Přidej zprávu »
Jirka: niven: proč kupuješ Eng verzi hry když je česká, Eng verzi na Uplay nepočeštíš,čeština je pouze na warez verzi.AC2 CZ jde koupit pouze na CD a pak registrovat na Uplay, dnešní cena se pohybuje od 200-300,- kč v obchodech a na Aukro do 200,-,proto je lepší si ji koupit.
Jirka: Koukám že tu nikdo moc nepomáhá. Pro Jardu: suroviny-víno,tabák,rýže atd. dostaneš z potopených lodí když jseš ve Kenw. flotile a čistíš obchodní cesty,po každém vítěztví dostaneš suroviny,diamanty a sem tam i sud s prachem-který můžeš použít na potopení lodí. Vylepšení Kavky jde pouze po nalezení truhly s plány a ty jsou u podmořských vraků(potřebuješ mít potáp. zvon) a další jsou na mapách pokladů-které jsou u mrtvých námořníků na několika ostrovech a ty tě zavedou k truhlám s plány a pokud se ti to nechce hledat můžeš si koupit za cca 2eura DLC Technology Pack a máš veškeré vylepšení Kavky hned.
Jirka: Taktéž nemůžu najít rezavého vřešťana v AC4-nikdo to neví nebo je to nějaká chyba ve hře
Deimos: Zdravím v AC4 hledám rezavého paviána. Nevíte kde je?
niven: Zdravím, potřeboval bych pomoci. Mám angickou verzi A2 - Uplay a nefunguje mi čeština. A když přepíši DataPC.forge tak to při spuštění vyhodí černou obrazovku. Víte někdo co s tím?
miloš: Nevíte proč když v prvním dílu asasína začínám vyšetřování a zaměřim se třeba na dva lidi, co chci odposlouchávat, jsou strašně rozmazaný? Děkuji
Luboš: a kde najdu možnost vylepšení rekruta? Lepší zbraně atd...
Luboš: Čau hraju AC 3 ale mám pořád jenom základní dva rekruty jak naverbuju i ty další? Co mám dělat?
Jarda: Je to v hre Assasin Creed IV
Jarda: Kde zozeniem tabak a vino? Pre elitne otocne dela mam prostriedky ale neviem kde zozeniem plan na ne ?
McAfee Help in UK: consult at McAfee support number UK 0800-090-3242 anytime and soon use your Antivirus in the best possible working condition. visit more:- odkaz »
Norton Helpline: You can be sure that all technical problems related to Norton Antivirus issues can be easily sorted out by the efficient and experienced helpline toll free 0800-098-8352 Norton helpline number UK associates as they are well trained to resolve Norton Antivirus problems. odkaz »
Belkin Router Help: You will be aided with best technical solutions whenever you ask for Router help. There is surety for fetching best resolutions so call up anytime “0800-098-8352” Belkin router help number UK and it will be easier in settling down the technical troubles. Consider for obtaining updated resolutions soon!
kuba: ahoj, jak v ACIII "vylepsim" pracovniky?
milos: uz som to vymazal a zahodil nie je mozne ani po x ty x opravit brzdy na vlaku to mackanie š E vobec nefunguje a postava sa ani nepohne
Sweta Ets: Thanks for the nice post Packers and Movers Bangalore @ odkaz »
Filip: Dobrý den chtěl bych se zeptat proč vždycky po první misi mi vypne hra a napíše program přestal pracovat. Díky předem za odpověď
Braissy: Zdravím... Mám dvě věci, jedna je; jak nabíjet všechny pistole v AC4 blackflag v boji. Druhá;jak se plížit/přikrčit v AC syndicate...
anonym: musíš pomocí klávesnice 4 vytáhnou skrytou čepel
Fíla: Dobrý Den, V Assassins Creed 2 se mi u mise eso v rukávu kdzyž Leonardo Da Vinci dá Eziovy tu čepel a Ezio se sekne.Co mám dělat?
McAfee Help: Call us at our McAfee help number “0800-098-8352” UK for facing regular error prompts from antivirus. McAfee technical support team provides solutions for all your Antivirus technical issues. There are some technical errors related to McAfee antivirus services which need technical help to solve the antivirus errors. odkaz »
Avast Antivirus: Dial Avast support number UK for solving the antivirus technical issue that you usually come across while using antivirus. Our resolutions for antivirus installing are absolutely hassle-free, so contact Avast help number UK at all the time available. odkaz »
Canon Printer: Call us at toll free 0800-098-8352 Canon Printer Contact number UK, Canon Printer Support Number UK, Canon Printer Help Number UK for get technical support related to printer technical issue. visit more:- odkaz »
Kweety: myslím AC3 =) =D díky =)
Kweety: ahoj, rozjedu to na Win10? =) díky za odpověď
george: I AC Syndicate
Yahoo Mail Customer: Now, get quick support by Yahoo mail customer service number 1-800-469-7195 and if there are some other complications that come across your way then dialing Yahoo mail customer service helpline number will assure prove useful. Read More odkaz »
Yahoo Phone Number: If you get an error message trying to log into Yahoo then it is a severe trouble where you need technical services for sure. Just make sure for fetching best of all services via using Yahoo phone number 1-800-407-7258 and start with the emailing commencement soon. Read More- odkaz »
Yahoo Contact Number: It is easier and hassle-free for resolving several tech issues, so dial the customer care anytime and it will be easier in fetching best services all the time. You can seek remote services as well so need not to worry, call up at the Yahoo contact number 1-800-615-7796 and overcome the error issues in hardly a while. You will be contended with the acquire solutions, so collect quick help now. Read More odkaz »
roman: Dobrý den , chtěl jsem se zeptat jestli jde stahnout do AC Brotherhood nějaký cheat Díky za odpověď
BlueBoard.cz ShoutBoard