Přidej zprávu »
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
itimich: Ahoj, planuješ někdy dokončit povídku Zda smím jít blíž...?
an: Ahooj. Někdy jsem četla, že jsi psala něco o pokračování povídky "Nemožné?" je to s párem Harry a Tom. Plánuješ napsat pokračování?
Tereznik: Ahoj Nerlo, tak nevím, jestli už není pozdě, ale co jsem zjistila, je to trochu složitější. Když rozklikneš První kapitolu, tak klikni na odkaz Nový příspěvek. :) Elu, i když bych ráda pomohla, tak bohužel času není nazbyt, pracovní proces mě plně pohlcuje a valí se toho čím dál víc. Budu držet palce, abyste někoho našly. :) Asi pozdní odpověď, ale přece.
Nerla: Nezobrazuje se mi první kapitola Co se ti zdá nemožné, není nereálné. Šlo by s tím prosím něco udělat?
elulinek: Číst by se to dalo, kdyby to někdo obetoval A to bylavlastně pointa mého příspěvku. Logicky...
Kapi: V dnešní době nemá cenu se do něčeho podobného pouštět
Karamelka: Já bych se do betace takové autorky ani nepouštěla, vždyť se to ani nedá číst
elulinek: Čau holky! Já vím, že o mně nebylo už dlouho slyšet, ale potřebovala bych pomoct: vzhledem k mému časovému vytížení nemůžu betovat a potřebuju KVALITNÍ betu pro Chavalierka. Proč? Jelikož a protože jsem se po dlouhé době uvolila, že jí něco zkontroluju (po té, co jsem ji jeden čas betovala, jsem toho kvůli škole musela nechat) a zjistila jsem, že slečna, kterou raději nebudu jmenovat, protože bych se zase musela rozčílit, která ji měla betovat, zvládá svoji roli asi tak daleko, kam sahá červené podtržení ve Wordu a je schopná jí v povídce nechat šílené chyby jak ve větné skladbě, tak i dost zásadní i/y. Nebudu sáhodlouze popisovat, jak strašně špatně to bylo obetované (a doufám, že se slečna vzpamatuje). Prostě hledám někoho, kdo by měl opravdu čas se nad povídkou zamyslet a ne to jenom projet. Mluvím za Chavelierku, protože věřím tomu, že by se sama neodhodlala sem něco napsat a já se nemůžu na tu rádoby opravu ani dívat. Tak jsem Vás, dámy, pěkně zahltila, a doufám, že mi/nám teď dněkdo poradí
Arnika: zrzka: obávám se, že tady se už dařit nebude. Smutné.
Zrzka: Čau, dámy, tak jsem sem nějak z nostalgie zabloudila... jak se daří?
Arnika: Chcíplo to?
Panda/MadYoko: Vzkaz Assez (pokud tu je a čte to): Vzpomínám si, jak si mi hrozně pomáhala psaním a opravováním všech mých gramatických nesmyslů u povídky Cesta Prince. Hrozně ti za to děkuju! Cítím se fakt hrozně, když sem povídku nechala ladem tak dlouho... nicméně, jestli si na mě ještě uplně nezanevřela, dopisuju jí a opět publikuju. Na daily-slash určitě najdeš odkaz, nebo na mém blogu, který je akorát přesměrovaný... Díky Ti, ó velký mistře, ještě jednou!
Arnika: Stále, stále nic?
ASISI: Lady - o registraci určitě nejde, zobrazení žádné povídky na ni není vázané - to je pouze přidávání komentářů (díky aktivitě webgardenu). Zkusila jsem otevřít pár kapitol a vidím všechno. Problém možná je, že celý webgarden nedávno prošel přechodem na nový systém a bylo s tím pár problémů. Pokud po kliknutí na konkrétní kapitolu vidíš ještě odkaz "nový příspěvěk", tak zkus otevřít to, text by tam měl být ukrytý. V případě problémů dej vědět.
LadyGizik: ahoj nevim cim to je ale nektere povidky vsetsina se mi tam neukazuje text tak sem se chtela registrovat ale to mi taky nejde dnes sem tyto stranky nasla a moc rada bych si je precetla dik za pomoc :)
ASISI: Děkuji, dámy. Pod výhružkou násilného trestného činu jsem byla nucena vymazat PRAVDIVÉ tvrzení o tom, že bez assez by to nebylo nic moc. Já pořád říkám, že přerostlá háďata se nezdají - jsou velmi nebezpečná. Jsem rása, že se vám vzhled taky tak líbí.
grid: Krása. Tá mozaiková vitráž je skvostná a záhlavie je úžasne nápadité. Má atmosféru a to sa mi páči. Jednoznačne krásna práca.
Mariana: Je to krásné, Terko. Ale faktem je, že mně se tu líbilo vždycky :) Což budou mít pravděpodobně na svědomí jiné skutečnosti, než jen vzhled stránek...
ASISI: No... "foufat" můžeme taky, ale chtěla jsem říct - doufejme.
ASISI: Už je, foufejme, hotový. Provolávejme slávu assez. Webgarden je... grrrr. Nikdy jsem s administrací a editací a já nevím čím ještě moc nekamarádila.
Mariana: Není hotový? To mému nadšení samozřejmě nebrání :) Především proto, že se tu něco děje. Ale to pozadí vypadá vážně výborně. Tak hodně úspěchů v boji v WG - tobě, Sisi, i assez. K té administraci - buď jsem zapomněla heslo, nebo mě to nechce pustit. Ale s tím se teď určitě netrap, to můžeme řešit později. Každopádně moc děkuji, Sis.
ASISI: Mari, prosím tě ten vzhled není hotový... samozřejmě, že nový webgarden se mnou nemluví, takže byla povolána assez, která mu zkusí domluvit. Včera k večeru už mě to pro jistotu nechtělo pustit ani do administrace. Mimochodem - zkus, jestli se přihlásíš bez problémů, prosím. Přidala jsem tě do skupiny. Tohle všechno se muselo nastavit znova.
Mariana: Tak tohle je úchvatné. Wow! Mám to chápat jako předzvěst velkých věcí, které přijdou? :) Teď už vážně chybí jen ta kapitola...
Sallome: Ahoj, právě jsem zjistila, že po přepnutí chybí u delších kapitol konec. Jen sonduji jak to vypadá u vás. Také vám WG zašantročil text???
Arnika: Jasně, že jo :). I ostatní jsou super, ale Tvá obzvlášť. Stále čekám.
ASISI: Arniko, nevím, zda myslíš mou povídku? Jestli ano, tak moc děkuji za trpělivost!
Arnika: Stále nic, ale čekat budu!!! Tak slibuji.
Arnika: Stále stále nic?
Arnika: Stále nic?
BlueBoard.cz ShoutBoard