Přidej zprávu »
Jara: Super fotečky ještě, všichni se tam krásně lochčijou, je vidět že atmosféra byla vynikající.:)
black: odkaz »
Žanek: Díky moc za organizaci organizátorům a taky za fotky fotografům :-). Ať žije Kavkazcup 2019 a sobě přeju hojnější účast.
vilka: Taky me mrzi ,ze jsem se nemohla pro 3.misto dostavit...Vsem blahopreji,a pristi rok se budu snazit vice na kole....Jinak bezva foto, na web bude vlozen :-)
Zdeněk B: Já taky děkuju za fotodokumentaci.Super. Mrzí mě neúčast na vyhlášení,ale nemoc byla neúprosná.
Jara: Super, díky za odkazy.
Čestmír: Posílám odkazy na fotky z posledního závodu odkaz » a vyhlášení odkaz »
Jara: Ještě jeden dotaz, včera při promítání byly mimojiné aj fotky z letošního posledního závodu, dá se na ně někde kouknout?
Jan Hrstka: Ahoj, rad bych se alespoň touto formou omluvil za svoji včerejší absenci. Jednak mam zlomenou klíční kost, ale to by ani tak nevadilo. Včera jsem zjistil, ze se mi někdo v noci vloupal do auta, tak jsem pulku dne ztratil kvuli této události a na to podstatné zapomněl. Mrzí mě to. Honza.
Zdeněk Pirek: Par fotek z vyhlášení 2018
Zdeněk Pirek: odkaz »
Jara: Závěrečná parádní, adekvátní té dřině, co všichni vydali.:) Milane super, dobrá zpráva, kde leží Lukec vlastně? Jinak nevím jestli je to vhodný to sem psat, ale dost mě to už sere, tentokrát srazilo auto prozměnu Hrstečku Jeníčka, naštěstí to není tak vážný, ale je opravdu nádherně na těch našich silnicích...
Milan S: Ahoj, bohužel dnes nedojdu, jsem nemocnej :( Jinak kdo neví, tak Lukin se už probral, je i bez hadiček a komunikuje s okolím...
Zdeněk B.: Tak to máme s Pavlem M.pěkně na těsno.
Vilka: Omlouvam se ,výsledky uz jsou :-) Měli by byt v poradku ,ještě predam na kontrolu Culdovi... Zaverecne vyhlaseni v salonku "Restaurace DON" 20.10.2018 v 18:00...
Zdeněk B.: Jo jo,další ročník dobojovanej.Na závěrečné to zapijem.
Jara: Dobojováno jest, dneska opět super domácí dva okruhy kolem baráku, díky všem spolubojovníkům a organizátorům, bylo to skvělý, budu se těšit na závěrečnou.
vilka: OK, vse zkontroluji...
Robert .S.: Hotovo v žádném případě, hromadu bodů néní připočítáno u všech kategoriích .Stačí se podívat na výsledcích samotného závodů.Tam je to správné.S
Dalibor: Omlouvám se, i když pozdě, a přiznám se, že už nějaký týden zápasím s motivací jezdit. Letošek byl pestrý. V první polovině roku jsem dlouho zápasil s hodně nepříjemným pálením/bolestí levého chodidla pod palcem a myslel jsem, že se na kolo vykašlu, když to rychle nevyřeším. Nakonec jsem to vyřešil, i když jen částečně - takže už nemám potřebu slízat z kola a vyzouvat na chvíli botu, je to jen občas nepříjemý. Po Francii velké problémy se zády. A pak jsem zjistil, že toho mám vlastně plný zuby :-) Takže aspoň ve FR jsem si to užil víc než do sytosti :-) Příští rok žádná FR, ale jen ČR, tak uvidíme.
Zdeněk B: Já myslím,že prémiové body byly,aspoň pro mě,dobrej důvod potrénovat a přijet.Chápu,že budeme mít různý názory.Berte jen jako můj pohled,který nechci nikomu násilně vnucovat. Důležitý je,že se závod povedl a že se líbil.
vilka: Tak hotovo,kdyby nekde chyba ,dejte vedet...To vite to bylo pocitani :-)
vilka: Do toho, nemohu prdolit, ale neco na tom je...Ve vysledcich to mate ...V celkovem opet rano mam to ulozene v hokne :-)
Lojza: S udělením prémiových bodů za Královský závod nesouhlasím.Je to vůči těm,kteří se nemohli zůčastnit závodu ne fér.Na začátku byla dána nějaká pravidla,tak proč je měnit?Jinak to byl krásný závod.
vilka: Teda cyklisťáči, velice se omlouvam...Proste klasicky se uelaj vysledky :-) Ale opravdu ja zapomela u Kralovskeho je zmena...Rano to tam mate ...
Zdeněk B.: Mě to vychází 1.Gába-378b,2.Lojza-358b,3.Rozy-327b,4.já-318b,Václav-304.5b,6.Pavel a.t.d
Zdeněk B: Ono to výjde celý jinak
Milan: Zdeněk B., to máš pravdu, psalo se tu + 50 % bodů navíc :) Jinak Gabriel má špatně sečtený body :)
Zdeněk B: Vilko,neměly být prémiový body za Královský závod?To celkový pořadí bude, myslím jinak.
Łukasz: Závod super, nohy bolely, tep jako kráva – několikrát po cestě hlavou se prohnalo, jestli stoji to za to :) Jardo O., díky za poslední kopec, máš to u mě. Příště táhnu já.
BlueBoard.cz ShoutBoard