Přidej zprávu »
Peťani: fotky od nás odkaz » a od kamaráda Prcka odkaz »
Michal Moravec: Náhradní termín konání Plzně 10.3.2018 doplněn do Nejbližších akcí v Kalendáři, vystaveny propozice a na webu StatistikaPlavani.cz doplněn závod pro On-line přihlašování.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Sázava
MichalPohorely: Ve vysledcich opraven cas u plavce Zoltan Makai, dle kontrolniho archu a zaznamu z fotografii byl jeho cas o 2min rychlejsi. Tim se zmenilo poradi vitezu na trati 250m a Zoltan se umistil na 2. miste. Oceneni mu bude dodatecne predano pri nejblizsi prilezitosti. Za chybu se omlouvame. Diky moc, za vsechny ohlasy! MP.
Milan Antonín Čečil: Díky organizátorům za zajištění včerejšího závodu, za to všestranné úsilí, nadšení z takové povedené akce jen tak nevyprchá!!!
MichalPohorely: Ahoj plavci, velice dekuji za vcerejsi ucast a vyborne vykony v Sazave. Nasla se nerezova termoska a zlute pouzdro na plavecke bryle. Piste nebo je privezeme na dalsi soutez do Olomouce. MP.
Dali Fides: Včera velmi studený závod v sezóně. Zde je odkaz na fotky. odkaz »
Michal Hrubeš: Za Gastroúderku bych chtěl pořadatelům a především Michalovi poděkovat ze skvělé závody, fajn organizaci, prima zázemí s ohníčkem, nádherné diplomy, výborný catering před i po (poděkování do kuchyně, kde paní nabízela donášku jídla ke stolu klepajícím plavcům). Moc jsme si to užili a prostě Sázavu máme rádi. Děkujeme
Tomáš Kocánek: Ahoj všem, množí se nám tu fámy, že závody v Plzni v březnu nejsou. Chtěl bych tímto rozptýlit všechny pochybnosti a všechny plavce pozvat na sobotu 10.3.2018 na Bolevák, kde budou připraveny trasy 100-1000m, vytápěný stan u vody a ceny pro vítěze na meřených tratích.
Honza: Závody dnes hezke, ale kdy všichni pořadatelé začnou dělat čistě ženskou rozplavbu?
JirkaK HK: Děkuju za hezký závod. Výsledky (prvotní) jsou vystavené...
MichalPohorely: Dnes rano voda v rece opet 1,5°C. Dnes pres den teplo a slunecno, takze se da ocekavat teplota kolem 2°C na zitrejsi zavod. Preji stastnou cestu a poprosim parkovat na povolenych mistech - nejvice mista bude na parkovisti vedle Spolecenskeho domu (asi 300m od mista prezence) viz mapka: odkaz » Diky moc a tesime se navidenou zitra. MP.
MichalPohorely: Ahoj plavci, kdo jeste vahate: dnes teplota v miste souteze 1,5°C a slunecno. Tesime se na vas do Sazavy!
Michal Moravec: Vystaveny opravené výsledky a bodování - Brno - Bystrc, jen varianta ČP. Změna Prouza 250m je zařazen mezi bodované, má platnou registraci SKNá.
MichalPohorely: @Pepa Stolin: Ahoj Pepo, diky moc. Nakonec se omlouvam za poplasnou zpravu - termosku jsem dnes rano nasel zapadlou v kufru auta. Diky jeste jednou za super zavod! MP.
MichalPohorely: Ahoj, teplota vody v rece Sazave je 2°C, proud nad jezem temer zadny, reka bez ledu.
Michal K: Ahoj, našel jsem po nedělním Krythlonu v pytli černou neoprenku hiko, jako poctivý nálezce hlásím, je u mně, když vzpomenu, vezmu v sobotu do Sáazavy
Zdeněk Mikoláš: Ano, teď už jsou v pořádku, děkuji za odstranění nevhodné fotografie našeho člena KLMT. Kdo je to Fides?
Michal Moravec: Ke mně se po MČR dostalo jen jedno staré bílé bavlněné vasilo. Personál restaurace při úklidu sálu rovněž nic nenašel. Pražáci ale přivezli a nechali zkráty z Braníku (obsah viz níže Kuba Valníček). Pokusím se odeslat jako putovní štafetu do Sázavy. Nejcennější je tam neoprenová čepice na sucháč, jako si objednávají Plzeňáci.
Fides: Všechny fotografie našeho člena pořízené na MČR i kryatlonu jsou v pořádku. Velmi si vážíme přínosu našeho agilního člena pana Dalimila Marka.
Pavel Baciák: Ahoj, nezůstala v Brně v sobotu po závodě pletená proužkovaná barevná čepice?
Zdeněk Mikoláš: Nudismus byl na Kryathlonu povolen,ale vystavené foto pro veřejnost, by se mně asi moc nelíbilo. A může se stát, že to dotyčného od podobných akcí spolehlivě odradí a nevysvětlujte mně v odpovědích, že měl možnost se převléct ve stanu. Ahoj.
Michal Moravec: Vystaveny opravené výsledky a bodování - Brno - Bystrc, jen varianta ČP. Doplněna na nemistrovské trati 500m Lenka Šídová DNF.
Pepa Stolín: Michale, v šatně ani v prostorách prezence žádná termoska nezůstala. Díky všem za účast na Kryathlonu :-)
Dali Fides Brno: Úžasný závod v Kryathlonu - vodu jsme dnes nezkoušel. Atmosféra skvělá, běžeckou část jsme absolvoval a fotil, běh na lyžích - úžasné. Zde jsou fotky odkaz »
MichalPohorely: Ahoj, take musim poslat velke diky za prijemny vikend plny sportovnich zazitku. Kdybyste nekdo nasel 0,75l nerez termosku, ktera nejspis zustala v muzske satne Kryathlonu, poprosim vylit obsah, proplachnout a privezt treba do Sazavy na dalsi soutez, kam se na vas vsichni tesime. Diky moc!!! MP.
Filip Hejkrlík: Děkuji do Brna za krásné závody i úžasnou formu vyhlášení výsledků.
Michal Hrubeš: Za SyPa díky za fajn soutěž a speciální dík Dalíkovi za to , jak poctivě dělá krásné fotky z každé soutěže, ale před tím stejně okusí, jak studená je voda :-). Díky moc Dalíku
Honza: Děkujeme skvělému oddílu Fidesu Brno- soutěž se nám líbila moc !!
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Brno - Bystrc MČR v.zp. a ČP
Dali FIDES Brno: Plavci - otužilci. Zde jsou fota z Brna. odkaz » a zítra Kryathlon
Petr Mihola: Věnujte pozornost Michalovu popisu trasy. Přejet se to dá poměrně snadno. Nicméně v menším sobotním odpoledním provozu se lze otočit a vrátit také u bran 7, 6 a 5. Novinka stará několik minut a velmi potěšitelná: Na hlavním pódiu v pavilonu "Z" nám bude k dispozici moderátor Petr Svěcený.
Jack: Olympijske festival v Brne je moc pekne, jsem uz na miste. Jeste bereme prihlasky na Nedelni Kryathlon, zbyva jeste cca 10 mist na startovni pole. Kazdy dostane triko a cepice. Prihlasky pres www.kryathlon.com
Michal Moravec: Upřesnění k cestě z Bystrce do areálu OF 2018 Brno. Jedete směr Centrum, dálnice Vídeň, Praha. Silnice se zúží do dvou pruhů a pak znovu rozšíří na čtyři. Na směrovce "Líšeň, Židenice, --, VÝSTAVIŠTĚ" PŘESUN DO LEVÉHO pruhu (silnice 42). Po 400 metrech na světelné odbočit VLEVO do brány BVV 9. odkaz » Pokud přejedete, pokračujete 1,4 km v levém pruhu na kruháč, tam se otočíte a jedete zpět směr Svitavy. Na světelné křižovatce pak ostře vpravo.
Petr Mihola: Na Michala je spoleh. Voda zítra bude mít nejspíš okolo dvou stupňů. Spíš méně než dva. Všem přejeme šťastnou cestu.
Petr Mihola: K OLYMPIJSKÉMU FESTIVALU V BRNĚ: Děkuji za součinnost při odesílání SMS s počty aut pro vjezd do areálu Olympijského festivalu. Naši flotilu se 40 auty, autobusem a tankem tam ale nakonec nepustí. NENÍ TO ANI TŘEBA. Parkovat totiž budeme všichni v bezprostřední blízkosti pavilonu "Z". Těch cca 100 metrů od auta do pavilonu ujde určitě každý. Do areálu vjedeme branou číslo 9, nikoliv 7, jak uvedl Michal na Branických ledech. (www.mapy.cz - projděte si trasu, vysvětlíme ve Hvězdě). Pro vstup dostane každý pásek na ruku. Počet pásků pro oddíl je maximálně roven počtu plavců Vašeho oddílu. Pokud věrohodně víte, že na vyhlášení nepůjdete, sdělte skutečně požadovaný počet vstupů u prezence. ZAHÁJENÍ PROGRAMU ZIMNÍHO PLAVÁNÍ NA HLAVNÍM PÓDIU OD 16.30, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ OD 17:00. Těšte se, je to tam už teď moc hezké a hlavně se tato situace dlouho nemusí opakovat.
Michal Moravec: Aktualizovaná startovka MČR. Doplněn chybějící Michal Pohořelý 750m.
Michal Moravec: Aktualizovaná startovka MČR. Omylem vypadla Dana Zbořilová 500m.
Michal Moravec: Vystavena startovní listina MČR ZP Bnro. Odkaz je rovněž v Kalendáři i Výsledcích. odkaz »
FIDES: Na telefon 604 231 755 sdělte ve vlastním zájmu SMSkou do dnešní půlnoci kolik budete pro Váš oddíl potřebovat karet pro vjezd do areálu BVV na olympijský festival. Příklad: I. PKO: 1x autobus, 1x tank, 5x OA. Děkuji. PM&MM
Jakub Valníček: Ztráty - Nálezy Braník 2018: - plavky pánské tmavě modré - čepice neoprén modro -černá - brýle plavecké tyrkysové - legíny černé - plavky pánské tyrkysové - ručník růžový - kalhotky červené zájemci o výše uvedené - přivezeme do Brna resp. Sázavy. objednávky na můj e-mail: jakub.valnicek@gmail.com
Peťani: pár fotek z Braníku odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny ještě jednou opravené výsledky a bodování - Praha - Braník. Oprava času a pořadí ženy 750m M.Štanglová.
Jiří Škvrna: a tady ještě video: odkaz »
Jirka Škvrna: Ahoj všichni, posílám fotky z včerejší vydařené akce Otužilecký výstup na Sněžku, kterou jsem zde inzeroval, najdete na nich i známé tváře Jarda Chytil, Lenka Kuřinová, Jitka Jandová, Stanislava Jirsová a další … v březnu plánujeme výstup na lehko Praděd, když tak dejte vědět. Zimě a zimní vodě zdar! Fotky: odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny opravené výsledky a bodování - Praha - Braník. Oprava na 6.-13.místě mužů 1000m, 750m Vojáček mimo soutěž. Bodově se promítlo do aktualizace souboru splněných kvalifikačních limitů pro MČR.
Tomáš Prokop: Je to tak, Tome, víme. Už 2,5 hodiny máme v mailboxech od Peti Schuta podle videa odkontrolovanou výsledkovku, kde jsou pozice Tvoje a Ivana Parlesáka korigované. Správné pořadí bylo v předmětném místě: …Hartman, Kunc, Šupa, Kobrzek, Kahánek, Pilát, Parlesák, Tlamicha, Suchopa… MM to má v mailu taky, …tak to určitě zveřejní…díky.
Tomáš Pilát: Ahoj, mé 6. místo ve zveřejněných výsledcích je krásné, bohužel realita byla jiná. Peťa Kunc mi během závodu ukázal paty a i Filip Kobrzek byl v cíli dřív. Naproti tomu Zdenka Tlamicha si mi stěžoval, že jsem ho předplaval, tak to asi tak bude. Jak to bylo se Standou Kahánkem nevím.
Michal Moravec: Ve Výsledcích jsou zveřejněné "Splněné kvalifikační limity pro MČR v.z. v Brně. odkaz »
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Praha - Braník
Dali FIDES: Fotky z Prahy zde. odkaz »
Tomáš Prokop: ad Branické ledy: Přestože stanice ČHMÚ v Chuchli ukazuje od rána konstantně 3,9 st. C, aktuálně je teplota Vltavy v místě soutěže 4,5 st. C, měřeno na březích. V noci má být na nule, …uvidíme, až to před prezencí naměříme uprostřed toku, pokles na nebo pod 4 stupně nelze vyloučit… Povrchová rychlost toku vody je nyní na startu kilometrové trati 24 m/min. a ve společném cíli 20 m/min., s předpokladem setrvalého stavu nebo mírného snížení. Na zítřek šťastnou cestu!
Tomáš Prokop: ad Branické ledy: Ve středu 31.1. měla Vltava v místě soutěže teplotu stále blíže spíše k 5 st. C. Má se sice ochlazovat, ale na vodu pod 4 to na sobotu v tuto chvíli spíš nevidím. Povrchová rychlost toku vody byla ve středu 22 m/min., takže ještě pod hranicí „vody rychle tekoucí“. A na sobotu máme od Povodí Vltavy slíbeno, že z Vraného budou upouštět o 40 m3/s. méně než teď – takže i když Berounka (která se nedá regulovat) má naopak podle předpovědi dodávat o 30 m3/s. více vody, tak celkově by povrchová rychlost toku v Braníku měla klesnout pod aktuální hodnoty – mělo by tedy jít o vodu „pouze“ tekoucí, přesto však stále dost svižně. Protože bude naplněn předpoklad účasti dorostence viz ust. 2.6. Soutěžního řádu, bude uspořádána soutěž i na trati 500m.
Michal Moravec: Připomínám uzávěrku přihlášek MČR ZP v Brně 5.2.2018.
Tomáš Prokop: ad Branické ledy: Dnes, tj. v pondělí 29.1., měla Vltava před polednem v místě soutěže teplotu 4,7 st. C, okem velmi rychlý proud. Změříme ho ve středu a napíšu sem i relevantní odhad dle Povodí Vltavy na sobotu.
MisaHK: Děkuji za Zámecký okruh a všem organizátorům... Choceň jako vždy pohodová. Díky....
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Choceň - Zámecký okruh
Jarda H Hlinsko: Také já se připojuji ke Kataríně a chválím Choceňáky za úplně vše, co pro včerejší akci udělali včetně toho, že slyšeli na naše přání a na trati 500m nám přemístili ze startu do cíle naše svršky. Byl to opravdu velice příjemný trénink se spoustou legrace. Takže do Chocně veliké díky a těšíme se příště!!!
Katarína: Dnes sa z šedivej, usmoklenej,dušičkovskej soboty stal krásne prežitý deň! Vďaka Choceňákom za usporiadanie a fajnové koláčiky, prírode za krásnu vodu, divákom za hojnosť a záujem, spoluplavcom za spoluplávanie ...(a ružovým gaťkám, že sú )
Jirka Škvrna: pojďte s námi na Sněžku 4.2.2018, "otužilecký výstup" - pohorky, šortky, na lehko, holky možná víc v baťohu oblečení, pokud by se změnilo počasí. Přihlaste se mi: jiri.skvrna@seznam.cz nebo FB: odkaz » at sladíme auta. Nějak takhle to může vypadat viz fotka: www.alkorr.cz/snezka.jpg
Standa Choceň: Teplota vody 2°C
LenkaK HK: Dano, to jsem ráda. Pořád se učím. A samozřejmě, na Branické ledy se těším.
Dana Zýková, 1.PKO: Lenko, v pohodě a nic se nestalo. Napsala jsem to jako svůj názor, záměrně neadresně, ne jako osobní výtku. Bylo mi jasné, že v tom nebyl žádný zlý úmysl. Na Branických ledech dáme zase 500m?
MisaHK: Děkuji organizátorům za obnovené plavání na Jizeře. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila a nelitovala.
Jirka Škvrna: tady odkaz na další článek + videa. Ml. Boleslav 20.1. 2018 odkaz » budu rád za připomínky, ať máme co vylepšovat, díky na mail
Lenka K HK: Omlouvám se, mrzí mě, jestli se Tě to dotklo, Dano. Dám si na to příště pozor.
Jirka Škvrna: Dano i od tebe děkuji za připomínky a učitelský přístup :-). Určitě se z připomínek poučíme, mám jich nyní plnou hlavu, prosím tedy na emailem ať příští rok je vše super. Berte to tak, že to byl 0. testovací ročník, kdy třeba Jarda Chytil rozhodčí si byl zaplavat až sám po závodech a i jeho naměřený čas je ve výsledcích. Díky všem kdo přijeli, a hlavně pomohli, hlavně členům našeho klubu bez nich bych to nedal !!!. Jo díky Michale Moravče ! Posílám odkaz na media: odkaz »
Václava Benešová: Přidávám odkaz na fotky z Katowic odkaz »
Dana Zýková, 1.PKO: Velké díky do MB Jirkovi Švrnovi a dalším pořadatelům a taky Míšovi Moravcovi v roli pořadatelského „trpělivého pana učitele“. Myslím, že nultý ročník závodu se vydařil, i když ne vše bylo perfektní. Bezvadná byla pohodová kamarádská atmosféra a také viditelná snaha organizátorů vše zvládnout a z chybiček se poučit. Pro mě bylo asi nejslabším článkem počítání výsledků, které se dost protáhlo, ale pro pořadatele jistě i to je cenná zkušenost. Ještě drobná poznámka k vyhlášení výsledků – nikoli směrem k pořadatelům. Myslím si, že když někdo z „medailistů“ musí před vyhlášením odjet, může jeho místo na bedně klidně zůstat při vyhlášení prázdné s vysvětlením, že už bohužel odjel. Nemyslím, že je nutné ho na stupních někým zastupovat a nepřipadá mi úplně vhodné, aby si za něj šel na bednu stoupnout závodník, který startoval na stejné trati a kategorii a umístil se níž. Ale i vyhlašování bylo tentokrát tak trošku nanečisto a o tom, co příště udělat jinak a lépe, můžou uvažovat nejen pořadatelé. :-)
Michal Hrubeš: Za SyPa (Gastroúderka) poděkování organizátorům závodů v MB za příjemný závod a skvělý guláš
Jirka Škvrna: Ahoj všem, ztráty a nálezy: kroksy a černé palcové rukavice, předám na Bráníku 3.2.18. Díky za dnešní účast a podporu! Příští rok se těším, mušky budou odstraněny
Michal Moravec: Bratislava tuto neděli. Pro zájemnce o přesunutý termín zimního plavání na Dunaji jsou aktualizované propozice v Kalendáři mimo soutěž.
Jirka Škvrna: ahoj všem, sobotní závody 20.1. v Mladé Boleslavi. Dnes jsem si byl zaplavat v Jizeře teplota 2,1 C, tok 15m/min, bez ledu, na louce bílo, v sobotu věřím i sluníčko:-) těšíme se na vás.
Jakub Valníček: Startovné na 450m na MS v Estonsku je 80 EUR.
Jakub Valníček: IWSA mi pošle přihlášku na 450m. Mají málo přihlášených plavců, počítali s 1200 lidmi na MS a nyní jich mají asi 600, tak mění pravidla. Momentálně jede 16 lidí z ČR. Kdo se rozhodne přihlásit, pošlete mi mail: jakub.valnicek@gmail.com nebo tel. po 18 hod. 603 434 957
Bertík: Míšo z HK, děkujeme za chválu. Bertík a Pavel
MisaHK: Pro Metujští tygři Bertíka a Jirku. Hoši bravo, skvělé vystoupení v ČRoHK.
Michal Moravec: Vystaveny výsledky a bodování - Katowice - PL
Michal Moravec: Výsledky Katowice s bodama, zatím neoficiální.
Jirka Škvrna: tuto sobotu závody v Mladé Boleslavi, registrace prosím do středy, voda 3,5C, v sobotu má trochu napadnout sníh a mělo by být i sluníčko, tok se zklidňuje. těšíme se na vás. odkaz »
M.B: Ahoj a kde je foto nebo video report z Katowic? Kde jsou Jirka a Dali se svými fotáky? :-)
Jakub Valníček: Děkujeme do Katowic! ICE COMBO - 2x1000m - velmi zajímavý závod, přesto, že se nám všem druhá tisícovka plavala pocitově lépe, byla první tisícovka rychlejší až na vyjímky o cca 20-30 vteřin. Zajímavé, jak si s tím tělo poradilo. Zdraví. Jakub.
Kamil Němeček: Katowice byly skvělý - voda vpravdě zimní, večerní sranda pochod v plavkách centrem města i následná afterparty a pak návrat nočním busem do Čech, prostě jízda od začátku do konce. Díky organizátorům za fajn závod!
MichalPohorely: Ahoj, pridavam se k podekovani za vybornou atmosferu a zavody v Katowicich, stejne tak i za nasledujici pochod mestem a afterparty. Kdyby jste nahodou nekdo u sebe nasel nerezove vicko od termosky, ktere jsem po zavode nenasel, budu moc rad. Budem se na vsechny tesit v sobotu poprve do Mlade Boleslavi.
Karel PK Zabreh: Také děkujeme polákům za nezapomenutelný vikend. Prosím o opravu jména ve výsledcích na 750m. Místo Karel Bacina jsem Hartman
JirkaK HK: Moc velké díky do Katowic všem, bylo to skvělá soutěž (dvě v jednom dni). Prvotní pracovní verze výsledků je vystavena zde na webu...
Michal Moravec: Do Kalendáře jsem přidal upozornění na 0.ročník Soutěže na Jizeře v Mladé Boleslavi. Letos nebude bodováno do ČP ZP.
Leszek: voda 3,1 Katowice. noc patek/sobota -4 ocekava se vodu 2 stupne. Rybnik rychle zamrza, bude nocni jizda po hladine:)
Klára (ČOUPr): Ahoj Jirko, budu se těšit (třeba i s naší malou) v některém z dalších ročníků. Ať se akce vydaří!!!
MisaHK: Do Mladé Boleslavi se pár nadšenců ze SokolaHK taky chystá . A moc těší :-)))
petr koci: Ahoj přátelé otužilci,20.01.2018 si vás dovoluji pozvat od 13 hodin do parku polské kudovy zdroju 1 km. od hranic Náchoda na Polsko České mordování plné soutěží,paintball,živá hudba,pivo,klobásy,kořalka a žádný body-zato spousta legrace volejte pro info 777912890
Jirka Škvrna: Filipe 19.1. 2019 již jedeme na plno 1 ročník. Pražáci z Čerňáku jste u nás za 20 minut, těšíme se na vás. Přijede i 8 borců ze SLovenska PĽM, v sobotu večer jdeme zapařit, kdo se k nám přidá ???
Jirka Škvrna: Ahoj Báro, i když 0 ročník na Jizeře není zatím v poháru, určitě přijeďte! Budeme měřit a soutěžit, měřit bude M. Moravec a další rozhodčí, jsou krásné barevné diplomy a věcné ceny od pivovaru Kláštěr. Obnovuji tradici z let 1982-92, věřím, že to bude ještě lepší dávám do toho vše. Při nižší vodě by se v budoucnu mohlo plavat i proti proudu, je tam jez. Je zde krásné prostředí, břeh je zpevněn a 1000 m má krásnou plážičku, řeka je hluboká, nyní 5 C. Bude i velký stan s 2x přímotopy, ale kousek jsou šatny.
Filip Hejkrlík: Báro, letos ještě ne. Za rok už snad ano
Bára I. PKO Praha: Ahoj, chttěla byc se optat, jestli soutěž v Mladé Boleslavi 20. 1. 2018 bude součástí poháru? Předem děkuji
MisaHK: Za SokolHK rodině a kolegům z klubu I.PKO upřímnou soustrast. Pamatuji si ho, sympaťák....
petr koci: Za Náchod upřímnou soustrast rodině a PKO-PRAHA
Tomáš Prokop: Smutná zpráva, 27.12. nás opustil Petr Kreuz (*1941), zlá nemoc byla v jeho případě hrozně rychlá. Zkraje sezony ještě plánoval svou účast v letošním ČP, nakonec ale zůstalo u 13 soutěží ročníku předchozího. Odešel moc fajn chlap, …mimochodem aktuální držitel bronzové medaile z prsařského MČR. Vzpomeňte s námi… odkaz »
Pourová Alžběta: Žádám otužilce, který si ode mne před 3-4mi roky půjčil brožuru o otužování vydanou 1.PKO před r. 1978 a dušoval se že ji vrátí, aby mi ji zaslal na adr. Alžběta Pourová, nám. Interbrigády 948/4, Praha 6 Bubeneč treba i nevyplaceně, moc mi na ní záleží. Děkuji, Pourová
Marek Grzywa: Prohlášení bude také k dispozici v papírové podobě v kanceláři soutěže.
BlueBoard.cz ShoutBoard