Přidej zprávu »
Jura: Hledání kam vám zmizel z historie Fin..? Copak HA a bláto na hřišti..PFIM
peter: Lenka Penka mozem ta zobrat
Hynek: odkaz » ---- Krátké video se srazu :)
Honza: Zdarec motorkáři, měl bych tip na super hospůdku pro motrkáře jak dělanou. Jmenuje se Vinohrádek nad Babou v Třebíči a mají skvělou kuchyni a příjemný mladý personál. A to venkovní posezení s výhledem na mašinu je k nezaplacení.
mili: Ahoj,,rádi bychom u vás zahráli.jsme rocková skupina ze Šluknova..díky za info
befitone.com: Skvelí webík! Koukni na muj eshop odkaz »
pepe: Náhradní gaťky
Lenka Penka: Ahoj, co si má vzít blondýna, která nikdy nebyla na motosrazu, s sebou (kromě kamarádky vnadné brunety)? co stan? je ho kam postavit? díky
Marin: Dark Gamballe jako druzi?! Takova vehlasna kapela by mela byt hlavnim vrcholem vecera.
P A V: hoj milan jen se chci zeptat jak to mate stim striptýzem.mel bich jednu adeptku co mela minule silny reci.akorad nevim jestli není moc draha menuje se Lucie. zatím hoj P A V.
Milan Rozsypal: harmonogram: pátek 20.00 Zputik, SPS, K2, Slayer revival. Sandra a její vembloudi. So: Kelwin, Dark Gamballe, Rammstein RMC, La Bande
Milan Rozsypal: WIFI free zone bude v areálu během srazu.
pawlix: chci se zeptat na casovy harmonogram kapel...
Isabel: dobrý den. nějak se mi nezobrazuje termín konání bahenky 2013.
Martin: Email. prikryl.martinn@seznam.cz
Martin: Dobrý den jsme nová kapela Judas Priest Revival Brno a sháníme další koncerty na hraní tak se chci zeptat jestli je možné u vás vystupovat,popřípadě jestli neznáte někoho ke komu by jsme se hodily.Ukázky naší jízdy zatím ukázat nemohu máme za sebou zatím kolem 15 koncertů,ale všude zanecháme zážitek a dáváme do toho vše :) Posílám playlist co hrajeme Hellion Electric Eye Hell Patrol Revolution Leather Rebel Night Crowler The Ripper One Shot a Glory Locked In Painkiller Breaking The Law Living After Midnight United A naše cena je 15 000 plus cesták. Doufám a budu se těšit na vaší odpověd S pozdravem Martin Přikryl manager a vocal kapely
Berny: Ukončení Motosezóny 2012 Restaurace SYNOT / clubhouse MK MofG 1.prosince 2012 od 19.hodin. Klubová akce, která je hlavně o přátelském posezení spojená s rokotékou DJ Budína. Během večera bude otevřena naše klubovna a zároveň máme připravenu i soutěž o překvapivé ceny. PS: ....a nějaká spoře oděná děvčica tam určitě taky dorazí. Prosím o rezervaci stolů z důvodu omezené kapacity prostorů na tel: 608917132 Na této akci bude možné zakoupit DVD ze Sprintů v Popicích z 9. září 2012.
Heřman: zdar kostičané, kapela la bande vás zve na: Příjmětě pozvání na 2. ročník hudebně zábavního cirkusu, který proběhne 20. října od 20.00 v naší obci Bošovice, místní sokolovni. Večerem vás budou provázet tyto grupe:od 20.00-21.00 kapela Synæsthetics hrající progressive-metal / Brno odkaz » , 21.30-22.30 kapela Elbereth hrající hard rock-heavy / Svatobořice - Mistřín odkaz » , 23.00-0.30 domácí kapela la Bande se svými covery nejznámějších písní tohoto i minulého století odkaz » ,1.00-2.00 a na konec vystoupí kapela Kožuch hrající jeden z nejlepších revivalů v ČR gruppe Kabát odkaz » , těšíme se na vaši návštěvu, občerstvení zajištěno MJR
Milan: Dík, moc pěkné fotky.
Pulpo: Ahoj,tady mám nějaké fotky. odkaz » Ahoj,tady mám nějaké fotky ze srazu a taky nějaké starší,myslím rok 2010
Ina: Ahoj kluci, už máte nějaké kapelky na Bahenku 2012
smejkal: zdar jste zvani na motoples hosako 4. unora sokolovna hovorany v 19 hod odkaz »
Michal: chci se zeptat letos ples nebude ?
Pepino: Vánoční Buracení 4 Ročnik Na vědomost se dává!V Sobotu 24 prosince 2011 se uskuteční vanoční vyjíždka po horách aj po dolách ale hlavně po našich dědinách.A to hurtujicím babkám pro radost,lidem co si myslí že motorka je jen sezoní záležitost a pavoukům aby věděli že v našich výfucích nepřežijí!!a mají táhnout jinam!!Sraz bude na benzince OMV v Hodoníně na proti autobazaru v 11:45,Odjezd 12:00. odkaz »
PEŤA: Zdar.Ten kdo zná našeho Podlužáka Hasilka tak by bylo fajn kdyby ho doprovodil na mašině ke Svatební síni .Žení se v so.17.9.v 11:30h.Ve Tvrdonicích na Slovácké bůdě.Sraz na mašinách je v 9:30h.ve Tvrdonicích na náměstí.Pak se pojede pro Hasilka a hned pro nevěstu do Poštorné.Potom rovnou na obřad.Čím NÁS bude víc tím líp.Další info na tel.777130372.Díky za účast.Opatrujte sa.PODLUŽÁK PEŤA.
milan: tetovat se bude už od pátku
Lenka: supeeer dakujem za info, to je super a moc sa tesíííííííím
Aja: Bude se tam i tetovat?
Isabelka27: A EXISTUJE VSTUPNÉ I JEN NA JEDEN"VEČER? ;-)
Milan: od pátku na celý víkend 250,- od soboty 200,- někdy večer potom ještě mínˇ
Lenka: Ahoj, chystáme sa na Bahenní párty, len poprosím o info aké je vstupné... Dakujem..
Berny: informace 5. amatérský MOTOSPRINT NA 150 M - 11. září 2011 / Popice letiště okr. Břeclav GPS: 48°55'1.726"N, 16°39'32.680"E Termín této naší obnovené podzimní akce pro všechny amatérské závodníky je potvrzen na 100%. Začátek akce bude v 9.00 hod. Do 11.30 hod. budou probíhat treninkové jízdy a od 12.00 hod. začínají hlavní měřené jízdy. KATEGORIE dle ccm - do 125 (250) ccm - do 650 ccm - nad 650 ccm - chopper + enduro Po celou dobu této akce máme pro Vás zajištěno občerstvení a plochu pro parkování moto. Jednotné vstupné pro tuto celodenní akci je 50,- kč. Startovné u všech kategorií je stanoveno na 100,- kč Za Vaše názory a ohlasy na tuto chystanou akci na m.of.g@seznam.cz budeme rádi.
Pítrs: Zdarec,tož pár lidí z Olomoca přijede zapařit na Bahenku :-)
Loposak: odkaz »
Jája: ó pardón . Právě na Seznamu ve vyhledávači, když se zadá bahenniparty.cz, to nevyhledá úvodní stránku.
Balvan: Hned na úvodní stránce
Jája: Zdarec. Prej pořádáte motoples? Kde to je na těch vašich stránkách vidět? Asi jsem slepá . Dík
Pepíno: Vánočni den se nam blíží .Zatím to počasi snama spolupracuje.Tak doufam že dorazime v hojnem počtu na třetí ročník vánočního Buracení ..Vemte sebou prosím i svíčky , zastavime se je zapalit na hrobu kde odpočiá náž kamarád Ruda Veselý . Vánočni den se nam blíží .Zatím to počasi snama spolupracuje.Tak doufam že dorazime v hojnem počtu na třetí ročník vánočního Buracení ..Vemte sebou prosím i svíčky , zastavime se je zapalit na hrobu kde odpočiá náž kamarád Ruda Veselý .
J: A co takhle příští rok kapela Traktor šlo by to
Revel AG: Za alieny vás všechny zvu na ukončení sezony které bude na srubu 16.10 2010.Vice v aktualitách na www.aliengang.cz
EL PRESIDENTO: ZVU VÁS NA 4.ROČNÍK PAKYLLEROS IMPOSIBLE.PROGRAM V AKCÍCH NA www.pakylleros.cz
Dobrej: Za některy jídla jsem sice zaplatil víc než bych čekal, dostal jsem ale větší porci než je normálně zvykem, takže si myslim že ceny byly adekvátní. Ale slevit samozřejmě i tak můžete
Milan: prý bylo předražené jidlo, máte někdo nějaké zkušenosti? Mohli by sme s tím něco udělat na příští rok.
Milan: Vesta se nenašla ale našli se asi troje klíče, dva svazky asi od baráku a jedny s nápisem INTRUDER, asi něco novějšího.
Sahyb: ztratil sem na bahence koženou vestu-jestli ju někdo našel tak se prosím ozvy- Jarinekkkk@seznam.cz
Heinrich - Ocelot: Pánové díky za skvělou akci. Servis pro kapely fantastický, úžasná atmosféra, pohodoví lidi. Jeden z mála srazů na úrovni.
=JKamilloo..!!: odkaz »
Kaneček: Tento rok jen StreetFighter, tak snad příští rok v Kosticích :) Foténky: odkaz »
Jirka-Sadová: Tož dobré to bylo
Pepíno: odkaz »
Martin: kde že je tam to JZD??
Shoutboardy končí. Více zde.