Přidej zprávu »
Elba: už jsme tři... přibyl k nám kluk - Uragan z Koláčkova ranče
Elba: Máme novou kamarádku CC, holčičku Arabela z Kobylí na Moravě.
Elba: Ahojte, nějaká akce v dohlednu?
Ripper: pan Ripper se hlásí :-)
Elba: předchozí příspěvek je náš
KONKURZ !!!: Ahojte všichni... Na jaře budeme hledat ženicha.
Elba: Ahoj, neplánujete někam zajít (zajet)? Elba
Lubina: odkaz » fotečky k nahlédnutí, budou i tady, ale časem
Akim: Díky za krásný výlet...účast sice mizerná,ale výlet parádní a souboje bez vítěze..
Akim: Hafoj,my samozřejmě jdeme...teda pojedeme...teda pokud nastartujeme....prostě nějak to dopadne
Lubina: 31.12.2010 již tradiční prochajda k Veličkům. Sraz předběžně v 9hodin na Benzině v Místku. Dotazy 777154599. Tak pojďte!
Cleopatra: ahoj jsem tu nová mezi vámi caniky tak si to tad y jdu projt. javascript:smajliky(' ')
Aschenka: Fotečky doplněny, ale naší Aschenky né.. Prosím, prosím..
Elba a Eva: Čaute... Kdyby jste dělali nějakou prochajdu, tak dejte vědět. Rády všechny uvidíme! :) Holky z Polanky
Lubina: Uff...fotečky doplněny, článečky snad nejsou třeba, no uvidíme ;o)
Lubina: tak základ pro tři nové články z výletů je nachystán(díky Kwaliku) zaplním fotkama a něco sepíšu...
Akim: No to je jasné,jen si to léto užívejte a všechny vás zdravím.
Lubina: Všem tlamičkám velká omluva za stagnaci na uslintaném webíku, ale letní program je nabitý, počasí přeje venkovním hrátkám, nikoliv sezení u PC, takže až se oškaredí, zase to tady trochu oprášíme. Pěknou druhou půlku léta a HAFOJ!!!
Lubina: Hmm...Aronek je pašák!!!
Argo: Musim se pochvalit jak muj bracha slavi vystavní uspěchy ... odkaz »
Lubina: Slintáci, nějaký výlet přes to dlohé volno? My čučíme doma!!! Výcvik na jihu je fakt daleko, gratulujem k úspěchům!
Linda a Arny: Ahoj slintáci! Neměl by někdo zájem o výcvikáč na jihu? Je to sice daleko, ale velmi ukecaný kolektiv je samozřejmostí, tak to zvažte. Více na www.dorican.estranky.cz Jinak se nám vede dobře, Arňous boduje na výstvě v Klatovech V1 CAC a v neděli jsme konečně složili zkoušku ZOP na výbornou:)
Lubina: No celý červen jsme někde v pryč(víkendy), takže léto snad bude naše...teda-jaké léto,že? hafoj!
Aschenka: konečně máme volný víkend a jsme zase nemocní...takže opět se nemůžem zůčastnit.. :((( snad se to už povede.. příště...
Akim: No jasně že neee.Ta tvoja je fakt kutilka,sleduju to na fleru a facebooku.Jen aby tak nezanedbavala i tebe!!!! To by byl smutný příběh...Jsem zase sama,vůbec nevím,jestli páníček na víkend dorazí.Pokud pro něj někam nebudu muset jet,tak já s Akimkem určitě někam vyrazím.Jak jste na tom o víkendu vy???? a ostatní taky????
Lubina: Opět se omluvám za delší nečinnnost, ale když ta moja furt něco vyrábí a prdí na mě, aby mi připravila "půdu" na vložení příspěvků a fotek. Taxe nezlobte, však ešče neumíráme, ni?
Kiroslav: No my jedem dneska odpoledne(sobota) do Štramberku na slavnost pivovaru. Páníček bude slintat jako já, bo bude řídit, ale snad bude nějaká legrace...a vy?
Norbert72: Tak musím se zrušit,sakra práce volá
Norbert72: Hoy lidičky,co máte zítra v plánu mohli by jsme někam vyrazit.Počasí má být celkem fajn.
Akim: Ahoj děcka,já mám novou kámošku,je moc krásná a jmenuje se Era...je to ale ještě miminko...dáme na stránky fotky...
Kiroslav: Tož v sobotu 8.5.2010 v 10h u Rajské v Malenovicích, jdeme k Veličkům!!!
Akim: Takže já se z Lysé definitivně omlouvám.Jsem nakonec chorá a tím bych se dodělala.Podle situace zvážím něco lehčího.Jo a jinak kdyby měl někdo chuť na srnčí,řekněte Akimovi,dnes si vyzkoušel lov hned 3 najednou...řeknu vám,nervy to byly,ale naštěstí to dobře dopadlo...srny žijou a Akima nezastřelil žádný myslivec
Akim: U mě taky špatné...jsem nachlazená jak hrom,Lysou asi nedám,ale určitě alespoň k Veličkovi,chudák nebyl pořádně celý týden venku...takže hlavně aby nepršelo..ale vidím to bledě
filipes: Ahoj jestli nebude pršet a Maty se vyléčí z rýmy aspoň kousek jdeme taky
Akim: My to Kirovci ještě upřesníme...Dáváme auto do servisu a ještě nevím,co na to počasí,ale jinak si nás připište na seznam.
Lubina: Tak o víkendu bychom s Kiroslavem dali Lysou...přidá se někdo?
Akim: A proooooč?????? V sobotu jsou u Veličků čarodejnice tak se jdem podívat..... se klidně můžete přidta kdo bude chtít.V jednotě je síla
Kiroslav: Tento víken jsem s Dandou , takže nic společného...
Kiroslav: Hafoj! Vejlet se velmi vydařil, byli jsme s Filipsem, paráda Fotky dodá páníček doufám rychleji, než ty z výstavy, které tady ještě nejsou...grrr! Nadcházející víkedn uvidíme, ezli nebudeme v čudu!Včas se ozvu!
Aschenka: Čauki, omlouváme se ale zprávu si přečetla panička později.. tak jsme se nemohli připravit a velmi nás to mrzí.. Snad nám to vyjde příště.. Ale to se už opravdu budem snažit..
Elba a Eva: Ahoj... Pro tentokrát zasíláme omluvenku a těšíme se na další prochajdu!
Akim: My se budeme snažit,záleží na příjezdu páníčka...musíme ho s paničkou vyzvednout v práci...dáme vědět
Kiroslav: Hafoj!Vydrží-li počasí tak v neděli 25.4. jedemem na Prašivou! Pokud se chce někdo přidat, tak v 9hodinek na benzínce v Místku, komu se nechce vstávat, tak dejte vědět, že tam dorazíte později,hlavně ať už se konečně sejdeme!!!Těším se!
Argo: Sice jako obvykle pozdě, ale přece. Všem velké gratulace
Luca a Arčí: Akki i Arny jste skvělí, ať jen všichni vidí, že CC je úžasné plemeno, které má vše co jen pes může mít!!!!!!!!! Posíláme gratulace, a snad už brzo na tom pivku :-)
Akki a Kristina: Velká gratulace čerstvému tatínkovi 9trpaslíčků ke krásnému umístěný na závodech!!!! Ájíku, jsi moc pašák!!! A my pro změnu všem děkujeme za gratulace k Interžampionovi Pac všem naše smečka. P.S. - O té párty vážně uvažujeme!!
Athos: Ty joooo! Je hvězda
Linda a Arny: Taky se přidáváme ke gratulantů, i když už sme psali smsku:) A my máme taky hrokou novinku! Dneska se Arny zůčastnil závodů dle ZZO a umístili sme se na 3. místě
Akim: Přídáváme se ke gratulantům, Akki by měl už ale udělat nějaké párty...co vy na to???
Lubina: Horká novinka(17.4.2010)! Akki právě získal ve Slovinsku titul BOB a CACIB a tím pádem splněny podmínky pro titul INTERCHAMPION(interžampion)! Velký úspěch jedné z našich tlamiček!!!
Vladka: jojo,už se těšíme...
Lubina: Fotečky z výstavy mám hotové,pár jich tady šupnu
Akim: Tak CC jsou v neděli kruh č1 hned po Bulmastifech těch je 11 a hned po nich jsou CC začátek je v 9:00 hod.
Akim: Hafoj no ja bych se podívat jel.... řeknu našim a ozvu se
Lubina: Jdete někdo tento víkend na výstavu na Černou louku? A kdy? Žebychom se tam potkali, dali piwko nebo limo...konečně zase jednou...he?
Kiroslav: Samé fajn zprávy! Tak prťata ať rostou a slintají, pooperační jizvy ať se hojí. Kéž bychom se zase někdy sešli na nějaké té prochajdě...ach jo co je s Váma!!!!
Ripper: zdravíme, tak operace nám dopadla dobře :o) doufám že to byla naše první a poslední, hezký den všem :-)
Linda a Arny: Ahoj slintáčci. Tak Arny už je táta! Včera se Dorince narodilo 9 ájíčátek. 7 holek a 2 klucí
Argo: Taky přejeme Ripperovi hodně zdravička a snad se brzy potkame
Akim1: Ripperovi přejeme brzké uzdravení a snad se zase brzy potkáme u řeky...je to vážně krasavec a Argo bude mít nejspíš konkurenta ve váze a velikosti.Bude to pořádný macek...tak ať vám to dobře dopadne...nech potom tady vzkaz..
Ripper: Ahoj, venku sice krásně, ale zdraví už tak krásné není, Ripprika čeká v pondělí operace oka, tak snad to zvládnem...
Akim1: Ahoj,zdravíme všechny jen tak v krásný slunečný den.....hafoj
Elba a Eva: Zdravíme všechny slintáky... Doufám, že máme všichni podané přihlášky na NVP!!!
Argo: Nazdááááááárek všichni, Lubo děkujeme za doplnění fotek a naší aktuální váhy
Akim: My jsme příští týden v Přerově,takže píšeme omluvenku...Jedeme totiž za Evičkou a na koncert D.U.Bmusic...tak si to užijte...
Lubina: Hafoj! Někteří psí kamarádi s náma už asi nekamarádí ale přicházejí noví slintáci. Příští víkend už bychom se mohli konečně někde sejít, takže se pokusím vymyslet nějaký jednodenní výletek,samozřejmě musí být hezky a nebude to asi nikde u Trutnova
Kiroslav: Hádejte hadači,samozřejmě i nové tlamičky nás potěší svým tipem, co se skrývá v hádance(hádanka je vlevo pod menu vy bambulové!)
Lubina: Xakru, co to je za kamarádku, co týden 10kg nahoru ? Argo má nevěstu
Vanda a psí holky: Lubííí, chybička se vloudila, Bree už má 30 kilo
Kwalik: Hola hou, čtěte novinky!!
Lubina: Pro Arnyho: Xakru máte velice dobré nové stránky, kdo tam ešče nebyl, mažte tam a učte se,jak to má vypadat!!! Odkaz si najděte u Arnyho v profilu v čestných tlamičkách...pokračuju v práci na stránkách
Kwalici: No tak všechno nejlepší a vemte si příklad z Kiroslava a teď už i z Lindušákovic kluka - těm svým sežeňte nějakou fenečku...nám už se hlásila další, ale jsme odmítli a odkázali na naše tlamičky...
Linda a Arny: Přesně tak jako Luca, jaksi se nedostaneme Akimkovi do návštěvní knihy. Takže všem "A" Ivamirků přejeme všechno nej!
Luca: jelikož jsem zapoměla heslo nemohla jsem Akimkovi popřát na jeho pěkných stránečkách!! tak jen ať ví, že myslím ..ale něco se mi fat vypařilo z hlavy !!! pěknej den všem
Luca: všem IVAMIRCUM přeji jen a jen to nejlepší k dnešním narozkám!!!!
Linda a Arny: Tak slintáčci naši drazí! Na vědomost se dává, že se brzy stanete potencionálními strýčkami a tetičkami , ať vlastními nebo nevlastními. S Arnyho se za měsíc stane tatínek!
Lubina: Takže než se dokopu k umístění fotky a údajů do četsných tlamiček, tedy máte naši novou, němou, uslintanou tvář: odkaz »
Lubina: Taxem doplnil poslední foto-letní Ostrý a myslím, že v současném počasí fotky hodně potěší...jukněte a brzy hafoj!!! Tento víkend nic, jsem marod.
Vladka: Teda Kwalici a spol.musim smekat,jak jste tu pohli s fotkama a vůbec...děkujeme mockrát a na nového člena se těšíme....
Lubina: Doplněny fotkyk výšlapkům(až na jeden,ale to zrobím o víkendu), taky zbývá doplnit aktuální fotky a váhy kaníčků. Těšte se na novou čestnou tlamičku z Trutnova!
Lubina: Jasně, takže příští víkend to snad klapne! Mezitím jsme konečně trochu pohli se stránkama, já dodám během týdne fotky a článečky, snad se dáme zase dohromady
Akim: Lubo,my chodíme pořád,třeba zítra chceme dát Lysou,dneska jsme byli u Veličky
Lubina&Kiroslav: Prosím všechny tlamičky-naše i čestné-aby zaslali nějakou tu zimní fotečku a aktuální váhový stav. Konečně se alespoň tady na webu něco bude dít. PS: proč už s náma nechodíte?
Luca a Arčí: Tož to je OBR!! nádhera
Argo: Tomu říkám obr cane corso ... odkaz »
Akim: Dneska jsme potkali u řeky Rippera se svým páníčkem.Je to krasavac,takže zase někdy ahoj a až vyrostete,tak hory jsou naše.....Akim a páníčci
Kiroslav: Hurá! Sníh! Tak jak, v neděli? Kam?
Eva + Elba: Slibujeme, že naší absenci napravíme.
Akim: Bereme omluvenku na vědomí,ovšem napravit to můžete kterýkoliv víkend...Takže šťastný vstup do Nového roku
Elba a Eva: Posílám omluvenku na výšlap 30.12.2009 z důvodů zněmožněné absence v místě výkonu povolání!
Akki a Kristina: Vzhledem k tomu, že se "caníkový rok 2009" nezadržitelně blíží ke svému konci, tak bychom vám všem rádi popřáli krásné Vánoce, plné vůňí, zážitků a dobrůtek, pohodu pod stromečkem a do NOVÉHO CANÍHO ROKU 2010 zdraví, štěstí, splnění přáníček a snů a vždy dobrou náladu!!
Akim: Ahoj všichni,rok se s rokem sešel a zase tu je tradiční výšlap k Veličkům...takže 30.12. v 9.00 sraz na Benzině
Argo: Zdravime vsechny stare zname a taky Rippera s malým prckem ...
Akim1: Rádi uvítáme nového kamaráda,pošli nějaké fotky a užívej si 9 týdenního štěněte,strašlivě rychle roustou....takže se ozvi,odkazy jsou u každé fotky a něco o sobě napiš..
Norbert: Ahoj všem mylím že je nejvyšší čas zase někde něco spáchat!!!!! Co vy na to?????
Ripper: čau, super stránky, a určitě super parta, rád vás někdy poznám se svým caníkem, nyní 9ti týdenním, Ripperem (apache z beltnu)
Kiroslav: Hafoj bando! V neděli 1.11.2009 v10:30 na velkém parkovišti u přehrady na Morávce,pak pokračujem dál a cílem je procházka na Bukovinu. Pojede i Martina s kočárkem!!! Trasa nenáročná. Těším se na bohatou účast.
Akim1: No někdy to tak je,ale věříme,že zdravé jádro se už zase brzy setká...
Lubina: Lidi a slintálkové! To je hrůza, jak je v posledních měsících málo času na společné akce a na tento web, ale doháníme každý ve svém volnu to, co jsme zanedbali. Naděje umírá poslední a s touto nadějí vstupují do dalšího roku naší společné známosti...brzy hafoj!!
Akim1: Hafoy no jo ale kde,kdy ten sraz je málo informací....
Elba: Ahoj... Raduna je takový trošku větší sraz CC.
Linda a Arny: Přátelé, tak se po delší době ozýváme, abychom to tady probudili. Pro admina i pro ostatní kdo chcete juknout sme přesunuli stránky na www.arny-ivamir.webnode.cz
Kiroslav: Raduna? Nevíme co to je? O víkendu jsme na Vysočině, ono to léto nění na společné uslintané akce moc šikovné, každý někam jezdíme, ale jaxe ochaldí, bude psí bengál...
Elba: Ahoj... Pláujete někdo učastnit se Raduna?
Akim1: Hafoy tak se divám tady žadná změna pěkně na to prdíte... co robime o vikendu?
Akim1: ahoj kamarádi,všem vám posílám uslintané pozdravy z Norwey z 0ěsta Hafill.
Luca: a s čím jste pohli, nějak asi s ničím ..ne .. ale jj . je toho hodně .. jj ..
Kwalik: Hoy, toš su nějaké ty novinky, trochu jsme s tím pohli ...
Akim1: Hafoy partio tak jsem dneska byl s našima u vody odkaz »
Akim1: Lexíku,už to máme všechno zjištěné a do Brna za tebou spěcháme.A slíbili mi,že mi příjde fandit i teta Eva z Přerova.Už se těšíme a když nevyhrajeme,tak vás alespoň všechny uvidíme a domluvíme ty hory.Aki a páníčci
Lexík a Lety: Ahoj Akimku , tak jsi asi zapoměl , že Tě bude v Brně podporovat Tvůj strýček Lexíček a proto bude všechno OK , vždyť jsme jedna velká FAMILY , pa pa a těším se
Lubina: Všem se omlouvám za nečinnost, ale opravdu se mi to nějak nahrnulo. Polepším se, víkendy máme ale zatím zasekané, teš jsem byl na horách, nejbližší dva víkedny jsme na Vysočině. Pak ale jupí!!!
Akim1: Hafoy kamarádi co děláte zítra?Bychom mohli někde společně vyrazit,počasí má být super tak pojďme něco spáchat.... Můj návrh je KOTAŘ byl jsem tam s páničkem v zimě a bylo to super.Tak kdo se chce přidat sraz v 9:45-10:00hod jako vždy.Budu se těšit HAFOY
Akim1: Arčule,brachu můj,gratulujeme s páníčkama k vítězství...doufám,že ti panička tentokrát ten dort udělala.Akim
Luca a Arčí: na vědomost se dává, že Arčula zvládl zkoušku ZZO!!!
Luca a Arčí: no my už jsme si všimli .. jste supr!! jen tak dál!!!!!
Arny a Linda: Slintáčci musíme se vychlubit, máme s paničkou fotku měsíce na CC klubu sme celebrity
Lubina: Tak já už vážně potřebuju Kiroslava pořádně utahat, jenže to počasí...kdyby nepršelo, vyrazím s ním v neděli na dopoledne někam do přírody....a Vy?
Lety a Lexunda: Chvála a sláva panu kiroslavovi a jeho devěrčatům !! Hodně síly a zdraví do psího života a vzhůru mezi nej nej páníky ! NA ZDRAVÍ ! Lety+Lex
Akki a Kristina: pro Kwálíkovou smečku : Moc děkujeme za včerejší telefonát o aktuálním stavu 9 psích miminek V Irsku se narodila člověčí šesterčátka a jak s tím nadělají Přejeme prckům jen to nejlepší a už se moc těšíme na fotky z porodnice
arny a Linda: Kiro gratulace! Ty si teda kanec to si se činil tolim prcků. Buď rád že se stará jen mamina A doufáme že sme poslední a že už se nic nenarodí jinak bychom museli znovu gratuilovat
Kiroslav: Už Vás nebudu trápit... DEVÍTINÁSOBNÝ otec, tři kucí a šest slečen...tak já jdu na gořalu
Akim1: Velká gratulace taťkovi Kirasovi a mamině a hlavně miminům skvělý život a hodné páničky
Kiroslav: Uaaaaa prave se narodila jeste jedna slečna...modrošedá jak taťka..takže OSMINÁSOBNÝ!!!Já su tak šťastné!!!
Luca a Arčí: Kirouši tak to ti teda ohromně moc hodně gratulujeme!! jsi šikula!!!!! na fotky se už moc těšíme
Kiroslav: Na vědomost se dává, zpráva jak kráwa: JSEM SEDMINÁSOBNÝ TA´TKA !!!!! 2 kluci a pět holek, matka zdráva*gratulace e-poštou, gořalka bude, nebojte se, fotky tež*
Lety a Lexík: Tak my se hlásíme z toho šťastného Hlučína ! Dovezli jsme si všechno co nám dali a bylo toho opravdu požehnaně , takže máme už druhého BOBa dokonce máme i třetího, ale ten je už 16 let u nás doma , ha ha a moc nám k těm výsledkům pomohli Zajíčci ( 2+1) , tímto děkujeme za podporu a SKVělý DEN ! Dále pozdravujeme Lindu a také děkujeme za krásné přání , ale i já a Lex gratulujeme našemu mladému Arnýskovi k jeho výstavnímu úspěchu !! Všem posílláme 3x Pac Pac Pac, L.+L.
Luca: halo halo .. tak jak jste dopadli v hučíně .. arčule na chaloupce, luca v job .. marta na motorce ,, to byl náš víkend
Luca a Arčí: My se také přidáváme k blahopřání!!!!! a posíláme velké pozdravy
Akki: Na vědomost se dává, že si Lexíček dělá stránečky .. ještě nejsou tak úplně hotové, ale juknout už na ně můžete na www.lexus.estranky.cz
Linda a Arny: No jo Letý má dneska narozeniny! Tak mi taky přejeme 3x nej, hodně slinů od pesanů, hlavně od Lexundy a sputu splněných přání Arny & Linda
Akki a Kristina: Letynko, všechno nejlepší k Tvým dnešním člověčím narozeninám, hodně moc zdravíčka, štestíčka, lásky a splněných přáníček, snů a hodně psích narozeninových pusinek od Tvých pejsků Lexíčka a Charlieska Ti přejí A+K
Akim1: Vzakz pre Akkiho buděm Ti držať všetky tlapki čo mám a poviem aj mojim páničkom aby Ti držali pesti.Tak zaťjal dovi a dopo
Akki: Ahoj Ostraváčkové, to je fajn, že už tu zase píšete Držte nám tento víkend všechny tlapky, jedeme bojovat k sousedům - v sobotu i v neděli jsme v Blavě! papa A+K
Akim1: Huráááá,Kiroslavovi jsu živí a zdraví.....
Kiroslavovi: Hafoj fšem! Jsme tadya pořád, akorát v nějaké jarní únavě či co*ale tuto neděli bychom se s vámi možná už mohli sčuchnout*dneska fotky? u mě se nikdy neví
Luca a Arčí: ono se to asi zaseklo .... nebo chyba v matrixu ... nebo že by řádil fantomas ...
Akim1: Tak vám řeknu,že je tady pěkně smutno.Občas se ozve Luca s Arčím a jinak nikdo.Vy jste se snad ještě neprobudili po zimě.KIROOOO,kde jsi??? a o Argoškovi už ani nevíme.On už nás určitě předrostl 2x.OZVĚTE SE...ŠUP ŠUP!!!
Norbert72: Ahoj to asi neklapne,teda pokud by Vlaďka nejela sama ja budu určitě mimo F-M
Luca a Arčí: Zajíčci nejeli bychom se třeba v pondělí podívat za štěnátkama?zítra bohužel nemůžeme .. tak napiště třeba na mobil ju, zatím pá
Norbert72: Mrtvo
Luca a Arčí: Halo halo .. sifon
Akim1: HALO HALO HALO
Luca a Arčí: Akimku, přejeme hodně zdravíčka!§ určitě se ti to brzo uzdraví a zae budeš běhat a skákat přes kaluže :-) Pá
Kiroslav: Drž se chlape*náhodou je fajn, jak budou kolem Tebe všichni kmitat, nosit dobrůtky až pod čenich...užívej
Akim1: Hafoy kamarádi Tak mi dneska pan doctor uřezal tu věc co trčela z nohy tak že mám naordinovaný klid na lůžkutak budu odpočívat
Lubina: Taxem po delší odmluce tady, měli jsme našlapaný program, teď neděle zase nestíháme, ale však se zase brzy potkáme a zaběháme.
Lubina: Moje fotky z výstavy v Ostravě jsou konečně na ftp, však vy víte...kdo neví napíše a já nějak doručím*
Norbert72: Luboš hlavně klííííííííííííd to neva přece nebudeš sedět u PC když venku bylo tak hezky no ni?
Lubina: Xakru ostuda mě liská po ušach, fotky jsem ještě nezpracoval, ale včil přes vikend to děcka bude, věřte mi.
Kristina: My tak nějak ještě ne, vono je to "uložto" takový technický oříšek a ani Akkusek mi neporadil
Luca a Arčí: máme staženo ..díky.. snad máte staženo i vy z ulož to :-)
Akki a Kristina: Ahoj Slintáčci, strašně krásně jsme si s vámi ten víkend užili...jste všichni BÁJEČNÍ!! No a jak se vytáhli Akim a Lexík, tak to bylo úúúžasné!! Bylo nám s vámi strašně dobře. Asi budeme muset vyhrát a přestěhovat se za vámi . Máme vás moc rádi, pac A+K+J
Leticie: Ahoóó´j tlamičky a moje dětičky !! Udělaly jste mi véélikou radost svým úžasným výstupem na včerejší ostravské výstavě !!! jste super! My jsme se ráno ani nemohli vzbudit z těch BoBíkových snů , ale už jsme se z toho vítězství vzpamatovali a teď se už moc těšíme na některé do Hlučína!! Pa pa mějte se usměvavě a uslintaně , byla to skvělá neděle s takovou partou fandů! díky za atmosféru! !Lety a bobík Lexík
Norbert72: Tak fotky ostrava jsou na ftp přidal jsem tam i mimina Ivamirků.....
Norbert72: Coi se týká vkládaní fotrk na Ftp je to ok: Vše bude uloženo v obvyklé složce tak stahujte......
Norbert72: Ahoj všichni dnešni den super všem vítězů i poraženým 3* hurááááááá .
Luca: Ber´to nevím proč ale nejdou mi vložit fotky na ftp... tak já nevím ..kam posíláte foto pro ostatní? jo a kde jsou miníšci? co jsme za nimi byli minulý víkend? prosím pošli nebo dej na ftp, ju díky a napiš co a jak , pá fotky jsou supr!!!!!
Luca a Arčí: Všem ohromně moc GRATULUJEME!!! Akimek byl velký šikula a vyběhal si krásné umístění na známku VÝBORNÝ!!!!! supr Dále pak patří velké gratulace našemu BOBÍKOVI!!!! díky, šampus byl fajn Jo a taky všem ostatním, i velkému Akkiskovi přejeme hodně štěstíčka do dalších bojů a nejlepší Caní GRANTY!!!!! byli jste supr§ pá zase příště
Elba: Ahoj... Bohůžel jsme Caníky nestihly. Přesto si umíme představit, že jste jim to pořádně vyběhali. V areálu jsme viděly nějaké caníky, ale žádný nebyl natolik hezký, aby mohl nám severomoravákům konkurovat.
Luca a Arčí: Nebojte podpora už se chystá na cestu!!! vlajku ssebou!!!!!!stejně jste nejlepší!! zatím pá
Linda a Arny: Ahoj slintáci velcí i malí i novopečení skororodičové! Blíží se Vám to kvapem, škoda že mi se do OV nedostaneme. Takže na Vás budeme tááákhle moc myslet až budeme v nedělu makat na cvíču.Pořádně to tam vyklusejte a osatním dejte pro to. Kaničkovým slinám zdra. Arny & Lindule
Akim1: Hafoy tak sem se dneska byl podívat na ty mimina jsou fackt SUPER už se těším až politáme po zahradě....
Kiroslav: Chutnalo, v neděli jdu zase
Kristina: Ahoj Kiro, tak jak jsi dneska dopadl??? Jaké bylo Tvoje první psí rande? Mysleli jsme na Tebe. pac A+K
Lubina: O víkendu pohneme se stránkama, slibujeme
Akim1: Ahoj všichni,už jste viděli štěňata Haikou?Dneska je už dali na ivamir stránky,tak kukněte,jsou nádherní.Já se tam s Berťou rozhodně rozjedu kuknout.
Akim1: Tak to je paráda měli by jsme je zajet očuchat Jinak garatulujeme a ať se jim daří.
Arny a Linda: Ahoj Slitáci! Otevírejte šampáňo neb na vědomí se dává, že 17.3 se rodina Ivamirovců rozlostla o dalších 9 uslintaných drštiček. Tentokrát počty téměř vyrovnané. 4 kluci jako buci a 5 holek krev a mlíko!!!!
Akki a Kristina: Ahojos slintáčci, tak už se ví, že budeme v Ostravě tradičně venku, zatím nám píšou i toho Adlta, jdeme jako druhá rasa a tady je rozpis kruhů: odkaz » Tak už začněte s meduňkou papa K+A
Luca a Arčí: Tož to já tady chodím, a také vím, že se v ne stále chodí, ale myslela jsem to, že to tady trochu vázne s fotkama ..... a tím pádem s tím, že nevíme co a jak jste se měli, kde jste byli a tak ..víš ... ale jinak v poho ... až budeme moct přidáme se ...zdar
norbert72: No jo to tady musíš chodit častěji a dovíš se vše včas
Luca a Arčí: Nazdárek všichni uslintaní a ti poslintaní!!! Jak se vede?tady se člověk doví vše co se děje s časovým odstupem ..tož tak človíček ani neví co pořád podnikáte!!! Nebojte myslíme na Vás a brzo se už všici sčuchnem.. PS: OV se blíží .. česat... učit postoje ... am transparemt sebou
Norbert72: Lubo fotky máš jak jsem říkal je tam i včerejší L.H.
Lubina: Jarní únava padla na mě jak podťatý strom, ale už se lepším
Norbert72: Ahoj lidičky,kdo z vás bude vkládat fotky na ftp tak prosím do složky "Berťa" díky moc
Pája: Chválím znovu ... a uplně nejvíc nejlepší je fotka válečný veterán, ta prostě nemá chybu
Akim1: Lubo,chválím,zvlášť ta poslední fotka na Zasypaném Ondřejníku je moooc hezky popsaná.No slíbila jsem Pájovi,že si beru zdravotní funkci na starost no a Pájovi vyhovují zrovna Radegastské kapky.Jsou opravdu velmi dobré,účinné a hlavně rychle zabírají v případě nevolnosti.
Lubina: Uff:foto dodáno,ešče dlužím článeček Žampiónovi, ale to bych dneska skončil na JIP-ce s infarktem, co ten server dělal 4x jsem foto vkládal a stejně nevkládal podle čísel, tož se omlouvám
Lubina: A to se zavazuju, že dneska dořeším všechny resty na uslintaném webu to bude dlouhý večer
Argo: Velká pochvala Lubošovi !!!!!!!!!! Švestičková odměna tě nemine ... Paja a Argo
Lubina: Ufff...na ftp jsou moje fotky z posledních dvou akcí*po nasosání mailněte Zajíčkovi, ať to může smazat!
Kwalik: Haló, haló, sledujte novinky!
Luca a Arčí: Nazdárek všichni, tak Vás po delší době zase zdravíme!!!!!Byli jsme se rekreovat!!! Moc všem děkujeme za přánička k narozením a při této příležitosti ještě přejeme všem našim bráchum hodně psího štěstíčka, zdravíčka a hodného pánička!!!!!! Také zdravíme všechny nové čestné členy!! Holky prej ste k nakousnutí!! Zdravíme tetu, babi Lety!!!! Snad už brzo s vámi vyrazíme na nějaký ten supr výlet!! jo a ještě je tady mezi námi Irka!!! velka!! tak tě také zdravíme a už se na váš všechny moc těšíme!!!!! Do OV vystavovat nejedeme, ale nebojte fandit určitě budeme!!!! Zatím páček a brzy schledáček
Lety a Lex: pokračování ......takže přeji Vám ať j ste zdraví , hraví a veselí Vaše babi Lety!!! A pozor ať Vás nezasype sníh, tak se mějte a těším se na Vás do Ostravy,hafčau L.
Lety a Lex: Tak Vy moji kluci a holčino od ivamirů! tak u máte za sebou PRVNÍ rok dovádění ,řádění a skotačení, ale také spoustu krásných vycházek se svými skvělými pánečky !!! A CO VÍC si může káníček přát, no já vím ,že Vy takoví chytroušci něco vymyslíte
Charlottka a páníčci: Zdravíme všechny přátele a jejich uslintané tlamičky. Jsme rádi, že patříme mezi Vás a doufáme, že se brzy setkáme. Jen škoda, že bydlíme od Vás tak daleko. Snad bude někdy nějaký srazík i v našich končinách. Přejeme všem hodně zdravíčka a úspěchů.Smečka Špatenkovic
Norbert72: Ahoj tak dnešní fotky máte na ftp no někteří ještě nejsou snad ani doma ale fotky si už může stáhnout.
Vanda a Dárlý: Všem dnešním oslavencům přejeme jen to NEJ
Arg: Kamarádi, Vsechno nejlepsí a hodně dobrůtek !!!!!!!!! Přeje celá moje smečka
Arny a Linda: Jů tak už ste mě předběhli! Já taky přeju všem Ivamirků hodně štěstíčka plnou misku a nezlobící páníčky
Akki a Kristina: Všem Ivamirkům přejeme k jejich dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodně moc radosti, pohlazení, dobrůtek v mističkách, cvičákových úspěchů a radosti z výstav!!!! Velkou narozeninovou pusu posílají Akki, Kristina a smečka
Lubina: Tak klukům ušatým Ivamirovým, k narozeninám přidám další čestnou členku, rovněž z nůše Cacobes, slavnou slečnu Charlotte, která chce k nám do party. Těšte se, je už dospělá
Akim1: Dííííky za přánííííí Hafoy
Babi Mířa: Akimovi l .narozeninám hafo nej...
Lubina: Jupí! Nová čestná členka Dárlý, poznáme ji osobně nejpozději v Pasohlávkách
Lubina: Prosím Vandu a Dárlý, ať mě kontaktuje na lubina@centrum.cz * díky
Akim: Tak mě dneska definitivně přihlásili na tu Ostravu...Myslím,že naši rodiče na nás mohou být pyšní.Jen mě zajímá,jestli s námi v kruhu bude ještě někdo jiný,než mí bráchové a Argo
Kwalik: Co všeci máte s tou buchtou??, nasbírejte borůvky (nejlépe, když zajdete jako Maruška za dvanácti měsíčky...nebo do dobře vyzásobeného supermarketu) a napeču každému jeden plech čímžto děkuji za pochvalné mlaskání
Lexus a Lety: Tak tlamičky ještě jednou , jste moc fajn a táta Adir by z Vás měl radost !!Rádi se k Vám přidáme a zvlášť po nabídce Zajacových, rádi se na tom domluvíme v Ostravě ,kam se na Vás už teď ěšíme !Zdravím tímto i Luboše a prosím ať na nás nezapomene s fotečkama ! No a samozřejmě , že po ochutnávce borůvkového koláče slintáme až dodnes !Tak se všichni mějte a užívejte sníh , který nám právě hojně padá !
Lexus a Lety: Zdavím část ,,uslintaných tlamiček,, prostě ti co byli v brníku §! Jste movšichni moc fajn parta
Akim1: Hafoy kamarádi a kamarádky musím vám HRDĚ oznámit,že pánička mi udělala odkaz » tak prosím Luboše ať mi to dopíše a ještě aktualizuje váhu na 42kg.Jinak ten koláč byl moc fejny,teda říkal pániček.....
Borůvkový koláč: Tímto bych ráda celorepublikově poděkovala Radce kwálíkové za výborný borůvkový koláč, který nám do noci pekla a poslala nám ho na brněnskou výstavičku. Byl výborný, kdyby se koláčům zadávaly tituly, tak by dostal BOBa a BIGa A+K
Akki a Kristina: Ahoj Ostraváčkové, poslušně hlásíme úspěšné návrat domů z Brníčka. Všichni jste byli super úžasní!!!
Lubina: Svoje fotky zrobim dneska
Luca a Arčí: Děkujeme Všem za držení tlapek a také všem kdo byli v Brně za podporu!!! Bylo to fajn!!!my jsme také nefotili, tak už se těšíme na fotečky od Vás, pá a v Ostravě výstavám 3x zdar
Aron: Ahoj, děkujeme za podporu při našem 1. divadle... .máme se ješttě co učit. Od rána jsme zmatkovali a tak jsme zapoměli doma foťák. Tak prosíme, jestli jste nás cvakli, budeme rádi, když nám pár snímků pošlete. Zdravíme z Paskova
Marcela: Ahojky, díky za vzkazík, ale Brno nedáme ....Někteří (čti rozmazlení ) junioři prostě zaberou hafo práce a vyžadují neustálou pozornost . To pak ti čtyřnozí mají prostě smolíčka. Ale třeba pak Budějky, Praha..... co? To by jsme možná zvládli. Jenže to zas budete bojkotovat vy co?
Vlasta a ´Tweety: Zdravíme všechny tlamičky a děkujeme za vzkaz na webu. Těm co budou v Brně machrovat v kruhu držíme palečky !!!
Kiroslav: Všem páníčkům připomínám očkovací průkazy a uslintaná trika!!!!
Arny a Linda: Hele s francoužštinou my sem vůbec nechoďte teď se tady učim je vous presénte my famille a mám toho plný kecky. Už se na Vás Moc moc těšíme pac a pusu Arny & Linda
Akki: Tak to žádně fau-paix nebude, všechny vás známe a poznáme, tedy akorát Argovi dvounožce si očmucháme poprvé ... takže počet smetánků je jasný, zítra jdeme nakupovat Moc se na vás těšíme, pac v sobotu
Norbert72: Ahoj Akki dorazíme v plné síle Argo,Arči,Akim a Kiro tak hafo v brně...
Akki: Ahoj Ostraváčkové, kdo všechno přijedete do Brníčka?? .. abychom věděli kolik koupit smetánků . Koukejte nahlásit počet, papa A+K
Norbert72: Sobota platí podpora musí být.My hlásíme zdolání Lysé hory taky a jinak ne nděli se domluvíme v Bérně.....
Luca a Arčí: Takže se můžeme v sobotu těšit na psych. PODPORU!!!??? to je fajn!! a kampak v ne? my můžeme ,ale až tak po 11 hod!!! dřív určitě nneeee tak kdyby to nevadilo .. dejte vědět kam kde kdy ju!! zatím pá
Lubina: Hlásím návrat z Tater ve zdraví, pln dojmů! Kiroslav pak hlásí zdolání Lysé, fotky šupneme na kwáličí web! V sobotu Brno, v neděli prochajda!Hafledanou!
Norbert72: Všem děkujeme a tu Lysou uděláme harvě levou zadnííííí
Lubina: Ojojoj! Babka s dědkem, to už asi Lysou nevyšlapete a nebo s klubem důchodců samozřejmě gratulace!!!
Luca a Arčí a Martin: Dědovi Berťovi a babi Vlaďce moc moc gratulujemem!!!!!
Vlaďka a Berťa: Ahoj všichni,oznamujeme všem změnu titulu z mamka a taťka na babička a dědeček.Je to Terezka,47 cm a 3 kg.Hafoj
Norbert72: Lubo v pohodě si teda myslím že tady je vše důležité
Lubina: Už nic neslibuju,vynasnažím se aby ožilo co nejdříve*arnyho paničku chválím-to jsem ale překvapený, že má stránky u stejného poskytovatele jako chomutovská tetka
Norbert72: Ožíje ožíjé Lubošek hravý Ja vim máš toho hodně vydržíme....
Norbert72: Chválime stránky Arnyho ja se k tomu ještě nedokopal
Arňucha a spol: Ahoj všem! Normálně si představte ,co se nám stalo. Panička byla nemocná a tak se nudila, že KONEČNĚ založila moje stránky. Sice ještě nic moc ,ale posíláme odkaz webmasterovi www.arny-ivamir.estranky.cz a vážíme 46kg
kwalik: Dnes večer to trošku ožije!
lubina: stránky ostravské výstavy už zase jedou, stahujte přihlášky a posílejte !!!
Lubina: Dneska večer už určitě
Kwalik: NA TO DOHLÉDNU!!!!
Lubina: Dneska doufám pohnu s fotkama
Akim1: Ahoj, zdravíme tetinku Boogii s celou smečkou. Je supr, že jste se ozvali. Jedeme teď do Brna fandit dalším sourozencům a my do toho praštíme až v dubnu v té Ostravě.Takže se určitě ozvi a občas pošli i nějakou fotečku.Vlaďka,Berťa a Akim
Teticka_Boogie: Ahojky, jak se mate? tady Teta Boogie z Vyskova :-)Konecne je trochu klidek a tak jsme se k vam na web zalogovali :-) Jste moc fajn, ta soudrznost v Olomouci by zdolala vetsi kalibry nez tu damu s tosa inu :-) jinak nevim jak se stihnu dostat na tu brnenskou vystavu, manzel odleta sluzebne pryc, bude toho asi moc, ... Ale uz mam zapsany snad vsechny vystavy v okoli, tak snad se nekde potkame, brzy. Mejte se moc fajn, hafanci at pekne sili a rostou. Jitka
Akki VIP :o): Ahoj... už jsme doma z výletu, Akki dostal BOBa, v Šampionech se ze 20psů probojoval do semifinále mezi 8 nejhezčích a vezeme si ještě jeden, ale obří pohár za 2.místo v tom Top Dogu ... no pošleme fotečky webmasterovi, snad budou koukatelný Děkujeme za držení tlapek
Arny a Linda: Já teda k držení štěstí to je ověřenější způsob,ale pro jistotu držíme všechny končetiny co máme.
Argo: Přidáváme s k držení palců !!!!!
Kwalik: Držím všechny (dvě) pěsti
Norbert72: Tak ať vám to dopře dopadne a dejte pak vědět jak to dopadlo
Akki a Kristina: Ahoj Slintáci, zítra na nás myslete a držte packy, jedeme s kaníčkovou kůží na trhu ... (jedeme reprezentovat caníčky na Šampiona šampionů 2008 do Phy a pak bude následovat to slavné vyhlašování umístění v soutěži "Pes roku". Jen doufám, že v té kongresové hale Top Hotelu budou topit
Lubina: No my bychom rádi nacvičili obranu, nevím. ezli to váš výcvikář dělá(a jak kvalitně ! )Jinak prosím přenést debatu do diskuze, díky!!!
Akim1: Já jsem všemi 10 pro,takže bych navrhla,aby Athosovi páníčci domluvili termín a ostatní se tady vyjádřili.Akimovci do toho rozhodně jdou.
anonym :o): ... za sklerózy blahopřejí Lubčovi taky Akki a Kristina
Atosmatos: Ahojte, Valentýn se ptal, jestli by jste se nechtěli někdy setkat s námi na cvičáku, říkal, že by s těmi našími miminy trochu poblbnul.
Norbert72: Hej něco nám uteklo???? Taky taky přejem VŠE nej B & V & A
Luca a Arčí: VŠECHNO NEJLEPŠÍ PŘEJE ARČÍHO SMEČKA LUBINOVI!!!!!!!!!!!! ZDRAVÍČKO, ŠTĚSTÍČKO, RODINNOU POHODU atd.
Linda a Arny: Tak Kristí to bylo dobrý! ale je to čirý fakt.Olomouc je blbá ať žije Brno! Doufám že nám naší ubikaci Arny a Akki nezničí!
Akki: Ahoj, tedy myslím, že tato titulní fotečka jasně vystihuje Lindy a Arnýskův názor na tuto výstavu pac Akki a Kristina
Akim1: No tak to je super,Raduš,ty jsi úžasná panička.Jájsem se totiž dneska s Kirem dost spřátelil a chtěl bych si s ním zase hrát.Takže jako dneska,dojeďte do FM a pak s námi
Kwalik: Do pěti ale ať jste doma!!!!
Lubina: Taxme byly právě vyhozeni na zítřek z domu, a vzhledem k tomu, že jsem už odřekl lyžování, TAXE ZASE UVIDÍME hafledanou!
Norbert72: Hafoy lidičky tak zítra Borová sraz v 9:45 jako vždy no a jestli se nám bude chtíit můžeme zaskočit k Veličkům Tak se na vás ráno těšíme Ahafoj
arny a Linda: Ahoj slintáci! Chceme poděkovat za dnešní podporu! Ste bezva parta a sme rádi že Vás máme Arijana s fení hlavou a Linda
Vlaďka: Rada složená z Argiho a Akimovych panicku navrhuje a rovnou schvaluje Lubno-Borova.Byl tam bozsky klid,tak proc to nezopakovat.
Norbert72: Tak ty Putevny asi nebude to pravé o víkendu tam bude milion lidí je tam výstava ledových soch
Norbert72: Ahoj lidičky a přátele našich uslintaných tlamiček:Co byste řekli kdybychom v neděli vyšlapli na Pustevny Auta by jsme nechali dole pod lanovkou a prochajdou šup nahoru Tak deyte vědět co a jak?
BlueBoard.cz ShoutBoard