Přidej zprávu »
Sinuhet: Máváme všem účastníkům tábora Tibet 2006, všem čtenářům a přispěvatelům do veřejného vzkazníku - pro příští rok se pokusíme připravit opět nějakou zajímavou novinku :-) Dle reakcí se vzazník líbil. Sin
Karel: [sms] Utery 8.8. - Konecne se mezi mracny ukazalo slunicko. Deti ceka zaverecna bojovka a zaver taborove hry.
Karel: [sms] Pondeli 7.8. - Ve chvili, kdy neprselo si deti zajezdily na lanovce. Kratka, ale zajimava nocni hra uzavre dnesni den. Drzte palce!
Karel: [sms] Pondeli 7.8. - Leje a leje, ve stanech je sucho, boty u krbu uschly. Deti v jdelne vyrabi mandaly a hraji tibetske deskove hry.
Karel: [sms] Nedele 6.8. - Do tabora prijeli konici, jezdeni deti nadchlo. Pri vychazce mam chvili svitilo slunce. Vecerni krupice byla super.
Karel: [sms] Sobota 5.8. - Obcas sice mrholi, taborovy program pokracuje, deti jsou spokojene, do stanu netece a boty se susi u krbu.
Karel: [sms] Patek 4.8. - Destivou a vetrnou noc jsme zvladli v suchu a pohode. Prave neprsi a deti vyrabi tibetske predmety.
Karel: [sms] Ctvrtek 3.8. - Celodenni vylet se spoustou her se vydaril. Na Kazatelne se deti setkaly s pravym tibetskym mnichem. Dest nas
Karel: [sms] Utery 1.8. - Dopoledne se deti naucily vyrabet tibetske mandaly, odpoledne hledaly tibetske mnichy a vecer si zahraly bojovou
Karel: [sms] Pondeli 31.7. - Pocasi slunecne, deti zdrave, nocni hra se detem libila, v noci mirny dest - konecne se neprasi.
Karel: Sobota 29.7.06 - Skupina čeložnických lamů dokončila poslední přípravy a s napětím očekává zítřejší příjezd táborníků. Na brzkou viděnou!
BlueBoard.cz ShoutBoard