Přidej zprávu »
Honza: Ok. Děkuji
Libor Toul: k problému Žernovníka - je to překlep ve startovce ZPV, kde je chybně název sboru, program to pak nespáruje s jarem. Poprosím TT, ať to opraví a pak se to přepočítá správně. Týká se to jen součtu pořadí, dílčí výsledky disciplín jsou správně.
Honza: Ahoj, v celkových výsledcích mladších žáků je chyba. Žernovník byl v ZPV na 6. místě a ne 31. (ani nemohl z 30 družstev). Celkový součet by tak měl být 24.
T.T.: Zveřejněny výsledky ze sobotních závodů. Najdete je v příspěvku k podzimnímu kolu.
Jiří V.: Zdravím...od závodů v Bořitově postrádáme igelitku "Kaufland", ve které byly dvě deky, mikina a pláštěnka. Prosím nálezce a nebo někoho, kdo je omylem vzal, aby se ozval na č.733527773.Děkuji
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány fotky ze sobotní soutěže v Bořitově (Hra Planem a soutěž dorostu).
OORM: Poděkování všem, kteří v sobotních povětrnostních podmínkách absolvovali či zajišťovali ZPV v Bořitově. Pořadatelům, rozhodčím, vedoucím i soutěžícím patří odiv a veliké KLOBOUK DOLŮ. P.S. výsledky zde budou tak do týdne, mějte strpení prosím - i my musíme napřed uschnout:-)
OORM: Informace z dnešního jednání OORM. Pomocní rozhodčí na podzimním kole končí po odběhnutí kategorie žáků.
T.T.: Katko výsledky dorostu byly zveřejněny zároveň s žáky, jsou v příspěvku pod výsledky žáků.
Katka: Ještě moc prosím o výsledky dorostu ze Sebranic.
T.T.: Zveřejněny výsledky z Bořitova a Sebranic - omlouvám se za prodlevu, ale nestíhám.
T.T.: Pro Vaši informaci počty přihlášených na příští týden. Je možné, že jsem se někde plus mínus mohla upočítat :) 41 mladších hlídek 44 starších hlídek 22 mladších dorek 22 mladších dorců 19 středních dorek 28 středních dorců 8 starších dorek 7 starších dorců 3 hlídky družstva dorky 1 hlídka družstvo dorců
T.T.: Seznam vedoucích nikde není z důvodu ochrany osobních údajů, také si upřímně myslím, že nevidím nejmenší důvod, proč by kdokoli měl mít k tomuto seznamu přístup. Pokud potřebujete vědět, kdy Vašemu vedoucímu končí platnost osvědčení, tak je vše zadáno v evidenci.
D: Ahoj, najdu někde aktuální seznam vedoucích? Děkuji
ŠENK: To byl můj názor, návrh. Nechci se hádat pokud neleží, neplatí. Trénujeme na špalíčky ,neumím určit vhodné a nevhodné místo.
Mates V.O.: Zdravím. Nerad bych se tady s někým dohadoval :-), nebo vedl dlouhé diskuze, na téma terče na ZPV. Napíšu pouze svůj názor: Nevím, jestli je někdo objektivně schopen na vzdálenost 12-13metrů posoudit, jestli terčík byl překlopen o 90stupňů a pak se nějakým způsobem zase vrátil nahoru, nebo jestli byl pouze zasažen na "nevhodném" místě a pouze se řekněme trošku "zatřepal". Když střílíte na dřevěné špalíčky, tak se taky někdy stane, že se špalíček pouze pootočí a zůstane stát nadále na své nejmenší plošce... Toto je pak hodnoceno 1 trestnou minutou.
Šenk: Zdravím ,jeden poznatek ze Sebranic(závody v pohodě).Jde o terče ,někdy se stane , že se po zásahu vrátí .Ale v Sebranicích to bylo moc často. Tyto terče budou v Bořitově ,je možné toto sledovat a uznat jako zasažený ?
T.T.: V sekci užitečné byl zveřejněn zápis z jednání OORM.
OORM: UPOZORNĚNÍ na překlep v původním textu o žádostech pro nové členské průkazy MH, samozřejmě lze logicky žádat do 25. září (ne října:-):-)) Děkujeme za všímavost a omlouváme se..
Libor Toul: BOROTÍNSKÁ SOUTĚŽ ZRUŠENA!!! Vážení hasiči, omlouvám se Vám, ale s těžkým srdcem jsme byli nuceni letošní ročník soutěže po celonočním silném dešti a špatné předpovědi na odpoledne zrušit. Věříme, že se sejdeme opět příští rok. Děkujeme za pochopení. Libor Toul, starosta SDH Borotín
BlueBoard.cz ShoutBoard