Přidej zprávu »
Jan Žilka: Dobrý den, bohužel sem mi vás nepodařilo kontaktovat pomocí mailu. Můžete se mi prosím ozvat na mail: jen.zilka@gmail.com ? Měl bych na Vás jednu prosbu. Děkuji
Miloň: Ahoj Filipe, samozřejmě máš pravdu, měl bych tam mít tu otřesnou hliníkovou tabuli. Ale mám na stejné číslo těch motorek už asi sedm a nechce se mi montovat sem-tam, takže jsem ho nechal v plastové tabulce na R75/5, kde vypadá nejméně blbě. Na všech ostatních motorkách ho mám namalované na kusu plechu starého tvaru.
Filip: Ahoj, toho Ogara 350 máš na veteránských značkách? Koukal jsem že na staré SPZ máš 03V 071. To ti povolili tuto značku? Že nemáš tu velkou tabuli jak dnes dávají. Dík za odpověď
Patrik: Dobrý den, měl bych technický dotaz ohledně kompatibility dílů BMW a URAL, můžete mi napsat mailovou adresu prosím? Moje je elpatrik@seznam.cz. Děkuji
Miloň: Ahoj, vůbec ne. Tenkrát jsem normálně prošel i technickou (pro jistotu jsem vybrousil z pneumatik rozměry). Ale policie mě nikdy ke kontrole nestavěla. Myslím si ale, že ti by už vůbec problém nenašli.
Filip: Zdravím, četl jsem si jak jsi psal o čz 150 c, kdy jsi jí postavil na úpkně jiné doklady než na to patří. Nebyl s tím problém?
Miloň: No jasně, ozvi se, minimálně tehdy, až budeš mít cestu k nám jih! Zdar!
milan: Tak pokud jde i na R90 tak , je to v pořádku, s dovolením , bych tě někdy kontaktoval , ohledně, AWO, jsou tam někjaký bastly, jestli bys nepodadil kde co mělo , být, dík a starejm krámům zdar !
Miloň: Aha, já se překoukl, koupils turista, ten je ale hezčí, než sport :-) A Ještě k R75/5 - p. Pecka mi pořád tvrdil, že je tam pomalý zadek z R60, už jsem málem kupoval za mnoho tisíc jiný, ale pak jsem zjistil, že je tam zadek, který může být jak na R75, tak i na R90! Tak ať se daří :-)
Miloň: Díky! No jo, pan Pecka už mi tajemství sdělil, ale až letos, to bylo překvápko :-D AWO Sport, to bude pěkný svezení! Viděl jsem ho v Čechách akorát jednou - jeden pán ve Lnářích ho má krásně zrenovované. Teď už jich tu ale bude asi víc.
Shoutboardy končí. Více zde.