Přidej zprávu »
musicalcz: Městské divadlo Brno dnes spustilo novou verzi svých webových stránek. Mimo jiné mají větší a praktičtější ovládací prvky, nabízejí fotografie herců přímo u obsazení inscenací a hlavně disponují počtem zbývajících vstupenek na jednotlivá představení, což určitě zjednoduší plánování těm divákům, co rádi nakupují vstupenky na poslední chvíli. odkaz »
musicalcz: K nedožitým 90. narozeninám Jiřího Šlitra uvede Český rozhlas - Vltava 15. února ve 14:00 rozhlasový záznam první semaforské hry "Člověk z půdy" z roku 1966. odkaz »
musicalcz: Další muzikálový průlom v Cenách Alfréda Radoka za rok 2013: V nominaci za ženský herecký výkon roku se objevila Svetlana Slováková za roli Alex Owensové v muzikálu Flashdance na Hudební scéně Městského divadla Brno. Kompletní výpis nominací naleznete pod odkazem na webu časopisu Svět a divadlo. odkaz »
musicalcz: Český rozhlas nabízí na svém webu do 5. 1. 2014 k poslechu historickou rozhlasovou inscenaci muzikálu Divotvorný hrnec (Finian's Rainbow). odkaz »
musicalcz: V pondělí 4. 11. ve 20:25 můžete na ČT Art vidět televizní záznam satirického muzikálu Zdenka Merty a Jiřího Žáčka PTÁKOVINY PODLE ARISTOFANA z Hudební scény Městského divadla Brno.
BlueBoard.cz ShoutBoard