Přidej zprávu »
MilanT.: Plumlov-středa odpoledne-voda 8,5°C
Michal Moravec: UPOZORNĚNÍ pro vedoucí klubu PŘED PLUMLOVEM. Na serveru přihlášek on-line je chybný dnešní datum konce přihlášek. Podle STD správně úterý 13.11. Proto prosím případné další dnešní přihlášky co nejdříve a mailem. Děkuji.
MisaHK: Pomalu se připravuje Otužilecké Labe Hradec Králové - 1.12.2018. Mimo tradiční muzejní adventní trhy doufáme, že voda už bude zimní... Současná situace voda Labe 13.11.2018 11,5 stupňů C.
Michal Moravec: Opraveny výsledky Přerov - 1000m muži od 28. místa měly chbné bodování. Díky za upozornění
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Přerov
Dalimil Marek: Foto z Přerova, pěkné jarní počasí. Zde je odkaz na fota. odkaz »
Peťani: Pětistovky mají špatně body.
Marek G: Zdzisław Domirski - omlouvám se za chybu
Marek G: Dzisław Domirki (100m) není ve výsledcích
Kamila: ...Laguna stále 12 st, přihlášeno 134 plavců. Rozplavby - 1 Km nejrychlejší muži, 1 Km ženy, a pak ten zbytek . Těšíme se
Dalimil Marek: Zde vkládám odkaz na fota ze sobotního lání v Blansku. Fotek je hodně. Vás bylo také hodně. odkaz »
Jakub Valníček: Závody v Německu ve Weistbronu se konají 4.-6.1.2019, starovné je 75 EUR na 1000m, Na ostatní tratě 500m, 200m, 50m - je to 50 EUR. Ubytování pro omezený počet lidí umíme zajistit zdarma v rodinách. Zdraví. Jakub.
Jakub Valníček: Zájemci o závcody v Německu hlaste se na stránkách IISA posílám odkaz níže, kdo bude mít zájem o ubytování v rodinách, dejte vědět mailem: jakub.valnicek@gmail.com odkaz »
PMik, FIBR: Ztráty a nálezy z Bk: osuška, ručník, tričko, plavecké brýle, 3x pánské plavky, plavecké boty,...V Blansku z toho otvíráme nový bazar :-), ale protože se bojím EET, tak to raději převezu do Přerova a rozdám.
Honza: Děkujeme Fidesu Brno za výběr skvělého místa pro soutěže
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Blansko Palava
Pavel Mik. FIBR: Ahoj plavci, den před soutěží voda 10,4 st. C.
Michal Moravec: Aktualizovány výsledky a bodování - Horní Cerekev - na trati 750m muži byl odečten zapomenutý handicap plavcům JPK, kteří plavali s ženami v druhé vlně.
Pavel Mik. FIBR: Ahoj plavci, voda na Palavě včera 10st.C. Je to mělké, umí i rychle zchládnout, ale pod 8 to pp nespadne. V pátek změřím a zaktualizuji.
Michal Hrubeš: Za kompletní Gastroúderku velké poděkování do Jihlavy. Skvělá voda, skvělé závody a úúúúžasné gastro
Mirek HP: Župan a mnoho dalších věcí máme.
F.Zezula: Ahoj.Cerekev vynikající, jak voda, tak zázemí, kachnička výborná. Jen jednu chybu to má- nechal jsem tam viset hnědý župan. Kdyby ho mohl někdo vzít do Blanska, nebo sem dát info. Je to můj milášek. Předem díky. Fana
Michal Moravec: Aktualizovány výsledky Jičína - trať 1000m ženy. Zrušena diskvalifikace Lenky Šlehoverové. Rozhodčí neviděl přestupek a nikdo nepodal písemný protest.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Horní Cerekev
Mirek HP: Jihlaváci všem děkují , že jste k nám přijeli a zaplavali si v nové lokalitě lomu Horní Cerekev. Zapomenuté věci vezmem do Blanska a dovezeme diplomy.
Jirka Škvrna: odkaz na fotky jsem zkrátil: odkaz »
Jirka Škvrna: ještě jednou: www.alkorr.cz/20181027_Horni_Cerekev_otuzilecke_zavody.zip
Jirka Škvrna: Díky všem organizátorům za moc fajn závody, voda nádherná nechtělo se mi vylézt, a hlavně za catering, žhavá čokoláda byla moc fajn, hlavně pro naše děti, bohužel z tohoto důvodu jsme museli jet hnedle domů, takže pokud někdo nahrával přednášku WHM, budu moc rád. V lednu 19.1. v MB se na vás těším. Jo pár fotek je ke stažení zde: www.alkorr.cz/20181027_Horni_Cerekev_otuzilecke_zavody.zip
Mirek HP: Přednášet bude Libor Matuš ,ktery obsoloval kurz u Wim Hofa. Teplota vody je dnes 10,8 st
Jirka Škvrna: Ahoj všem tuto sobotu přednáška po závodech o WHM, kdo prosím přednáší? (spolupořádal jsem přednášky M. Thama a J. Uhlíře na podobné téma), těším se.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Jičín
Andrej: Ahoj otužilci. Na zábradlí u Punkevních j. se našlo zapomenuté bledě modré tričko. je na něm bílý popis " Kid's czechman " a modrý "swim bike run".Dovezu ho na další závody.
Michal Hrubeš: Za Gastroúderku a myslím, že za všechny plavce děkuji Karavaně Za povedené závody v Jičíně. Krásně jsme si zazávodili a guláš nás přímo nadchnul . Díky moc. Michal
Vašek Pačesný: Karavana otužilců a Olda Ducháček, který to všechno zařídil, děkuje všem účastníkům za krásný závod v Jičíně na Knížeti. Vašek
Foto Daliml: Zde je odkaz na fota z Jičína. odkaz »
Honza: Poděkování do města pohádek za celou sobotu i skvělý oběd
Gabolínka: Ahoj plavci a plavenky, kolik má voda v Jičíně :)
Petra: Jirko, vyzkoušeno, funguje to. Na FB vůbec nejsem a přesto je vidím a mohu i otevřít. Díky!
JirkaK HK: a ze Slavkova odkaz » ... mělo by být přístupné i pro nepřihlášené a ve vysokém rozlišení - otestujte prosím
JirkaK HK: fotky z Punkvy odkaz »
Dalimil Marek: Plavci - otužilci, přidávám foto ze Slavkova. Zde je odkaz. odkaz »
Michal Moravec: Slavkovský fotograf pan Lánský posílá odkaz na foto ze Slavkova odkaz »
Michal Moravec: Mirek Harant-Pecha Jihlava upozorňuje na změny v propozicích soutěže v Horní Cerekvi a srdečně zve na doprovodnou přednášku o Wim Hofově metodě.
Michal Moravec: Aktualizovány výsledky a bodování - Slavkov. Pouze sladění titulních informací obou zdrojů.
Dalimil Marek: Info pro všechny plavce - otužilce. Znáte mě jako otužilce - fotografa z mnoha závodů za posledních 5 let. Od letošního května dávám fotky do ZONERU a neumožňuji volné stahování - autorská práva. Na fotoslužby mám živnost,fotil jsme komerčně závody dračích lodí a jsme ochotemn fotit i pro oddíly celou zimu za dohodnutou cenu ( osobně sdělím). Vás plavce budu fotit i nadále , jen originální fotky si budete moci prohlédnout , v případě zájmu o kvalitní fotografie jtak vám je zašlu za malý obnos ( cca 15 - 20 Kč /Ks .Pokud fotím pro oddíl, firmu, fotografie jsou jen u objednatele. Volím tuto cestu , aby jste věděli jak to bude s fotografiemi ze zimního a dálkového plavání. Rád se oddíly domluvím na spolupráci. Zimní vodě zdar
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Slavkov
Jakub Valnicek: Jakub.valnicek@gmail.com tel. 603 434 957
Jakub Valnicek: Zájemci o MS na 1000m + doprovodný program na závodech v Murmansku od 14-17.3.2019. Voda bude nula, bazén vyrezany v 50cm ledu. Kontaktujte me urgentne pro závazné přihlášeni. Podmínkou je členství IISA, ledová mile, nebo 1000m v závodech IISA. Zatím evidují 8 plavců, míst pro ČR je jen 7. Musíme vybrat ty nejlepší, kteří budou mít zájem a budou ochotni si to zaplatit nebo sehnat sponzory, kteří jim to zaplatí. Předpokládané náklady cca 30 000 Kč. Zdraví. Jakub.
Michal Hrubeš: Za Gastroúderku (i když nekompletní, bo Adriana skákala v Austrálii mistrovství světa na otevřených padácích, všechny vás pozdravuje) děkuji všem organizátorům, pomocníkům a pekařům do Slavkova za moc hezkou soutěž v podzimním plavání. Moc jsme si to užili a hlavně pochutnali :-). Díky moc, bylo to fajn a rádi jsme vás viděli :-)
Filip Hejkrlík: Ahoj, rád bych se zeptal, zda jsou někde k dispozici startovní časy jednotlivých zítřejších rozplaveb. Děkuji za info.
Svata: Aktuální teplota vody ve Slavkově v 11 hodin 15 St. C Dle předpovědi teplota zůstane Těšíme se na Vás
Michal Moravec: Pokud někdo nemohli přihlásit do Slavkova On-line dorostence, už to jde. Děkuji za upozornění.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Blansko Macocha
Michal Moravec: Prosím o strpení. Při nahrávání výsledků na server Bodování ZP se vyskytl drobný problém se zpracováním nebodované soutěže. Řešíme. Výsledky vystaveny jsou.
Michal Moravec: Odkaz na svoje album FB fotek z Punkvy vám posílá s pozdravem pan Václav Hanzl. odkaz » . Děkujeme
Jirka Škvrna: Dalimile, díky za fotky, co mám udělat pro to, abych si mohl nějakou fotku stáhnout do počítače? (je to zakázané), klidně poprosím, nebo přinesu do Jíčína nějakou úplatu
Dalimil FIDES: Fotografie z každých závodů jsou umístěna v mém albu na zoneramě. Zde je odkaz, přístup přes heslo: punkva2018 odkaz »
Pavel Mikulášek,FiBR: Punkva, teplota včera 7°C.
Michal Moravec: Na Punkvu mám 172 přihlášek plavců registrovaných v ČSPS. Budu redukovat přihlášky klubů s vyšším počtem přihlášených. Prosím všechny o včasné jmenovité odhlášky On-line nebo mailem takto. Týká se klubů a oddílů KSOPl a Haná - přihláška 10 plavců redukce - 1; SoHK, JPK, SKNá, ČOUPr, PKZá - přihláška více jak 10 plavců redukce - 2; I.PKO - přihláška více jak 20 plavců redukce - 3; domácí FiBr redukuje - 6. Díky za pochopení.
Michal Moravec: Děkuji Míšovi Kohoutkovi za upozornění. ¨- opraveno.
mazo: Doplnene scany historickych dokumentov DP 1977 – 1988 – od Romana Krajcovica odkaz »
Michal Kohoutek: to Michal Moravec Reklamace:Výsledky MČR/2017-18 -uvedeny jsou výsledky 2008
Michal Moravec: V Dokumentech naleznete vystaveny schválené STD ZP na sezónu 2018/2019 a v Kalendáři jednotlivé propozice.
Michal Moravec: Zdravím všechny zimáky. Zadal jsem do nového informačního systému ČSPS a uvolnil k přihlšování On-line první letošní akci, otevření zimní plavecké sezóny na Punkvě. ZImní vodě zdar! Michal
Bára: Kalendář pro sezónu visí už v sekci Kalendář
Lubo: Caute kedy bude novy kalendar18/19?
Radek Koudela: Upřímnou soustrast
KSOPlzeň: Upřímnou soustrast!
Dana Zbořilová: Upřímnou soustrast. DZ
JirkaK HK: Poslední rozloučení s Karlem Valešem se koná v Hradci Králové Kuklenách v pátek 31. srpna ve 14:30...
Jarda Jelínek: Odchod Karla Valeše nás všechny otužilce z Chocně zarmoutil a budeme na něj vzpomínat. Rodině i otužilcům z Hradce Králové upřímnou soustrast.
petr koci: Upřímnou soustrast do Hradce,Karle nezapomenem
petr koci:: Upřímnou soustrast rodině a do Hradce,Karle nezapomenem a děkujem
Jakub Valníček: Prosím, o zveřejnění kalendáře na sezónu 2018/2019. Děkuji. Jakub.
Jakub Valníček: Upřímnou soustrast. JV.
JirkaK HK: S hodně těžkým srdcem píšu tuhle zprávu: Karel Valeš, dlouholetý a zasloužilý předseda hradeckého oddílu, dříve činný v Lokomotivě, si s námi již nezaplave. Dnes (neděle 26. srpna) ráno vydechl naposledy ... Vzpomínáme
JirkaK HK: Michal Turek - odkud jste? Napište sem, nebo SMS na telefon 724 072 407
Honza S.: Ahojte plavci. Seznam všech lékařů v ČR, kteří dělají prohlídku, kterou mi potřebujeme každý rok najdete na www.cstl.cz
mt: dobry den, chtel bych se zeptat jestli mi muzete nekoho doporucit abych se nebal plavat v otevrene vode ... plavat umim dobre, ale od cca 100m+ od brehu se necitim dobre. dekuji za pripadne odpovedi. s pozdravem michal turek
MisaHK: Za celý oddíl Sokol HK, gratuluji. Skvělý výkon. Držíme palce k překonání dalších cílů...Bajkal ???
Jarda Chytil: Ahojte všichni, 5.8.2018 jsem v čase 16 hodin 4 minuty překonal Severní kanál :-) Fotky a videa mám Facebooku, něco dám na stránky www.severnimkanalemprodetskyusmev.cz, pokud víte o nějaký sponzorech, tak prosím o tip nebo sdílejte Sbírku na Startovači odkaz » Díky, Jarda Chytil
RichardNy.: odkaz »
Jarda Chytil: Ahojte, pokud někomu chybí studená voda, tak mi psal Alexandr Brylin, že v červnu je možné si zaplavat na Bajkalu odkaz » Pěkné léto! Jarda Chytil
petr koci: Tygři vám všem přejí krásné léto,napodzim naviděnou
Karel PK Zábřeh: jménem všech našich nováčků děkujeme za bezvadnou první sezonu mezi vámi, jste skvělí, moc jsme si to užili a těšíme se na tu další :-)
Marie Trnkalová: Ahoj, nálezy z Rumchalpy si nikdo v Záříčí nevyzved l: čepka neoprenka černomodrá, boty do vody modré gumové, ručník pruhovaný v národních barvách, plavky pánské - černé Speedo s oranž., jedny nohavičkové černé a jedny modré. Lze napsat na trnkalova@seznam.cz., domluvíme se.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Záříčí
RichardNy.: No konečne
Dali Fides Brno: Děkuji Hanákům, Dance a všem z oddílu Hané Prostějov ze ocenění. Moc si toho vážím a budu se snažit zlepšit. Zde je odkaz na fotky. odkaz »
Honza: Jirko, my tobě děkujeme za tuto úspěšnou sezónu !
JirkaK HK: Děkuju na Hanou za skvělý závěrečný závod. Výsledky (pracovní verze) jsou vystaveny.
Gabolínka: Teplota aji napěti finalistu stópá, voda se vaři ož má 9 C .Nominovani šampioni osloveni k závěrečnymo defilé v plavkách nezapomeňte sebó vzit soché převlek.Cene só nachestany a só šmakózni;)P.S.manželke sebó
Marie Trnkalová: Záříčí - středa odpoledne - voda 7,0°C, slunečno, čeká nás opravdové vítání jara. Těšíme se na všechny plavce i jejich doprovod. Jdeme do finále!
Dali FIDES: Zde je odkaz na fotky z Rumchalpy. odkaz »
Marie Trnkalová: Ahoj, nálezy z Rumchalpy - k předání v Záříčí : čepka neoprenka černomodrá, boty do vody modré gumové, ručník pruhovaný v národních barvách, plavky pánské - černé Speedo s oranž., jedny nohavičkové černé a jedny modré.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Nová Paka
Marek: Nalezy z Bratislavy: jedny pantofle plazove Adidas asi z Hanej sa hlasili o ne a kockovana fialovo-biela kosela asi damska bez majiteľa.prinesiem do Zarici na Hanu.pytajte u mna.
Milan Antonín Čečil: Krásná, povedená akce, i voda přála, díky organizátorům!!
Alzbeta: Diky vsem za skvelou atmosferu na Rumchalpe a hradeckym sokolum za velkou pomoc pri doladeni ledu na trati a za pujceni a instalovani bojek - hlavne Martinovi a Dusanovi.
Michal Hrubeš: Za sekci Gastroúderky veliké poděkování za skvělé závody, objednané sluníčko a skvělý oběd
BlueBoard.cz ShoutBoard