Přidej zprávu »
Katka: Velmi si cením profesionálního přístupu, rychlosti i upozornění na chyby v textu. Pokud budu v budoucnu potřebovat, určitě se opět obrátím. V tomto případě opravdu mohu jen doporučit.
Katka Bartoňová: Výborná komunikace a perektní provedení, nechala jsem si naformátovat diplomovou práci a můžu jen a jen doporučit.
Kristýna Ryšlinková: Naprostá spokojenost. Profesionalita, kvalita a lidský přístup v jednom.
Tereza: Všem doporučuji! Vynikající práce, rychlost a ochota na prvním místě. Navíc výborná cena. Jsem ráda, že mezi námi ještě existují takové služby jako je pan Ivo - Wordpráce.
Tereza V.: S formátováním jsem byla naprosto spokojená, domluva i provedení bylo velice rychlé.
Lenka H.: nejde to popsat jedním slovem, ale určitě wordpráce vystihuje, rychlost, preciznost, pomoc a velká úleva pomoci nám studentům, co s wordem bojují.....vše za super cenu a výbornou komunikaci....moc děkuji
Roman: S prací pana Nováka jsem byl naprosto spokojen, nejen kvuli opravdu lidové ceně, ale hlavně díky jeho skvělému přístupu a rychlosti zpracování, která byla opravdu ohromující. Abych to vše shrnul, byl jsem nadmíru spokojen a mohu všem vřele doporučit.
Martina: Formátování textu proběhlo přímo kosmickou rychlostí, navíc mě p. Novák upozornil i na jeden nedostatek v označení grafik, kterého bych si bez něj vůbec nevšimla. Cena skvělá a doufám, že i za rok stále budete fungovat, protože budu potřebovat formátovat i diplomku. Děkuji moc a můžu všem vřele doporučit.
Lenka: Vřele doporučuji. Rychlá, spolehlivá a profesionální práce za velmi dobrou cenu. Pan Novák je velmi ochotný, milý a vstřícný.
Kateřina: Ahoj, vřele doporučuji! Pan Novák je flexibilní, spolehlivý a milý! Doporučuji každému, kdo si není úplně jistý práci s pc:)
BlueBoard.cz ShoutBoard