Přidej zprávu »
seras: nějak moc rudnu, nech toho
Santinan: Nebo ještě horší: Upa, strašně moc klásňoučký, to už mi kdysi taky přišlo na druhým webu, kde publikuju... Mám z toho vždycky kopřivku.. Nejraději mám v komentářích lidi, kteří něco řeknou, což jsi i ty.
seras: tak to mě těší=)=) a jinak s tebou naprosto souhlasím... a nejhorší jsou: boží!!!!!!!!!!
Santinan: Jo a to tě šlechtí, každej kopanec do zadku mě totiž pošle zase o kus dál.. No já už taky začínám být na komentáře typu: jo ušlo, dobrý, pěkný, krásný, hezký atp. a nic jiného dosti alergická, takže jsem tu za tebe celkem vděčná..
seras: nenávidím totiž komentáře jako: dobrý, hezky... a píšu ty "špatné věci" hlavně kvůli tomu, že to dělá málo lidí
Santinan: Jo to jo, jenže většina lidí v komentářích jenom chválí, ale budiž alespoň si můžu masírovat ego.. :D O:) Ale příjemnější mi přijde,když někdo sice chválí ale má i výčitky, námitky atd... prostě jako ty, osobo.. :)
seras: Děkuju Jinak od toho ty komentáře jsou ne?
Santinan: Abych pravdu řekla, tak jsem ti hrozně vděčná za ty připomínky.. Já si kolikrát takovýchto drobností nevšimnu už jen z toho důvodu, že to píšu.. Autor toho přehlídne hrozně moc, pokud si nedá aspoň měsíční odstup.. Jinak to s těma očima sis všimla rvní, protože ani holky, kterým jsme to četla mě na to neupozornily.. Takže když se k tomu dohrabu opravím to. Slibuji.. :) JInak já nápovědy k minulosti shcválně nedala, chtěla jsem z ní udělat trochu paní tajemnou.. A já osobně si myslím, že se to docela povedlo.. :) Jinak jsem ti hrozně vděčná za tvoje připomínky, protože jak já s oblibou říkám: Pochvala a uznání sice potěší moji ješitnost a zahřejí u duše i u srdce, ale připomínky a drobné i větší výtky jsou jako kopance, které mě posunou zas o krok vpřed.. ;) Takhle já to beru.
seras: Asi mě nebudeš mít hodně ráda.... Ne povídka byla krásná (a musím se přiklonit, že píšeš hezky)... Jenom maličké připomínky: jednou tam má Draco modré, podruhé šedé oči... a milosná scéna byla skoro dokonalá (jen je tam o dost delší předehra, než ten styk, což je trochu škoda, neboť umíš pocity vyjádřit dokonale... myslela jsem, že se rozplynu, když jsem to četla...) Celkově supr (mě tam možná chybělo víc nápověd k její minulosti... ale to jsem jenom já...)
Santinan: Co myslíš tím zvláštní styl psaní? Mě přijde, že píšu absolutně obyčejně a normálně, že nijak nevybočuji z řady... To bych prostě chtěla osvětlit, co jsi tím myslela. Jinak popisy milostných scén si většinou užívám ze všeho nejvíc a možná to podle toho i vypadá, děkuji tedy za pochvalu, zahřála u srdce..
šarlot: Velice pěkně napsané, máš taková zvláštní styl psaní :). Já, když to teď čtu podruhý si říkám, jestli to třeba právě nebylo kvůli Zabinimu, ale kdoví :). N možná ty, jo :D. Jinak, co se týče milostné scény, skvěle popsané :).
Santinan: No říkej mi, jak uznáš za vhodné.. Tohle původně nesklonné jméno je totiž skloňováno a zdrobňováno dle vkusu lidí, kteří mě osluvují.. Jinak díky moc, vždycky mě potěší, když se to líbí, protože to znamená, že nejsem zas až tak blbá..
Klarissa.l: Musím říct,Santi,(můžu ti tak říct?) že na romantiku jsi fakt dobrá Bylo to velmi milé a taky trochu záhádné- co se vlastně tenkrát stalo...To už si mmusíme domyslet..
BlueBoard.cz ShoutBoard