Přidej zprávu »
Mr.Bass: Ahoj přátelé, kamarádi, fanoušci a příznivci naší kapely. Už několik zábav a koncertů jste si mohli všimnout, že naše kapela již není 6-ti členná, ale že nás zůstalo jen 5. Náš dlouholetý kytarista MARTIN KOSTOHRYZ se rozhodl z naší kapely odejít. Chtěli by jsme mu moc a moc poděkovat za spoustu práce a času který naší kapele obětoval a v jeho novou působišti mu přejeme spoustu hudebních úspěchů.
Mr.Bass: Ahoj přátelé, kamarádi, kamarádky, fanoušci, fanynky, kapely, pořadatelé, mistři zvuku, světel, zkrátka všichni se kterými jsme během letošního roku 2012 spolupracovali. Jelikož se přiblížil konec roku a nastal čas bilancování, tak by jsme vám chtěli touto cestou poděkovat za vaši přízeň a účast na našich koncertech i zábavách. Každý z vás přispěl k tomu, že každou akci jsme si náramně užily a společně jsme vytvořily jedinečnou atmosféru, ve které nám se skvěle hrálo a vy jste si to užily. Do Nového roku vám všem přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, peněz, životních i profesních úspěchů, ať se vám, splní všechna vaše přání i sny a budeme se těšit na naše další společná setkání. Také by jsme vás chtěli informovat, že s námi můžete komunikovat jak na těchto webových stránkách, tak na Facebooku, prostřednictvím profilu Rock Fantom i nově na stránce Fantom. Těšíme se na vaše názory, rady, podněty.
Marty: Zdravíme naše fanoušky a přinášíme ve fotogalerii nové fotky z Mokřice a Veselíčka.
Marty: Po dlouhé době se hlásíme našim fanouškům s informací o nových fotkách v naší fotogalerii a to z Milevska 30.12.2011 z Rockové noci a z Pyžamového plesu ze Zahořan z 10.3.2012.
Marty: Omlouváme se všem našim fanouškům za dlouhodobý výpadek našich stránek.Jednalo se o změnu hostingu,bohužel v dnešní době stále nejde nic hladce a všude se naráží na byrokracii. Proto vás žádáme ještě jednou za omluvu.
Fantom: Zdravím všechny na še fanoušky ( test )
Marty: Po dohodě s pořadateli jsme museli zrušit koncert 17.12. v Kardašově Řečici. Mrzí nás to,ale budeme doufat,že se nám podaří dohodnout jiný termín v příštím roce.
Marty: Dnes se nám konečně podařilo dokončit rekonstrukci naší útulné zkušebny,která se před pár měsíci dočkala vytopení. Od příštího týdne začínáme znovu pravidelně zkoušet a tvořit.
Marty: Dnes nám přibyli ve fotogalerii fotky z letošní pouťové zábavy v Sepekově.
Manager: Vítáme všechny naše fanoušky na našich nových webových stránkách a omlouváme se za páteční a sobotní výpadek způsobený výměnou obsahu. Díky za pochopení
BlueBoard.cz ShoutBoard