Přidej zprávu »
Helča: Jelikož se nezúčastním ze zdravotních důvodů Pěkných Prázdnin a Hanka V. si zamluvila mapu na E1 a E2, nabízím E3-nedělní etapu a ubytování v kempu, pokud se někdo třeba zapomněl dohlásit. Volejte mě nebo Hance.
Gabča: Ahoj, připomínám, že tentokrát je nutno se na úterní "jakožetrénink" přihlásit, nebudu tisknout spoustu map pro nikoho. Na programu je městský sprint, nicméně v Labitu, jak bylo plánováno ne, anžto ve čtyři zavírají brány. Takže půjde o prostory, kde jste už asi byli. Sraz je v 16hod. na dětském hřišti v ulici Chelčického.
Eva: Termín platby Voděrady byl 11.8. Někteří nemáte zaplaceno. Jedete?
Eva: Ahojda To je takový problém mně poslat sms nebo email, kdo se dohlašuje nebo odhlašuje? Žádala jsem vás několikrát. Asi to už nechci dělat. Vyzkoušejte si někdy prezentaci pořadatelů a uvidíte, jaký je v tom problém. Každý v tom chce mít pořádek a tímto to komplikujete. Nejen pořadatelům, ale i vlastnímu oddílu Zdravím
Hana: Ahoj, pokud byste někdo vzdal účast na PP, prosím nevracej účast, jsem v náhradnících.
Eva: 30.7. sraz pro zájemce opět v 16,00hod na Zátopku
Gabča: Ahoj všichni, Ruda přidal úterní "tréninky" do našeho přihláškového systému, tak se můžete hlásit ideálně tam, díky, g.
Hana: Ahoj, prosím, nemáte někdo naši mapu T3 ze soboty na Čížkových kamenech?stačila by i jedna.
GAbča: Ve středu 26.6. trénink není.
Alice: S Buďárkovými jsem domluvená již já z buřťáku.
Hana: Na Plž jedu s jardou F., mám tedy 2-3 místa volná.
Afťa: Na PLŽ beru Buďárkovi a jedeme přímo z Liščáku.
GAbča: Na Plže jedu s dětmi, teoreticky mám dvě místa volná, g.
Helča: Odjezd na Plže v 15.30, sraz před půlou. Počítám s těmito řidiči: já, Vláďa H., Alice H., Afťa, Hanka V. Kdo pojede jinak, dejte vědět.
Helča: V úterý 25.6. PLŽ - pořádají HOR. Příhlášky přes ORIS do neděle.
BlueBoard.cz ShoutBoard