Přidej zprávu »
divák: zdravím.Jak to bude s želetavskými hráči ,kteří jsou na hostování v Jakubově pro jaro 2016?díky
VP: V pondělí 29.8. (st.svátek) TURNAJ V NOHEJBALU NA TRAVNATÉM TRÉNINKOVÉM HŘIŠTI. Přihlášky co NEJDŘÍVE, NEJPOZDĚJI DO NEDĚLE 20.9.2015. Veškeré info na 702 039 474 popř. na p.vranka@seznam.cz.
VP: Jak sleduji, tak se po půl roce cosi aspoň pohnulo na CHATU...úspěch, ale stejně mě šokuje, že situace současného fotbalu nikomu snad nevadí, kdo sem chodí na WEB a aspoň cosi ví, tak je jim stejně vše jedno.Kdo je pořádně rozčílený a rozčarovaný, tak na web nechodí (většinou starší). On se totiž nikdo a nikde v Želetavě o tom co se v žel.kopané děje nemá šanci dočíst, co výbor projednával a rozhodl. Snad jen ve zpravodaji si přečteme, jak vše funguje, nebo možná někdy uvidíme ve vývěskách nějaké tabulky, které máme doma v novinách. Vedení FO (výbor) dodnes nepochopilo, že velká většina fanoušků a bývalých hráčů na WEB nikdy nechodí, oni ani nevědí, že tam nechodí i pár lidí z výboru. Někteří členové výboru neumí ani otevřít a přečíst mail, ve kterém jim předseda (malý Pelta) posílá zápisy o čem jednali. Ti co ten mail neumí používat a nečtou ho, vlastně ani nevědí o čem na výboru rozhodli. Proto tolik chaosu, např. v hostování atd. Zápis z jednání výboru smí znát pouze výbor a vedení městyse pro ostatní je to tajné-TABU. Již rok ty zápisy nemají k dispozici ani členové FO, kterých je tak třetina z minulých let a hrdě vedení volí…nepřipadá vám to dobu „před 89“??? Je to rozdíl, v té době členové TJ a chodilo jich tam 3x tolik, věděli co a koho volí, byli mnohem víc informovaní a zdaleka nemuseli hlasovat, dát hlas, tak jak je to dnes. A dnes jsou ještě vydírání před hlasováním (rád vysvětlím)!!! Co se tady “vše podařilo“ za poslední dva roky nelze popsat tady na chatu, na to je potřeba zvláštní vydání Zpravodaje! Budujme tady další naše farmy jako v Jakubově a okolí…připusťme, aby za dva hráče z Jakubova sem (rozhodně nejsem proti, aby přišli), odešlo min. 7 našich hráčů tam, hráči chodili pryč do okolí nebo ať končí v nízkém věku, protože se ruší mužstva a trenéři je asi neumí vychovat pro A mužstvo…potom platí rovnice: za 2 hráče sem=10 hráčů ven a další raději skončí!!! Areál za miliony nechme ležet…gratuluji…jsem strašně moc rád, že již nejsem trenérem, funkcionářem a členem FO, ani členem nového Sokolu (dříve TJ), že již nejsem v zastupitelstvu, protože za to, co se tady děje bych se nikde nepodepsal!!! Zatím to snad stačí!!! Vranka P. st.
papu ml.: díky že jste mi dali vědět že byl výbor
srsen: Vašku, proč už kapitáni po skončení utkání nejdou podepisovat zápis? Teď jsem se díval do zápisu na netu a Florán tam třeba vůbec není napsanej a najednou výjde zpráva, že dostal 3 zápasy..co to je za kokotiny? Vždyť ti pitomci si tam můžou napsat co chcou...
Hrotovice: V HN je navsteva 150 lidi, ten co to nahlasil mel asi 6 pod kuzi stejne jako ten co lajnoval. Ovsem vice se nas shodlo,ze mate pekny travnik,luxusni travu, pry vsak dobrou a dostatek i vasi hraci.
papu ml.: To je správně že hraje dorost doma v 10:15 v sobotu ? Nebo je to špatně napsáno ? Přijde mi to trošku nelogické, proč zrovna v tento čas, když je zrušené béčko a v sobotu dopoledne většina fandů, kteří by se přišli podívat chodí do práce nebo pracují doma... a navíc bych řekl, že hlavně teda podle výsledku, to klukům minulý týden v Jemnici asi moc nevyhovovalo... Ještě bych chtěl poprosit, jakmile bude znám termín schůze výboru, jestli by mi nemohl dát někdo vědět, rád bych se dostavil a navázal na sezení výboru, kterého jsem se zúčastnil v pátek 7.8 . Protože mi přijde divné, že jsme se dle mého názoru na něčem domluvili, ale ve skutečnosti to dopadlo trošku jinak. díky Vranka ml. díky Vranka ml.
ZD: Protoze hotelier je pomalej a moc na Vas vydelava
diváci: proč máme na sokolské dvě hospody
Koudy: V pátek 31.7. se hraje v Rapoticích v 18:00.
DIVÁCI: O přípravnén utkání s N. Syrovicemi většina nás nevěděla a tak se ptáme na RAPOTICE v pátek 31.7. Hraje se v Želetavě nebo v Rapoticích? Za všechny diváky děkuji za odpověď.
VP- Vranka P. st.: Děkuji všem za zdárně uskutečněný turnaj v MK…spolupořadatelům, rozhodčím, FO, městyse, fanouškům, sponzorům a v neposlední řadě samotným mužstvům za účast a fair play výkony. I za malý časový prostor a několik problémů při přípravě turnaje jsme ukázali, že organizace byla na slušné úrovni, což potvrdila všechna mužstva. Tudíž dál do oficiálního I. ročníku MK 2016 a do dalších sportovních akcí. NELZE PŘIPUSTIT, aby např. nově založený Memoriál JS+FT kladně hodnocen v I. ročníku 2013 (4 mužstva) se téměř již v r. 2014 (II. ročník-3 mužstva) neuskutečnil a nyní již skutečně a neuvěřitelně nekonal v r.2015 (III. ročník) !!!My všichni vrstevníci si tyto pány (JS a FT) vážíme trochu jinak, než ukázal pořadatel II. a III. ročníku…
VP: TURNAJ V MALÉ KOPANÉ ŽELETAVACUP 2015 v sobotu 25.7.2015. V pondělí 20.7. uzávěrka přihlášek mužstev. Veškeré info na MT: 702 039 474, popř. e-mail: p.vranka@seznam.cz!!!
Miloš Franc: Zdravím do Želetavy. Neplánujete v hale nějaký turnaj ml. přípravek ? Mimo turnaj OFS . Díky za info
Koudy: Zimní příprava začíná v pátek 23.1.2014 v hale od 19:00. Plán celé zimní přípravy včetně soustředění a přípravných zápasů bude představen na tomto prvním tréninku. Doufám, že se všichni ve svém vlastním zájmu dostaví a to nejenom na první trénink, ale i na všechny následující !!! Platí pro širší kádr A-mužstva !!!
VP: TURNAJE: NOHEJBAL II. ročník-úterý 30.12. a turnaj v MALÉ KOPANÉ 3.1.2015 hráčů nad 40 let. Více zde na ÚVODU, popř. na FAC nebo v baru a nástěnce na Sokolské. Info na tel. 702 039 474
VP: Další a snad poslední brigáda na přípravu kluziště v sobotu 20.12. od 13 hodin
VP: V sobotu 13.12. v čase 9:00-14:00 další brigáda na přípravu kluziště-stavění mantinelů.
VN: Fotbalová revoluce - nevěřil jsem, že to přijde, ale elektronická revoluce českého fotbalu je tu (na Slovensku prý už něco podobného funguje): odkaz »
VP: V sobotu 6.12. v čase 9:00-13:00 brigáda na přípravu kluziště-stavění mantinelů.
VN: Výbor Tělovýchovné jednoty Sokol Želetava vyzývá členy všech svých oddílů k účasti na volební valné hromadě dne 30. listopadu od 17:00 hod. v zasedací místnosti městyse Želetava. Pozvánka vč. navrženého programu a přihlášky kandidátů na předsedu, správce financí a člena výboru je ke stažení zde: odkaz »
VP: Betonování rohů a zadní strany dokončeno...děkuji za účast . Termíny dalších brigád budou zveřejněny zde, v baru a rozeslány formou SMS s předstihem. Bude se jednat o stavbu mantinelů, montáž skel a sítě atd. Vranka P. st.
VN: Návrh nových stanov Sokola Želetava je dostupný zde: odkaz »
MS: Předehrávka 14. kola Želetava "B" - Čáslavice "B" je z důvodu počasí zrušena
VP: BETONOVÁNÍ ROHŮ-POZOR ZMĚNA!!! Bohužel došlo k posunutí termínu vyhrabání a tak se dobetonování rohů uskuteční v PONDĚLÍ 10.11.2014. Sled prací: od cca. 8 h. začne bagrování a odvoz hlíny, poté vyplňování prostorů kameny a štěrkem. Zhruba po poledni by se mohlo začít betonovat. Betonovat se bude až do min. 19 h. Kdo chce pomoci může již dopoledne nebo co nejdříve odpoledne. Nahlaste se prosím na MT: 702 039 474. Na základě toho kolik se podaří zabetonovat budou stanoveny další termíny brigád. Vranka P. st.
VP: BETONOVÁNÍ ROHŮ pod mantinely. Pokud nenastanou komplikace (s vyhrabáním) proběhne betonování následovně: PÁTEK 7.11. – odpoledne od 14 hodin. – dovoz betonu z Betonárky Lesonice (zajistí městys) NEDĚLE 9.11. – odpoledne od 13 hodin – míchání betonu na radnici sami PONDĚLÍ 10.11. - odpoledne od 15 hodin – míchání betonu na radnici sami Betonování řídí: P. Vranka st. - případní zájemci o účast na betonování z řad hokejistů hlaste svoji účast na tel. 702 039 474
VP: Tome, tvoje chyba to byla jen částečná, stejně tak jako při termínu s Vrchovinou. Přesto jsi ukázal, že jsi chlap a postavil se tomu čelem. Ne každý je takový. Jsem přesvědčen, že chybujeme opravdu každý, někdo více někdo méně, jde o jediné a to je umět přiznání chybu. Mnohem větší chybou je, že tě nikdo nekontroluje, že si toho „téměř nikdo nevšimnul“, až na Z. Daniela, který mě na to upozornil. Jedná se totiž o zásadní informace zejména pro fanoušky (rozpis - WEB.)
Tom V.: Všem návštěvníkům webu se omlouvám za chybné uvedení času utkání "A" mužstva v Třebíči. Jednalo se o můj "překlep" při kopírování tabulky s víkendovými zápasy, kde zůstal starý čas předchozího utkání dorostu. Díky za pochopení
VP-DIVÁCI: TLUMOČÍM DOTAZ ZA SEBE A ZEJMÉNA ZA DIVÁKY. Já jsem si už nějak zvykl na neskutečné seky v poslední době, ale diváků je mi líto, jelikož si jich zejména za poslední roky nesmírně vážím. Divák byl a zůstává u mě na 1. MÍSTĚ!!! DOTAZ: Kdy se teda hraje s HFK B? V rozpise je ve 13:30 h. a zde na stránkách v 11:15 h??????????? Zápas s Vrchovinou byl pro mnohé nesmyslně přeložen na sobotu na 12:30 h. bez jakéhokoliv důvodu a vysvětlení. Tehdy na stránkách ještě do čtvrtka byla mylně neděle a poté změněno 2 dny před výkopem na sobotu zde na webu. O přeložení se vědělo min. 14 dní!!! NECHTĚLO BY SI TOHO DIVÁKA TROCHU VÍCE VÁŽIT? Diváka, který dělá fotbal fotbalem! Stačí jediné…aby zodpovědná osoba z výboru FO co má na starosti rozpis a termíny T. Veselému, který jak se říká „krmí“ fotbalové stránky (doufám, že to ještě dělá) podávala přesné informace…o to více, že pracuje v Praze a v Žele je minimálně. Vranka P. st.
Davi Cup 2014: Srdečně Vás zveme na Vanoční futsalový turnaj pro Davida, který se bude konat dne 20. prosince 2014 v Třebíči. Spojte příjemné s užitečným a přijďte si zahrát! Více na www.davicup.webnode.cz
VP: Z důvodu zajištění údržby hřišť, prosím trenéry přípravek, dorostu a mužstev mužů o nahlášení termínů tréninků. Stejně tak prosím hlásit veškeré změny domácích utkání z důvodu přípravy hřišť a zajištění občerstvení. Fungovalo to pouze krátce z jara od té doby mi nikdo žádné změny nehlásí. Může se tudíž stát, že hřiště nebudou připravena!!! Nahlásit na E-mail: p.vranka@seznam.cz.....děkuji Vranka P.
VN: Zvu celou členskou základnu FO a fanoušky FO na veřejnou schůzi výboru FO v pátek 12.9., 20:00 hod. v kabině hostů. Hlavní bod programu: zhodnocení výsledků družstev Želetavy v nové sezóně, především A-týmu.
Koudy: Tréninky středa, pátek (10.-12.9.) již od 18:00. Platí pro A-mužstvo.
Ja: Želetava prohraje :)
VP: NOHEJBAL PŘES VYSOKOU SÍŤ NA TH: v případě dostatečného počtu družstev se v sobotu od 10:00 hodin uskuteční nohejbal tříčlenných družstev. Přihlášky a info v baru, popř. na 702 039 474 do pátku 29.8. do 20:00 h.
Koudy: Tréninky tento týden středa, pátek (27.8.-29.8) již od 18:30!!! Platí pro A-mužstvo.
VN: Změna v rozpise: utkání dorostu v Nové Vsi bylo přeloženo ze soboty 13.9. na neděli 14.9., 13:00 hod.
Koudy: Tréninky tento týden opět středa, pátek (tj. 6.-8.8.2014) od 19:00. V neděli první mistrovské utkání doma s Náměští v 16:30. Platí pro A-mužstvo.
Koudy: Tréninky tento týden středa, pátek (tj.23.-25.7.) v 19:00. V sobotu (26.7.), jak je každému doufám známo, se koná Memoriál J.S. & F.T. Platí pro A-mužstvo.
Koudy: V pátek 18.7. přípravný zápas s Jemnickem ve Vratěníně v 18:00. Sraz v kabinách v 17:00. Platí pro A-mužstvo.
Koudy: Letní příprava začíná v pátek 4.7. v 18:00. Sraz v kabinách. Vemte si s sebou kopačky + boty na výběh. Platí pro A-mužstvo. Kdyby se chtěl někdo připojit z jiného týmu např. z dorostu, tak není problém.
pro dotaz: Dorost prohrál 2:0
dotaz: Jak hrál dorost?
VN: Zápas dorostu s Novou Vsí byl odložen na pátek 13.6., 17:00 hod.
web: změna v termínu zápasů přípravek viz. úvodní strana !!!
Koudy: Tréninky tento týden opět ve stejném termínu středa, pátek (21.-23.5.). Doufám, že už se konečně sejdeme v kompletním složení alespoň v pátek!!!
Koudy: Tréninky tento týden klasicky středa, pátek (14. a 16.5.) od 18:00.
VN: Zápas áčka s béčkem Vrchoviny se nebude hrát v Radešínské Svratce, ale v Novém Městě na Moravě!
web: dále doplněny možnosti komentářů k článkům přes "fb"
web: v úvodu představení soupeře HFK Třebíč
Koudy: Tento týden tréninky klasicky středa, pátek (7. a 9.5.) od 18:00. Byla by třeba konečně větší účast, abychom mohli pořádně potrénovat. Jsme ve druhé polovině jarní části sezóny a bylo by potřeba "dobít baterky". Jenom ze zimní přípravy nevyžijeme.
Koudy: Středeční trénink 30.4. se z důvodu přípravy a po té samotného konání čarodějnic ruší. V pátek 2.5. je trénink již v obvyklém čase 18:00.
VN: Začátek utkání béčka v Litohoři v neděli 27.4. byl posunut na 15:00 hod. odkaz »
Koudy: Tréninky v následujících minimálně několika týdnech zůstávají beze změny tzn. středa, pátek od 18:00.
Tom V.: rovněž v sekci aktuálně je doplněn rozhovor s trenérem "A" Pavlem Dvořákem
Tom V.: v sekci "Muži A" doplněn článek ze zápasu s Křovím
Koudy: Tréninky A-mužstva tento týden - středa, pátek (2.4.-4.4.) v 18:00.
Tom V.: Bude nějaký report ze zápasu "A" i "B" ? prosím o zaslání na e-mail: vesan.t@seznam.cz abych mohl umístit na stránky
VN: Tento týden mi došly například 3 změny termínů utkání přípravek, z toho dvě dnes (čtvrtek 27.3.). Já vím, většinu fanoušků asi více zajímá áčko, možná i béčko a dorost. Jenže rozpis je také mj. a možná především pro rodiče a jejich děti, které vychováváme a v neposlední řadě i pro trenéry. Takže ještě jednou děkuji za pochopení. Aktuální rozpis bude až zítra.
VN: Opakuje se to každý rok. Vysvětlovat záležitosti ohledně rozpisu, jeho tisku a distribuce musím furt dokola. Ale proč ne. Tak tedy ještě jednou pro ty pomalejší nebo jinak handicapované: V rozpise nastávají v průběhu celé sezóny změny termínů utkání především venku. To ovlivnit nikdo z nás nemůže, neboť do hlav funkcionářů z jiných klubů nevidíme. Změny nastávají i po termínu, který je určen zhruba v půli března, do kdy je nahlašování změn bezplatné, protože ty poplatky za takové změny jsou poměrně nízké. Proto byl vždy tisk rozpisů prováděn těsně před začátkem soutěží, aby těch neaktuálních termínů v rozpise bylo co nejméně. Ony ty změny termínů nastávají i v průběhu soutěží, ale s tím už nelze nic dělat. V tištěném rozpisu to již změnit nelze, zatímco na webu ano. Proto se tištěná verze rozpisu dostává do oběhu pravidelně na poslední chvíli. Děkuji za pochopení.
VP: Dal jsem několik rozpisů do Koloniálu Vranka, kde už se mnozí lidé na rozpis utkání FO Želetava delší dobu poptávají. Je zarážející, že poté co se celý podzim bavíme o tom, jak znovu dostat diváky na fotbaly, jak získat nové fandy (viz. Výbor FO č.21, bod 3 Propagace FO) nejsme schopni 2 DNY PŘED SOUTĚŽEMI rozpis lidem doručit (jedná se zejména o ty starší co nechodí na PC čili na WEB…a světe div se …i v dnešní době je jich nespočet!!!). Každý potřebuje mít rozpis „v ruce, v peněžence“ na webu, pokud si to nevytiskne je mu to skoro k ničemu (mluvím převážně o těch co na něj nechodí). Myslím, že to jsou naprosto triviální, ale zásadní záležitosti…kdo to měl za úkol netuším…. v posledních zápisech Výboru FO neuvedeno. Logicky by to měl zařídit ten, kdo rozpisy sestavuje…distribuce je nezbytnou částí. Myslím, že se máme pořád co učit…jak ještě dlouho nám to však potrvá??? V Baru na Sokolské budou pro Vás ROZPISY UTKÁNÍ od neděle 30.3.(utkání Béčka doma) připraveny ve formě A4 a též ve formě kartiček do zmíněné peněženky, popř. u vstupného. Jako řadový člen Výboru FO se všem omlouvám.
Koudy: V úterý 25.3. je trénink od 17:30 na tréninkovém hřišti a v pátek 28.3. od 17:00 na hlavním (pravděpodobně).
Koudy: Zápas Želetava-Únanov v neděli 23.3. se nebude hrát ma UT v Jevišovicích, jak bylo původně zmíněno, ale na trávě přírodní přímo v Únanově. Čas zůstává stejný, mění se pouze místo.
Koudy: V pátek 14.3. je trénink na tréninkovém hřišti v 17:00.
Koudy: V úterý 11.3. trénink v 17:30 na tréninkovém hřišti + Sokolská. Vemte si i boty na běhání na Sokolské (tarfy) - ne kopačky. Platí pro A-mužstvo+dorost.
Koudy: Program na nadcházející víkend pro A-mužstvo je následující: pátek 7.3. 17:00 tréninkové hřiště, neděle 15:00 zápas ve Štokách - odjezd bude upřesněn na pátečním tréninku. Ještě jedna důležitá věc, která mě štve a myslím, že nejenom mě a to je nízká účast na trénincích v posledních 2-3 týdnech. S těmi, kterých se to týká si osobně během následujících dnů promluvím. Nikdo si doufám nemyslí, že stačí zamakat 3 dni na soustředění a mám fyzičku na celou sezonu. Soustředění je dobrý základ, ale pokud to nedoplním dalšími tréninky v zimní přípravě a neudržuju během sezony, tak je to k ničemu. Doufám, že pro Vás byl dostatečným varováním první zápas, kdy jsme vydrželi se soupeřem běhat tak 20 minut, ale fotbal se bohužel nebo bohudík (jak pro koho) hraje 90 minut. Tento mančaft má velký fotbalový potenciál, ale pokud to nepodpoří kvalitním tréninkem a celkovým přístupem, tak už žádné uspěchy nebudou, spíše naopak. Fotbal je jako život, jednou jsi nahoře podruhé dole. Ale proč nebýt nahoře déle, když to jde, ale samo to nepůjde!!! Pokud by se takto pokračovalo, tak nejenom že byste zklamali hodně fanoušků a lidí kolem želetavského fotbalu, ale je docela pravděpodobné, že byste byli v létě i bez trenéra!!! Já jsem ale optimista, znám Vás a věřím Vám, že toto nikdo z Vás nechce a proto doufám, že začnete od následujícího tréninku zase VŠICHNI makat, aby Želejuve na jaře zase válcovala soupeře a možná se v budoucnu posunula ještě výš...záleží jen na Vás.
Koudy: OPRAVA: Omlouvám se za chybně uvedený termín týkající se zápasu A-MUŽSTVA tuto sobotu (1.3.) v Jevišovicích. Jak již zmíněno na hlavní straně, hraje se ve 12:00, čili sraz je 10:45 v kabinách na Sokolské. Platí pro celý kádr A-mužstva + 2 dorostence (Vladeka a Čurda).
papu: Chtěl bych poprosit členy výboru, popřípadě předsedu klubu, aby se projednalo na nejbližším výboru, nejlépe i vyřešela aktualizace internetových stránek. Ať už jsou to termíny, soupisky, kontakty, články k zápasům atd... V dnešní době už je dnes téměř každý fanda na internetu a rád by se něco o našem klubu dozvěděl. Myslím že je to jedna z nejdůležitějších věcí, které by se měli v nejbližší době vyřešit, naše "A" mužstvo hraje na vršku druhé nejvyšší krajské soutěže a není zde žádná zmínka o jeho působení..přípravě..... Jsem přesvědčen o tom že když nám budou fungovat internetové stránky, že na naše utkání bude chodit daleko více fanoušků.
VN: Krom již na úvodní straně zveřejněných přípravných utkání je naplánováno ještě přípravné utkání Želetava B - Stará Říše B o víkendu 22.3. - 23.3. (termín a místo bude ještě upřesněno) a minimálně jedno přátelské utkání želetavského béčka a dorostu (pátek 28.3., 4.4.)
VP: Tlumočím dotaz fandů, se kterým se téměř denně setkávám v baru: kdy budou zveřejněny termíny přípravných utkání A mužstva popř. dalších mužstev a nějaké info o přípravách mužstev, popř. změnách kádru atd.....za ně děkuji.
Paci: Zdarec Stando a určitě se hraje ve 14hod.? Na stránkách Jevišovic v obsazenosti umělky je, že hrajem ve 12 hod. a ve 14hod. hrají Budějky s Chvalovicema ty maj to i na svách stránkách..
Koudy: V sobotu 1.3. je první přípravný zápas s Dobšicemi v Jevišovicích. Sraz v kabinách 12:45. Platí pro širší kádr A-mužstva. Je třeba, aby jeli všichni, kteří jsou zdravotně fit !!!
Koudy: Zítra tj. v úterý 18.2. se z důvodu hokejového zápasu (ČR-Slovensko) ruší trénink A-mužstva v hale v 19:00
Baron: Motiv vzhledu ŽeleJuve pro prohlížeč Mozilla zde odkaz » Pozadí ŽeleJuve na plochu pc, notebooku nebo telefonu zde odkaz »
Koudy: Před odjezdem na soustředění (středa 12.2.) se ještě uskuteční trénink v hale v UTERÝ 11.2. V 19:00. Platí pro celý A-tým + dorost.
Tom V.: odkaz »
VN: baroon@email.cz
Tom V.: Barone, prosím o kontaktní mail na tebe.. Díky !
Koudy: V pátek 24.1.2014 v 19:00 začíná v hale zimní příprava A-mužstva. Zde bude také upřesněn celý program zimní přípravy. Je třeba zajistit maximální účast !!!
BD: Prosím o podporu želetavské školy internetovým hlasováním v soutěži Česko sportuje. Podrobnosti na www.zszeletava.cz Z jedné IP adresy lze poslat až 50 hlasů na každý odkaz. Hlasovat je možné do pátku 17. 1. 2014. Díky
VN: Příprava plesu v sobotu od 9:00. Úklid zajišťuje B tým v neděli od 13:00 - platí i pro ty, kteří neslouží.
papu: Ceny do tomboly můžete nosit každé úterý a pátek mezi 16.30-19.00 do nové tělocvičně, nebo potom v pátek 17.1 den před plesem v 18.00 do předsálí KD.
Baron: Díky, plakát jsem aktualizoval.
VP: Barone TRADIČNĚ SUPER PLAKÁT, ten musí oslovit a taky je třeba poděkovat za rychlost. Jediná připomínka, když to budeme dávat do okolí, tak tam není zmínka, kde ten ples je. Tudíž navrhuji někam vložit " kulturní dům ŽELETAVA"...ŽELEJUVE logo je známé nám , ale lidem v okolí neřekne, kde se ples koná. To jsou mé připomínky, jinak moc díky…jsi PAN umělec…Ferenc z …
Baron: Plakát na ples ve formátu JPEG odkaz »
VP: V pondělí 30.12. pořádám turnaj v NOHEJBALU v hale. Plakát s informacemi visí v hale a na Sokolské na nástěnce a v baru. Přihlášky do 23.12.2013. Ještě uvažuji o "Silvestrovském fotbálku" na sokolské pokud nebude mrznou, tudíž nebude led. Budu informovat. Vranka P.
VP: Opakuji, že je potřeba uklidit předsálí po sobotě. VE ČTVRTEK OD 16:30 HODIN sraz v předsálí. Doufám, že to nezůstane na pár jedincích, hned poté bychom naložili listí z kluziště na vlečku, aby školáci mohli nakládat další hromady lupení mimo plochu, která je podmáčená. Tím apeluji i na hokejisty.
VP: Naprostý souhlas s Tomem, nastolili jsme myslím vysokou úroveň zakončení, svědectvím toho je i vysoká návštěva...tak ji pojďme všichni společně do dalších let udržet min. na takovém stupni a "MODROBÍLÁ LAVINA"ať nabírá na síle...za sebe taky moc díky všem. Je třeba jenom co možná nejdříve dokončit úklid předsálí - nejlépe dnes v úterý 12.11. - klíče mám já . I za toto předem díky .Vranka P.
Tom V.: Všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na sobotní oslaviče vítězného "MODRO-BÍLÉHO" podzimu patří VELKÉ díky!!
VN: Termín předehrávky prvního jarního kola A-týmu Želetava - Rapotice i B-týmu Rokytnice - Želetava byl stanoven na sobotu 9.11., 13:30 hod.
VN: Přihláška FA ČR: odkaz »
Tom V.: jen tak dál... :) odkaz »
Tom V.: odkaz »
MK: Pokud někdo vlastníte Sony Ericsson K750i, zbylo mi k přenechání veškeré příslušenství v zánovním stavu...
hanca p: ahoj kluci, moc vam drzim palce, jen tak dal
VN: Začátek utkání starší přípravky v sobotu 12.10. byl posunut už na 9:00 hod.
VP: Jirko budeš se možná divit, ale mně to nevadí, nebudu se k tomu, jak jsem napsal, víc vyjadřovat, neboť mě těší, že se ten pisálek vzorně podepsal. Nechávám na každém, ať si udělá svůj nezávislý úsudek. Těžce mi to začíná připomínat MB. Tímto za touto „atraktivní záležitostí“ dělám TEČKU!!! Hledím jen a jen vpřed, jak želejuve fotbal dál pozvednout k max. spokojenosti zejména fanoušků, těch nejmenších a jejich rodičů, zkrátka nás všech. Vranka P.
Mell: Je to strašně primitivní a hloupý!!! Prosím toho, kdo může, aby tu nevhodnou komunikaci okamžitě vymazal a doporučuji, aby pro komunikaci po chatu byla nutná předchozí registrace jasně identifikující danou osobu. Nic tak ubohýho, jako vydávat se za někoho kdo nejsem za účelem uškodit, nepamatuji. Jirka M.
vp-OPRAVDOVÝ: Ten ubohý text člověka vydávajícího se za mě v předešlém příspěvku okomentuji později, nebo možná však vůbec, on se v podstatě podepsal...těm co se nepodepsal a tápou to klidně sdělím. Já nemám komu a co závidět, já zažil opravdu jak napsal NE v mém, ale v NAŠEM jarním tažení krásné JARO...26 b. - druhé místo...tak nechápu komu to vadí...asi tomu pod kým mužstvo 26 b. neudělalo ani za celé dvě sezony, natož za JARO...podepsán Vranka Pavel - skutečný!!!
VP: A mužstvo zajíždí v sobotu do Třebíče k utkání s tamní rezervou třetiligové HFK, kde odehrálo v mém "jarním záchranném tažení" asi nejlepší zápas jara. Proto jsem já, Pavel Vranka, pln očekávání, jak si po úspěšných výsledcích z posledních zápasů a lichotivému postavení v tabulce povede...
VP: POŽADAVEK: od podzimu 2013 aktualizuji na WEBU. Želejuve v sekci „Úvod - Aktuálně ze stránek“ VÍKENDOVÝ PROGRAM za účelem vyšší informovanosti všech, zejména diváků a příznivců želetavské kopané. Nevím, kdo všechno má přístup k editaci WEBU., ale zřejmě včera (v pondělí) mi někdo tento můj text vymazal, věřím, že nedopatřením, nechápu, že by to mohlo někomu vadit…potom stačí říct, napsat a ne to mazat. Pokud tam mám text z uplynulého víkendu, potom provádím na víkend následující jen úpravy, nemusím nic vytvářet znovu a stojí mě to polovinu času. Díky za pochopení, příp. za vysvětlení. Vranka P. st.
starší přípravka: dnešní trénink (18.9) kvůli dešti zrušen
papu: Dnešní tréninkml. přípravky kvůli dešti zrušen
papu: Ten nábor přípravky začíná v úterý 1.10 2013 v nové tělocvičně základní školy Želetava
papu: nemá někdo náhodou nějaké fotky ze soboty 30.8 jak byl v Želetavě Eon rodinný fotbálek + turnaj přípravek ? Pokud ano zašlete je prosím na vranka.p@seznam.cz díky
VN: Oprava: mladší přípravka hraje ve St. Říši už tento pátek 13.9. v 17:00 hod.
VN: Změny v rozpise: Utkání dorostu v Okříškách bylo přeloženo z neděle 13.10. na sobotu 12.10., 10:30 hod. Mladší přípravce přibyl jeden soutěžní zápas - v pátek 13.10. od 17:00 se představí ve Staré Říši.
Tom V.: Každý, kdo má zájem o lístek na reprezentační zápas Česko - Arménie v Edenu, ať mi napíše zprávu s počtem lístků (max. 5 na osobu!) Ihned pak zjistím, kolik lístků jsem schopnej zajistit Lístky budou zdarma!!. Čím dříve tím lépe!! Díky
Tom V.: Zdar! mohl bych mít 5 lístků (možná i více) na pátek 6.9.2013 na zápas repre ČR - Arménie. Jel byste někdo? hrahe se to v pražským Edenu..
VP: PODĚKOVÁNÍ E-ON ROD.FOTBÁLEK – TURNAJ ML.PŘÍPRAVEK, ZA LETNÍ AKCE: Jelikož se k tomu nikdo nemá, tak bych chtěl jako člen výboru FO dvěma hlavním organizátorům P. Kacetlovi a P. Vrankovi ml. a všem, kdo s organizací a obsluhou náročné sobotní akce zaměřené zejména pro děti na ukončení prázdnin pomáhali, moc poděkovat. Byla to akce „šitá horkou jehlou“ …E-ON rodinný fotbálek potvrdil účast, až v pondělí 26.8., mužstva ml.přípravek , až ve středu-čtvrtek. Proto min. času na propagaci a organizaci. O to víc úsilí a věnovaného času bylo třeba na přípravu a uskutečnění celé náročné akce. Přesto vše bylo zvládnuto vcelku úspěšně a pro příští ročníky skvěla nastartováno. Domnívám se, že právě takovéto akce mohou zviditelnit FO Sokol Želetava a přilákat do svých řad ty nejmenší fotbalové talenty. HRÁT I DALŠÍ LÉTA JEN SE SVÝMI HRÁČI A ODCHOVANCI. Příští ročník bude zcela jistě lépe propagován, zejména déle a přiláká bezesporu více mužstev, rodin, dětí a návštěvníků. LETNÍ SEZÓNA SKONČILA a FO se rozhodně nemusí stydět za akce, tradiční - KARNEVAL, „oprášené“ MEMORIÁL JS+FT, dvojutkání s rakouským USV WEITERSFELD, přípravu A mužstva s divizní STAROU ŘÍŠÍ s několika ligovými fotbalisty a nově E-ON ROD. FOTBÁLEK + TURNAJ ml. přípravek, které v letních a prázdninových měsících pro návštěvníky připravil. Areál nám pomalu kdekdo závidí, a tak proč v tom min. ve stejném rozsahu v příštím letním období nepokračovat s cílem do organizace akcí zapojit více členů, hráčů, funkcionářů v neposlední řadě příznivců a rodin nejmenších. POKUD BUDOU AKCE STÁT NA NĚKOLIKA POCTIVCÍCH A DOBROVOLNÍCÍCH, TAK ASI DLOUHÉHO TRVÁNÍ MÍT NEBUDOU. Proto nastal čas zveřejňovat účasti na akcích, brigádách a zveřejňovat zápisy výboru FO, což považuji za naprosto samozřejmé. JEN TAK NEPŘIJDOU VYNALOŽENÉ NEMALÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY OD OBCE A SPONZORŮ VNIVEČ. Všichni členové FO a zejména funkcionáři, trenéři bychom to vše měli dělat jen a jen pro spokojenou mládež, spokojené rodiny a v neposlední řadě pro příznivce a návštěvníky akcí a fotbalových utkání. POČET DIVÁKŮ NA FOTBALOVÝCH UTKÁNÍCH A NÁVŠTĚVNÍKŮ AKCÍ BUDE PRO MNE VŽDY JEDINÝM MĚŘÍTKEM MOJÍ BUĎ KVALITNÍ NEBO MIZERNĚ ODVEDENÉ PRÁCE. Jsem přesvědčen, že takto uvažují min. všichni členové výboru, jinak tato dobrovolná práce naprosto ztrácí smysl. NAŠIM PRODUKTEM JE SPOKOJENÝ DIVÁK, MĚŘÍTKEM NAŠÍ PRÁCE JE OPĚT DIVÁK!!!
Svoboda J.st.: Chlapi,nalad'te nám tam opravdu AKTUÁLNÍ tabulku MUŽI B ! IV.třída to je poněkud chmurný výhled do budoucnosti,ne? Předem díky a přeji hodně úspěchů!!!
papu: V Sobotu 31.8 se na hřišti uskuteční zakončení prázdnin, k dyspozici bude EON Rodinný fotbálek + EON doprovodný program. Dále se uskuteční turnaj mladší přípravky a to s účastí : Želetava, Domamil, Třebelovice a Hrotovice. Dále v jednání je ještě mužstvo Třeště, Jaroměřic a Vysočiny Jihlava ročníku 2007. Celá akce bude začínat od 10.00 a bude trvat minimálně do 17. hod. Účast je i pro rodiny s nejmenší členy našeho mužstva (ročníky 2007-2009). Více informací na odkaz »
papu: zápas starší přípravky s Domamilí přesunut na čtvrtek 29.8 od 17.30
papu: Docela pěkný článek, myslím, že by bylo k zamyšlení najít člověka u nás, který by sepisoval průběhy utkání našich mužstev, protože kromě chatu se tady na těch stránkách fanoušek moc nedočte... odkaz »
mladší přípravka: tréninky po,stř,pá od 17.30 do 19.00 až do odvolání
VP: Prosím trenéry popř. vedoucí mužstev, aby zveřejnili dny a hodiny svých tréninků ohledně otevírací doby baru. Stejně tak je třeba nahlásit počet a jména lidí za mužstvo, kteří by měli mít min. klíč od hlavního vchodu (jsou nové dveře), abych mohl zajistit počet klíčů a na podpis přidělit. Děkuji za včasnou reakci, ať předejdem zbytečným problémům Vranka P.st.
bilbo: odkaz » odkaz na miniligu Premier league
přípravka starší: 1.Trénink v pátek 16.8.2013 v 17:45 na hřišti.
přípravka mladší: trénink kvůli dešti zrušen - další tréninky budou pokračovat v příštím týdnu po,st a pá od 17.30
VN: První domácí zápas áčka se bude hrát v sobotu 17.8. od 16:30 hod. s Velkým Meziříčím B.
VN: V rozpisu nastala ještě jedna změna. Proto budou rozpisy u Šošona až ve čtvrtek. VN
VP: I já bych chtěl dodatečně poděkovat všem za pomoc při trochu chaotické přípravě Karnevalu. Desítky lidí a funkcionářů mně vyčítaly, že to vše co jsem naplánoval nelze udělat v tak krátkém termínu…no a výsledek…ono to šlo…ono se to podařilo a nikdo se, až tak nazapotil. Neuvěřitelnou změnu areálu a budovy ocenili nejenom občané Želetavy, ale mělo to odezvu i po okrese. Stejně kladnou odezvu měla kulturní a organizátorská úroveň samotného Karnevalu. „Bohužel“ musím poděkovat i za nezjištnou pomoc při organizaci fotbalového zakončení, Memoriálu a USV Weitersfeld. Tady mi opravdu nedošlo, že to snad byly asi opravdu moje soukromé akce, dle toho, jak k tomu mnozí hráči, trenéři a někteří členové výboru přistoupili. Ponaučení pro příště…naposledy díky.
VN: Rozpis už visí na webu, od středy bude k dispozici u Šošona. Ke stažení odkaz »
Tom V.: Dodatečně... VŠEM, CO SE PODÍLELI NA PŘÍPRAVÁCH A ORGANIZACI KARNEVALU DĚKUJI, LAŤKA NA PŘÍŠTÍ 60. ROČNÍK NASTAVENO HODNĚ VYSOKO... ... DÍKY !
fanoušek: kdy budou k dispozici rozpisy?
VN: Přátelské utkání áčka se Starou Říší se bude hrát v neděli 4.8. v 17:30 hod. Změna byla provedena na žádost hráčů i vedení A-týmu.
VP: STARÁ ŘÍŠE - SOBOTA 3.8. V 17:00 hodin, upřesňuji a omlouvám se.
VP: Z JINÉHO SOUDKU PRO A MUŽSTVO: Vzal jsem si za úkol zajištění přípravných zápasů v LP, což jsem splnil. Krom víkendových duelů na memoriálu a sobotního zápasu s rakouským WEITERSFELDEM je zajištěn ještě domácí zápas s nováčkem divize STAROU ŘÍŠÍ a to na domácím trávníku v sobotu v 17:00 hodin. Pronikají ke mně zprávy o zrušení zápasu, či neochotě tento zápas absolvovat, což by St. Říši zcela jistě narušilo přípravu, mně a žel. kopané dobré vztahy a já proto pevně věřím, že k tomu nedojde…děkuji
Koudy: Zapoměl jsem zmínit důležitou věc, že ta brigáda ve čtvrtek je od 18 hodin.
Koudy: Ve čtvrtek 25.7.2013 brigáda na Sokolské. Budou se dělat věci okolo pergoly+příprava na sobotní dvoutkání s rakouskými mužstvi+sobotní večerní zábavu. Maximální účast nutná!!!
VP: USV WEITERSFELD: dovolil bych si požádat zejména všechny hráče, kteří se sobotních zápasů s Weitersfeldem zúčastní o pomoc při přípravě areálu. Min. je třeba pobít střechu pergoly, zabetonovat patky, zavést vodu a položit dlažbu. Dále natřít a rozmístit posezení, připravit podium pro kapelu. Již dnes se za areál nemusíme stydět, ale tyto úpravy a práce by vše ještě povýšily. Jsem přesvědčen, že pokud se hostům bude u nás jen trochu líbit, pak nám pozvání k nim rozhodně opětují. Ten, kdo se účastnil v minulosti fotbalové návštěvy Weitersfeldu, mi dá jistě za pravdu, že by to nebylo vůbec špatné „ zpestření, jak fotbalové, tak kulturní“. Již Karneval měl pozitivní ohlas, tak proč v tom nepokračovat. Práce na přípravu areálu si za FO vzal na starost Standa Kounek, za což mo moc děkuji a tak ho prosím podpořte…Po upřesnění prací on zveřejní termíny brigád… děkuji Vranka P.st.
TONY: v pátek (19.7.) trénink v 19:00..MAX ÚČAST!!! Je potřeba sestavit kádr na sobotní turnaj!!
papu: fantasy začíná přidejte se do ligy želetavský odkaz »
Tom V.: dnes 15.7.2013 poslední brigáda ke Karnevalu! Sraz v 17:00, je nutné odvézt lavičky na Horky, pódium a stoly do kulturáku a odvézt obecní stan, který je už rozložen. při vyšší učasti je to práce tak max. na 2 hodiny. Měli by dorazit všichni, kteří nebyli včera na úklidu !!
VP: Ve čtvrtek večer po brigádě ve 20:30 kontrola připravenosti Karnevalu, aby se případné nedostatky stihly v pátek dořešit, něco dokoupit. Účast členů výborů a vedoucích stanovišť v co nejširším počtu vítána.
VP: Svoz laviček a stolů Horky a Šašovice) bude posunut na čtvrtek popř. na pátek, bude stanoveno a upřesněno na brigádách.
Pulin: ! SVOZ LAVIČEK ! ve středu 10.7.2013 v odpoledních hodinách (čas bude upřesněn) bude svoz laviček na Karneval. Upozorňuju všechny členy, že účast na připravách a konnání Karnevalu je povinná! Prosím tedy o max. účast.
VP: FOTBALOVÉ ZAKONČENÍ: Zakončení JARA 2013 a celé sezony 2012-13 se pro všechny mužstva uskuteční ve čtvrtek 4.7.2013. Více bude upřesněno v nejbližších hodinách do úterý večera nejpozději.
VP: Jaro je ukončeno, nyní nás VŠECHNY čeká to méně populární, než jsou zápasy a dovolené. V areálu Sokolské a hřišť nás čeká historicky nejvíce úkolů a prací. Regenerace hřišť, rozestavěná pergola v prostoru dětského hřiště, zhotovení zábradlí přístřešku u budovy, oprava a nátěr fasády budovy kabin, úprava terénu a oplocení v areálu Sokolská, oprava a následný nátěr laviček a stolů plus mnoho dalších prací. Příprava a vše kolem Karnevalu tradičního a odpoledního pro důchodce, na kterém stojí z nemalé části ekonomika oddílu. Některé práce začnou v nejbližší době, hlavní objem prací bude směřovat do týdne před Karnevalem a to denně od pondělí 8.7.2013. Z tohoto výčtu úkolů a prací je zřejmé, že zmíněný výčet úkolů a prací samotný výbor a pár stále stejných poctivců nemá šanci zvládnout. Proto apeluji na všechny členy FO, na všechny mužstva o max. účast na brigádách a na přípravě Karnevalu. Termíny brigád budou zveřejňovány ZDE!!!
VP: Naposled díky všem hráčům A mužstva za odvedené jarní výkony a zejména záchranu soutěže. Stejný dík patří fanouškům, všem funkcionářům, zejména trenérům mládeže, sponzorům a v neposlední řadě Městysu Želetava. Jsem nesmírně rád, že jsem doposud coby dříve jako aktivní hráč, nyní jako trenér mužů nepoznal pocit sestupu!!! Tato záchrana byla však tou nejtěžší, naštěstí netrvala až do posledního kola. Hráčům jsem věřil a oni to zvládli na výbornou. Nebýt „sesypání“ sestavy v posledních cca.5-6 kolech a i z toho důvodu nezvládnutí zápasů s čelem tabulky, mohlo být naše celkové umístění ještě výraznější. Upřímně řečeno: „kdo z fanoušků věřil v záchranu“??? Naši hráči ukázali, že nejenom v politice a v naší republice je možné naprosto vše, ale že i ve sportu a fotbale je to možné s tím markantním rozdílem, že to lze dosáhnout „ČISTOU CESTOU“ a o to víc to těší a hřeje!!! D Í K Y za překrásné fotbalové jaro se všemi rozmary, jaké nám počasí připravilo.
VP: Vyzývám A mužstvo, ať se všichni hráči co zbyli, dostaví na tento poslední trénink a zdárně společně završíme i přes poslední neúspěchy velmi povedené jaro, naše společné učinkování v IB. a nyní i v I.A třídě, proti tradičnímu soupeři Vrchovině B. V mnohých zápasech to byly opravdu parádní a skvělé výkony, krásné fotbalové zážitky…to nezdar v těch posledních smazat rozhodně nemůže. Věřím, že to stejně tak hodnotí i naši fandové, škoda jen, že to nezmínili zde za celé jaro v diskusi. Tak trochu začíná brát I.A každý pro Želetavu jako samozřejmost, já to tak zdaleka nevidím. Naopak fandům moc děkujeme za velmi hojnou podporu zejména v utkáních u našich soupeřů.
VP: Poslední trénink A mužstva bude v pátek 21.6. a to v 19:00 hodin. Prosím o abychom všichni přišli na 19 h. a necourali se od 18:30 do 19:15. U posledních tréninků nebyly stanoveny začátky a právě v takovém čas.rozmezí jsme se všichni scházeli.
Baža: Dovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník letního turnaje v malé kopané na travnatém hřišti SK Kojetice, který se koná v sobotu 6. 7. 2013 od 8:00. Počet mužstev bude max 18. Přihlášky lze zasílat již nyní. Více info v článku. Po skončení turnaje je chystaná večerní zábava s kapelou –Nejvyšší čas - vstupné pro návštěvníky je zdarma. V místě konání turnaje je možné stanování. Během turnaje je zajištěno občerstvení a po ukončení mužského turnaje se rozehraje turnaj žen. Začátek cca 18:00 až 20:00. Malá Kopaná Kojetice 2013 DRAHA CUP 5. ročník letního turnaje v malé kopané na hlavním travnatém hřišti SK Kojetice termín: sobota 6. 7. 2013 od 8:00 do cca 18:00 Počet týmů: max 18 Skupiny: 6 týmů. Při menší účasti, bude počet mužstev ve skupinách upraven. Postupující: první 3 týmy Hrací doba: 14 minut/zápas (s možnou korekcí dle skutečného počtu mužstev) startovné: 1.500 Kč Ve startovném je započítáno max 10 stravenek na pití a max 10 stravenek na jídlo (podle počtu hráčů), balení pití a vstupné na večerní zábavu. počet hřišť: 3 rozměry hřiště: 40 x 20 metrů počet hráčů 4+1 pravidla: fotbalová, s místními úpravami, na místě upřesněné míč: fotbalový rozhodčí: kvalifikovaní rozhodčí ceny: věcné ceny pro 3 nejlepší celky.Pro 1 tým finanční hotovos 5000kč. přihlášky: Jiří Novák (724 130 660) jurass2@seznam.cz Poslední termín přihlášek 4.7. 5.7. rozlosování do skupin. Výsledky budou zveřejněny 5.7 na FB Startovné je nutné uhradit do 4.7. Na účet ČS číslo 0000002178154073/0800 nebo po telefonické domluvě.
VP: Trenik pátek 7.6. v 18:30, od 20:15 kvalifikace ČR-ITÁLIE v TV. Max. účast - je třeba co nejdůstojněji dohrát poslední tři kola, čekají nás nejlepší tři týmy JARA. Určit kádr na Křoví.
papu: dnešní trénink přípravky zrušen kvůli dešti, ve středu se ještě uvidí
VN: Poslední zápas béčka v Čáslavicích v sobotu 22.6. posunut z 16:30 již na 10:30.
papu: Připravka: Dnešní utkání v Rokytnici odloženo, Po - trénink 17.30, st - trénink 17.30, čt - zápas v Rokytnici mladší i starší od 17.30 odjezd 16.45 - pátek přátelské posezení v Domamili zápas + pohoštění
papu: OPRAVA : autobus samozřejmě vyjíždí v 15.30
papu: POZOR ZMĚNA : zájezd 1.6 - Vysočina - Slavie - se posouvá začátek zápasu z 18.00 na 17.00 - ODJEZD AUTOBUSU SE TAKTÉŽ POSOUVÁ Z 17.30 NA 16.30. Zbývá ještě 15 míst
VP: tréninky před Stonařovem: STŘEDA a PÁTEK od 19:00 h. Zejména v pátek max.účast!!!
papu: na zájezd zbývá posledních 20 míst, kdo má ještě zájem, tak dejte co nejdříve vědět...
Baron: Zájezd na utkání první gambrinus ligy mezi Vysočinou Jihlava a Slavií Praha - plakát odkaz »
VP: TRÉNINKY středa a pátek od 19:00 hodin.
VP: TRÉNINK V ÚTERÝ 14.5. V 19H. (PO HOKEJI). Středa SRAZ V 15:45, odjezd v 16:00h.
papu: tréninky PŘÍPRAVKA - Pondělí 17.30 - Středa trénink ZRUŠEN - Čtvrtek mistrovské utkání MB-mladší přípravka 17.30 sraz 16.30 u kabin NOMINACE na zápas : Brejcha, Jelínek, Švejdík, Kacetl M., Kacetl D., Kasáček F., Číhal, Martinů, Růžičková, Michal M. - Pátek trénink 17.30
VP: Trénink v pátek v 19:00 hodin, opět po hokeji...doufejme, že nebude pršet
papu: dohrávka mladší přípravky v Moravský Budějovicích se odehraje ve čtvrtek 16.5 od 17.30 sraz v 16.30 na sokolské zahradě
VP: Vzhledem k vloženým středám trénink v ÚTERÝ od 19:00 h.Max. účast NUTNÁ!!! SRAZ na Kouty ve 14:45h. Kádr bude upřesněn v úterý...všichni hráči ze zápasu s Budišovem + doplnění.
VN: Bus s Šošony odjíždí do Žďáru v neděli 12.5., ve 14:00 hod. od Šošona.
papu: dnešní zápas mladší přípravky odložen, starší přípravka zatím zůstává v platnosti sraz v neděli v 9.00 u kabin
srsen: odkaz » .....odkaz na miniligu fantasy MS v hokeji
VP: Trénink páteční v 19:00 hodin....po hokeji ČR-Bělorusko
papu: Treninky přípravky posunuty od 17.30 pondělí, středa a pátek
VN: Oprava: áčko bylo přeloženo na neděli 12.5.
VN: 29.4.> Změna v rozpise: Utkání áčka ve Žďáře nad sázavou bylo přeloženo z 11.5. na sobotu 12.5., 16:30 hod. Utkání béčka doma s Opatovem bylo přeloženo z 12.5. na sobotu 11.5., 16:30 hod.
VP: Tréninky STŘ. a PÁ. od 18:30 hodin, brigáda na přípravu Čarodejnic v sobotu v 9:00 hodin, věřím, že už dorazí i hráči ostatních týmů a nebudou vše táhnout "ÁČKAŘI" ...resp. pár poctivců!!! Práce je tam pro všechny věkové kategorie.
VN: Bus s Šošony odjíždí do Herálce v neděli 28.4., ve 13:30 hod. od Šošona.
papu: Tréninky přípravky starší, mladší i školky každé pondělí, středu a pátek od 16.30 Hod. V pátek 19.4 odehraje Starší přípravka mistrovské utkání v Čáslavicích od 16.30 odjezd 15:45 od kabin. Nominaci upřesníme na středečním tréninku.
papu: kdy se rozhodne jestli se bude hrát na trávě nebo umělce? Na stránkách Třebíče je uvedeno na pozvánce hřiště za nemocnicí ...
VP: PROGRAM A mužstvo: 1. tréninky: středa 18:30 h. , pátek 19:00 h. 2. BRIGÁDY pro A,B a dorost: pouze ČTVRTEK 18.4. 17:00-20:00 h.
VP: Tak nejdříve: BARONE JSI KÁPO!!!Pokusíme se Tvé profi grafice přiblížit po fiotbalové stránce ..díky
VN: 16.4.> Je možné, že se v Třebíči bude hrát na trávě, ale ještě není rozhodnuto.
Tom V.: odkaz »
BARON: Plakát čarodějnic 2013 odkaz »
manažer žele juve: jo hrát se bude na 100% trávník je připraven na výbornou
fanda Rapotic: Ahoj,tak jak to vypadá po sněhu a dešti s hřištěm..hrát se bude na 100%??
VN: TJ SOKOL Želetava zve nejen všechny příznivce fotbalu, ale veškeré obyvatelstvo z Želetavy a okolí, k přivítání jara prvním fotbalovým utkáním jarní části sezóny, které se uskuteční v neděli 14.4. již od 13:00 hod. K dispozici bude občerstvení v novém provedení!!!
VN: 10.4.> Rozpisy jsou k dispozici v koloniálu Vranka.
VP: FOTBAL: A mužstvo na 99,99% v neděli 14.4. ve 13:00 odehraje PRVNÍ mistr.utkání doma s RAPOTICEMI. Tréninky středa a pátek od 18:30h. BRIGÁDY: je třeba dokončit veškeré rozdělané práce v budově a vše nezbytné připravit na nedělní utkání. ÚTERÝ a ČTVRTEK brigády 16:00 – 20:00, popř. ještě v sobotu. Proto účast max.počtu hráčů NEJENOM z „áčka“ je více jak NUTNÁ!!!
VP: NEDĚLE 7.4.: ÚT Luka n/J trénink od 10:00, odjezd v 9:15. Povinné pro širší kádr A mužstva, ale mohou jet i dorostenci a béčkaři. Kdo můžete, vezměte auto, ať nejezdí pořád ti samí, jelikož i v tomto se projeví parta. O tom, že opět partia bude na úrovni 2010 až léto 2012 jsem po včerejší plodné diskusi přesvědčen…tak prosím nezklamte hned dva dny nato, ať zpackaný podzim společně hodíme všichni hodně rychle za hlavu!!!
VN: 4.4.> Všechna utkání Želetavy se o víkendu ruší. Tisk rozpisu se posouvá na příští týden.
VP: Čtvrteční brigáda platí, v pátek se ruší. V pátek nejprve od 18:30 trenink - Sokolská venku, od 20:00 jednání výboru FO s mužstvem A. Účast všech hráčů širšího kádru A mužstva POVINNÁ!!! Víkendový program se upřesní na tomto sezení.
VP: FOTBAL A mužstvo: středa v 18:30 trénink venku, ostatní program bude zveřejněn na základě vývoje počasí. BRIGÁDY: dokončovací práce v budově proběhnou takto: ČTVRTEK 17 – 20h., PÁTEK 16:30-18:30 poté zřejmě trénink, dle potřeby ještě SOBOTA…bude též upřesněno.
VP: Tím pádem je posunut i odjezd na 16:45 hodin, nikdo neodjede samostatně.
VN: 29.3.> Přípravný zápas s Přibyslavicemi v Jevišovicích v neděli 31.3. byl posunut na 18:00.
VN: 29.3.> Zápasy přípravky 6.4. odloženy.
VP: BRIGÁDY: Vzhledem k velmi nízké účasti na brigádách v týdnu bude v SOBOTU 30.3. od 13 h. POVINNÁ BRIGÁDA pro všechny hráče širšího kádru A mužstva. Je třeba razantně přistoupit k dokončení již min. 2 týdny rozdělaným pracím.
VP: Dnešní páteční trénink bude na Sokolské při světlech od 18:30h. ÚČAST NUTNÁ - po tréninku krátké posezení - organizační záležitosti kolem Amužstva před vsupem do jarní části.
VN: 26.3.>Přátelák Želetava - Přibyslavice, UT Jevišovice, neděle 31.3., 17:30
VN: 26.3.> Současně s odložením utkání se odkládá i tisk rozpisu na příští týden, protože v něm nastane několik změn.
VN: Odložena VŠECHNA víkendová utkání Želetavy
VP: 1. I.A: 2.kolo mistr.utkání NE 31.3. Ž-VRCHOVINA ODLOŽENO!!! 2.PROGRAM A mužstva tento týden: STŘ. 27.3. 18:30-19:30 trénink Sokolská, PÁ 29.3. 18:30-19:30 trénink ??? bude upřesněno, NE 31.3. 17:30 ŽELE-PŘIBYSLAVICE posl. přípr.utkání na ÚT v Jevišovicích, odjezd 16:15h. 3.BRIGÁDY: út: NIC – repre Arménie 17:00 TV bar, kdo má zájem spol.sledovat, STŘ. brigáda 16:00-18:30, ČTV: hlavní den na dokončení prací v budově od 16:00, popř. bude domluvena ještě SOBOTA.
VP: Dnes (STŘEDA) je trénink vzhledem k terénu ZRUŠEN, brigáda bude tedy i dnes poté popř. hala??? PÁTEK BEZE ZMĚNY!!!
VN: 20.3.> Rozpisy budou díky odloženým utkáním až příští týden.
VN: Všechny víkendové mistráky byly zrušeny. Zápas áčka v pátek na UT v Jevišovicích samozřejmě platí.
VP: A MUŽSTVO: středa 20.3. trénink 17:00, pátek 18:45 odjezd na utkání LANGAU (Rak. 20:00 Jevišky), víkend bude upřesněn v pátek, odjezd KOUTY ne 24.3. ve 13:30, sraz 13:15!!!
VP: BRIGÁDY:je třeba dokončit rozdělané práce v kabinách do soboty 23.3.!!! Z toho důvodu budou brigády v tyto dny: PO, ÚT, ČT a popř. PÁ vždy od 16 h. Věřím, že nikomu není lhostejný nedokončený stav prací v buduvě a min. dva dny příjde a pomůže tyto práce zdárně dokončit. díky předem.
VP: PÁTEK 15.3. - TRÉNINK VENKU v 17:00 hodin. V sobotu brigáda - úklid budovy a venku, čas bude upřesněn, večer v sobotu zápas JEVIŠOVICE. v Neděli ÚT v Jevišovicích ve 20:00 asi pouze na 1h....vše bude upřesněno!!!
VP: PROGRAM do I.mistráku: STŘ 13.3.17:00 a PÁ 15.3.17:00 trénink venku (oba dny STŘ a PÁ - SLEDOVAT STRÁNKY…možnost změny i do haly na 18:30)…bude upřesněno na zákl.vývoje počasí !!! SO 16.3. ve 20:00 př.utkání JEVIŠOVICE A, sraz všichni v 18:45 v kabinách – NIKDO NEODJEDE INDIVIDUÁLNĚ!!! ÚČAST 100%!!! V dalším týdnu budou tréninky upřesněny na zákl.počasí, PÁ 22.3. ve 20:00 LANGAU Rakousko) na ÚT Jevišovice – sraz 18:45. NE 24.3. I.jarní mistr.utkání KOUTY.
VP: DNES (neděle) 10.3. ve 14:00 další trénink na tr.hřišti !!!
VP: SOBOTA 9.3. ve 14:00 h. trénink na trenink place !!!
VP: TÝDEN 4.-10.3.: středa HALA v 17:45 - výběh (Sádka - úseky) a poté hala od 18:30 h. Pátek od 17:00 venku trénink. hřiště (popř. HALA) od 18:30...ještě bude upřesněno stejně jako VÍKEND.
VN: 4.3.> Umělka v neděli 10.3. v 8:00 ráno byla zrušena. Náhradní víkendový tréninkový program určí kouč VP.
VP: SOBOTA: TRÉNINK VENKU ve 14:00 v kabinách, platí pro všechny !!!
jiča: kolik bude lidí dnes na treninku zase 3 z ačka a kdo za sebe zase pošle náhradu takhle se o zachranu netrenuje teda ve středu tři omluvy Papu,Talíř a Meloun který by se omlouvat ani nemusel nic proti ale je na čase a jste si vše platili jako ostatní když si toho nevážíte
VP: O M L U V Y od tohoto týdne !!! Kdo se neomluví (SMS, mail p.vranka@seznam.cz) POKUTA !!! ÚT v Jeviškách je třeba využít v max.počtu !!!
VP: Další týden-program: do středy VOLNO, středa 27.2. v 18:30 hala, pátek 1.3. v 18:30 hala nebo venku (dle počasí) BUDE UPŘESNĚNO, neděle 3.3. trénink ÚT Jevišovice 20:00 - TRÉNINK sraz u kabin v 18:50 h. Je přesně měsíc do prvního mistráku a tudíž je třeba maximalizovat ÚČAST!
VP: PROGRAM NA TÝDEN:středa 20.2. hala 18:30, pátek 22.2. ÚT Jevišovice - BLÍŽKOVICE 18:00...odjezd v 17:00 h....víkend bude upřesněn v pátek
VP: víkend: SOBOTA výběh v 15:30 - účast NUTNÁ!!! - upřesnění SOUSTŘEDĚNÍ a v NEDĚLI výběh 15:30 h.
VP: ÚTERÝ 18:30 VÝBĚHod kabin, PÁTEK 8.2. 18:30 hala. V pátek účast NUTNÁ - upřesnění všeho kolem soustředění !!!
papu: registrace na docházkový systém tymuj.cz - kdo ještě není registrován tak mi napište na email pavel.vranka@ptacek.cz a já vás tam přihodím... Kdo už registrován je tak prosím o plnění docházky a navštěvování těchto stránek, budu se snažit tam dávat veškeré informace...
VP: ZIMNÍ PŘÍPRAVA (ZP):termíny - středa a pátek 18:30 hod. hala, v pátek se stanoví den a hodina víkendových výběhů.
VP: ZP 2013: V pátek 25.1.2013 v 18:30 v hale zahájení ZP. Účast všech hráčů širšího kádru A mužstva, včetně potenciálních dorostenců NUTNÁ. Budou zde nastíněny záměry, termíny a cíle JARA 2013 a tudíž toto lze s úspěchem nastartovat a provést pouze za max. účasti !!! Vítán i ten, kdo ještě netrénoval s A mužstvem, ale má zájem.Vranka P. Dejte prosím vědět ostatním jakýmkoliv způsobem…děkuji
VN: Na homepage je pozvánka na členskou schůzi fotbalového oddílu, seznam členů FO a návrh Stanov FO. Členská schůze se koná v sobotu 22. prosince od 17:00 hod. v zasedačce na obci.
tonda: Na zakončení s sebou fotky na nové registračky!
Tom V.: zakončení 17.11.2012 od 18:00 v předsálí
VN: Odjezd autobusu do Přibyslavi je v sobotu v 11:30.
Tom V.: kdy bude zakončení?
sršeň: zápas béčka s kačerama je zrušen!
Mell: Ahojte všichni. Zdravím vás při pondělku. Včera nám to nevyšlo, ale bojovalo se a tak se ta porážka dá kousnout. I když sám jsem usnout nemohl. Ten pátej gól byl fakt ffffftipnej. :-) Já bych přísahal, že ten míč letí do autu. proto jsem ani necouval. Sahat jsem na nej nechtěl, aby nebyl zbytečně znovu roh. :-) Asi se objednám na oční. :-) Když se na ten zápas podíváme ale všichni s odstupem času, tak je jasné, že nás soupeř přehrál svoji silovou hrou, čímž nás nepustil do naší kombinace na tom jejich malém hřišti a proto jsme prohráli. Naše hra mi připomíná malou tragikomedii, protože v poli jsme každého soupeře díky středopolařům v klidu přehráli, ale klid na naše kopačky nepřináší ani útok, který v koncovce vázne, tak ani my vzadu. :-) . Berme prosím tehnhle zápas znovu jako poučení pro další zápasy. Ješte nám do konce roku zbývají tři. Bylo by dobré mít aspoň 12 bodů a na ty stále dosáhnout můžeme. :-) Fotbal je krásná hra a proto ji všichni hrajeme. I když se nám tenhle půlrok nedaří, fotbal fotbalem vždycky zůstane a my ho budeme mít pořád stejně rádi. Je to tak? :-) Vždyť jsme MODROBÍLÍ Zdarec a těším se na tréninku - minimálně v pátek. Jirka
Mell: Ahojte "PÁNI" fotbalisti, nebo ne??? Zdá se mi, že nám nějak dochází šťáva a motivace, jít si zatrénovat a pořádně se připravit. Níkdo z nás není takovej \\\"PAN\\\" fotbalista, aby si mohl dovolit vypustit tréninky. Je pochopitelné, že v týdnu je těžké přijít pro většinu z nás, ale pátek se snad zvládnout dá. Proto na vás všechny chci apelovat, aby jste v pátek 19.10. přišli všichni, kdo opravdu můžete. Opět včetně dorostu a \\\"B\\\"enfiky, abychom si pořádně zatrénovali. \\\"A\\\" čeká důležitý zápas ve Stonařově a tak se na něj musíme připravit, jak to jen půjde. Už jen ten fakt, že dáme každý připrave vše co můžeme, nám určitě na hřišti ve Stonařově pomůže. Každý bod se počítá a určitě se nám budou hodit při jarní \\\"HONIČCE\\\" za záchranou. Nemakali jsme přece celý loňský rok jen proto, abychom hráli \\\"A\\\" třísu jen jednu sezonu. Takže se těším v pátek. Ahojte. J.
VN: Já dám vědět dorostencům. Po zbytek podzimu se budou dorostenci muset převlíkat u áčka kvůli uskladnění zboží na občerstvení u dorostu. Myslím, že se tam v pohodě vlezou s torzem áčka a béčka
Mell: měl být dneska , v úterý 16.10. od 17.00, ale doporučuji to přeložit na zítra kvůli počasí. Je nás takhle málo a bylo by škoda, kdyby někdo další onemocněl. Trénujeme tedy zítra od 17.00. Kdo múžete, určitě prosím přijďte. Včetně dorostu i "B"enfiky. Souhlasíš, trenére? Jirka
tony: kdy je trénink?
VN: Poslední kolo: utkání áčka v Koutech bylo přesunuto na sobotu 10.11., 13:30 hod. Zároveň došlo ke změně termínu domácího utkání dorostu s Jaroměřicemi na neděli 11.11., 13:30 hod.
VN: Zápas v neděli 7.10. ve Velkém Meziříčí byl přesunut z 15:00 na 10:00.
VN: Oprava v rozpisu: Posunutí začátků domácích zápasů starších přípravek vždy z 10:00 na 9:30.
VN: A Barone, nezapomeň na přípravku. Zruš odkaz na žáky, ty teď nemáme.
Baron: Zdar, vím o tom, jen mi mladej rosekal display u notebooku kde mám grafiku stránek, tak to krapet trvá.
MK: Barone, změň prosím odkaz na muži "A" , již hrajeme o třídu výš, fenks.
VN: Trénink ve středu i v pátek v 18:00. Platí pro A-tým, B-tým i dorost
VN: V rozpisu v termínu 20.10. a 21.10. prohozeny zápasy béčka s Jakubovem B a dorostu s Hrotovicemi.
papu: Odjezd autobusu do Rapotic je v sobotu ve 14.00 od šošona
VN: Odjezd Šošonů v neděli do Nového Města se posouvá na 13:30 od Šošona
VN: Omlouváme se všem fanouškům za provizorní řešení občerstvení při fotbalových utkáních Želetavy. Den před prvním mistrovským utkáním jsme se dozvěděli, že provoz bufetu bude v průběhu utkání fotbalových družstev Želetavy zavřený (přesně do posledního hvizdu rozhodčího). To nás donutilo hledat akutně alternativní řešení. Za nedostatky způsobené krátkou dobou na přípravu občerstvení se omlouváme. Zároveň děkuji všem, kteří se na zvládnutí tohoto úkolu v sobotu podíleli. Vytočilli jsme dva sudy piva, snědlo se část zbylého masa z karnevalu, a tak do naší pokladny přibylo pár tisíc Kč. Pak, že se na fotbale nevydělává...
VN: Změna termínu utkání starší přípravky: Šebkovice - Želetava NE 9.9., 10:00 hod. Na našem webu byl v rozpise termín opraven.
VP: Děkujeme Libore, od Tebe si toho obzvlášť vážíme, jelikož tomu "trošičku" rozumíš a i v Olmiku jsi celou dobu blízko fotbalu. Je to dílo skvělé party kluků, skvělých fanoušků, zúročení dlouhodobě dobré práce s mládeží. Kapku zkušeností jsem tomu dal možná i já a oba vedoucí mužstva no a dílo se podařilo, Žele si takovou soutěž zaslouží....škoda, že se toho nedožili Ti, kteří o takto vysoké soutěži jen a jen snili...je to dárek zejména pro ně. Ukaž se někdy, Baron o tobě básní. Čau, čau štěňátko!!!
papu: Přípravka trénuje Pondělí, středa a pátek od 17:15
Libor Olomouc: I když po dlouhé době, Vám všem gratuluji k obrovskému úspěchu který jste dokázaly vůči Želetavskému fotbalu. Papuláči, to bych nečekal že tohle se podaří, čauky pokecáme. Libor.
LK: od kdy má přípravka tréninky
papu: tréninky - pondělí, úterý, středa,čtvrtek,pátek od 19.00 (út a čt výběh terén, takže botasky...)
jiča: trenink pondělí středa pátek od 19.00
mloček: Trénink v pátek 20.7 v 18:00 na hřišti !!!!!!!!!!!
Pulda: dnes odpoledne (13.7.) a zítra celý den 14.7. povinné brigády na přípravu Karnevalu. Účast všech nutná.
Pulda: 11.7. (středa) v 18:00 svoz laviček a parketu. Nutná nevyšší účast
Pulda: v neděli 8.7.2012 od 18:00 na Sokolský organizační schůze k pořádání karnevalu. Účast všech členů (fotbal + hokej) nutná !
VP: Zřejmě konečná známá přípravná utkání A mužstva před sezonou: 21.7. LUKA n/J v 17:00 venku a 2 x doma: 29.7. 17:00 Stará Říše....4.8. FC Jemnicko čas bude upřesněn.
J.Dočekal: Fotbalový klub FC KOZINA OLEKSOVICE si vás dovoluje pozvat na 8.ročník turnaje v malé kopané,akce se koná 5.7. 2012v OLEKSOVICÍCH na Znojemsku,více na webu fckozinaoleksovice
VN: Domluvené přípravné zápasy áčka: 21.7., 17:00 v Lukách nad Jihlavou; 4.8. doma proti Jemnici (čas bude upřesněn)
Béčko: Jak hrálo? je to zachráněný?
Figo: ...ok....
jiča: brácha podepisuj se na našem chatu jinak jak jiča ml. protože jiča ml. je jen jeden a to je můj michal
Jíča ml.: Zdravím PÁNI FOTBALISTI, jinak vám ani říci nemohu....to co jste dokázali, je přesně to, proco ten fotbal hrajem....Mančaft takových kvalit a SOUDRŽNOSTI, se vidí jen malo kde....přejí Vám v 1.A ....:D co já vam mám povídat....:D Pořádně to oslavte!!!!ale i to umíte ...klobouk dolu Pane TRENÉRE!!!!
smígl: nefunguje
Jana Výčapy: Zdravím všechny příznivce fotbalu :-) chtěla bych se zeptat, zda ještě funguje ženské družstvo u Vás? Díky za odpověď
BlueBoard.cz ShoutBoard