Přidej zprávu »
Principál: Určitě. Jiná možnost není. Můžeme v první den nabídnout zvýhodněnou permanentku, která vám ušetří 70 korun na něco dobrého, nebo třeba na umělohmotný "festivalový" vratný kelímek s logem TyjátrFestu Těšíme se na viděnou ..
fanoušek festivalu: No tak to je super!! vy znáte snad všechny. Tak to už se těším ještě více. Mám na kluky fakt super vzpomínky. Je možné lístek na festival zakoupit na místě?
Principál: Na všechny tři mám kupodivu kontakt, takže setkání zřejmě nebude žádný problém Pan Koudelka a pan Veselý budou na místě takřka non stop, neboť tam mají své produkční povinnosti. A pan Mervart myslím na zavolanou taky přiběhne. A v "plechovce" si tedy můžeme dát něco "tupějšího" PS: Informace o moderování karlovarského filmového festivalu panem Veselým namísto prezidentem Bartoškou je fake news!
fanoušek festivalu: No tak to je super Dřívávěji chodili na mejdanech poslední spát, ale co jsem slyšel, tak teď asi spíš přijdou na dopolední festivalový program Jeden z nich se dal už v mládí k hnutí skinhead, alespoň co se týče jeho vlasových dispozic- jmenuje se pan Mervart. Druhý má prý teď tak dlouhé vlasy, že ho chtěli jako kompars do muzikálu Hair a snad měl o něj zájem i Angelo z Kelly Family- ten se jmenuje pan Koudelka a ten třetí, to je už známý, seriálový, filmový, reklamní a divadelní "hérec" Prý dokonce vyštípal z pořadatelského křesla Bartošku a příští rok bude uvádět festival v Karlových Varech . To je ten můj třetí kamarád- Vašek, vždy to byl kluk Veselý. Tak pokud byste je znal bylo by to super!!! Rád bych se s nimi na festivalu sešel a dal si pár skleniček něčeho, asi méně, ostřejšího.
Principál: Festival je určen pro všechny generace. Když se podíváte na fotky s pohledem do hlediště, uvidíte tam diváky a návštěvníky od capartů po osmdesátileté. Snažím se, aby si v programu našel každý to svoje. A abychom se generačně promísili, neboť si určitě máme i přes rozdíly věku co říct a souznít A pokud potřebujete sehnat kontakt na vaše kamarády z Kaňku či Kutné Hory, zkuste mi poslat, o koho se jedná, pokusím se Můžete využít i sms na 737 835 585, nebo wendy.art@centrum.cz. Bude to rychlejší A společná fotka je samozřejmostí. Bude mi potěšením a národním svátkem U mě na zahrádce si na GDPR nehrajeme
fanoušek festivalu: Děkuji za Vaši odpověď, Jsem sice obřích rozměrů, ale stan mám malý. Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je festival i pro postarší pány? Mám totiž několik kamarádů mezi místními staro-usedlíky, ale nemám na ně již léta spojení, tak pokud je to i pro věkově pokročilejší, možná by tam mohli na Váš festival přijít, že? P.S.: Ta fotka s Vámi bude možná? Hezký den.
Principál: Milý fanoušku, budeme se moc těšit na setkání :) Ubytování bude možné jen ve vlastním stanu ve vyhrazeném prostoru, který není příliš velký, ale několik malých stanů na přespání se tam vejde ;) Za posledních mnoho let nikdo nikomu - ani sám sobě - stan nepoblinkal :D tak snad budete mít štěstí .. Bohužel ubytování hotelového typu s polopenzí nedokážeme poskytnout :( Tak na viděnou.
fanoušek festivalu: Dobrý den pane Veselý, už dlouhé roky se chystám na Váš festival a letos to konečně vyjde. Rád bych se u Vás ubytoval all-inclusive, pokud by to nebylo možné, tak alespoň ubytování s polopenzí? Kdyby ani to nešlo je možné alespoň postavit stan? Ale někde bokem, aby mi ho někdo nepozvracel? Těším se, že Vás uvidím a budu se moci s Vámi i vyfotit.
Wendy: Šimi díky.. budeme se těšit na příjemné chvíle léta s divadlem, muzikou, pohodou a milým společenstvím fajn lidí Téměř vše je nachystané, den D, tedy den TF může začít
Šimi: Ahoj Wendy, už se nemůžu létošního ročníku dočkat, doufám že to bude stejně supr jako vždy. Také jsme zvědaví co přivezou Housle . Nechci vyhrožovat,ale létos nás příjde asi opravdu hodně. Pěkný den, přeje Šimi
Wendy: Děkuji, děkuji za všechno... byl to podle ohlasů lidí nejúspěšnější a nejvydařenější TyjátrFest ve své historii... Rád se s vámi podělím i o vaše názory...
wendy: Hola hola, Kutná Hora, hola hola, Krumlov voláá...
wendy: Děkuji Jaromíre, pro takové návštěvníky a diváky, jako jste Vy, je radost tuto celkem náročnou akci připravit
Jaromír: Dobrý den, chtěl bych poděkovat alespoň tímhle způsobem za neskutečně skvělou akci, kam jsme se dostali vlastně náhodou. Ohromně mě překvapila kvalitou a skvělou energiéí, která která na člověka přešla. Děkuji všem pořadatelům a účinkujícím za skvělou akci a panu Veselému přeju všechno nejlepší a moc děkuji za tak skvělý nápad a hlavně že se nebál ho provést :)
wendy: No jasně Pěťulko už jen proto, že na tom maká stopro spolehlivej tým.Tak huráá a radóóst...
márfy: Všechno dobře dopadne a všichni si to na Tyjátru 100% Užijou, že jo Wendy?
wendy: Přátelé TyjátrFestu. Nehezky se zkomplikovalo sestavení programu. S tím i výroba propagace. Proto zatím aspoň tahle čerstvá informace (bez záruky). ** 12 Na viděnou ... ČTVRTEK 19.8. 17:30 hodin * DŘEVOŘEZBY V PLENÉRU / Andrej Németh - vernisáž výstavy 18:00 hodin * HRÁTKY POD ŠIBENICÍ / Tyl, Kutná Hora 19:30 hodin * FLYINGBOYS / Kolín 20:00 hodin * LUBOŠ POSPÍŠIL / Kutná Hora - koncert 21:00 hodin * STAND´ARTNÍ KABARET / Vosto5, Praha 22:00 hodin * BALÓNY PŘÁNÍ / hapening 22:30 hodin * NOČNÍ BIJÁSEK / FAMU films PÁTEK 20.8. 17:30 hodin * MARCEL KŘÍŽ & POHUBLÁ ZRZKA / Golčův Jeníkov - koncert 18:00 hodin * KOMEDIANTI NA CHŮDÁCH / Komedianti na káře, Znojmo 18:30 hodin * WC STORY/ Honza Pařil, Praha 20:00 hodin * LUCIE NOSOVÁ & PEPA NOS / Kutná Hora - koncert (music stage) 21:00 hodin * I NA BATMANA OBČAS PADNE SMUTEK / Tramtárie, Olomouc 22:00 hodin * SVĚTLO V POHYBU / Komedianti na káře, Znojmo 22:30 hodin * NOČNÍ BIJÁSEK / FAMU films SOBOTA 21.8. 17:30 hodin * SMYČCOVÝ KVARTET / Kolín - koncert (altán u fontány) 18:00 hodin * RUČNĚ STAVĚNÁ KERAMIKA / Marcela Pospíšilová - výstava 18:30 hodin * NĚCO NA TOM KOUSNUTÍ JE/ Neškvor, Zruč nad Sázavou 19:30 hodin * SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC / Buranteatr, Brno 21:00 hodin * TEREZIE PALKOVÁ / Praha - koncert 22:00 hodin * OHŇOVÁ SHOW/ barevné divadlo na obloze 22:30 hodin * NOČNÍ BIJÁSEK / FAMU films NEDĚLE 22.8. 14:00 hodin * HUDEBNÍ TRIO DO HOUSLÍ, hrající bez houslí / Morava odpolední koncert a Wendyho narozeninvá party Možná změna programu není vyloučena. INFO: www.tyjatrfest.cz, wendy.art@centrum.cz, +420 737 835585, SLUŽBY: občerstvení, stanové městečko, sociální zařízení, parkoviště, taxislužba, suvenýry VSTUP: 80,- Kč/festivalový den * 50,- Kč/program od 21:3O hod. * 180,- Kč/permanentka
wendy: DoHouslí se staly ikonou TyjátrFestu. Bohužel, už loni v podstatě Míša s Romanem nebyli na programu, byť nakonec pod nátlakem divákům se z "běžných" návštěvníků stali herci a odehráli Výročí nad plán. Když ještě studovali herectví na JAMU, tak měli čas spolu tvořit. Čas ale běží a každý z nich má angažmá v jiném divadle a profesně se spolu nemají možnost tolik stýkat. Škoda. Jsou fakt dobří. Věřím, že letos dorází opět aspoň jako hosté a diváci (Teda aspoň Marek Příkazký mi to na facebooku slíbil).
lojza: zdravím. V programu nevidím "Do houslí". Letos nebudou? ani mimo program?
Zvyšte návštěvnost: odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard