Přidej zprávu »
Monika Řezníčková: Vše super,jídlo,ubytování a velmi milá obsluha a vůbec všichni co tam pracují,určitě se rádi vrátíme!!!!☺☺☺
Šárka: Vstoupili jsme do chaty a uvítal nás číšník slovy "Pozor, do prdele".
Iva: Pobyli jsme 4 dny celá parta, vše super, bezva atmosféra v restauraci, výborné jídlo, budeme všude chválit a všem doporučujeme. Určitě se ještě vrátíme.
Michal: Gulášová polévka, chléb a hlavně personál byli výborní, dík
Admin: Jídelní lístek je už na webu aktuální Dobrou chuť
Vašek: Příjemná obsluha, výborné jídlo. Ubytování pro nenáročné. Doporučuji.
vašek: máte starý jídelní lístek,výborný plněný bramborák již nemáte!!
Ana: Dnes jsme měli moznost u Vas posedět, naprostá pohoda a příjemná atmosféra,po výstupu na Luz, jsme u Vas poobědvali a bylo to naprosto luxusní..Svickova -pohádka a meruňkové knedlíky - mnamozni. Dekujeme,rádi se vrátíme a doporucime dal
Pepan: D Včera jsme se u Vás stavovali na pozdnější oběd,dostali jsme doporučení od známých skvělá žebra i gulášek a po výstupu na Luž ještě kávička a slsdká tečka vše výborné. Měli jsme plná břicha a ještě se skvěle pobavili s obsluhou,která ač má práce nad hlavu dokáže být ještě vtipná a usměvavá jen tak dál.
Dusan: Dneska velké zklamání. Jídelníček jsme dostali do ruky už u dveří,presso chutnalo jak z melty, domácí tlačenka příšerná, štrůdl samé těsto s minimem jablek a korunu nasadila servírka na otázku, jaké máte kafe: jsem myslela, že jste četli jídelní lístek. Sorry, sem se vracet nebudeme.
BlueBoard.cz ShoutBoard