Přidej zprávu »
Příběh: Rok 101 - Do paláce v Hlavním Městě Země Řádu pronikla členka odboje, která je všem tak moc známá (Mito Kamatsu). Nikdo neví jaký měla cíl ale ví se že když skončila tak byl nalezen zabitý generál Ikari a kapitán Zeref zemřel jen málem, naštěstí ho rychlá lékařská pomoc dokázala zachránit a on se rychle dává dohromady měl štěstí a Mito nedokázala trefit žádné kritické místo (měl bodné rány v oblasti břicha). Tímto padl i poslední generál a napětí v celém světě jen roste a nikdo si není jistý jak to bude pokračovat dále, dokonce se v Hlavním Městě Řádu začínají vyskytovat nepokoje a i když jsou vždy rychle potlačené tak jich je více a více.
Příběh: Rok 100 - Byla podniknuta akce během které se generál Ite vydal s dalšími vojáky zabít Naomi Yuyake, která je členkou odboje a podle informací se ještě s Yuzurem Yinem měla nacházet mimo úkryt odboje. Nicméně Naomi byla nad síly vojáků a samotného Generála, kterého zabila během souboje a Renjiho Narimachiho společně s Yuzurem Yinem zajala. Naomi si z toho boje odnesla těžká zranění, pokud jde o vedení řádu tak vojáci začínají být vyděšení a stejně tak obyvatelé vesnice, protože z původního počtu 5-ti generálů zbývá už jen 1. Vojska začínají být velmi neorganizovaná ale nejvyšší generál říká ať jsou všichni klidní, že má plán který by měl všechny tyto ztráty generálů zastavit.
Příběh: Rok 98 - Řádem i Odbojem otřásly předešle činy. Zeref/Suzuya po útoku na svatbu Mito Kamatsu v Chrámu, vedl spolu s generálkami Tyr a Kori útok na Opuštěné Město. Útok přežila necelá třetina vojáků Řádu a z řad odboje to je pouhý pětina plus civilisté. Úkolem útoku ale nebylo zničit sídlo odboje ale krystal, který odboj již dříve odcizil v Městě Trhů ještě než bude spuštěn. Během útoky zemřely obě generálky Řády a to rukou Naomi Yuyake, které pomáhal Yuzuru Yin, kteří zabili Tyr a poté zemřela Kori, kterou zabila Mito Kamatsu. I přes tento úspěch Řád uspěl, protože Zeref se dostal až ke krystalu, který osobně zničil. Řád poté ihned ustoupil zpět do Hlavního Města v Zemi Řádu. Ať už strana Odboje nebo strana Řádu musí nyní obnovit ztracené životy vojáků a také promyslet následující kroky a vymyslet jakou strategii využijí během dalších akcí.
Příběh: Rok 97 začal být jedním z nejosudovějších let Temného Světa. Během jednoho roku se zde dělo snad nejvíce věcí, než za celou dobu působení tohoto světa. Jednou z událostí byla i náhlá tragédie na obou stranách, jak Odboje, tak Řádu. Zeref/Suzuya Juuzou zjistil, kdy a kde se bude konat svatba největší odpůrkyně a bojovnice proti Řádu. Zruinoval celou svatbu a zabil Královnu Ledového města, spolu s jejím synem - ženichem Mito Kamatsu, která unikla smrti jen díky psychickému rozpoložení Suzuyi. Nicméně dobře tato svatba neskončila ani pro Řád, který zde přišel o jednoho ze svých Generálů, kterého zabili ve spolupráci hned 4 členové Odboje. Kapitán Ookurihara, jeho společník Yuzuru Yin, Naomi Yuyake a spolu s nimi i Mito. Díky tomu Odboj získal 1. z krystalů Generálů, potřebných k likvidaci Temného světa.
Příběh: Největší otrokář celého Temného Světa Zaraki začal hromadit všechny své neprodané otroky ze všech koutů světa v jedné menší osadě nebo spíše malé vesničce několik kilometrů od Města Trhů. Tento proces trval velmi dlouhou dobu ale nakonec tam všechny své otroky nahromadil i když tím zajistil velké nepokoje, jídla a vody je dost protože zajistil zásobování toho místa ale otroci začali šířit fámy o tom že je Zaraki chce použít jako vojáky a jít do války. To se jim samozřejmě nelíbí, protože ani jeden z nich nemá žádný pořádný výcvik. Během několik týdnů to nakonec skončilo boji mezi samotnými otroky, protože jeden z otroků (Renji Narimachi), započal samotné svržení nebo spíše zavraždění Zarakiho. Zemřelo během toho mnoho otroků ale stále jich zůstalo mnoho naživu a každý z nich se stal věrný Renjimu, který je osvobodil a kromě toho u nich podnítil to že za jejich zotročení je zodpovědný odboj. Více jak 5.000 otroků, kteří nenávidí odboj a neví co s nimi bude dál začíná mít strach z toho jakou mají vlastně budoucnost a v tom dorazil jeden muž, který patřil k řádu v doprovodu jen několika vojáků. Po domluvě s Renjim a souhlasem všech otroků je dovedl do Hlavního Města Země Řádu. Zeref jim totiž slíbil nadějnou budoucnost, možnost žít jako lidé a ne jako odpad (otroci) a možnost bojovat za svou vlast (Země Řádu) a to jim všem bohatě stačí. Zeref jim slíbil zacházení jako s lidmi a hlavně možnost bojovat proti těm, které tak nenavádí (odboj). Všichni otroci nyní podstupují výcvik v několika centrech na to uzpůsobených aby mohly rozšířit řady vojáků řádu a i samotný Renji Narimachi se k nim přidal a trénuje jako všichni ostatní. Zeref se tímto ukázal v dobrém světle, nejen že vrátil řádu chybějící vojáky, kteří padli v boji o Ledové Město ale ještě tyto počty několikrát navýšil.
Příběh: Zrovna v den kdy městu trhů došla i ta poslední zásoba pitné vody dorazilo mnoho zásob vody pro obyvatele. Muž jménem Zaraki tam dovezl vodu, které je opravdu mnoho ovšem když dorazil tak promluvil k lidu. Řekl že to kvůli odboji tam umírají lidé, že to jejich vinou jsou bez vody a každý člověk který tu zemřel na nedostatek pitné vody zemřel vinou odboje, který si hraje na spasitele ale skutečně se jedná jen o teroristy. Voda je ZDARMA poskytnuta každému muži, ženě, starcům i dětem stejně jako i všem vojákům řádu. Lidé hlasitě hlásají slábu pro nejvyššího a řád, který tam díky němu existuje. Díky řádu mají vodu a to je to za co lidé hromadně děkují, protože nyní mají šanci přežít a tak mohou přežít dokud nebude krystal obnoven. Tato „štědrost“ řádu získala zpět důvěryhodnost řádu a věrnost jeho obyvatel, kteří věř že řádu záleží na jejich bezpečí.
Příběh: Odboj v přestrojení pronikl do města Trhů. Původním úkolem bylo ukrást krystal, pohánějící město. Úkol se vydařil, ale spolu s ním utrpělo město velké škody, vstupní braná byla zbořena, spolu s několika budovami a pevnosti ve středu města. Z odboje přežili pouze dva útočnicí, neznámy muž a žena, identifikovaná jako Mito Kamatsu. Město je nyní bez energie a vody, dokud řád nedodá novy krystal, jehož výroba nějaký čas zabere. Zeref poté dorazil do města trhů aby uklidnil situaci a promluvil k lidem, kteří tam žijí a obvinil odboj ze smrti mnoha lidí a nejen vojáků ale také civilistů, jejíž mrtvoly poté veřejně na podiu odhalil. Označil je jako někoho koho nezajímá budoucnost lidí ale jako obyčejné teroristy kteří okrádají obyčejné lidi o jejich majetek a za obyčejné vrahy. Během toho promluvil k lidem aby si udrželi věrnost řádu a ať pomáhají jak jen mohou a řád tu pro ně vždy bude. Dodal lidem (ne všem ale mnoha) víru opět víru v řád a dost lidí se snaží řádu pomáhat a otáčí se opět zpět k řádu. Dokonce se rekrutuje mnoho lidí do řádu ale dost jich je stále proti řádu i když proslov Zerefa se šíří i do dalších míst (měst). Získává si tam mnoho příznivců ale také mnoho odpůrců řádu, kteří stále věří v to že odboj dělá dobrou věc.
Příběh: Kori, Generálka řádu, nechala vyvraždit celý Starý Přístav, který byl velkou hrozbou a morovým bolákem celého kontinentu. Dělala tak na povel hlavního generála. Nepřežil nikdo, kromě 5-ti lidí. Bývalý vůdce Přístavu, Saji (Takashi Ackerman), jeho družka, Kami Kamai, jejich pomocník Habu (jediný původní obyvatel Přístavu), Zeref (Suzuya Juuzou), který se postaral o takřka kompletní vyhlazení přístavu a nakonec jeho věrný Yamaji. První tři zmínění jsou nyní pod vládou Řádu, díky speciálním obojkům, které jim Kori nasadila. Jakýkoliv pokus o vzdor pro ně znamená smrt. Zeref se tímto nechal slyšet, že se připojuje k Řádu a rád by usiloval o post nového z Generálů.
Příběh: Mito Kamatsu opět vykonala skutky, které měly vliv na celý svět. Její tvář a kroky pomalu zvyšují vliv a oblíbenost odboje. Když v hlavním městě Chaosu zanechala mrtvé vojáky, s okvětními lístky Nesvěstina Závoje, ve tvaru nápisu "Postrach moří Mito", byla na ní vypsaná odměna pro toho, kdo jí zabije a donese její hlavu Řádu. Mito se objevila, nedlouho po incidentu ve městě Chaosu, i v Nadzemním městě, kde si odboj získal podporu jak vědmy a kněžího, tak i některých vojáků Řádu, kteří řád v podstatě podrazili a umožnili Mito a odboji volný přístup do města. Kopule, chránící město, při odchhodu Mito vybouchla a roztříštila se na miliony malých sklíček. Bylo to kouzlo, které vyvolala vědma, sklíčka se změnila na malé květy Nevěstina závoje - květina ve znaku odboje. Tím město dalo na vědomí neposlušnost Řádu a podporu odboji. Mito pokračovala se svou družinou dále k Chrámu, kde byli přepadeni vojáky Řádu. Svedli zde tuhý souboj, který nakonec ukončil sám Vůdce odboje - Yato. K Řádu se dostaly iformace, které nikoho moc nepotěšily. 1. Mito je pod ochranou odboje, 2. Vůdce odboje žije a je silnější, než dříve, 3. Podpora Odboje vzrůstá i mezi obyčejnými lidmi v zemi Chaosu, 4. Mito je s největší pravděpodobností těhotná. Z toho všeho generálové řádu usoudili, že nebude po dobu jednoho roku (minimálně), Mito možno najít, odboj bude tichý a přestane vyskakovat, jelikož jeho stěžejní kůň nebude aktivní. Řád tedy začal zbrojit, nabírá nové rekruty do armády. Odměna za hlavu Mito čítá 1000 Ryo. V hlavním městě Řádu jsou mnohonásobně zvýšené kontroly, stejně tak ve všech větších městech v zemi Řádu, zem Chaosu Řád v podstatě odstřihl, nekomunikuje s ní. Odboj dělá to samé, díky zlepšení reputace se k odboji hlásí čím dál tím víc lidí, dobrovolně se vzdávají životů, aby mohli sloužit Odboji, který je pod dohledy kapitánů, trénuje v boji.
Příběh: Starý Přístav zasáhla ohromná rána, byla ukradena loď krále pirátů a poté vyslána obrate, zpět proti přístavu do kterého vrazila a poničila obrovské množství části přístavu v mohutné explozi. Jak se ukázalo všichni lidé na palubě lodi byli zabiti, jedna výjimka se ale našla to velmi silný bojovník který předal zprávu o tom kdo to způsobil. Předal zprávu že toto způsobila Postrach Moří Mito Kamatsu, která vyčistí tento svět od vlivu jejich krále Suzuyi Juuzou a že Mito Kamatsu si pro něj přijde a zničí řád a společně s odbojem na tomto světě vybudují pořádek. „Již nebudeme hnít v díře!“ Tímto pirát citoval slova Mito Kamatsu. Ještě dodal že nikdy nikoho neviděl bojovat tak jako je ona, přiznal že nikdo z nich v celém přístavu by proti ní neměl šanci v přímém souboji a pokud se někdo setká s dívkou malé velikosti s černými zbraněmi ať utíkají, díky tomu jméno postrach moří Mito Kamatsu patří této ženě a ne lodi krále pirátů. Loď byla během okamžiku (než byla vyslána zpátky) nakažena morem, loď obsahovala mnoho mrtvol, sekretu, shnilého jídla a nemocných krys. To vše skončilo ve vodě nebo v samotném přístavu a během týdnu celý Starý Přístav zachvátilo mnoho nemocí (mor, černý kašel, spalničky). Mnoho lidí umírá v prvních dnech nemocí a mnoho zase drží déle. Morálka pirátů padla jako první a ti začínají opět válčit s lidmi přístavu o jídlo, neinfikovanou vodu a léky, který moc není. Obě strany jsou velmi oslabené jak boji tak vlivem nemocí. Ti kteří nejsou nemocní brzy nemocní budou, ovšem opustit přístav je nemožné, Řád totiž ihned zasahuje. Generálka řádu se svým vojskem stihla odejít ještě než se plně projevila nemoc a za použití svých vojáků vytvořila okolo celého Starého Přístavu linii která má zajistit to aby z přístavu nikdo neodešel, kdo se o to pokusí bude zabit (zastřelen). Ovšem působí to oboustranně a nikdo nesmí ani do přístavu. Bohužel se ukázalo že se nakazilo i několik vojáků, které tam generálka (Kori) měla. Ovšem Řád má na rozdíl od členů přístavu možnost přístupu k lékům a tak jsou přesunuti do izolace s úmyslem je vyléčit. Pokud se někdo pokusí odplout po moři bude sestřelen jednou z lodí lovců pirátů, kteří jsou zaplaceni řádem a mají jednoduchou úlohu, sestřelit (potopit) každou loď která se pokusí dostat do přístavu (Kami Kamai a Takashi Ackerman nemohou hrát rpg mimo přístav a musí hrát v souladu s tímto zápisem)
Příběh: "Brány byly otevřeny a stejně tak je lze uzavřít. Vše, co jednou někdo vykonal, může tatáž osoba i zvrátit. Suzuya Juuzou při své návštěvě vědmy zjistil důležitou informaci. Krystaly, které vědmy mají, jsou klíčem k uzavření bran do Temného světa a ukončení soužení toho našeho. Takashi Ackerman nakradené krystaly vrátil a dostal od jedné z Vědem zákaz přiblížení se k jakékoliv kněžce/vědmě, či cirkusu a pod. kde se její sestry nacházejí. Tato vědma dokázala číst ze svého krystalu hrozby, které na její cíl čekají, nedokáže číst budoucnost, ni minulost, jen ohrožení, která přicházejí. Takových Vědem má být celkem dvacet, které se pohybují po světě, 6 z nich své krystaly postrádaly, ale již jim byly navráceny. Vědma ale Suzuyovi neřekla celou pravdu, vše je zapeklitější, než se zdá. Kdo chce znát více informací, musí vyhledat nějakou vědmu a zkusit štěstí." (NPC Vědmy - Ayano/Mito) "Informace o odboji. Yuzuru Yin je nyní členem odboje, NIKDO kromě Yina a vysoce postavených lidí odboje o tom neví. Pokud se kdokoliv bude chtít stát členem odboje, může se pokusit navštívit opuštěné město nebo získat pozornost ve větších městech, kde se mohou a nemusí, členové odboje skrývat. Musíte je něčím zaujmout a ukázat jim, že jste doopravdy někdo, kdo dokáže jejich lidi vést k vítězství."
Příběh: (Rok 89): Do rukou Hlavního Generála ze Země Řádu se donesla informace od jednoho z jeho informátorů, kterých má po světě mnoho, že se Košťálových Dolů dostal nějaký cizinec. Rozhodl se proto pro razantní krok a vyslal tam obratem stovku vycvičených vojáků Z Hlavního Města Řádu, kteří jdou pod vedením jednoho kapitána, který byl vybrán pro tento úkol. Jejich úkol zní zajmout toho cizince, ovšem pokud to bude opravdu nutné tak ho mohou zabít. Dále bylo provedenou vylepšení na přístroji blokující chakru, a to je jeho samotné posilnění, což má za vedlejší efekt blokování možnosti používat Hachimon.
Příběh: Suzuya Juuzou převzal kontrolu nad všemi piráty. Nicméně vzápětí byl donucen Řádem se mu podmanit a plnit jeho úkoly. Nikdo o tomto aktu neví, pro ostatní bude Suzuyovo jednání pouze jeho vlasním výmyslem, nicméně i jemu, budou jeho budoucí kroky náležitě nařizovány nejvyšším generálem.
Příběh: Suzuya J. a Lana n. K. opět zasáhli do struktury pirátského světa a zabili další pirátské "krále". Suzuya nastoupil na jejich místo, zabral jejich lodě a bohatství a tím získal nad piráty většinovou moc.
Příběh: Do starého přístavu zavítala 5. Generálka Kori. Uzavřela dohodu s Takashim (Saji) a její jednotka se postupně, vydávající se za civilisty, přesunula do přístavu a splynula s obyvatelstvem. Samotná Kori se nikdy nevzdaluje od Takashiho, i když se může zdát, že je sám, vždy jej v přestrojení následuje, sleduje zpovzdálí kvůli jejich dohodě. Kori je dokonale krytá, neustále hlídaná svou jednotkou v přestrojení, od obyčejného člověka k nerozeznání.
Příběh: Suzuya Juuzou spolu s Lanou no Ketsueki (aka Tsuki), zabili jednoho z Pirátských vůdců a Suzuya byl dosazen na jeho místo. Tím se stává jedním z nejvýše postavených pirátských kapitánů. Pod jeho velením se nyní nachází několik dalších níže postavených kapitánů a jejich flotily.
Příběh: Suzuya Juuzou se vrátil z Temného Světa, sepsal podrobný popis svých zážitků a předal jej vybraným osobám. Fujino Sawa se dostala do Hlavního města Chaosu. Saji (Takashi Ackerman) si stále drží pozici vůdce Starého Přístavu. Brzy se dají do pohybu i Generálové Řádu.
Příběh: Souhrn od začátku Temného Světa: Do Temného světa se dostalo zatím přesně 10 herních postav. Vládu nad Starým přístavem převzal Takashi Ackerman, vystupující pod jménem Saji. Suzuya Juuzou se vyšvihl mezi kapitány pirátských lodí. Ve světě jako takovém se zatím nic závažného nestalo.
BlueBoard.cz ShoutBoard