Přidej zprávu »
Aleš - Sychotín: Malá statistika z pěti ročníků Sychotínského uzlíku. Kde jsou nejlepší motáci? odkaz »
Aleš - Sychotín: Pár fotek z uzlíku: odkaz » odkaz »
Lukas: Dobrý den, kdy bude vyvěšeno OZ Drnovic?
OORM: Pozor, pro úrazy u MH od 1.1.2018 nutno použít nové formuláře od pojišťovny Generali. Vše potřebné naleznete v sekci užitečné.
JARA: Ano, podzimní kolo bude v Lysicích. Zájemci se mohli hlásit do 31.ledna, do tohoto data se nikdo nepřihlásil. Problém řešen na jednání VV OSH 14. února a při projednávání možných pořadatelů se přihlásili o pořadatelství. Toto bylo vzápětí schváleno. Viz zápisy z OORM (13.11.)a VV OSH (14.2.). Upozorňujeme že může dojít ke změně termínu, vzhledem k volbám do zastupitelstev obcí. Jarní kolo - Velké Opatovice.
Michal: Že se u termínu podzimního Plamene v tabulce soutěží na googlu objevilo místo "asi Lysice" a po té co jsem se zeptal již bylo smazáno. Tak je tedy o místě rozhodnuto nebo ne?
T.T.: Martine, to je na pořadatelích, jak si to ošetří v OZ.
T.T.: Michale, co tím myslíte?
Martin Š: Zdravím, chci se zeptat, pro které ročníky budou závody přípravek, děkuji Martin
Michal: Kdy se z asi Lysice stanou určitě Lysice?
T.T.: Jelikož o okresní zkoušení odborek nebyl dostatečný zájem, tak letos se konat nebude.
Kalvoda: Bude se letos konat nějaké hromadné zkoušení z odborek jako tomu bylo loni v Ostrově?
JARA: pro Šenk: peníze za pronájem neřeší (ani nemůže řešit) OORM, nýbrž VV OSH, od nás jen návrh možného postupu do budoucna při nezájmu sborů.
JARA: Mates aj.:Pokud vím, nikdy jsme zájemcům o pořádání neurčovali, že musí pořádat obě soutěže, mohl se přihlásit někdo na Plamen a jiný na dorost.. Z logického (a logistického) hlediska je jedno místo to nejlepší řešení, asi by byl problém v sobotu večer vše převézt jinam, ale proč ne, když to pořadatelé nebo tech. četa zvládne:-)..Nás v OORM je jen 10, ne všichni mají čas. Na ASK víme, málo prostoru - máte návrh jiného místa???
Mates V.O.: Ohledně přístupu a parkování na stadionu ASK musím souhlasit s p. Šenkem. Zvažovala OORM (dala sborům na vědomí) možnost uspořádat jarní kolo na dvou místech - PALMEN by pořádalo jedno SDH a dorost jiné SDH? Ono dělat takovou velkou akci je pro jedno SDH dóoost šílený!!
Šenk: Toto není kritika-neznám podmínky pro pořadatele plamene.Jestli jsou peníze na pronájem ASK ,byli nabídnuty sborům? ASK sportoviště možná ANO podle mně málo místa, ale přístup k areálu NE , parkování NE.
T.T.: V sekci užitečné byl zveřejněn zápis z 1. jednání OORM v letoším roce
Aleš - Sychotín: Hasiči z SDH Sychotín a SDH Újezd jsou nominováni v anketě Sportovec Kunštátska. Podpořte je svými hlasy. odkaz »
T.T.: Pro Petra: zápis ze 13.11. odstavec f)
Petr: Kdy bude zveřejněn seznam závodů?
BlueBoard.cz ShoutBoard