Přidej zprávu »
petr koci: Dnes voda v 10hodin,brodský 4,5 voda
petr koci: Voda dnes brodský 5,prezence bude hned na začátku areálu v recepci na pravé straně při vjezdu,červená roubenka nová.Budou tam stát členové oddílu v zelených vestách a budou vás navádět na parkoviště.dík
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Senec
Marek: Zdravím,zvyšné straty a nálezy z Bratislavy priveze Tomáš Prokop do červeného Kostelca.Ďakujem.
petr koci: Ahoj brodský v pátek 15 .03. měl 4 stupně,je týden bez ledu,myslím že víc jak 5 to mýt nebude 2 dny hlásí v noci -3,byl by to zázrak kdyby měla ke 4,uvidíme.Budem vás informovat,medaile udělujem na všech tratích to znamená i 100m,muži,ženy,vemte sebou hodně začínajících plavců unás mají motivaci,vemte i děti,v areálu jsou prolézačk,houpačky,pískoviště a jiné atrakce pro děti zdarma.Těšíme se na vás,přejem pokojný týden,zimní vodě zdar,vaší tygři
JirkaK HK: dnes chci nejprve poděkovat do Sence za uspořádání závodů, a poreferovat o výsledcích na MS: na medaile ve svých kategoriích dosáhli Jakub Valníček - bronz 15:53.42 (viz odkaz » ) a Lenka Šlehoverová - stříbro 18:45.24 (viz odkaz » ), Victoria Mori zlato a Chun Kong Mak bronz; i když to zrovna necinklo, tak uznání zaslouží všichni, z našich Michal Šteng 16:57, Jarda Pekárek 17:11, Nikola Kopecká 16:58 a Mirka Novotná 27:04 - za mne obrovská gratulace
JirkaK HK: Dnes se mj. v Murmansku soutěžilo na 500m volný způsob muži: odkaz » a ženy: odkaz » - blahopřeju všem našim, zejména Nikče k bronzu mezi všemi ženami na světovém Arktickém poháru... a držím palce na zítřejší hlavní závod MS IISA na 1km
Vlado - Senec: Ahojte priatelia, zdravíme Vás zo Senca. Dnes má voda 7,6 stupňa. Zajtra očakávame rovnakú teplotu a veterné počasie. Tešíme sa na Vás ????
Lenka Kuřinová: Ahoj, děkuji Markovi a dalším za pěkné mezinárodní závody v Bratislavě. Připojuji odkaz na přímý přenos ze světového šampionátu v Murmansku, kam už odletělo několik českých šampiónů. Vysílat by se mělo od 15. do 17. 3. odkaz »
Marek: Straty a nálezy z Bratislavy privezieme do Senca.
Pepa, DZP Haná: Za Hanáky veliký dík Markovi a celému jeho týmu za parádní závody :-)
Ivan: Veľká vďaka Marek za všetko zdravia plavci PĽM Žiar
Pavel: Marku to nemělo být ironické, jen když jsem to četl, tak mě to pobavilo.
Marek: Haha zase jeden vtipný
Pavel: Jestli bude Michal vystavovat výsledky až pojde, tak se jich asi nikdy nedočkáme. :-) Jak může být ta slovenština krásná. :-)
Marek: Bodovanie z Bratislavy Michal vystaví hneď ako pojde v Brne-Bystrci elektrina
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Bratislava
JirkaK HK: díky Markovi a celému týmu do Bratislavy, bylo to fajn... foto viz odkaz »
Marek: Ďakujem za seba aj kolegov z Delfinov všetkým Vám zúčastneným za účasť, predvedené výkony a profesionálny prístup. Gratulujeme medailistom a tešíme sa na Vás u nás v Bratislave o rok.
Robert Wright: Moc moc děkuji Markovi a všem organizátorům včerejších závodů v Bratislavě, byl to opět ze všech stran skvělý den, úžasná voda a hodně úsměvů a kamarádství všude. Budu se těšit na příští rok!
Dalimil Marek: Přidávám fotky z Bratislavy. odkaz »
Marek: Zdravím sportovci, v Bratislave vo Wakelake bojky sú na vode, teplota vody 7,7°C,veterno,zamračené. Prosím dodržať čas prezentácie. Tešíme sa na Vás, šťastnú cestu.
Jarda Chytil: Ahojte, nemáte někdo člun nebo nevíte o někom, kdo by půjčil (klidně si to může řídit i sám), nechci to zadarmo. Jinak já mám VMP bez omezení. Loď ideálně gumák s pevným kýlem cca 5 m, 50-100 HP, ve dnech 14-16.6. SPĚCHÁ!!! jaroslav@chytil.info, 724 399 726
Marek: Ahoj z Bratislavy,streda voda Zlaté piesky 7,0°C hlasené teplo aj na noc tak snad pod 8°C zostane.minuloročných 5,5 už nebude :( globálne oteplenie nám nepraje.v piatok posledné info.tešíme sa na Vás.
Dalimil Marek: Přidávám foto soubroy z MČR. Plavání a vyhlášení. odkaz » odkaz »
Marek: odkaz na MHD Bratislava odkaz »
Marek: mapka cez FB odkaz »
Marek: Info k ceste do Bratislavy do Wakelake. Kto má FB môže pozríeť mapku na odkaze nižšie,kto príde vlakom tak z hlavnej stanice električkou č.2 s prestupom na Trnavskom mýte prípadne zastávke Polus City center na električku č.4 a ísť až na konečnú na Zlatých pieskoch. Odtiaľ prechádzkou cez nadchod k vstupu do campingu Zlaté piesky a cez areál popri reštaurácii Zlatý vodník až k Wakelake. Najjednoduchšie je z hl.stanice ísť taxikom priamo do Wakelake(lacnejšie bolo taxi si zavolať telefonicky ako nastúpiť do stojaceho pokial to stále platí).V bratislave jazdí množstvo taxislužieb. Prajeme Vám šťastnú cestu a pokojný príchod. k počasiu hlásia hrozné teplá na týžeň tak sa ospravedlňujeme za teplú vodu všetkým zimným plavcom :)
JirkaK HK: včera jsem první polovinu fotil odkaz » a pak už jsem měl jiné povinnosti; děkuju pořadatelům za závod
Marek: Ahojte sportovci, srdečne Vás pozývame k nám na Zlaté piesky 9.3. Zopár info k pretekom, všetko podstatné je v propoziciach, po minuloročných dotazoch je možnosť okrem ČP(klasika 1 trať prihlášky cez czechswimming) prihlásiť sa aj na ďalšie trate o Pohár ZP (mimo ČP) ale na mail poharzp@centrum.sk alebo na mieste prezentácie každá trať od 25m po 1km je 12e.Ďalej zaujemci o vegetariánsku stravu piste na mail poharzp@centrum.sk (oznamte pri prezentacii kolko clenov klubu ma nahlasenu veg.stravu) Pre plavcov bude na mieste k dispozícii horuca sauna aj ked voda bude asi okolo 7-8°C dnes nedeľa 6,4°C, môžete ju využiť. Voda na ZP je ostrá aj keď teplá :) Ďalší info nájdete na stránke www.sportoveotuzovanie.sk alebo FB Športové otužovanie tešíme sa na Vás.
Tomáš Kocánek: Díky moc za sobotní závody, moc rád jsem se se všemi po delší době viděl...
Petr Mihola: Včerejší mistrovství ČR v prsařském způsobu nebylo sedmé, jak jste slyšeli na nástupu, ale již osmnácté. A tomu prvnímu, které bylo 27.10.2001 v Králově Poli, ještě předcházely hned tři nulté ročníky. Ředitel závodu by se samozřejmě neměl mýlit v takovém rozsahu. Přesunem MČR na Podolí rozhodně nedošlo k anulování předchozích ročníků. Za čtyři týdny na Hané pak bude to kraulové jubilejní 25.
Michal Moravec: Marek Košecký upozorňuje na možnost objednat vegetariánskou stravu v Bratislavě, viz propozice.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Praha - Podolí
Michal Moravec: K Mistrovství ČR ZP v Záříčí očekávejte nové propozice. Maximální trať bude 750m.
Michal Moravec: Oprava pracovní verze Praha-Podolí na 250m. Jedna žena mezi muži.
Šůchin: Ahoj, ještě odkaz na foto z Krašovic: odkaz »
Tomáš Prokop: K zítřejšímu MČR a ČP v Praze-Podolí – po velmi teplém týdnu je aktuální teplota v bazénu v čase, kdy budeme zítra před začátkem prezence soutěže vodu měřit, tj. před 9. hodinou, 10,5 st. C. Zítra šťastnou cestu!
Petr Hubal: Organizační pokyny na sobotu - odkaz »
Katrušák: Můžeš opravit seznam doplněním přihlášených na 750m VZ - mám potvrzenou přihlášku ze dne 25.2. Děkuji Stanislav Katrušák (1950) - PKO
Petr Hubal: Startovní listina na sobotu s předběžným časovým plánem - odkaz » Definitivní rozdělení na dráhy bude k dispozici po ukončení prezence.
Petr Hubal: Přihlášky na sobotní MČR jsou uzavřené, až do středy 14:00 je povoleno provádět v online systému odhlášky. Pokud budete někoho odhlašovat do tohoto termínu, proveďte to online. Po tomto termínu bude vypracována startovní listina z aktuálně přihlášených a další odhlášky budou pak pouze emailem nebo na místě.
MichalPohorely: Omlouvam se jeste za vsuvku, a pro zajemce pridavam ohlednuti za Memorialem Vladimira Tupeho v Sazave prostrednictvim rozhlasove reportaze od Very Hajkove z Ceskeho Rozhlasu. odkaz » Dekuji za pozornost
Tomáš Prokop: K sobotnímu MČR a ČP v Praze-Podolí: startovní listina bude zveřejněna ve středu, informace pro účastníky ve čtvrtek. UZÁVĚRKA MČR DNES, tj. V PONDĚLÍ. Jinak soutěž v Českém poháru v ZP je otevřená pro všechny – možno plavat jakýmkoliv plaveckým způsobem, tedy kdo se na MČR v prsařském způsobu nekvalifikoval nebo se ho nechce zúčastnit a chce plavat libovolným způsobem, je to samozřejmě možné, rádi Vás uvítáme. Teplota vody dnes, tj. 25.2. ráno v 9 hod., byla 8,0 st. C.
Jakub Valníček: Děkujeme do Plzně za krásné závody celému realizačnímu týmu v čele s Tomášem Kocánkem, Petrou Chocholatou a samozřejmě Honzou Šuchou. Moderátor a jeho komentování každého závodu nemělo chybu. Pěkná voda, dlouhý bazén a krásné počasí to vše napomohlo ke skvělému zážitku, i když jsme odjížděli až za tmy. Ztráty a nálezy budou ode dneška v naší klubovně a v sobotu v Podolí na bazéně, jsou tam pantofle, ručníky, plavky, mikina Solomon, atd. Zdraví. J.
JirkaK HK: ještě jednou děkuju do Plzně za uspořádání závodu v Krašovicích, a pro zájemce odkaz na foto odkaz »
Michal Moravec: Vystaven seznam - Splněné kvalifikační limity pro MČR prsa v Praze Podolí.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Krašovice
Anděla: Zde je slíbený recept na perní, který tak chutnal v Krašovicích :-) přeji dobrou chuť:-) Andělsky nadýchaný perník recept - TopRecepty.cz odkaz » 1/1 Andělsky nadýchaný perník 2 hrnky hladké mouky 1 hrnek polohrubé mouky 2 hrnky mléka 1 hrnek oleje 1,5 hrnku cukru 1 čokoládový pudink 2 vejce 1 prášek do perníku 1 prášek do pečiva 1 vanilkový cukr 3 lžíce kvalitního kakaa 3 lžíce povidel, nebo marmelády 1 lžička skořice hrst nasekaných vlašských ořechů 1 čokoládová poleva Suroviny Postup přípravy receptu Poznámka Kuchařka: Bibinka 1 Do jedné mísy smícháme všechny sypké suroviny a do druhé mísy dáme tekuté suroviny, které rozšleháme a pak vmícháme do sypkých surovin s moukou. 2 Na plech dáme pečící papír, vylijeme na něj těsto a pečeme tak 40 minut ve středně vyhřáté troubě. Pomažeme čokoládovou polevou, můžeme ještě posypat kokosem, nebo mletými ořechy. Kdo by chtěl, může ještě perník rozříznout a promazat nějakou marmeládou, nebo džemem. Já to nedělám, protože perník je báječný už tak bez promazání a jiný už nedělám! Zdroj: recept mám od své kamarádky Renaty a ta ho má od babičky,dál nevím. Vím, že je tu perníků dost, ale tento si určitě zaslouží aby jste ho alespoň vyzkoušeli a poznali, jak báječně chutná. Poleva: uvařit 1vanilkový pudink v 1/2l mléka, vychladit a zašlehat 2 měkké tvarohy a půlku másla s cukrem moučka, nakonec přidat rum :-)
Michal Hrubeš: Do Krašovic za Gastroúderku velké poděkování všem organizátorům a spolupracovníkům za skvělé a úžasné závody, dobré gastro a příjemné prostředí. A speciální poděkování Honzovi Šůchovi za hezkou sobotu a že byl zase rychlejší než já
Šůchin: Ahoj plavci, kdo se chystá zítra do Krašovic, posílám pár informací. Po příjezdu do obce od Horní Břízy naleznete cca 500m od cedule po levé straně restauraci, kde je zázemí pro plavce a prezence. Vše bude označeno cedulí. Je zde místo i na parkování. Aktuální teplota vody je 3,8°C-opravdu . Je vyřezán bazén o velikosti 15 x 130m a led stále drží. Těšíme se na vaši účast. Pejsci zde povoleni.
Peťani: Fotky jsou luxusní, stejně jako byly celé závody. Díky!
Markéta Pohořelá: Všechny zdravím a posílám ještě odkaz na několik fotek ze Sázavy: odkaz »
Ján Novotný SR: Ďakujeme Deziderovi Pekovi za uspešne reprezentovanie svojej krajiny - madarska v zahranici . Odkaz. www.ladovemedvedebratislava
Šůchin: Aktuální info z Krašovic. Voda 3,7°C bazén vyřezán. Těšíme se na vás.
Šůchin: V Krašovicích se pro vás připravuje bazén v ledu o velikosti 15x125 metru. Poplave se tedy 100% kilometr. Aktuální teplota vody je 3,5°C. foto zde: odkaz »
Foto Dalimil Marek: Přidávám plavci fota ze Sázavy. odkaz » Zimní vodě zdar
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Sázava
MichalPohorely: Ahoj, dekujeme moc za pozitivni ohlasy. My jsme si to taky vsichni s vami pekne uzili a budeme se zase za rok tesit. Uvidime jake podminky nam priroda prichysta - uz mame zkusenost s tekouci rekou, okruhem na rece i vyrezanem bazenu na rybnice. Majitele ztrat a nalezu se nenasli a dalsi veci pribyly - termosky, plavky, cepice, rucniky a dalsi bude mozno vyzvednout v Krasovicich. Navidenou brzy! MP.
Michal Hrubeš: Foto ze Sázavy od pana fotografa Vládi Trmala, viz odkaz. odkaz »
Šůchin: Velké díky i z Plzně .
Gabolínka: Jj, za Hanó pusenky luxusní závody díky
Petr Válek: Sázava byla skvělá taky děkuji pořadatelům
Standa Jeřábek: Děkuji všem na Sázavu,jak pořadatelům za perfektně zvládnutou soutěž,tak i všem ostatním za krásnou atmosféru.
Marcela Harantová: Díky na Sázavu za skvělé info. Nechte prudiče žít a ať si každý plave na co má koule, jak už tu někdo psal. Před všemi, kteří dali "jakoukoliv míli" smekám a gratuluji. Pojďme si to zítra UŽÍT!!!!????
Jirka: Už se těšíme ????
MichalPohorely: odkaz » Nejcerstvejsi informace ze Sazavy. Situace stale podobna od posledni aktualizace. Teplota vody stoupla na 3°C, je stale proud, takze se plave po proudu. Sled souteze bude nasledujici: prezence 9:30 - 11:00, 11:45 kratka rozprava ve skole, 12:00 nastup u vody, 12:20 start 100m, 12:35 start 750m (skupiny 4 plavcu po minute), 13:20 start 500m (skupiny 4 plavcu po minute), 13:50 start 250m (skupiny 4 plavcu po minute). Ze vsech trati je zajisten odvoz veci do cile. Poprosim take nejlepe zaparkovat na parkovisti za Spolecenskym domem (asi 200m za skolou dale po silnici) v mapce bod c.8. Komu by nestacil obed muze jeste zajit na steak do nedaleke Taverny na Ostrove, kde probiha "steakovy vikend". Dekuji za pozornost a zitra se tesime. MP.
Filip Hejkrlík: Milý Luďane, celý sport je v jistém ohledu exhibicionismus. V každém odvětví jsou lidé, kteří jsou v něm lepší než jiní. Vyčítáte třeba Petru Vabrouškovi, že zvládl opakovaně World Marathon Challenge, což je mimochodem mnohem více extrémní než jedna ledová míle? Pořadatelé měli perfektně zvládnutý systém ochrany zdraví, kdyby někdo měl problém, okamžitě by byl vytažen z vody. Vše bylo pod neustálou kontrolou. Tak o co vám jde? Rozdmýchávat tu nenávist nebo závidíte plavcům, že ve vodě bez problémů vydrží mnohem déle než vy?
Pepa, DZP Haná: Jen klid, Luďan a spol prostě neunesli, že někdo měl koule přijmout výzvu a zvládl to. Kdo tam lezl, věděl, do čeho jde. Připouštím, že tohle už je trochu extrém, ale klobouk dolů :-)
Šůchin: Milí Luďane. Tento vzkazovník patří zimním plavcům, což ty nejsi. Slušně tě žádám, aby si sem přestal dávat své příspěvky. Pokud to nechápeš, přijeď na Sázavu a ja ti to řeknu osobně. Diky a zimní vodě . ZDAR!
Luďan: Chápu, že si myslíte, že ta vaše míle je výkon, ale je to čistý exhibicionismus daleko mimo mantinely českých pravidel. Ale jen si dál mastěte ega, jak jste něco dokázali a společně dělej bububu na každého, kdo se vám směje, budete tím k smíchu ještě víc.
Denisa: Tady si asi někdo myslí, že se budeme prudce bavit nad jeho komentáři, a nebo si potřebuje dotyčný něco dokázat? To se ovšem neřeší na vzkazovníku, ale v našem případě ve vodě či břehu. Námořní, telegrafní, geografická míle,... Každá se užívá v jiných případech a je jinak dlouhá. V IISA se jedná o anglickou míli, která je přibližně dlouhá dle mezinárodní dohody 1609, 344m. Doporučuji se nejdříve informovat. Někoho tu evidentně baví řešit kraviny. Chtěla bych mít tak nudný život. Budu se těšit do Krašovic! Vodě zdar plavci!
Jiri Vyhlidal: Franta, Pavel, Dáša vůbec nic neví o zimni vode.
Zdeněk Bačina: Kde se tady vzali ty prudiči, ty určitě nejsou od ledový vody
Miloš Paseka: Ahoj Franto, kolik Ledových mílí máš odplaváno ty? Jinak všechny podmínky pro splnění této náročné disciplíny jsou dány IISA a všichni plavci je splnili. Ahoj u vody????
Franta: Pavel je super ženská. A k tý ledový (??? ve 4 stupních ???) míli - na vodě se přece používá námořní míle, tak si to exhibování nezkracujte na trapných 1609 metrů, ale mákněte hezky na 1852, jinak jste dost trapný.
MichalPohorely: Nove informace ze Sazavy. Teplota vody lehce stoupa, dnes 2,5°C. Proud reky podobny - 10m/min a voda lehce zakalena vlivem pribyvajici vody, takze stale plati, ze se nejspis bude plavat po proudu - harmonogram bude upraven. Pro plavce a jejich doprovod bude v jidelne k dispozici doplnkovy prodej parku s chlebem a svareneho vina - nezapomente si s sebou nejake drobne. Obedy jsou tradicne v cene startovneho. Upozornim take vsechny pejskare, ze bohuzel vstup psum je do budovy skoly a skolni jideny zakazan z hygienickych duvodu - prosim zajistete si hlidani venku. Moc se na vas v sobotu tesime!
Pavel: Já nejsem Pavel, já jsem Dáša!
Jakub Valníček: V neděli v Bráníku odplavali ledovou míli Tito plavci: Jiří Polanský24,44, Vít Polanský 26,02, CK Mak 31,24, Mike Hudson 35,51, Zdeněk Martinec 36,44, Alena Demlová 48,03, Mirka Novotná 48,08, Adriana Špotová 48,12 a Michal Hrubeš 49,17, Voda 3,5°C, Vzduch 7°C, Proud cca 15m/min. mírný vítr, Plavalo se 820m proti proudu a 820 m po proudu. Zázemí zabezpečili členové I.PKO a Sosan - Soukromá sanitka včetně lékaře. Plavci i podpůrný tým byli dobře připraveni a poučeni. Akce byla úspěšná. Všichni doplavali a zotavili se v přiměřeném čase, odpovídajícím výkonu. Pokud bude Pavel něco komentovat, měl by mít koule na to, aby napsal celé své jméno. Nebo je to žena? Zdraví. Jakub.
Leszek: Vltava je krasna*
Leszek: Delam propagačku v Polsku. Vltava je kradną. odkaz »
MichalPohorely: Ano, pravdepodobne to tak bude, ale budeme prubezne informovat dale o stavu. S pozdravem. MP.
JoskaM: Takže starty na 100,250,500,750 budou organizovány následně po sobě jako v Brániku ?
MichalPohorely: Ahoj vsem co se chystaji na plavani do Sazavy. Mame zatim vodu okolo 1°C. Proud je okolo 10m/min a spise stoupa, takze zatim to vypada na plavbu po proudu reky. Dekuji a tesime se na vas do Sazavy. S pozdravem MP.
Gabolínka: Za mě souhlas s Jirkou Škvrnou, učit se toleranci i opatrnosti není nikdy pozdě.Každý si těmi limity musíme projít sám a je skvělé, když vám při tom dobrý přítel kryje záda...třeba i v nastartované sanitce
Jirka Škvrna: můj názor k ledové míli: je moc fajn, že na závody jezdíme stále společně. Ti co jim stačí lehce si pozávodit, nepotřebují se předhánět, a i ti co potřebují stále hledat své limity. Netřeba se soudit, ukazovat prstem, nehodnotit druhé, být tolerantní k cestě toho druhého ať je jakákoliv. Prostě potkat fajn partu, nasát super energii, být v humoru, i když to někdy bolí, tak jako mě dnes v Jizeře 0 C, 1km. :-). Těším se na vás na Sázavě.
Jirka.: Hradec - palec nahoru.J. Pardubice.
Filip Hejkrlík: Byl jsem jedním z pomocníků v HK. Na břehu jsme neustále kontrolovali, zda se nějak nemění tempo, zda se nemění styl a technika plavání. Když plavec nečekaně přešel na styl prsa, ihned jsem sešel k řece a kontroloval, zda je schopen smysluplně odpovídat. Bezpečnost plavců byla zajištěna špičkově. Všichni plavci si zaslouží obrovský respekt za to, co dokázali a pořadatelé uznání za super odvedenou práci.
JirkaK HK: Pavle, objednaná sanita na břehu popojížděla tak, aby plavcům byla na blízku, plavalo se s bezpečnostními plováky, na řece motorová loď pro asistenci plavců, každý plavec měl na břehu 3 lidi kteří z něj nespustili oči a nevzdálili se mu přes pár desítek metrů po celou dobu plavání, po výlezu po 15m připravený vyhřátý stan - to jsem vyjmenoval ta nejzásadnější bezpečnostní opatření bez nichž bychom do podobné akce nešli. Ano, jedná se o hodně extrémní výkon, a proto seznam bezpečnostních pravidel je podstatně rozsáhlejší než vlastní popis, co by mělo plavání ledové míle splnit po sportovní a otužilecké stránce. Pokud Tě to zajímá a vystoupíš z anonymity vzkazovníku, klidně a rád to s Tebou proberu i podrobněji. Můžeš se mi ozvat na mail nebo telefon.
Denisa: Milý Pavle. Takový výkon zaslouží uznání. Najdou se i tací, kteří tohle kritizují, ale ukazovat takhle nehezky na tak skvělého člověka? To je sranda Každý má právo se zúčastnit takové akce, jako je ledová míle. Někteří lidé hold vydrží víc a mají větší ambice, než jiní. Časový limit není stanoven. Ledová míle se plave i v Antarktidě a ve vodě, která má mínusové teploty. Zimní plavání je extrémní sport plný adrenalinu. Děláme ho na vlastní nebezpečí a chápeme všechna rizika. Případně si platíme za dobré zázemí, doprovod či lékařskou pomoc. Tak co je na tom špatného? Kdo chce riskovat, ať riskuje, ale infarkt tě může chytit i na gauči. Hezký den...
Pavel: Ano, je to síla, když tu člen výboru sekce oslavuje něčí téměř hodinový pobyt v jednostupňové vodě. Bezpečnost především, že?
Klára (ČOUPr): Tak to je síla! Gratulace všem!!!
JirkaK HK: Hodně ledové míle dnes v Hradci, pod 1.2°C voda, vzduch kolem 5°C: Denisa Haltmarová 38:20, Mojmír Václavek 52:05 a Petr Friesinger 54:08 - za mne velký obdiv a gratulace
Nikola Kopecká: Zdravím všechny, ztráty a nálezy z Branických ledů budou k vyzvednutí na soutěži na Sázavě, nebo po domluvě s Kamilem Němečkem. (ČOUPr) Nikča
Jan Schneider: Prosím ztráty a nálezy z Braníka - kdo ví o zelených botách do vody číslo 8. Děkuji předem - jedu do Sázavy.
Michal Moravec: Ještě jedna korekce výsledků a bodování - Praha Braník - pořadí a časy 1000m ženy 17.-20.místo a časy 1000m muži 7.-9.místo.
Dalimil M.: Přidávám foto z Bráníka. odkaz »
Michal Moravec: Vystaven seznam - Splněné kvalifikační limity pro MČR v.z. v Záříčí.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Praha Braník.
Gabolínka: Díky, tem našem Pražkom, za organizačně skvěle zvládnutý závod. Při takovém počtu účastníku poklonka !
BlueBoard.cz ShoutBoard