Přidej zprávu »
petr koci: Všem se omlouvám z plovákem to byla taková přestřelka, máš Pepo pravdu že na vysekaném bazénu,ale i normálně by to prostě nešlo,už asi stárnu a blbnu- beru zpět
Michal Moravec: Zdravím všechny oddíly a kluby ZP. Na webu IS ČSPS jsem uvolnil soutěž Punkva 6.10.2019 k On-line přihlašování.
Michal Moravec: Na žádost Výboru sekce DZP jsem opravil bodování Záříčí 30.3.2019 (zohlednění rozhodnutí výboru o diskvalifikaci Radomíra Suchopy).
Pepa: Petře, zrovna v Náchodě si vůbec neumím představit, že na tom malém vysekaném bazénu by všichni plavci museli mít plovák - ledaže by se výrazně snížil počet plavců v každé rozplavbě.
petr koci: Souhlasím a navrhuji,od tratě 500m nahoru poviné pro všechny plavce
Pepa: Nejsem proti v případě, že pro ně bude samostatný závod. Jinak hrozí riziko, že se do té bójky někdo zaplete.
Zdeněk Mikoláš: Navrhuji, aby plavcům nad 60 let bylo umožněno, pokud to uznají za vhodné, plavat na otevřené vodě, tedy ne v bazénu se záchranným plovákem, jaký se používá např. u ledové míle.
Tomáš Prokop: V neděli 8. září se v Mělicích po vyhlášení soutěže DP koná pracovní schůzka zájemců o dění v zimním plavání – co se týče případných budoucích zlepšení předpisů upravujících ZP. Napište své náměty, co si myslíte, že by se mohlo v budoucnu zlepšit/upřesnit. Cílem diskuse v Mělicích by měl být výstup v podobě doporučení podsekce ZP, čím se už v následující sezoně mohou pořadatelé, rozhodčí a zimní plavci při soutěžích nově řídit. Co se osvědčí a bude na tom shoda, to se pak logicky na další valné hromadě příští rok už jednoduše schválí. To se dříve dlouhodobě nedařilo. Nejde o kvantitu, ale o spíše o zpřesnění některých neupravených záležitostí v předpisech. Proto prosím pište stručně – jen náměty – na členy podsekce ZP na společnou mailovou adresu szp@czechswimming.cz a to do pátku 6. září. V Mělicích jsou vítáni všichni zájemci o diskusi (tj. za oddíl může být více zástupců a nemusí se jednat o „funkcionáře“). Napište zájem o účast i Ti z Vás, kteří nepošlou žádný námět, ale chtějí být účastni diskuse v Mělicích. Současně není podmínkou, aby autor námětu musel do Mělic dorazit. Místo pracovní schůzky = zázemí (organizační místnost), které v průběhu neděle bude využívat pořadatel soutěže DP. Za podsekci ZP Tomáš Prokop.
MichalPohorely: Jen jeste doplnim, ze vsechny kontakty jsou k nalezeni zde na webu zimniho plavani v sekci: "Kontakty" odkaz »
MichalPohorely: Ahoj Leszku, ohledne soutezi je nejlepe kontaktovat STK ZP: Tomáš Kocánek, tomas.kocanek@czechswimming.cz, 725 779 237; Tomáš Prokop, tomas.prokop@czechswimming.cz, 606 754 905; Michal Pohořelý, michal.pohorely@czechswimming.cz, 727 893 113
Leszek n: Ahoj chtelbych menit datum zavodu v Katovicich. Bohuzel nemam spravnou adresu. Nikdo ne odpovida na email.
Jakub Valníček: 5.7.2019 - pořádáme v Praze Bráníku akci LAMANCHE IN PRAGUE - zájemci o propozice mi pošlete email: jakub.valnicek@gmail.com
JirkaK HK: Vystavena konečná verze výsledků z Bahňáku. Bodování se od pondělní verze 4 neměnilo.
Michal Moravec: Vystaveno bodování - Nová Paka - a tím je kompletní celá sezóna. Finální výsledky vystaví Jirka Kuřina. Zimní vodě zdar!
Michal Moravec: Za hrubku se omlouvám
Michal Moravec: Zdravím všechny, kteří čekají na finální výsledky Paky a zapracování do Bodování ZP. Mějte prosím strpení. Tuto činnost jsem prováděl jako člen výboru sekce DZP dlouhá léta sám. Web BZP vznikl jako dobrovolná aktivita moje a dalšího člena FIDESu Pavla Bartoňka. Po skončení mého volebního mandátu ve výboru sekce před 10 dny skončili i mé závazky a nový výbor rozhodne, jak dál. Já jsem připraven pokračovat po komerční dohodě. Děkuji za pochopení.
Petr N: Pro Danu Z.(1.PKO) Ahoj, fotky z Paky a Karlína jsou na :p)Pajavilim.rajce.idnes.cz
Aleš Z.: Budou zde vystaveny finální výsledky z Nové Paky a bodování? Vždy bylo nejpozději v neděli po každých závodech. A.Z.
Dana Z (1.PKO): Máte prosím už někdo fotky z Nové Paky? Spouště cvakaly ostošest, ale nikde žádný obrázek. :-) Předem díky
JirkaK HK: kdyby jen na 250 - tam to asi jen nebylo seřazeno, ale ještě jsem objevil další drobné chyby, zatím se zdá, že snad nemají vliv na vyhlášené medailisty ČP... případné připomínky na toto téma směrujte mailem na mne, pořadatele a Michala Pohořelého, prosím
Jirka: Pro Jirku K. - výsledky na 250 metrů chyba, špatně přidělené body.
Běta Np: Velký díky i Jirkovi Kuřinovi a všem, co se podíleli na výsledcích ČP, hradeckým obětavcům za bójky a hlavně děkujeme za účast příjemnou atmosféru na závodech. Zapomenuté věci ze Záříčí jsou u mě v Nové Pace. Kdo byste něco postrádal. Stavte se cestou na hory.
JirkaK HK: dnešní výsledky vystaveny, ještě dnes nahraju medailisty ČP tak, jak byli vyhlášeni; Vaškovi a jeho týmu velký dík za pěkný závěr sezóny
Jakub Valnicek: V rámci vyhlášeni v Nové Páce bych rad předal všem plavcům, kteří v životě odplavali ledovou míli podle pravidel IISA novou nášivku, kterou mi předal Ram Barkai na MS v Murmansku 2019. Domluvim se s Pořadatelem a Jirkou Kuřinou, který by nasivky předal. Díky. Jakub.
Tomáš Prokop: K diskusním příspěvkům na téma „MČR v duatlonu muži 60-69“: Původní rozhodnutí o námitce aktuálně platí. Výbor sekce DZP má od Jaromíra Švestky informaci o tom, že proti předmětnému rozhodnutí jury podá řádné odvolání. Tím se výbor sekce DZP bude zabývat a podle předložených argumentů o věci rozhodne s konečnou platností.
Běta NP: Zdravím všechny kamarády, co pojedou do Paky, teplota Bahňáku je 8,001 st.C. Ale to červené packé bahno je léčivé a jistě vás zahřeje u srdce Těšíme se na vás.
Petr Vaniš: Naše Veronika na stupních nestála kvůli protestu Fidesu, který striktně dodržuje pravidla. Takže oni protesty ostatních jistě uznají a titul z duatlonu vrátí sami.
Robert Spurný: Souhlasím s Jaromírem a Honzou, stejná pravidla pro všechny. Mimochodem to prázdné místo u dorostenek bylo zoufalé. Měly tam stát ty naše tři dorostenky všechny.
Šůchin: Jsem jednoznačně proto Suchopu diskvalifikovat. Pravidla platí pro všechny. Veronika Šůchová taky nesměla startovat na trati 250m MČR jen proto, že byla přihlášena omylem na trať 500m. Dorostenky jsou v republice 3 a tak stály na stupních vítězů 2. Není to trapný?
JŠ: Jirko:Napsal jsi dlouhý elaborát o mně,ale tady se řeší porušení pravidel na MČR v Duatlonu R.Suchopou z Fides.Pravidla pro Duatlon říkají,že plavec na VZ má započtený čas buď z mistrovského závodu ve sé kategorii a nebo nemistrovského závodu.Protože R.Suchopa nesplnil toto pravidlo a plaval v jiném závodě,musí být diskvalifikován. Tzn.,že i bez bodů v ČP. Proč se tak v Záříčí nestalo?
Vašek Pačesný: díky Jirko. Adresa je Legií 764. Vchod je zezadu z parkoviště u ulice Harantova (naproti přes ulici je Ježkův statek). Plánek je v aktualizovaných propozicích. Doplňuji ještě GPS - 50.4913886N, 15.5216675E. Těšíme se na vás. Vašek
JirkaK HK: Jaromíre, Radkovi se povedlo v Záříčí připlést do nesprávné rozplavy. Odplaval 500m v čase lepším než Ty. Rozhodčí rozhodl, že Radek nebude hodnocen v rámci MČR (logicky, tam dbáme na to, aby vždy věková skupina plavala společně) ale jeho výkon bude bodován v rámci ČP (budiž, stejně se to hodnotí z více rozplaveb - a myslím, že obdobně benevolentní byli v minulosti i jiní rozhodčí). Tebou podaný protest byl jasně naformulován ve smyslu, že není správné do hodnocení duatlonu zahrnout závodníka, který volnostylovou část absolvoval mimo MČR - ale takto se duatlon počítal i dříve v historii. Kdybys od projednávání svého protestu neutekl, mohl jsi třeba výsledek ovlivnit ve smyslu, že Radek neměl být hodnocen v ČP a následně v duatlonu, když by Tě takto získané prvenství uspokojovalo... Je mi líto, že Tě to trápí.
JirkaK HK: na sobotu doplněny propozice o místo občerstvení a vyhlášení výsledků P-centrum Militký odkaz »
Iva: Na závodech v Červeném Kostelci někdo zapomněl černou bundu. Beru jí na závody v Nové Pace. Měla jsem jí i v Zářičí , ale majitele jsem nenašla
UNOL: Plavec Fides R.Suchopa se přes oficální web ČSPS se přihlásil do mistrovského závodu muži 60-69r. na 500m VZ v Záříčí.Tento závod s muži 60-69r. neodplaval. Pozdější závod plavaný jako nemistrovská trať na 500m VZ také neodplaval.Pouze vlastní nešikovností,bez vědomí rozhodčích a časoměřičů se ocitl ve vodě,když plavaly ženy na MČR 500m VZ . Plavec Fides R.Suchopa v Zářičí neodplaval žádnou oficiální trať na 500m VZ a přesto vyhrál MČR v Duatlonu. J.Švestka
MisaHK: Ve středu 27 .3.2019 nás, zimní plavce v HK, navštívil 70.letý youtuber :-)) odkaz »
Marek: odkaz »
Marek: odkaz »
Jirka Škvrna: Ahoj nejen pro Choceňáky :-) Náš venkov: Plavci z mrazivé Orlice odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny aktualizované výsledky a bodování - ČP Záříčí. V průběhu počítačového zpracování vypadl omylem na 500m Karel Buchta JPK.
Dalimil fotograf: Iva má na mě kontakt. Ozvi se a vysvětlím .
Marek: Ahojte,13.4.sa uskutoční 7.kolo finále SP v zimnom plávaní na Dedinkách v Slovenskom Raji.Srdečne Vás pozývame na predĺženie si sezóny po konci ČP. Palcmanská maša v srdci SR je ešte dnes celá pod ľadom ale do 13.4. bude volna hladina s odhadom teploty vody 4-5°C.Akcia s programom je 3-dňová od piatku do nedele,súťažný den je sobota,možnosť ubytovania priamo pred jazerom v krásnom prostredí.Vieme,že sa chystajú prísť niekolký plavci s ČR vrátane Renči a ďalší. Kto by mal záujem o bližšie info ohladne ubytovania,propozícií,mapky atď pište na moj mail lazioroma666@gmail.com a prepošlem info od organizátora. Kontaktná osoba pre osobné bližšie info je Peter Klein 00421 908 068 160. Tešíme sa na Vás.
Martina Otřísalová: Ahoj, hledám fotografa ze člunu, který fotil mě a Ivu N. ČOU, po doplavání 500m MČR, jak jsme se s Ivou u člunu potápěly, mám zájem o fotky, díky111
Michal Moravec: Vystaveny výsledky ČP a bodování - Záříčí
BáraFl: ahoj, jak je to s duatlonem? Plaval jsem v Podolí mistrovskou trať 500 a pak v Záříčí nemistrovskou trať 500 m. Předem díky za info
Michal Moravec: Vystaveny výsledky MČR v zimním plavání volným způsobem konané 30.3.2019 v Záříčí a výsledky duatlonu.
Mušák: Přátelé, pokud máte zájem stáhnout si fotky z MČR v Zářičí, tak zde jsou, Některé jsou opravdu povedené. Foceno více lidmi. Za sebe moc děkuji za Vaši účast, rád jsem Vás po delší době opět viděl. odkaz »
JirkaK HK: prvotní pracovní výsledky vystaveny, díky Hanákům za dnešní závod
MIchal Štengl: V sobotu do Zářičí přiveze Marek Grzywa trička Ice Combo z Katowic. Tuším, že si je objednalo osm lidí. Cena 220 Kč.
Iva: Do Záříčí přivezu zapomenutou bundu v Červeném Kostelci
Michal Moravec: Vystavena startovní listina MČR ve volném způsobu - Záříčí 30.3.2019. Ke stažení na stánkách Kalednář a výsledky.
Marie Trnkalová: Teplota vody v Záříčí - středa 14 hodin - 9,5 st. , budeme asi ještě ohřívat a rozhodně se na všechny těšíme.
Michael Hudson: Velké díky Tygrům za úžasný den, skvělé moderování a výbornou organizaci
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Červený Kostelec
Miloš Paseka: Boty jsou moje......50 Moc děkuju.
Bertik: Přátelé, děkujeme vám za účast na Brodském rampouchu. Chvála za polévku nepatří mně, ale správci areálu Milanu Hrstkovi. Byla fakt vynikající. Do Nové Paky přivezu obrovské boty, byly nahoře u aut.
Katarína: Ďakujeme za krásne prežitý deň
Šůchin: Teplý Rampouch byl moc fajn. Diky Tygři!
Honza: Petr Kocián a další nám zařídili včera parádní akci!
Láďa: Tam byl smail a nee otazníky!!
Láďa: Velké díky Bertíkovi za výbornou polévku a fajn atmosféru ????????
JirkaK HK: kanál ProgresTV LiveStream obsahuje nyní 8 sekvencí videa v celkové délce skoro 3 hodiny, viz odkaz »
JirkaK HK: vystavena pracovní verze výsledků v02 včetně bodů, odkaz na video odkaz » , děkuju za moc hezký závod, Tygři
petr koci: Ahoj celé natočení závodů na brodském můžete zhlédnout na našich stránkách,všem vám moc děkujem,byli jste zkvělí přátelé
petr koci: Prosím v sobotu se převlékejte ve stanu ne v hospodě,hospoda bude sloužit k občerstvení díky,voda dnes 6 v 15 hodin,štastnou cestu přátelé
petr koci: Pro vegetarány hermelín bude
petr koci: Dnes voda v 10hodin,brodský 4,5 voda
petr koci: Voda dnes brodský 5,prezence bude hned na začátku areálu v recepci na pravé straně při vjezdu,červená roubenka nová.Budou tam stát členové oddílu v zelených vestách a budou vás navádět na parkoviště.dík
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Senec
Marek: Zdravím,zvyšné straty a nálezy z Bratislavy priveze Tomáš Prokop do červeného Kostelca.Ďakujem.
petr koci: Ahoj brodský v pátek 15 .03. měl 4 stupně,je týden bez ledu,myslím že víc jak 5 to mýt nebude 2 dny hlásí v noci -3,byl by to zázrak kdyby měla ke 4,uvidíme.Budem vás informovat,medaile udělujem na všech tratích to znamená i 100m,muži,ženy,vemte sebou hodně začínajících plavců unás mají motivaci,vemte i děti,v areálu jsou prolézačk,houpačky,pískoviště a jiné atrakce pro děti zdarma.Těšíme se na vás,přejem pokojný týden,zimní vodě zdar,vaší tygři
JirkaK HK: dnes chci nejprve poděkovat do Sence za uspořádání závodů, a poreferovat o výsledcích na MS: na medaile ve svých kategoriích dosáhli Jakub Valníček - bronz 15:53.42 (viz odkaz » ) a Lenka Šlehoverová - stříbro 18:45.24 (viz odkaz » ), Victoria Mori zlato a Chun Kong Mak bronz; i když to zrovna necinklo, tak uznání zaslouží všichni, z našich Michal Šteng 16:57, Jarda Pekárek 17:11, Nikola Kopecká 16:58 a Mirka Novotná 27:04 - za mne obrovská gratulace
JirkaK HK: Dnes se mj. v Murmansku soutěžilo na 500m volný způsob muži: odkaz » a ženy: odkaz » - blahopřeju všem našim, zejména Nikče k bronzu mezi všemi ženami na světovém Arktickém poháru... a držím palce na zítřejší hlavní závod MS IISA na 1km
Vlado - Senec: Ahojte priatelia, zdravíme Vás zo Senca. Dnes má voda 7,6 stupňa. Zajtra očakávame rovnakú teplotu a veterné počasie. Tešíme sa na Vás ????
Lenka Kuřinová: Ahoj, děkuji Markovi a dalším za pěkné mezinárodní závody v Bratislavě. Připojuji odkaz na přímý přenos ze světového šampionátu v Murmansku, kam už odletělo několik českých šampiónů. Vysílat by se mělo od 15. do 17. 3. odkaz »
Marek: Straty a nálezy z Bratislavy privezieme do Senca.
Pepa, DZP Haná: Za Hanáky veliký dík Markovi a celému jeho týmu za parádní závody :-)
Ivan: Veľká vďaka Marek za všetko zdravia plavci PĽM Žiar
Pavel: Marku to nemělo být ironické, jen když jsem to četl, tak mě to pobavilo.
Marek: Haha zase jeden vtipný
Pavel: Jestli bude Michal vystavovat výsledky až pojde, tak se jich asi nikdy nedočkáme. :-) Jak může být ta slovenština krásná. :-)
Marek: Bodovanie z Bratislavy Michal vystaví hneď ako pojde v Brne-Bystrci elektrina
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Bratislava
JirkaK HK: díky Markovi a celému týmu do Bratislavy, bylo to fajn... foto viz odkaz »
Marek: Ďakujem za seba aj kolegov z Delfinov všetkým Vám zúčastneným za účasť, predvedené výkony a profesionálny prístup. Gratulujeme medailistom a tešíme sa na Vás u nás v Bratislave o rok.
Robert Wright: Moc moc děkuji Markovi a všem organizátorům včerejších závodů v Bratislavě, byl to opět ze všech stran skvělý den, úžasná voda a hodně úsměvů a kamarádství všude. Budu se těšit na příští rok!
Dalimil Marek: Přidávám fotky z Bratislavy. odkaz »
Marek: Zdravím sportovci, v Bratislave vo Wakelake bojky sú na vode, teplota vody 7,7°C,veterno,zamračené. Prosím dodržať čas prezentácie. Tešíme sa na Vás, šťastnú cestu.
Jarda Chytil: Ahojte, nemáte někdo člun nebo nevíte o někom, kdo by půjčil (klidně si to může řídit i sám), nechci to zadarmo. Jinak já mám VMP bez omezení. Loď ideálně gumák s pevným kýlem cca 5 m, 50-100 HP, ve dnech 14-16.6. SPĚCHÁ!!! jaroslav@chytil.info, 724 399 726
Marek: Ahoj z Bratislavy,streda voda Zlaté piesky 7,0°C hlasené teplo aj na noc tak snad pod 8°C zostane.minuloročných 5,5 už nebude :( globálne oteplenie nám nepraje.v piatok posledné info.tešíme sa na Vás.
Dalimil Marek: Přidávám foto soubroy z MČR. Plavání a vyhlášení. odkaz » odkaz »
Marek: odkaz na MHD Bratislava odkaz »
Marek: mapka cez FB odkaz »
Marek: Info k ceste do Bratislavy do Wakelake. Kto má FB môže pozríeť mapku na odkaze nižšie,kto príde vlakom tak z hlavnej stanice električkou č.2 s prestupom na Trnavskom mýte prípadne zastávke Polus City center na električku č.4 a ísť až na konečnú na Zlatých pieskoch. Odtiaľ prechádzkou cez nadchod k vstupu do campingu Zlaté piesky a cez areál popri reštaurácii Zlatý vodník až k Wakelake. Najjednoduchšie je z hl.stanice ísť taxikom priamo do Wakelake(lacnejšie bolo taxi si zavolať telefonicky ako nastúpiť do stojaceho pokial to stále platí).V bratislave jazdí množstvo taxislužieb. Prajeme Vám šťastnú cestu a pokojný príchod. k počasiu hlásia hrozné teplá na týžeň tak sa ospravedlňujeme za teplú vodu všetkým zimným plavcom :)
JirkaK HK: včera jsem první polovinu fotil odkaz » a pak už jsem měl jiné povinnosti; děkuju pořadatelům za závod
Marek: Ahojte sportovci, srdečne Vás pozývame k nám na Zlaté piesky 9.3. Zopár info k pretekom, všetko podstatné je v propoziciach, po minuloročných dotazoch je možnosť okrem ČP(klasika 1 trať prihlášky cez czechswimming) prihlásiť sa aj na ďalšie trate o Pohár ZP (mimo ČP) ale na mail poharzp@centrum.sk alebo na mieste prezentácie každá trať od 25m po 1km je 12e.Ďalej zaujemci o vegetariánsku stravu piste na mail poharzp@centrum.sk (oznamte pri prezentacii kolko clenov klubu ma nahlasenu veg.stravu) Pre plavcov bude na mieste k dispozícii horuca sauna aj ked voda bude asi okolo 7-8°C dnes nedeľa 6,4°C, môžete ju využiť. Voda na ZP je ostrá aj keď teplá :) Ďalší info nájdete na stránke www.sportoveotuzovanie.sk alebo FB Športové otužovanie tešíme sa na Vás.
Tomáš Kocánek: Díky moc za sobotní závody, moc rád jsem se se všemi po delší době viděl...
Petr Mihola: Včerejší mistrovství ČR v prsařském způsobu nebylo sedmé, jak jste slyšeli na nástupu, ale již osmnácté. A tomu prvnímu, které bylo 27.10.2001 v Králově Poli, ještě předcházely hned tři nulté ročníky. Ředitel závodu by se samozřejmě neměl mýlit v takovém rozsahu. Přesunem MČR na Podolí rozhodně nedošlo k anulování předchozích ročníků. Za čtyři týdny na Hané pak bude to kraulové jubilejní 25.
Michal Moravec: Marek Košecký upozorňuje na možnost objednat vegetariánskou stravu v Bratislavě, viz propozice.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Praha - Podolí
BlueBoard.cz ShoutBoard