Přidej zprávu »
Libor Toul: Ahoj, pokud byste někdo měl zájem přijet do Borotína s přípravkou, dejte mi dopředu vědět, udělali bychom takovou minikategorii :-)
JARA: O sportování hasičské mládeže bude na ČT4 Sport v úterý 7.srpna v 17:30 hovořit náměstkyně SH ČMS Monika Němečková a Vendulka Jílková z SDH Bludov, členka vítězného týmu olympiády ve Villachu. odkaz »
T.T.: Soustředění dorostu v letošním roce určitě bude, jen ještě chvíli vydržte s vydáním OZ. Díky
Luboš Š.: Videa z nočních závodů v Senetářově odkaz »
JARA: Budeme řešit na jednání OORM 3. září. Je možný posun, pravděpodobně o týden na 13.10, nyní ale nemohu předjímat výsledek jednání. Vyhlášení OLM by se snad měnit nemělo.
Pavel: Chci se zeptat,jestli termín závodů ZPV 6.10. Platí?? Když jsou v tom termínu komunální volby. Díky za odpověď.
Jirka H: Blahopřeji dorostenců SDH BOřitov k celkově 4. místu na MČR
Aleš - Sychotín: A gratulace Evči Kašparcove k titulu vicemistryně republiky ve starších dorostenkach.
Jirka H: Blahopřeji dorostencům SDH Bořitov k MISTRŮM ČR v požárním útoku
Lukáš: Výsledky z krajského kola jsou zde: odkaz »
M.J.: Rádi bychom jako OORM zveřejnily výsledky z krajského kola Plamene a Dorostu ale bohužel organizátoři krajského kola nám tyto výsledky doposud nezaslali.
Aleš - Sychotín: A my děkujeme senetářovským za parádní závody. Příště snad jen trochu přitopit. :-D
Šenk: Děkujeme sborům za účast na závodech.A velká pochvala za pořádek.Děkujeme ("dospělí" z VCB se mohou stydět)
Host2: Škoda, že OORM nestojí okresní reprezentanti ani za samostatný článek s výsledky...
Šenk: Poděkování patří všem účastníkům krajského kola a hodně štěstí postupujícím.Přijedeme podpořit.
Aleš - Sychotín: Poděkování za reprezentaci rozhodně patří také těm, co zůstali těsně za hranicí postupu: Mladí hasiči z Bořitova, dorostenky ze Senetářova, Klára Pařízková, Verča Němcová, ... Omlouvám se dalším, které jsem nejmenoval, nemám v hlavně všechny výsledky, ale i jim patří poděkování za výkony.
Aleš - Sychotín: Už to bude skoro 14 dnů co bylo krajské kolo MH a dorostu a tady žádné info. Hodně štěstí a top výkony na MČR přeji dorostencům z Bořitova, Evči Kašparcové, Simči Páralové, Paťovi Fojtovi a Jirkovi Plíhalovi.
Šenk: Zdravím , pokud budete přejíždět, budeme na dráze od 14.00.Částečně omezený prodej,skákací hrad,hřiště.Těšíme se na Vás.
JARA: Domluvíme se ráno na poradě vedoucích, stejně jako na počtu pokusů. Děláme to takto již léta (aby si děcka zaběhaly) a zatím nikdo tolik hlídek neměl:-)...Jestli bude hodně přihlášených, asi bude na dvojicích nejspíše jeden pokus, na jedné dráze bysme to při více pokusech časově příliš natáhli...
Martin: Dotaz/připomínka k Bukovině: Ve všech družstvech v dané kategorii musí být stejný velitel. Budu mít 3 družstva, tzn. 6 hlídek. Opravdu si myslíte, že mladší žák zvládne při dvou pokusech usprintovat 12x 70 metrů?
BlueBoard.cz ShoutBoard