Přidej zprávu »
Jarda Chytil: Ahojte, pokud někomu chybí studená voda, tak mi psal Alexandr Brylin, že v červnu je možné si zaplavat na Bajkalu odkaz » Pěkné léto! Jarda Chytil
petr koci: Tygři vám všem přejí krásné léto,napodzim naviděnou
Karel PK Zábřeh: jménem všech našich nováčků děkujeme za bezvadnou první sezonu mezi vámi, jste skvělí, moc jsme si to užili a těšíme se na tu další :-)
Marie Trnkalová: Ahoj, nálezy z Rumchalpy si nikdo v Záříčí nevyzved l: čepka neoprenka černomodrá, boty do vody modré gumové, ručník pruhovaný v národních barvách, plavky pánské - černé Speedo s oranž., jedny nohavičkové černé a jedny modré. Lze napsat na trnkalova@seznam.cz., domluvíme se.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Záříčí
RichardNy.: No konečne
Dali Fides Brno: Děkuji Hanákům, Dance a všem z oddílu Hané Prostějov ze ocenění. Moc si toho vážím a budu se snažit zlepšit. Zde je odkaz na fotky. odkaz »
Honza: Jirko, my tobě děkujeme za tuto úspěšnou sezónu !
JirkaK HK: Děkuju na Hanou za skvělý závěrečný závod. Výsledky (pracovní verze) jsou vystaveny.
Gabolínka: Teplota aji napěti finalistu stópá, voda se vaři ož má 9 C .Nominovani šampioni osloveni k závěrečnymo defilé v plavkách nezapomeňte sebó vzit soché převlek.Cene só nachestany a só šmakózni;)P.S.manželke sebó
Marie Trnkalová: Záříčí - středa odpoledne - voda 7,0°C, slunečno, čeká nás opravdové vítání jara. Těšíme se na všechny plavce i jejich doprovod. Jdeme do finále!
Dali FIDES: Zde je odkaz na fotky z Rumchalpy. odkaz »
Marie Trnkalová: Ahoj, nálezy z Rumchalpy - k předání v Záříčí : čepka neoprenka černomodrá, boty do vody modré gumové, ručník pruhovaný v národních barvách, plavky pánské - černé Speedo s oranž., jedny nohavičkové černé a jedny modré.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Nová Paka
Marek: Nalezy z Bratislavy: jedny pantofle plazove Adidas asi z Hanej sa hlasili o ne a kockovana fialovo-biela kosela asi damska bez majiteľa.prinesiem do Zarici na Hanu.pytajte u mna.
Milan Antonín Čečil: Krásná, povedená akce, i voda přála, díky organizátorům!!
Alzbeta: Diky vsem za skvelou atmosferu na Rumchalpe a hradeckym sokolum za velkou pomoc pri doladeni ledu na trati a za pujceni a instalovani bojek - hlavne Martinovi a Dusanovi.
Michal Hrubeš: Za sekci Gastroúderky veliké poděkování za skvělé závody, objednané sluníčko a skvělý oběd
JirkaK HK: na základě telefonátu od pořadatelů sděluji, že led se podařilo na dostatečné ploše rozbít a odstranit a soutěž na Rumchalpě se zítra koná
L: Ahoj a teplota vody?
Vašek Paesný: Zdravím otužilce. Rumchalpa je stále pod ledem. Led taje předpokládaným tempem. Stále je to ale s otazníkem. Bude to těsné. Pokud bude potřeba zítra zkusíme zbytky ledu rozjezdit a rozbít lodičkou. Počítejte prosím s tím, že závod platí. Těšíme se na Vás na Rumchalpě. Vašek
Bára: Plavání v Moravě 31. 3. 2018, je to u VK Hodonín, viz veslo.cz
Dušan: www.halcyonklub.cz organizuje Mezinárodní velikonoční koupání Moravě-setkání nejen Moravanů a Záhoráků
Michal Moravec: Aktualizovány výsledky a bodování - Senec - Slovensko. Na 500m muži změna pořadí na 3.-9.místě. M.Šugár (LMB) plaval mimo soutěž.
Vašek Pačesný: Nová Paka - Rumchalpa. Zdravím otužilce. Na 90 % se bude v sobotu na Rumchalpě plavat. Na Rumchalpě je led, chtěli jsme ho o víkendu vyřezat, ale potápěči nás na něj nepustili, že už je rozmáčený. Báli se o nás. Led nejspíše do soboty roztaje, případně ho zkusíme rozjezdit v pátek loďkami. Máme i náhradní varianu Bahňák - také tam je zatím led, ale snad roztaje rychleji. Záleží na počasí, předpověď je celkem dobrá, má i pršet, což by pomohlo. Se závodem počítejte. Přihlášky prosím pošlete, my se také chystáme, věřím, že v sobotu bude vše OK. Drobná nejistota tu sice je, ale to patří k životu. Jakékoliv změny budu hlásit. Prosím pošlete mi na email pacesny@ad-as.cz, kolik který oddíl chcete kolik vegetariánských porcí (bude vegetariánské rizoto). Základní jídlo guláš knedlík polívka pivo. Páča
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Bratislava - Slovensko
Libor: Děkujeme Delfiínům do Bratislavy
Marek: K včerajším závodom v Bratislave sa v mene Delfínov Vám všetkým zúčastneným chcem ešte raz poďakovať za účasť,predvedené výkony a priateľskú súťažnú atmosféru,budeme sa tešiť.opäť o rok na podobné suboje ako minulý rok na km predviedli dievčatá keď Renča porazila Magdu o milimetre podobne včera Michal o milimetre v strhujucom šprinte na záver km porazil Richarda.videá zo včera sú na mojom FB odkaz » výsledky s bodovanim vystaví Michal po schválení. VĎAKA.
Dali FIDES: Zasílám odkaz na foto z Bratislavy. odkaz »
Marek: Bratislava-Zlaté piesky,Wakelake pripravený,všetky trate postavené na vode, posledné info o teplote vody 5,7°C v čase štartu 1000m pocitovo fakt ľadová,počasie snáď bude ako ste zvyknutý v BA slnečno by malo byť 8°C. Všetkým šťastnú cestu k nám na Slovensko a krásny zážitok z pretekov.Ahoj zajtra kamaráti.
Marek: Bratislava-Zlaté piesky 22.3.teploty merane v čase prezentácie voda: 5,3°C,vzduch: 5,9 slnečno ľadový vzduch,prognoza v noci mierny mráz cez deň slnečno oteplenie takže na sobotu odhad "termálnej" vody okolo 6°C :) kto nebol ešte u nás na pretekoch a chce si pozrieť ako to Wakelake vyzerá môže krátke video tu: odkaz »
Marek: Kto nestihne do dnešnej polnoci prihlášky cez statistiku môže sa do štvrtka 22.3.prihlásiť ešte cez odkaz » Potom počas prezentácie bez nároku na stravu.Ďakujeme.info o teplote vody štvrtok,piatok.zatiaľ slnečno,chladno v noci slabší mráz.
Marek: BA-Zlaté piesky 20.3.zdravíme kamarátov do ČR,športových zimných plavcov ktorí sa chystajú na preteky do Bratislavy,teplota vody dnes 5,5°C(v nedeli bola 7,5) takže predpoklad pri denných teplotách okolo 2-3°C a nočných mrazoch až do závodov okolo 4-5°C snad.ďalšie hlásenie štvrtok-piatok.Tešíme sa na Vás
Michal Moravec: Aktualizovány výsledky a bodování - Senec - Slovensko. Při prezenci došlo k záměně soutěžící PKZá na 250m. Správně je Ehrenbergerová Dana roč. 66.
Vlado - Senec: odkaz » ,2s
Vlado - Senec: A krátka reportáž z nášho plávania
Dali FIDES Brno: Medvědům ze Sence patří poděkování za organizaci a zázemí. odkaz na foto. odkaz »
Vlado - Senec: Priatelia, nás tešilo, že sme pre Vás mohli preteky pripraviť a spoločne si ich s Vami užiť. Tešíme sa o rok a ak to len trošku pôjde pokúsime sa vybaviť lepšie počasie
Honza: Senečtí - děkujeme Vám - bylo to moc fajn !
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Senec - Slovensko
Vlado - Senec: Dnešná teplota vody v Slnečných jazerách bola 7,2 stupňa.
Vlado - Senec: Priatelia, jedna drobná zmena - keďže v lodi v Reštaurácii Lobster bude v čase konania nášho preteku uzatvorená spoločnosť, náš hlavný stan bude v spoločenskej budove na Slnečných jazerách. Budova sa nachádza vo vzdialenosti cca 100 m vľavo od vstupu na Slnečné jazerá juh. Podrobnejšie info a foto budovy tu: odkaz »
Vlado-Senec: Priatelia zdravíme Vás zo Senca . Po dvoch teplých dňoch nám Slnečné jazerá úplne rozmrzli a sú pripravené na sobotu. Dnešná teplota vody bola tesne pod 4,0 stupňa. Pri tomto trende očakávame v sobotu teplotu v rozmedzí 5 - 7 stupňov Celzia. Tešíme sa na Vás .
Jakub Valnicek: Poslal jsem odkaz na výsledky MS
Jakub Valnicek: odkaz » áno
Michal Moravec: Výsledky Plzeň - aktualizace. Zveřejněny časy včetně desetin.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Plzeň v náhradním termínu
Tomáš Kocánek, KSOPl: Ahoj lidi, po včerejších závodech zbylo na sále černé prázdné pouzdro na nůž a foťák Olympus v oranžovém pevném obalu... Info u mě.
Dali FIDES Brno: Plavci a plavkyně , zde je odkaz na fotky z Plzně. odkaz »
Marek: Vykrik do tmy pre Radka:v odkaze su vsetky discipliny aj s komplet vysledkami. odkaz »
Radek z Třebíče: Ahoj, přečetl jsem si tu několik blahopřání k medailím na MS IWSA v Tallinnu, ale nikde se mi nepodařilo najít nějaké konkrétní výsledky nebo zprávu o výsledcích našich skvělých plavců. Můžete mi někdo poradit, kde hledat? Samozřejmě blahopřeji všem úspěšným i všem zúčastněným. Jste borci.
Peťani: Krásný závod, průzračná voda, díky! fotky: odkaz »
Petr Mihola: Pozdrav všem, nechci jít příliš do minulosti, nicméně bych chtěl shrnout předchozí \"výkřiky do tmy\" v podání slovenských kolegů. Dosavadní medailová bilance ČR na 11. MS IWSA v Tallinnu je sedm zlatých, čtyři stříbrné a osm bronzových medailí. Prosadili se zástupci čtyř oddílů.
Šůchin: Aktuální stav na Boleváku: led povolil na velkém úseku a tak kilák BUDE! Teplota dnes 2,8°C Zítra naviděnou.
suchin: Bolevák aktuálně 2,5°C. A vypadá to, že bude kilák, voda se otevírá. Těšíme se na vás
Tomáš Kocánek: Upřímou soustrast do Sence posílají plzeňáci.
suchin: bazén je vyřezán, ale taje to před očima, takže možná bude i otevřená voda, každý den to vypadá jinak, aktuální teplota 3,2°C
MisaHK: Za Sokol HK upřímnou soustrast do Sence. Včera na tréninku jsme si na Matúša vzpomněli...
Bára I.PKo: Jak je to s Bolevákem, bude bazén?
Áda: Přátelé, smutná zpráva přišla z Sence. Tímto vyjadřujeme upřímnou soustrast a poklonu, před výborným otužilcem a sportovcem, kterému všichni říkali Matůš. Adolf, Marcel a Petr (TJ Haná)
petr koci: Tygři gratulují,užasné
MíšaHK: Úžasné výkony. Bravo, zdraví Hradec. Kdo se neotužuje, není Čech :-)))
Alex: Bilancia medailí vytrvalostných veľmocí z WSWC2018 (450m): GER=5-1-1,RUS=4-3-3, CZE=4-1-3, t.j. spolu si rozdelili 13 z 18 prvenstiev (resp. pri odrátaní kategórií obsadených jediným súťažiacim je to 5+3+3=11 z 15 prvých miest). Skvelá bilancia ČR!
Gabolínka: Jsme s Vámi, jste úžasní, gratulujeme k medailové smršti, hurááá.Jásá celá Haná
Marek: Gratulujem k medailovej zatve CR a kope majstrov sveta (proste velmoc zimnoplavecka) aspon 1 medaila do SVK vdaka Dezovi Pekovi za 2.miesto za Jakubom Valnickom vsetci na 450m.
Katarína: Zdá sa, že plavci ČR prišli svetu ukázať, ako sa pláva 450m! Gratulujem všetkým medailistom(aj tým zemiakovým), krása
Marek: Magda stvrta o 0,8 sekundy :(
Marek: Nikolka Kopecka je majsterka sveta na 100 prsia za 1:40:58 ! Magda Okurkova 4.miesto,Petr Mihola 5.miesto.vsetkym gratulujem!
Peťani: pár fotek z Podolí odkaz »
MisaHK: Držíme pěsti a zdravíme do Talinu
Lenka K HK: Zdravíme z Tallinu. Zítra odpoledne většinu z nás ceka závod na 450m. Můžete sledovat webcamery - odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny výsledky duatlonu z MČR z Brna a Prahy.
Tomáš Kocánek: V Plzni vyřezána polovina bazénu, druhá bude do úterý...
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Praha - Podolí MČR prsa a ČP
Honza: Děkujeme všem z 1.PKO za vydařenou soutěž a brzké zveřejnění všech výsledků večer na webu.
Katrušák: Děkuji, ani nevíš jakou jsi mi tím časem udělal radost.
Petr Hubal: OTL je OTL, nicméně zcela neoficiálně 22:57,2.
Katrušák: Omlouvám se za svou nemístnou zvědavost, ale bylo by možné ze zpracovaných výsledků najít a sdělit mně můj doplavaný čas na 750 VZ, rád bych věděl o kolik se musím ještě zlepšit možná na obrátkách dříve než odejdu do trvalého plaveckého důchodu. Děkuji za pochopení.
Petr Hubal: Výsledky Mistrovství ČR v prsařském způsobu - odkaz » Kompletní výsledky ČP včetně přepočtených časů - odkaz »
Dali FIDS: Dnes velmi náročné plavání v rámci MČR v Praze , počasí ( sluníčko) vyšlo, před všemi plavci se klaním. A nyní foto, zde je odkaz. odkaz »
Tomáš Prokop: K zítřejšímu MČR a ČP v Praze-Podolí – páteční teploty v bazénu: ráno 3,1, v poledne 3,2 a odpoledne 3,3 st. C. Tak snad se to přes noc neohřeje nad 4:-) Kolem bazénu se prosím pohybujte opatrně, může to být namrzlé. Zítra šťastnou cestu!
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí – čtvrteční teploty v bazénu: v čase, kdy budeme před začátkem prezence soutěže vodu měřit, tj. před 9. hodinou – 3,1 st. C; do odpoledne sluníčko vodu vyhřálo na 3,4 st. C.
Jakub Valnicek: Gratuluji 6ti statečným ke zdolání ledové mile v úterý mezi 19 a 21 hodinou v Podolskem bazénu. Teplota vody 4,2C vzduchu: - 8C. Podle dosažených času: Zdeněk Sláma 29,16 min., Michal Štengl 30,44 min. Jaroslav Pekarek 30,56 min. Michal Pohořelý 36,26 min. Jaroslav Chytil 37,44 min. Tomas Prokop 43,02 - navíc Jarda Chytil odplaval 2,1 km za 51 minut, a to je Český rekord. Zdraví. Jakub.
Petr Hubal: Organizační pokyny na sobotu > odkaz »
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: vychlazený bazén zaznamenával ve středu konstantní teplotu – ráno, v poledne i odpoledne stále krásných 2,7 st. C.
Petr Hubal: Předběžná startovní listina na sobotní MČR + ČP v Podolí - odkaz »
petr koci: Česká televize čt-1,vysílá dne 11.03. 2018 ve 20:15 hodin film bába z ledu
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: pro představu píši vývoj úterních teplot – jak se na bazénu projevují extrémní mrazy. Ráno v 7 4,2, v poledne rovných 4,0, a večer v 19 jsme si hezky zaplavali ve 4,1 st. C.
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: startovní listina bude zveřejněna ve středu, informace pro účastníky ve čtvrtek. UZÁVĚRKA MČR V PONDĚLÍ. Jinak soutěž v Českém poháru v ZP je otevřená pro všechny – možno plavat jakýmkoliv plaveckým způsobem, tedy kdo se na MČR v prsařském způsobu nekvalifikoval nebo se ho nechce zúčastnit a chce plavat libovolným způsobem, je to samozřejmě možné, rádi Vás uvítáme. Teplota vody dnes, tj. 25.2. ráno v 8 hod., byla 5,1 st. C.
Jarmil: hlásím Podolí ... pocitově mrazivá ... prý stupen od plavčíka 5 °C hi ...s podlahou kolem bazénu místy náledí, ale hladina naprosto klidná... už se těšíme ..vodě 3xz
Michal Moravec: Do Kalendáře akcí mimo soutěž k setkání v Hodoníně 31.3.2018 přidány pozvánka, přihláška a diplom. Pozdravuje Jiří Humpolík
Michal Moravec: Ve Výsledcích jsou zveřejněné "Splněné kvalifikační limity pro MČR prsa. v Praze Podolí. odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Olomouc
Dalimil FIDES Brno: Zimní počasí super. Zde jsou fota: odkaz »
Honza: Děkujeme celému štábu organizátorů za včerejší super soutěž
Michal Hrubeš: Děkujeme všem do Olomouce za dnešní závod. Fajn organizace. Dobrý čaj. Za Gastroúderku skvělé řízky a pomocnou ruku při zdolávání schodů od řeky. Moc jsme si to užili. Děkujeme
Miloš: Oznámení o stavu řeky Moravy: Je to skvělé- teče a po ledu ani památky.Těšíme se na Vás. Miloš Páč
Robert TJ Hodolany: odkaz »
Bára Ipko: Ahoj, dejte, prosím vědět, jestli Morava nezamrzá? Předem děkujeme v odníci z Vltavy
Michal Moravec: Teplotu vody a průtok Moravy v Olomouci lze sledovat na webu ČHMÚ odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard