Přidej zprávu »
Bukvička: Ahoj Petro. Zvadlo je určitě někde tady na osadních stránkách, ale jen pro info, potlach je o týden později než si počítala, tedy 7.9.2019. Čau Buk.
Bukvička: Ahoj Birku. Moc děkuju za upřesnění a omlouvám se za nepřesné info v historii. Já jsem vše dával dohromady podle toho co mi řekli kamarádi, kteří byli v osadě mnohem dřív než já. Časem se trochu zapomíná a něco i poupraví. Ale moc děkuju za doplnění a tímto prosím toho kdo z osady má možnost, nechť historii na stránkách poupraví. Čau Buk.
Bukvička: Ahoj kamarádi, Zolly umřel.
Birk: Historie není tak úplně pravda. Láďa Procházka ani Jarda Kohout nebyli, alespoň ne do roku 1964 členy Bílých skal. V té době byli oba v osadě Lesní zákon, kde byl Zlatokop šerifem. Ani ta cimra u Mečířů nebyla od začátku. Jo, ještě jsi zapomněl, když se chodilo v noci z hospody Housky, tak Reddy (tedy Rosťa) nás tahal od kamenného mlýna zadem přes močály. Ožralé a pak i zablácené. Nebýt jeho, k trampingu bych se nedostal.
Petra: Ahoj, ráda bych letos přijela na Oheň - Potlach? Bude prosím o víkendu 30. 8. - 1. 9. nebo až ten další opravdu celý zářijový? A kolik se tak sjíždí v sobotu lidí? Díky moc
Bukvička: Ahoj Charlie a Jano. Využívám vaší nabídky na případné obroušení placek. prosím pošlete mi na můj mail buqik@seznam.cz nebo na telefon 605866476 kontakt na vás. Díky a čau Buk.
Ječmen: Ahoj kamarádi! Moc děkuji za poslední 59. oheň. Lidí tak akorát - přežívají ti nejschopnější. :D Ahoj, Ječmen
Jirka: Dobry den. Honzvo vystoupeni v odolene vode bylo famozni. Krasna prehlidka staryh trampskych pisni zpracovanych do swingu + kombinace jeho krasnych pisnicek. jen tak dale. Zdravy Jirka
Kovboj: Ahoj, rád jsem v sobotu poznal Honzu Pratta. Hrál na Odolce a musím ho pochválit. Hraje a zpívá mu to moc pěkně a je to pohodovej kluk. Díky za setkání.
Charie: No asi ještě asi kontakt: Riegertovi@centrum.cz 605 372 813
Charlie: Ahoj Bukvičko, jestli potřebujete brousit placky, není problém. Jen bydlíme u Příbrami. Ahoj Charlie a Jožina (kytara a uke)
Bukvicka: Vzkaz pro Tullia. Moc dekuju. Uz mam placky doma. Rozlozil jsem je na balkone a hodil mezi kluky dotaz, kdo z nich by je obrousil... Cau a dekujeme. BS.
Bukvicka: Ses skvelej. Zitra je dostanu. Jsem rad ze mame tak dobry a cinorody kamarady. Pozdravuju od Hobika. Cau Buk.
kostelo: bukvičko tak placky už vyrazily do potlachu ještě něco skusim ale jásán už dochází nevím co šveska ale ta je jen 10 cm
Bukvicka: Diky Tullio za placky, napisu to Vitovi. Ses blazen... Vzkaz pro Zuzku, ahoj, dal jsem info Standovi Sidlovi. Snad bude reagovat... Cau Buk.
Shoutboardy končí. Více zde.