nám přátelé z Hradce Králové, kteří do včerejška blokovali dvě místa odhlásili. Nyní možnost ještě pro dva týmy se přihlásit na Čerlinku.
rosnička: V Sobotu bude pěkně, ale bude valšovicky foukat, tak větrovky s sebou.
VV: Uvolnilo se ještě jedno místo na sobotní turnaj !!Ale jen jedno Možno využít
VV: Přihlašování na turnaj "Svatováclavské koulení " je ukončeno Maximální kapacita týmů je naplněna
VV: Výzva pro členy klubu na klubové diskusi
martig: Sháním hráče do Orlové.
Vojta ž: Ja nejedu ale od nás jedou
Lenka: Jedeš v sobotu do Brna? Nebo někdo od vás? Když tak bych Ti ji vzala.
Vojta ž: Ano to je ona.Děkuji
Lenka: Vojto, zůstala v boudě taková šedivá rozepínací bunda značky Nike, je to ona?
VojtaŽ: Dobrý den nenechal jsem ve valsovicich na gand prix mikinu nike děkuji
JaZ: Výzva pro členy klubu na klubové diskusi
Pabust: STK deleguje na MČR 2x2 mix jako delegáta Petra Tománka.
JaZ: Ve Slavkově se Valšovičáci opět neztratili : 9.místo Zbyněk s Lenkou; 17.místo Miluška s Petrem a druhé místo přidal v "B" Tomáš. Bohužel nevím jak dopadl Jirka Grepl .
ZbyněkG: Hledám spoluhráče na tento víkend - Únětice nebo Žebětín a 17.7. do Krumsína T. 604484466
Jura: Valšovice byly úspěšné taky v Litovli. Gratulace Jirkovi Greplovi za 2. místo v "A", Lenka S. s Jurou 4., Tomáš s Martinem J. 7. a Miluška s Petrem vyhráli Brdolku v "B". Dobře si vedli také Sukovi a Ježíškovi.
Vojta žiak: Dobrý den nechtěl by nekdo se mnou a s vaclavem valíkem do krumsíma 17.7 děkuji
JaZ: Středoevropský pohár "AVOKÁDO " skončil pro Valšovice úspěšně : 5-8 místo dovezli Jirka Grepl a Martin Jakeš 19.místo Miluška , Petr a Lenka 28.místo Tomáš, Jirka Gratcl , Zbyněk Jakeš , nevedlo se tentokrát akorát Martinovi G. Zbyňovi G. Blahopřejeme.
JaZ: Výzva pro členy klubu na klubové diskusi
Petr: dobrře, bo já tam budu chtít být i na finále, takže beru ty, kteří tam zůstanou co nejdéle
martig: Po tréningu: Je nás definitivně deset, vyjíždíme v 4:30(vznesen protest, zamítnut většinou) z Valšovic, beru jednoho plnoštíhlého, dva hubeňoury a Lenku ve Všechovicích.
ZbyněkG: Linďák jede s Burešama, tak je nás definitivně 10.
Mirek Neoral: ....takže žádný volný místo do Prahy asi nemáte,že?
Petr: je nás 10, to by mělo stačit, vždyť jsme samí chudí (finančně
martig: Já jedno vezmu. Otázka je, jestli to bude stačit.
Petr: Do Prahy navrhuju odjezd v 4:30 z Valšovic. Jedno auto vezmu já. Kdo vezme druhé???
Pabust: Abstinenti jedni nezletilí
prezident: Ani bronzoví medailisté z MČR dvojic nepokřtili pohár šampusem
JaZ: Obdrželi jsme pozvánku na přátelský turnaj do Staříče na sobotu 19.6.2010. Budou se hrát dvojky o "Staříčský pohár". Vyzývám zájemce o tento turnaj, zvláště ty, kteří nepočítají s účastí na AVOKÁDU, aby se mi přihlásili. Bliźší informace pak dodám.Díky Zbyněk
martig: Nic nedal, asi šetří na mistra česka.
ZbyněkG: Hledám spoluhráče do Vojnova městce. Najde se někdo, třeba i z jiného spřáteleného klubu? (T 604484466)
JaZ: V sobotu 5.6.2010 si na kvalifikaci pro MČR trojic vybojoval z našeho klubu postup Jirka Gratcl - z prvního místa =mistr MORAVY , a Zbyněk Grepl z třetího místa. Ostatním se nezadařilo. Gratulujeme k postupu
Pabust: Tak co MISTR? Dal něco do placu?
martig: Ať žijí zlatí a bronzoví Moravští mistři!
martig: Na Avokado bych aj jel. Poptám se třetím. Martin G.
Petr Linduška: Nazdar, sjednocený klube, nechcete mě někdo na Avokádo ? Jaksi nemám dva spolubojovníky. A do Žepca taky.
Lenka: Velká gratulace Tomovi s Jirkou !!!
JaZ: 29.5.2010 se uskutečnilo MČR dvojic v Kolové. Valšovice navázaly na loňský úspěch Petra a Miluškya opět vezou umístění na bedně .Tom s Jirkou G. po skvělé hře vybojovali třetí místo .Zbývajícím dvěma dvojicím se již tak nevedlo a do KO se nedostaly.Blahopřejeme
Zd.: Ahoj ogaři, toš jak dopadlo to Prvamojový kulení, furt tamvidím enem přihlášku. Z.
martig: O.K. U husqvarny se přeskupíme.
Petr: Do Náměště nás jede 8. Auta berem já a Martin Gratcl. Odjezd v 7:00 z Valšovic a sraz v 7:15 za viaduktama. Já pojedu kolem rybníka v 7:10.
Pabust: Registrace na CC Polsko je možná až od 8.5.2010
josef Neoral: Ahoj sportovci,zapomel jsem tam cervene odrazedlo a chybi mi zeleny kosonek.Tak kdyby jte neco nasli dejte mi vedet.Predem dekuju za vse.S pozdravem Pepino
Jirka Grepl: ...babička ví, jak je pro mě pétanque důležitý a pochopila, že takový turnaj není každý den!...ja na tom nevidím nic špatného, že jsem se rozhodl dát přednost Vídni...
VPM: Jirko pozdravuj ve Vídni babičku!!! Alles Gute!!!
Jaz: Pro přijetí do našeho klubu je nutné splnit tyto podmínky: 1. podání žádosti, 2.účast na naších akcích jako neregistrovaný člen asi po dobu půl roku (turnaje , brigády na hřišti aj. stanovené plánem činnosti klubu), 3.o přijetí po této době rozhodne valná hromada, 4. zaplacení příspěvku (jejich výši schvaluje Čapek a naše VH - letos čapek 200,- + za registraci, klubové letos 100,-), 5. po prřijetí do klubu není rozhodující počet odehraných turnajů, ale nutno plnit úkoly vyplývající z usnesení VH klubu. To je ve stručnosti vše, bližší informace a upřesnění ti poskytneme při osobním jednání (třeba na turnaji).
Neoral Joef: Dobry den,chtel jsem se zeptat kolik stoji registrace do vaseho klubu a kolik musim odehrat turnaju?Pres sezonu neni moc toho casu.Predem dekuju za odpoved a tesim se na prvomajove kouleni.Minuly rok me to chytlo a od te doby jsem nevynechal vas zadny turnaj.S pozdravem Josef Neoral
Petr: Navrhuju odjezd z Valšovic v 6.00 a sraz u Slávie v 6.10
JuraG: Druhé auto do Městce beru já
Jirka Grepl: Všem moc děkuju :) ...na prvomájovém bohužel letos hrát nebudu, babičká ma 60-sátiny, takže jí musím dát přednost
juraG: Jirko, gratuluji k výsledku z Brna, s kým hraješ na 1. května ?
martig: Pěkné Jirko, pěkné.
Pabust: Gratulujeme Jirkovi k 2.místu v Brně. Bureši
JaZ: Pozvánka na školení rozhodčích : 1. Brno-Slatina dne 2.4.2010 – pátek od 18.00 do 21.00, klubovna u F. Harašty; přihlášky do pondělí 29.3.2010. 2. Praha-Únětice dne 17.4.2010 – sobota od 11.00 do 14.00, hostinec Sokolovna za kostelem u hříště; přihlášky do úterý 6.4.2010. Předpoklad – solidní znalost aktualizovaných mezinárodních pravidel (viz stránky ČAPEK). Vyhrazujeme si právo školení zrušit, pokud se přihlásí méně než deset zájemců. Školení je zdarma účastník si samozřejmě hradí dopravu i občerstvení a nocleh. Zájemci z klubu ať se mi nahlásí do neděle 28.3.2010. Díky Zbyněk
Honza: Hudba by měla hrát asi od 19 do jedné či dvou hodin. Tombola bude o půlnoci. Vloni jsme se rozešli někdy po třetí hodině.
Vasek-Albrechtice: Prosím vás do kolika bude ten večírek
Bukovčík: Vše nej-nej do nového roku 2010 přeje PAKA
martig: Přeji šťastné a veselé všem petanqovým blouznivcům a do nového roku zastřešené hřiště na zimu ať netloustnem.
JaZ: Pohádkově vymalované Vánoce a zasněný Nový rok. Ale hlavně zdraví, štěstí, prachy a především hodně času na své blízké a vůbec na všechno, co vás baví, přeje vem svým pétanque přátelům Zbyněk Jakeš
JaZ: VALNÁ HROMADA KLUBU se uskuteční 23.1.2010 od 10,00 hod. ve Valšovicích. Oběd zajištěn,odpoledne - softpétanque turnajíček .
Pabust: Už jsme hráče sehnali.
Pabust: Petr Bureš a Jirka Beran hledají třetího na TOP KLIP. Zájemce nechť mi zavolá na 603221736 nebo napíše na mail.
marting: Dyť to říkám podzimní forma, bravo učastníci Albrechtického turnaje.
BlueBoard.cz ShoutBoard