Přidej zprávu »
Boris: Marián, Tvoje fotky sú síce surrealistické, ale nie sú odtrhnuté od života. Tvoje fotky to nie sú prvoplánové digitálne zlepence, ale zmysluplné myšlienky, príbehy, plné emócií. Držím palce, nech sa darí a teším sa na ďalšie fotky Boris ( Brk)
martina adltová: mariáne, ještě teď mám pusu otevřenou úžasem a asi ještě dlouho mít budu...to je nádhera!!!dík za podívanou, budu častý host:)
Iveta Poncova: Tvoje stránky (resp. tvorba ;o) patří k mým nejoblíbenějším!! Ivet
Mari8n to BecherArt: Ďakujem za komentík a odkaz, už som si ho pridal ... : ) Tvoje veci mám tiež rád. Ahoj
Marián to : SteveS: Ahoj, ďakujem za milé slová :) Každá reakcia poteší, vážím si toho. Zachvíľku bude vonku moje nové portfólio, web. Tak potom ťa na kuk pozývám :) Ahoj.
SteveS: Majo nedá mi napísať pár obdivných slov, rád som sa zastavil a videl tvoju špičkovú tvorbu ... úžasné oko a cit pre atmosféru, svetlo, emócie a príbehy rozohraté zmesou toho všetkého ... gratulujem. Podľa mńa špičková umelecká profi práca ... a slovo amatér tu vyznieva ako paródia, budiž by tak tvorili poniektorí profesionáli. Dostal som sa sem z posledného spravodaja Photoextractu na ktorý som ešte nikdy neragoval, až teraz. Na tvoj výber umeleckých fotografií ... štýl tvojho písania a vnímania fotografie ma okamžite zaujal.
BecherArt: Velmi podarené veci tu maš:)Držim palce:)Becher odkaz »
Petr Zelený: Vinikající díla, spadla mi čelist už u první práce kterou jsem viděl na jednom serveru! Moc chválím a přeji do dalšího díla vše nej!
Rudy: :)))) dobry, moc pjekny
radeKR: jsem tu po několikáté a pořád je na co se dívat - velmi osobité a inspirativní - přijdu zas :-))
pro Pavla: děkuji Pavle, jsem rád, že tě oslovila moje tvorba. Chystám další webík, který by měl být zaměřenej trochu jinak, tak snád se bude taky líbit ;)
Pavel: už dlouho jsem se tak dlouho někde foto-nezastavil: výborné, osvěžující i v té časté temnotě na fotkách, výborné zpracování. Jsi jasný originál a sám sebou. Dobré světlo a nápady Tobě. Budu nakukovat dál co pácháš :-))
Anonym: Preco je stranka dizajnovana pre rozlisenie 800x600? A okienko, kde pisem tento komentar mohlo byt este mensie - asi tak na 3 pismena :D
Otto: Velmi depresivne a psycho "umenie".
majo: Děkuji Marťásku, potěšilo :)
Martina Štolbová: Ahojky Majo :o)) tak tedy klobouk dolů!! To je velká paráda moc pěkné stránky a fotky na nich !! Ráda zas zavítám!
Štěpán Ježek: Krásně to máš udělaný. Všechna čest. Pro mě je to velká inspirace. Ahoj!
od maja: Díky Petře :)
Petr Zbuzek: Je tu krásně.:-)
Jaromir Novak: Uz dlouho sem chodim...moc fajn nove fotky. Ahoj.
Marián Uhrín: Děkuji Petře :)
Petr Blaťák: Pěkné fotky, přidal jsem si tě do záložek, abych mohl občas kouknout . :)
Franta Richter: Moc pěkné tu tu máš...chvíli jsem ti tu šmejdill.
Milan P.: Tvoje fotky jsou mi hodně blízké. Není co bych dodal, snad jen dobré světlo.
no.hanka: Majo, moc pěknej webík, krásný fotky. Hanka Nováková
vlado smýkal: paráda webík,parádní fotky a vůbec pokochal jsem se...:-)
Tomáš Drozd: pěkný sajt a opravdu velmi velmi pěkné fotky!;)
Martin (matabo.sk): Ahoj Majo. Len 2 vety : 1. Klobúk dolu. 2. Som rád,že poznám osobne niekoho tak talentovaného. Drž sa,veľa úspechov a takýchto foto.
pre Michala: Ďakujem ti, je pre mňa radosťou počuť to od teba. Veľmi si ma potešil. Budem sa sanžiť ťa nesklamať ;) Dík.
michalbenatsky.cz: Nejsem tu poprve, ani naposledy, famozni, jakou jsi urazil cestu za tak kratkou dobu - hluboka poklona, Pane!
od Maja: Ďakujem :) Bolo mi potešením a bude ...
Pavla Rivolová: Krásné fotky, skvělý web. Ráda opět zavítám. :-)
Miroslav Jarý: Rád se sem vracím :-)
Darka: Prišla som, uvidela som, páči sa mi to a rada sa budem sem vracať...Majo,nech sa Ti moc darí:-)
Michal Plass: Moc pěkný web-fota samozřejmě taky,hodně štěstí.
Therion: fajnovy web , fotky moje krev. skupina , budu se vracet :-)
František Hrabal: Máš to tu moc pěkné :) Budu chodit na návštěvy ;)
Lukáš Carva: Mariáne výborně!!!díky:)))
pro Radka: Díky Radku, mohli by jsme někdy zase někam vyrazit jestli budeš mít čas ;)
Radek U: ...blahopřeji k velmi zdařilému webu, jež plníš neméně zdařilými fotografiemi...dobré světlo a hodně dobrých nápadů....
od Maja pro všechny: Jsem rád, že se Vám líbi, kdyby Vás cosi napadlo, nějaké změny nápady, náměty, připomínky budu rád. Každé návštěvi si vážim.
Jiří Zágner: Už jsem Ti na PE psal, že se mi tato Tvá galerie moc líbí. Nezbývá, než se sem neustále vracet a kochat se.
Ivetka.queen: Ahoj - krásný web a ještě krásnější fotky! Tvůj styl mému očku i duši lahodí :o) Iveta
Luu: člověk valí oči, kolik krásy je tak blízko kolem nás...jen se trochu zastavit a rozhlídnout...díky, ráda si sem zase přijdu odpočinout. Je to balzám pro pro oči i duši!
od Maja pro všechny: Děkuji Vám všem za návsštěvu, jsem poctěn :)
Ka-Te: Dalo se čekat, že stránky přijdou...dřív nebo později...přišly a je tomu dobře...povedly se! Moc příjemný design.
Michaela Sýkorová: další potěšení , a nová záložka u mě v PC , pro další skvělé místo, kam chodit na návštěvu často a ráda ... krásný webík s krásnýma fotčkama Majo :)
Ivana Gantnerová: Dobrý design a Tvůj vytříbený fotostyl zaručují exkluziní zážitek z těchto stránek.
Shoutboardy končí. Více zde.