Přidej zprávu »
Rudolf: odkaz »
djama: pekné!
Monty: Thank you very much, I am now just trying to make this site look even better in different resolutions. Not with much success so far.
Masterboy: Hello webmaster, very nice site here, great work! TomasKell Masterboy albums
TomasKell: Hello webmaster, very nice site here, great work! TomasKell
Balú: ROFL! Holub a Hobita!
Monty: Ahoj Holube, zdravím, když se mi ozveš i na ICQ, tak budu mít ještě větší radost
Holub: tady holub z hradu
Monty: Ahojky, nechceš se taky ozvat na moje ICQ? :)
Hobitka: ahojik tady hobitka z hradu
Monty: Tak já si říkám všechno lepší než jenom bílý text na černém pozadí. a navíc mě se to i líbí, takže asi tak... A tohle stejně pořád beru spíš jako odložiště a prezetačku svých fotek, než cokoliv jinýho
andree: kazdy ma iny vkus, ale toto je fakt hrozne.. mozno to bude tym, ze nemam rad framey, alebo tymi farbami.. neviem.. v kazdom pripade by si na tom mal kus zapracovat ;-)
Monty: Takže už mám design, moc děkuju Lence, že ho udělala
Monty: Ono to tu už totiž skoro rok čeká, až vymyslím nový design a napíšu ho, takže je tu spousta věcí jenom tak napůl...
Lenka: tak jsem to tu konečně prošla. pěkný, jednoduchý stránky, ale ty odkazy mi přijdou hrozný, jak vůbec provedenim tak i tou barvou.
Monty: Verunka: Mockráte děkuji za pochvalu
Verunka: Teda, moc chválím ^^
Verunka: Ale měl bys imho spravit ty tlačítka v rozcestníku, mimo Fotky věcí... jsou nápisy hrozně rozostřené
Monty: Díky za podporu
Verunka: Ono je to těžké, vybrat barvu na stránky a k Montymu se imho tyhle stránky přímo hodí
Monty: Přijdu ti snad já barevnej a veselej? Víš jaký je to klid konečně občas zajít na stránky, ze kterých mě kvůli bílému pozadí nebolí hlava? :)
spofi: já si myslim, že se ti ty stránky celkem povedly.. dyby to bylo podle mýho vkusu, tak je to teda víc barevný, ale neva, každýmu se líbí něco jinýho ale fakt nechápu proč to je takový fádní.. nebarevný... neveselý...?
Monty: Čeho všeho? Jestli fotek, tak potřebuju modelky a čas a jestli textů, tak potřebuju ještě víc času
Verunka: Víc všeho a bude to dobrý
Monty: Konečně se tu taky někdo ozval, tak si nepřijdu tak blbě, že mi to tu navštěvujou jenom roboti hledající můj mail na posílání dalších dávek spamu
Anička: Ahoj, tak já Ti teda taky do tý diskuze něco napíšu, aby tam něco bylo než se to tu pořádně rozjede a stane nejnavštěvovanejší český web ale ještě nevím, čím přesně přispěju... chtělo by to nějaký nosný téma, ke kterýmu se každej vyjádří...no, prozatím bude stačit, že tuty temné stránky prozářila má přítomnost...
Monty: Zahajuji diskuzi o čemkoliv a o ničem, asi třeba hlavně o mých stránkách, pište, co si o tomhle výplodu myslíte a ocením i kritiku, vždycky je co zlepšovat. Jinak tohle je můj nick, se kterým v tomhle budu vystupovat a nikdo jiný by ho neměl být schopný použít.
BlueBoard.cz ShoutBoard