Add message »
Nada: Skvělý večírek. Gratulujeme nápad. Pozdravy. link »
kuk: Tady Tomík taky začínal s 350D ale šlápnul do pedálů a dotáh to tak daleko že teď vydal vlastní filmeček na Blurayi! link »
GJwtHGGypr: DGKcWL Adobe After Effects CS4 Mac download fast Per Adobe After Effects CS4 Mac per il software PC Adobe After Effects CS4 Mac download oem negozio Buy Adobe After Effects CS4 Mac cheap oem scaricare il software Adobe After Effects CS4 Mac per PC ora link » Buy Adobe After Effects CS4 Mac at a low price link » Adobe After Effects CS4 Mac oem software
Martin: I přesto, že jste to zabalili, pokud si to teda ještě někdy nerozmyslíte (ony někdy i výborné věci potřebují zrát, aby byly ještě lepší), smekám před tímto naprosto úžasným dílem... Neskutečné, úžasné, uchvacující, krásné! Díky!
Smy3th: Found your video after I posted my own time lapse video (Night to Day to Night) on YouTube and yours came up from my key words. I was really impressed by the editing, especially the mating of the music with the video.
DoN: da se rict, ze sme to zabalili...nedostatek casu, vhodneho pocasi, techniky, motivace, zajimaveho prostredi.... v lete jsme byli par dni v praze a natocili tam taky nejake materialy, pokud se premuzeme, tak z toho muze vzniknout nejaky mix praha/roznov timelapse... :)
Tomáš: Teda dost dobré...To valíte ručně spoušť nebo přístroj k maní?
Surrealised: Please don't forget about this project. Try and make some time each month for taking footage. You've recorded some great stuff so far.........Keep up the grat work.
Desmond: Love it... very beautiful. Much respect. It inspires me to do something important while Im here.
Jim: Chci se zeptat, jestli ten projekt ještě pokračuje, nebo jste to zabalili. ?
Bob: Ochutnávky vypadají dost slibně, byla by škoda to nedotáhnout do konce. Budu se těšit na finální produkt. ;-)
Rod: Keep at it lads! I lived in Roznov for a few months recently (girl friend from there), there is some beautiful scenery around there to photograph. Good luck!
Jim: Tak ten experiment s tím hřbitovem se mi líbí. Ale doufám, že film o Rožnovu taky někdy uvidím:) Ať se daří
RT: 5D Mark Ii is out with a FULL HD recording function!
Yaamboo: I don't remember if I've told you about this timelapse movie on Jyväskylä, but here's the link anyways :) link »
DoN: cleaned from spam
BlueBoard.cz ShoutBoard