Přidej zprávu »
Osamělý Vlk: Jo, to je ono. Základ jsou ty, co jsou za křovím, takže se k nim lze obtížně dostat. Některý z nich se podle fotek objevily v Letňanech na dni PID.
netmancz: Pokud je to tedy ono, tady je to z druhé strany odkaz » Tady jsou pak vidět ještě další busy odkaz » (škoda toho křoví, bylo by vidět víc), v dálce jsou pak vidět nějaké Karosy odkaz »
netmancz: Omlouvám se, oprava odkazu: odkaz »
netmancz: Osamělý vlk: Tím Perlitem myšleno tohle? 1url.cz/@Perlit_panorama
Osamělý vlk: Tak jsem se koukal na Perlitu, co je tam za kousky. Ex Štěpánkovu karosu nelze bez podrobných znalostí dohledat, nemá pozůstatek čísla ani SPZ/RZ. C 943 je dle SPZ PHA 94 29 ex 8201, respektive 1516. Arrivácký bus je 3SU 6495(po určitou dobu asi 1280, dle odkazu na stránky Jak Řídím). Pak jsou tam ještě dvě Š11, jednak z nich AX 56 41, druhou nelze zjistit. Pak je tam snad ještě nějaká krátká karosa ČSAD Střední Čechy, ale SPZ/RZ nemám.
Dopravní foto: Dneska jsem jel kolem toho \"retrobusu\", viděl jsem tam C943 a nějakou 700 od Štěpánka.
Cyklista: Zřejmě jde o základnu retrobusu, nebo čehosi podobného. Teď se tam pohybuji častěji, vozy tam pořád stojí, ale teď přes víkend se viditelně prohodila ex arivácká karosa s C 943 ex ČSAD Střední Čechy.
Dopravní foto: Díky za informaci, až někdy pojedu kolem, zkusím se podívat.
Cyklista: Tak jsem dnes v Malešicích koukal, že hezké kousky se dá vidět v areálu u zastávky Perlit, ve směru na sever. Jestli to je místo, kde ty busy bývají běžně, nebo jsem měl pouze štěstí ani zda je to rozumně přístupné pro veřejnost bohužel nevím. Viděl jsem tam ex 7096(zůstala čísla), ex ČSAD SČ C 943 a nějakou ex Štěpánkovu C 734/B 731/B 732, i něco dalšího, ale to jsem nedokázal identifikovat ani přibližně.
Cyklista: Tak já tyhle vozy nacházím často náhodou, teda krom někdejší C 734 tuším 1453, která je v Řeži na sídlišti už dost dlouho. V poslední době se u akvaparku Šutka objevuje C 943, tuším bývalá 8201. Zajímavé vozy by asi taky našel v Klíčanech, u bývalé firmy Jakal, dnes je to snad SAND, který posílá busy na HOBR Expres.
Dopravní foto: Díky, to jsem nevěděl. Na SA jí tam maj dokonce i vyfocenou, akorát nepíšou, kde to je. odkaz » Kolem areálu Stenbusu občas jezdím, má tam zajímavý kousky.
cyklista: Tak pro zajímavost, pražská 5857 stále existuje, konkrétně jsem ji viděl poblíž MeatFactory, bohužel odstavenou vedle další staré, většinou železniční techniky. Navíc má podivnou SPZ asi Ukrajinskou(HD 043904 a napravo pod sebou malým postupně 05, 03 a 10), ale evidentně jde o ni.
cyklista: I když to asi víte, jako většina šotoušů, tak to tady stejně zmíním. V areálu Stenbusu v Horních Počernicích na cestě do Satalic jsou docela zajímavé věci, T3 SU 7002, Hotlinerova 9510 a nějaký snad restaurační vagon, vše se momentálně nikam jinam asi nedostane.
karosa: dej jeste neco z luhačovic a zamas tváře
Dopravní foto: Dobrý nápad, většinou se to snažím dělat. (občas zamazávám i další lidi)
karosa: tak dej něco, ale nebylo by špatné zamazat obličej řidičů
Dopravní foto: Sem na web dávám jenom starý fotky, ale nějaký nový můžu dát na facebook.
karosa: tak dej fotky at na ne nemusím cekat
Dopravní foto: Čau, jasně
karosa: Čus, nefotil si někdy ted nahoudou v Luhačovicích tak týden dva zpátky
Dopravní foto: Fotky ze Zlína: odkaz »
Dopravní foto: Luhačovice už jsou tu Akorát bohužel zase na náhradních stránkách odkaz »
Dopravní foto: Díky za info Tu 3031 má nejspíš nějakej sběratel, jinak by tam to číslo asi nenechával, ale nic o tom nevím. ---- Nový fotky jsou tentokrát na starých stránkách odkaz » mám tu PHP chybu, která mi zabraňuje se přihlásit, takže než to vyřeším, tak budu dávat fotky na starý stránky.
cyklista: Jinak stará Bosákova C 734 1458 je k vidění v Řeži na sídlišti, bohužel za plotem.
cyklista: Koukám, že jsou tu dopravci, kteří nechávají stará čísla, i když už ty busy nejsou pod původním dopravcem. Nejen v pátek jsem v Kobylisích viděl 3031 (C 734). Bývá zaparkovaná u bazénu a nejspíš si ji pronajímá nějaký 'příměstský tábor'.
Dopravní foto: Momentálně mám problém s wordpressem. Nové fotky budou, až se to vyřeší.
Dopravní foto: Možná ještě na konci července, už se blížím.
a: Tak kdy přibudou nějaké fotky ze Zlína a Luhačovic
cyklista: Podle všeho s tou evidencí přestali v roce 2006 (dle dostupných dat ze seznamu autobusů), ale vozy, co to číslo dostaly, zřejmě stále přežívají, ačkoliv je člověk bude potkáva čím dál řídčej, neb byla ta čísla rozšířená hlavně na klasických karosách řad B a C.
Dopravní foto: No jo, to je pravda, ani jsem si toho nevšim... Vidím, že většina busů už to neměla ani v roce 2011.
cyklista: Koukám, že ZDAR ustupuje od číslování, které zde bylo specifické.
tr_man: Děkuju
Dopravní foto: Fotogalerie z Plzně už fungují, když tak tady je odkaz přímo na 403. odkaz »
tr_man: plzeňská B 731 číslo 403, je z ní i video
Dopravní foto: Díky za připomenutí, o problému vím, je to způsobeno tím, že jsem před pár měsíci přesouval stránky na nový hosting a část fotek ještě není nahraná zpátky. Pracuju na tom, ale bohužel nemám moc času a tak to jde pomalu. O jaký vůz se jedná?
tr_man: V některých fotogaleriích se nezobrazují fotky, jen videa. Bylo by možné ty galerie opravit, případně fotografie jednoho konkrétního vozu zaslat mailem? Děkuji.
netmancz: Díky! Už jse zase o něco chytřejší :)
Dopravní foto: 1774, kdyžtak vždycky je evidenční číslo v názvu fotky. Není zač
netmancz: Zdravím, jaké ev.č. má ta modrá Stenbusí Karosa co je v galerii Pardubice? Nějak se mě to nepovedlo rozluštit. Předem díky.
Dopravní foto: Tu C734 TJ Destrukce taky znám, párkrát jsem jí viděl, jednou například na Šutce u bazénu. Ale bohužel jsem jí nikdy nefotil.
BlueBoard.cz ShoutBoard