Přidej zprávu »
jawarmaniak: Toto číslo a ani provedení nezapadá do seriové produkce. Půjde o motocykl, sestavený z ND. Dříve šlo motocykl zkompletovat z dílů, nakoupených v mototechně a následně stroj přihlásit..
omelinek: Zdravím, mám "vývozní" 125 C s číslem rámu 222845! Číslo rámu je vyraženo na krku řízení, přesně v ose s rámem ( tedy uprostřed) štítek k motorce není. Mám k ní i ( prý) původní motor, nemá vyražené žádné číslo ( tedy na karterech) , ale na víku spojky je číslo 37 11 2 34902. Držáky zadních teleskopů jsou značené písmeny MJ, vždy nahoře a dole u objímek. Krk řízení je již zesílený. Je možné, že se jedná o předsériový model ? nebo prototyp ?otravuji s tímto dotazem kdekoho, nikdo mi ale nedokázal odpovědět .. :( díky za případný názor
jawarmaniak: bíle
Ruda: Mám dotaz: na nádrži "lidovky"(šedý střed a černé boky) je znak a tři linky v šedé nebo bílé?
jawarmaniak: Je to možné, ale dosti nepravděpodobné
Bob: Dobrý den, mohlo mít červené Céčko gumové sedlo? Díky za odpověď
jawarmaniak: Jendak existují dochované kusy a jednak existuje KD dílů mototechny, kde jsou uvedeny i nestandardní povrchové úpravy (páky motoru smalt, nádrž B/T lak, atp.)
Michal M.: Zdravím, z jakého zdroje přesně víte, že se kryty zadních kluzáků u lidovky céčka dělali i v šedé, jako pruh nádrže? Děkuji
jawarmaniak: Jednoduchá odpověď - NE
Martin: Zdravím, v prvé řadě chci poděkovat autorovi těchto stránek, hodně jsem si tady ujasnil. Přesto mám jeden dotaz - existovalo NEODPRUŽENÉ Céčko v červeném lakování? Díky
aligator000: Zdravím. Nemáte prosím nějaký kontakt na linkování z rámci UH,ZL?? Nějak se mi nedaří někoho zehnat.Díky za případné info.
Martin Štindl: On to bude opravdu rám ČZ 125B/T upravený pro zadní odpružení.Koukni se na zadní držák motoru,vrchní část je vodorovná(ČZ 125B/T),není tam zkosení které mají rámy typu C.Plus je vidět starší provedení držáku pro tandomovou stupačku.
jawarmaniak: Pozorný čtenář Určitě usuzuješ podle toho zavěšení sedla, ale je to céčko. Ta trubička na uchycení céčkového sedla byla uřezaná a zaslepená. Téčkové sedlo tam napasoval nějáký kutil Mám toho stroje víc fotek...
Milan: Zdá se mi to nebo je na fotce "zadní partie čz125/150c" předělaný téčkový rám?
jawarmaniak: světlomet je v barvě motorky, takže červený.
Kaliber: ahoj, chcem sa ta opytat, včera som doniesol červenú čz 150 C (ako vieš motor je však z kývačky). Ale k veci je červena ráfiky mala/má chróm ale predný svetlomet ma čierny presne ako jedna tu u teba na obrázku pri renovácii mám ho nechať čierny či bol aj ten pôvodne červený?
jawarmaniak: A pokud mi pošleš nějáké fotky, tak o ní klidně napíšu..
jawarmaniak: Jasně, že se nevyvážela jen červená - ono jich víc bylo v černé, jak v červené, ale pro červenou je už výraz "vývozní" natolik zažitý, že se normálně používá a každý ví, co tím myslím. A naopak ne každá červená byla určená na vývoz. Proto mám to slovo vývozní v uvozovkách. A ano černé vývozní kusy linkované schránky mívaly - ale né všechny. Problémem ale je, že dneska na céčko linky cpe úplně každý a obyčejný člověk pak má zkreslenou představu o původnosti motocyklu.
Smajchl: Jo a jeste neco, ma lakovany rafky s linkama, cerny lakovany draty, chromovy vejfuky i boky nadrze a tacho v milich :-) o takovy verzi nikdo nikde nepise pokud vim...
Smajchl: Ahoj, mas uzasny stranky, tolik informaci, mas mou velikou pochvalu, i to o linkovani, mam po dedeckovi CZ 150c, uz ji renovuji opravdu dlouho tak tri roky :-) ale uz se pomalu blizi lakovani :-) Zajimavy na ni je, ze je to vyvozni verze s tachometrem v milich a je puvodne cerna, linky ma i na kastlicich, nebo aspon se mi to tak zda kdyz jsem opatrne sundaval tu stetkovou cervenou co na tom byla. Ty pises ze vyvozni byla cervena, pisou to vsichni, ale chci jen rict ze byly i cerny vyvozni jednu takovou mam. Tak cizam zdar Michal!
lk: děkuju moc...
jawarmaniak: na veteranforu jsem objevil fotku - je to sice 250 panelka, ale to je buřt - ty nádrže jsou stejně velký odkaz »
jawarmaniak: No a jaký konkrétně potřebuješ? Na tu zetku se kouknu zejtra (musím prohledat HDD na 2. PC a těď už se mi nechce)
lk: Zdravim. Prosim Tě neměl by jsi rozkreslenou i jinou nádrž než na Tčko? Myslim tim rozhraní mezi lakem a chromem. Aktuálně bych nejvíc potřeboval 175/450 Předem děkuju za odpověď. Jinak skvělý stránky! Děkuju za ně :)
jawarmaniak: Díky za fotky
jirkap61: k linkování
jawarmaniak: Budu rád za jakékoliv kometáře, připomínky, či doplnění.
BlueBoard.cz ShoutBoard