Přidej zprávu »
Pavel K.: Do fotogalerie byly přidány záběry ze SETKÁNÍ DOROSTU ve Sloupě a vyhlášení OLM + OLD v Bořitově.
OORM: Mikulášská soutěž Doubravice n/S, kulturní dům. 5členná družstva mladší, starší: sobota 24.11., prezence 8-8:45, soutěž od 9hod. Uzlování(zkracovačka+úvaz dle ZPV, zbylé dle útoku CTIF) +Topografie - značky. Přihlášky do 20.11. na sdhdoubravice@seznam.cz, tel. 724 730 282. Startovné 50,-Kč/družstvo.
Aleš - Sychotín: Já budu mít připraven úvodní klip a pak pro mladší a starší vždy TOP3 společný miniklip. Na dorost bohužel klipy nedám, protože není materiál.
Mates V.O.: Co jsem se bavil s Jarkou Nejezchlebovou, tak rikala cca na tri hodinky..tj. do sesti.
Petr M: Cca na jak dlouho pocitat s vyhlasenim, ptaji se rodice i deti, bude nejaky program, nebo rychlovka?
Mates V.O.: To by bylo fajn. Ale přijít s takovou informací těsně před vyhlášením...??!!
Martin: Bylo by fajn, kdyby si klip nachystaly alespoň sbory co skončily v TOP 3. Vyhlášení by bylo hned zajímavější a zábavnější.
T.T.: Jen to prosím nahlásit dopředu, ať s tím v programu počítáme :-)
T.T.: Nevidím důvod, proč by se nemohl pustit.
Šenk: Zdravím, děti připravují svůj klip. Bude možné na vyhlášení ho pustit? A pokud si připraví i jiné družstva tak zpestřit vyhlašování.
Aleš - Sychotín: Ahoj všem. Opět se blíží čas, kdy se budou plánovat termíny soutěží. Tak jako tradičně jsem připravil sdílenou tabulku termínů: odkaz »
M.J.: Na vyhlášení OLM bude stejně jako loňský rok oceněno 10 nejlepších kolektivů.
Martin: Budou na vyhlášení OLM ceny pro všechny? Aby jsme nepřijeli a pak se děti nedívali jak ostatní dostávají a oni ne, protože nejsou tak dobří.
T.T.: Zveřejněny výsledky včerejšího ZPV!
Aleš - Sychotín: Ahoj všem. Plánujeme na vyhlášení OLM a OLD udělat nějaký klípek. Proto prosím všechny kdo mají nějaký video a foto materiál jestli jej mohou poskytnout.
M.J.: Do odkazu setkání dorostu byl přidán Jídelní lístek
Dušan: Drnovice ZPV-nejsou potřeba stany ani lavky.Zázemí bude v KD. Hlásí špatné počasí,vemte si přezůvky. Děkujeme
M.J.: Pro Tomáš: Slavnostní vyhlášení je veřejné a tedy pro všechny. Pro Petr N.: Školení vedoucích bude programově upraveno, aby bylo možné provést od 15:00 vyhlášení OLM. Dorostenci budou logicky samozřejmě vyhlášeni jako každý rok ve stejném termínu po mládeži.
Petr N.: Jak mám prosím rozumět souběhu školení a vyhlášení OLM. Dle OZ končí školení cca v 16:00 a 18:00. Nebo bude školení ukončeno dřív, aby vedoucí mohli dovézt své svěřence na vyhlášení. A za druhé, kdy se bude vyhlašovat OLD 2018? Děkuji za vysvětlení.
Tomáš: Bližší informace k vyhlášení nebudou? Je pro všechny nebo jen pro nejlepší sbory, které budou oceněny?
BlueBoard.cz ShoutBoard