Přidej zprávu »
Anamel: Člověk, který zapomene svou minulost, je předurčen k jejímu opakování. ---------------------------------------------------------------------------- Diaspora* lásky uchovává vzpomínky. Všechno už se jednou stalo, spojme rozvázané konce, najděme odpověď v našich buňkách - rozvzpomeň se, pouč se, přijmi, změň to... (*diaspora = setí semena, jeden národ žijící rozptýlen v rámci jiného společenství)
Anamel: NOVÁÁÁÁ HUDBÁÁÁÁÁ: Hodně mega moc nové hudby v anamelích hudebních kanálech pro inspiraci :) Zpívejte, tančete, buďte... jak je libo... odkaz »
Anamel: Písnička John Legend - Made to love... "byli jsme sesláni milovat"... Sexualita je posvátná tehdy, když rozpouští ego... Bohužel hodně tantrických nauk vede naopak cestou ega, i když to dobře skrývají... odkaz »
Anamel: Radůza - Nomádský stan - odkaz » Digitálně nomádský ... o 3 500 km dál a o 20 °C více...
Anamel: FILM LUCY - www.csfd.cz/film/341208-lucy/ Nemám slov. Tenhle zdánlivě nenápadný film doslova odpálil můj mozek do výšin a šířek dosud nepoznaných (a to je i na mě, dosud neprojeveného kvantového fyzika, dost hustá rychlost). Jestli jsem se vyjádřila o svých buňkách jako o satelitech, ještě jsem neměla tušení, co všechno se dokáže odehrávat v lidském mozku. Time is Unity. Paradox všech paradoxů.
Anamel: Včera jsem se pustila do prvních článků, málem mi z toho jeblo Ale nakonec se to rozhýbalo, to půjde. Ze vzletného prvotního názvu udolimstinu to vypadá spíše na Ryba na grilu
Anamel: Kdyby se Poselství ohně nejmenovalo Poselství ohně, jak by se jmenovalo? Resp. mám takovou potřebu protřídit, vybrat články 2011-cca únor 2014 a přesunout je na web, který bude přehledně seřazen podle toho, jak jsem procházela různými uvědoměními skrze svou vlastní proměnu, kteroužto cítím jako jednu z fází mého života uzavřenou. Na Poselství je pak smažu, cítím za tím velké odlehčení Tedy hledám název pro ten web, kam zakonzervuju své minulé já , nějaký nápad? Napište přes žlutý formulář vlevo. Díky
Anamel: Doba milosti a zázraků... Radúza - Vše je jedním: odkaz »
Anamel: Dneska jsem měla telefonát z Maroka. V momentě, kdy jsem si četla o obřízce v islámských zemích. To nevymyslíš. Takový je bloody full moon v Beranu v kombinaci se zatměním měsíce, konjunkcí s Uranem a kvadrátem na Pluto
Anamel: Celý svět zdá se mi vzhůru nohama, z toho vyplývá jediné. Jsem na hlavu padlá a nohy mám v oblacích
Anamel: Dříve jsem pro muže byla příliš emocionální, nevyrovnaná, v podstatě šílená. Dnes muže děsím svým smířením a tím, že si nedělám hlavu s tím, jak mě přijmou - takže - v podstatě šílená (a nemanipulovatelná, to je pro ně na jisté úrovni děsivé). Psýché. Zrcadlo.
Anamel: Mám pocit jistého předávkování duší. Nevím, jestli je to srozumitelné, ale naprosto to popisuje, jak se po posledních dnech cítím :) Ten noční článek už byl vrchol, vždyť já si skoro nepamatuju, že bych ho psala :D Delirium tremens. Tak jsme zase nakoukli trochu za oponu a teď se jde uzemňovat! Pachamama song odkaz »
Anamel: Neznáte prosím nějakého cukráře, který ve své výrobě byl schopný sladit zdravé trendy a kvalitní potraviny s poptávkou běžného spotřebitele? Tedy cukráře, který by mi byl schopný do nově vznikající příručky poradit nějaké tipy, které by byly použitelné i pro bandu komerčních cukrářů a zcela normálních chemožroutů. Díky. An anamel.web@gmail.com
Anamel: Píseň dneška, kola osudu se roztáčí a ta síla je tak velká, že by nohy podrazila, ale tam, kde jsou pevné základy, už to není možné. Ego illuminati :) odkaz »
Anamel: Do rubriky FILMY odkaz » jsem přidala asi dvacet nových tipů
Anamel: KAŽDÉ NÁBOŽENSTVÍ CHRÁNÍ ŽENY - odkaz » - Tak z tohohle mam radost, nějak se mi volněji dýchá, když vidím, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Vím, jakým tlakům jsou islámské ženy nucené dennodenně čelit. V Maroku jsem potkala oba typy mužů, jen ochránců tam bylo zatím opravdu malinko, ale byli - a to je důležité, protože každá změna začíná několika málo lidmi.
Anamel: PÍSEŇ PRO DNEŠEK - Omnia - EARTH WARRIOR - Protože Ona nás potřebuje... odkaz »
Anamel: Do hloubky a na dřeň všeho, co je skryto... Být připraven PÍSEŇ PRO DNEŠEK - MOTHER MARRY. v každém okamžiku zemřít, neboť právě ten každý jeden okamžik je dokonalým, to je absolutní smíření se životem... odkaz »
Anamel: Nikdo z nás není tím, kým byl včera. Naše činy nás mění, formují. Chceme-li se poznat, opravdu do hloubky uzřít, nedívejme se na sebe navzájem očima minulosti, nedívejme se na sebe jako na ty, kterými jsme byli. Dejme si navzájem šanci vidět se každý den novýma očima. Dejme tu šanci hlavně sami sobě.
Anamel: To se mi ulevilo "Schizofrenie je prakticky nezbytným stavem pro duchovní vývoj. Pokud si člověk uvědomí, že vnímá více pólů, klinické projevy mizí, protože bytost chápe svůj stav." - nějaká astrologická poučka
Anamel: Čtení na neděli - Rudolf Steiner - O poznávání vyšších světů - 12. díl - Strážce prahu - odkaz » - se svým strážcem prahu jsem se setkala tváří v tvář v den letní rovnodennosti 2012 a od té doby je to parádní jízda.
Anamel: Přidala jsem do databáze 10 nových filmů, které považuji za o-boha-cující, protože duše a vědomí se rozvíjí skrze příběhy Ze-mě odkaz »
Anamel: Další z "rozvzpomínacích" filmů - Noe, 2014 - právě v kinech. Nevím, odkud Aronofsky čerpal, ale zdá se, že jeho inspirace byla božská (což už se mj. potvrdilo, když vytvořil film Fontána) . Rezonuje, mrazí. odkaz »
Anamel: Píseň Babylonská věž - Radůza a Aneta Langerová, ... té já rozumím... Krásný týden sebe-projevení přeji všem! odkaz »
Anamel: Slovensko Držím ti pěsti, aby se ukázalo, že tvé kolektivní vědomí již nepotřebuje propastnější zkušenost a konečně touží po obrodě. Přeju si, aby jsi se nemuselo vydat jako my cestou smutného zrcadlení v podobě ještě smutnějšího prezidenta. Zpívej, zpívej múzo národů... naslouchej, naslouchej, lide pozemský. Cesta spásy je vydlážděna, kdo vykročí první!?
Anamel: Slovensko
Anamel: Já a můj dnešní osudový moment. Letmý dotek duší, ... co mě osvěžil po dlouhém putování svým vlastním příliš komplikovaným příběhem. Najednou se svět zastavil a v tichém "wau" naznačil, že život může být TÁÁÁK jednoduchý... Už se nikdy neuvidíme, není-li to psáno v knize života, a přesto to jakýmsi podivným způsobem změnilo dráhu mého bytí... Maktub. Tedy můj dnešní facebookový status: "Tak jsem si chtěla zadat "Ve volném vztahu", ale Facebook mi nechtěl uznat "Neznámý cizinec, co se na mě dnes usmál" za adekvátního boyfrienda. Pravda ten vztah je asi trošku volnější než běžná norma... Musí ten druhý vědět, že jste s ním ve vztahu? Na svou obhajobu mohu říct, že se usmál opakovaně, jednou budeme vyprávět svým dětem o naší roztomilé nesmělosti..."
Anamel: Lindsey (možná i nevědomky) ztvárnila příběh své duše - putující hudebník, který přichází v radosti oblažit Zemi svými tóny (takový vesmírný cikán ve svém původním pojetí). A všichni to máme podobně - vyšší vědomí hraje svou píseň - stvoří duši, která se otiskne do hmoty - spolu hrají píseň života a až je dílo dokonáno, stane se další z hvězd na nebi celého stvoření... odkaz »
Anamel: Několikaminutové video o tom, že odnikud nepocházíme, že jedno-duše jsme a všechna spojení, která máme do jiných světů a realit slouží k sebepoznání duše tady a teď z naší perspektivy. odkaz »
Anamel: Kdybych sledovala svůj život jako seriál v televizi, moc dobře vím, co bych si poradila, ještě bych si klepala na čelo, proč už jsem to dávno neudělala
Anamel: A to vůbec není legrace, to je katastrofa Ale samozřejmě ten záměr tatíka vesmíru chápu a vnímám - už jenom pouhý fakt, že vlastním letenku (ještě stále mám svobodnou volbu neletět) způsobuje potřebu tak nějak zpracovat ten odpor vůči této zemi, lidem v ní a mým zážitkům s nimi spojeným... na letence a Maroku až tak nezáleží...
Anamel: Vesmír má velký smysl pro humor. Dostala jsem letenku do Maroka
Anamel: Něco něžného na neděli - audio vyprávění knihy ALCHYMISTA, Coelho . Příběh o naději a odvaze k naplnění osobního příběhu. "Chlapec se jmenoval Santiago..." odkaz »
Anamel: O makovém mléce na Liveinspirit odkaz » - dobrá zpráva pro milovníky banánových shaků a pudinků, co se vzdali mléka...
Anamel: MAKOVÉ MLÉKO odkaz » Mňamy. Příprava primitivní. Banánovej šejk s medem nejlepší! Moje tělo je naprosto blažené z té dávky vápníku, železa, zinku a horčíku. Už nějakou dobu jsem tušila, že mi tyhle minerály chybí vzhledem k vyloučení masa a mléčných výrobků ze své stravy, tohle by mohlo dát tělo zpátky do balancu.
Anamel: odkaz » Tenhle článek mi tak nějak ujasnil představu, cože to vlastně u druhého pohlaví hledám... a když tam ta rovnováha není - bojím se projevit svou ženskost. My ženy nepotřebujeme dokonalé muže, ale chceme ty, kteří k této dokonalosti sami chtějí směřovat, učit se, vyvíjet... z toho důvodu, i tím následkem - my, ženy, směřujeme, k vlastní dokonalosti... ruku v ruce... nedojdeme tam, ale ta cesta je nádherná. "Mužnost nepřichází sama od sebe, mužnost se buduje. Mužem se stáváme na základě překonávání určitých překážek, výzev, bolestí a strachů." Znám muže, kteří prošli mnoha výzvami, které je posilnili a dali jim poznání, smutné je, že je to od toho ideálu spíše vzdálilo, jejich srdce ztvrdlo... ztratili víru/důvěru, že si v tomto světě mohou dovolit být tímto otevřeným, laskavým a milujícím mužem. Snad je to jen mezistupeň. Kéž ji znovu najdou... myslím, že otevřené srdce Ženy jim může dodat odvahu.
Anamel: Miluju, když mě moje vlastní články doženou, vynoří se z dávné historie, aby ukázaly souvislosti a vlepily mi pořádnou facku (tentokrát loňský pozdim, historie se opakuje, z "nějakého" důvodu se tento článek objevil mezi nejčtenějšími na hlavní stránce webu) A tu je ta facka :D "A nelze se proti tomu postavit a říct - to nejde, mám tyhle a tyhle překážky... překážky neexistují, energie chce být projevena" ... ale já budu ještě chvíli trucovat, já, věčné odcházení... Krásný den přeji všem... odkaz »
Anamel: Aktualizace k semenům: Zahrádkáři NEJSOU v ohrožení - Margit Slimáková odkaz »
Anamel: "Semena jsou výsledkem staletí a tvrdé práce farmářů po celém světě. Jsou společnou komoditou, jsou darem Země..." Jejich regulace je idiotský nápad jdoucí proti přírodě a směřující k potravinářskému fašismu... Petice, která slouží jako podklad pro vyjednávání s Evropským parlamentem odkaz »
Anamel: Trochu více informací, poměrně transparentních, k videu - odkaz »
Anamel: CO JSTE V POLITICKÉ SUPERDEBATĚ NEVIDĚLI - KDO NESMĚL DEBATOVAT odkaz » Podobná videa mediální manipulace jsem sdílela v roce 2010, tehdy to nikoho nezajímalo a nikdo tomu nevěřil. Tak co 2013? Já myslím, že je to oči-vidné, už se to nedá zatajit, však oni si to líbit nenechají. Hurá :) Krásný páteční večer!
Anamel: Ve schránce mám 666 emailů a je 14:14. Jedeme podle plánu :) Zodpovědnost neznamená vlastnění. Ámen.
Anamel: V záložce Filmy přibylo trocha nové inspirace pro letní večery: odkaz »
Anamel: Jojoj, anamelí živote, kde bereš tu schopnost obracet se neustále o 180° ?
Anamel: O víkendu jsem byla na street festivalu v rakouském Linze, Rakušané ví, jak pořádat kulturní akce v ulicích města. Nohy mam utancované. Dnes jsme jeli vodu, ruce upádlované. Tak to bychom měli komplet
Anamel: WAYSEER MANIFEST odkaz » Všechno, co jsme si mysleli, že je na nás špatné, je vlastně to dobré. Impulzivita, roztržitost, výkyvy nálad... Vidíme svět tak, jak ho nikdo jiný vidět nemůže, my můžeme nemůžeme zastávat současná pravidla, protože někde uvnitř víme, že existuje lepší způsob...
Anamel: V jedno-duchosti je krása, Liveinspirit - Videonávod – elegantní šaty z šátku 6x jinak: odkaz »
Anamel: Falling slowly (Once OST): odkaz » Fair play to those who dare to dream. Čistou hru těm, kteří se odvažují snít. /Markéta Irglová/
Anamel: V noci se mi zdál sen, ze kterého mne probudila sms, zrovna když jsem se někoho v tom snu ptala: "Mam to přijmout?" a v té sms stálo: "Ano a zítra to oslavíme a budeme slavit už napořád." Život už mne dávno přijal, teď čeká na opětování... No nic, jdu k zubařce, snad ji nebudu muset vysvětlovat, že mi do zubů vrtat nebude, že jestli jsou nemocné, tak budu pracovat na jejich obnovení, nikoliv likvidaci...
Anamel: Na miskách vah se bude vážit, kolikrát jsi popřel sám sebe, Člověče... Lidskou existencí hýbe touha být, a to je prazákladní podstata všeho... a cokoliv tomu odporuje, dere se na povrch.
Anamel: " Když zklidníš své nitro, když uklidíš to, co do tvého nitra nepatří, pak je to tou nejlepší energetickou pomocí, kterou můžeš rozvodněné krajině poskytnout." Kryon
Anamel: Milý Velký bratře, nezapomeň si mě dát na seznam, neočkuju svojí kočku, natož sebe A do mých budoucích dětí se nic píchat nebude, je ti to jasný? Klíčová slova: terorista, bomba, spiritualita, svoboda, duše
Anamel: The Host (Hostitel) - velmi zamyšleníhodný film. Také třetí série Game of thrones (Hra o trůny) se doooost slušně rozjíždí. Daenerys Stornborn, matka draků, dost překvapila, zda-li pak je symbolem statečné, spravedlivé, avšak nemilosrdné ženy dneška, která svým neotřelým způsobem ještě velmi zamíchá kartami v žabomyších válkách mužů?
Anamel: I tak se dá strávit sobotní den - dva týpci rozjasňují den bezdomovcům odkaz »
Anamel: Toto asi znáte, ale hodí se to, Jan Menděl, Anti-ego-hysterie, aneb esoteoretici v pasti: odkaz »
Anamel: Třeba v takovém tureckém Istambulu před budovou parlamentu propouští hněv dnes dost slušně. I já pochopila, že na útlak se neodpovídá asertivitou - bůh si žádá AKCI. V Lásce a Pochopení, ale na úrovni člověka - akci
Anamel: Mia Weissová, Dost bylo ezoterních masek, propusťme hněv: odkaz »
Anamel: J. Hoffman, Vizte to božské, ale jednejte s člověkem: odkaz » Já tu ženu miluju ♥ "bez ohledu na to, jak moc si přeji se spojit s božstvím v každém člověku, musím se vypořádat s jeho lidskou stránkou a že tento aspekt na své vlastní riziko ignoruji." "Jakmile jsem se naučila sama sebe milovat a respektovat dost na to, abych věděla, že nezáleží na tom, jak milá, láskyplná a vstřícná jsem k někomu byla, protože jestliže nebyl schopen můj dar přijmout a vyjádřit svou božskou část, vždy hrozilo, že vytrpím spoustu zármutku." "pokračovalo to, dokud jsem se nenaučila je vidět takové, jací byli, nikoliv takové, jaké jsem si je přála, což byla jedna z mých největších životních lekcí. Přestože se mi dostává požehnání vidět v ostatních to božské, naučila jsem se také respektovat jejich lidský aspekt a vidět je takové, jací jsou, nikoliv jací byli v mých představách, tedy jací by byli, kdyby byli trochu ,,méně“ lidští a trochu ,,více“ božští." Áleluja... tak tady to mám černé na bílém... teď už rozumím tomu svému "blbka v Maroku", až dopíšu knížku (mam rozepsané tři, ale tahle má v tuhle chvíli přednost, jsem na 11. straně, jmenuje se "zatim" Inchallah, aneb co se stalo na okraji pouště), nebudete mi věřit, že existuje taková naivita
Anamel: Arjuna Ardagh, O tom, proč je moudré uctívat ženy: . odkaz » Neskonale krásná slova, která dojímají mou duši k slzám léčení. "Základ srdce ženy tvoří božská ženskost. Je v ní vše, co kdy b...ylo krásné, půvabné a inspirující na každé ženě, a to kdekoli na světě a kdykoli v čase. Samotnou podstatu srdce ženy – každé ženy, tvoří vrchol moudrosti, inspirace, sexuální touhy a konejšivé, léčivé lásky. Vrchol všeho. Toto místo je však chráněno valem soustředných zdí a je dobře, že tomu tak je. ... Přibližně u druhé hradby nejblíže k srdci žena odhodí i závoj své osobnosti a ukáže svému muži to, že je nejen lidskou bytostí, ale také branou k něčemu mnohem vyššímu. Ukáže mu hněv, který není jen jejím hněvem, ale hněvem všech žen. Zároveň ho však obdaruje i svou trpělivostí, která je rovněž univerzální vlastností všech žen. Ukáže mu svou moudrost. V tuto chvíli muž začne poznávat archetypy žen, které byly ve všech kulturách popisovány jako bohyně a mytologické postavy."
Anamel: Dušená bršlice (to je "plevel" pěkně prosím, roste všůůůůde), smažený kontryhel (křupy křup, chutná líp než brambůrky), sedmikráskový čaj. No, hned je moje mysl o něco klidnější při těch věčných zprávách o kolapsu společnosti. Jen těch včeliček je letos nějak smutně málo, nezdá se Vám?
Anamel: Jsem si omylem utloukla máslo, já vyrostla v paneláku, ale my to v té DNA asi budeme mít všichni :)
Anamel: Já už to vím, já vím, co to všechno znamená... odkaz »
Anamel: A ještě lesní pažitka, na tu bych zapomněla. Lesní pažitka dělá jaro, totiž vypadá to jako pažitka, chutná to jako pažitka a roste to v lese a v houštinách
Anamel: Piknik na zahradě na lavičce z palet, kopřivový čaj, podbělový čaj, slunce přijímané celou plochou těla, španělské rytmy, hrabání se v hlíně, válení se v luční trávě, pobíhání v lese, povídání si se stromy. Anamelí je ve svém živlu. Krásné jaro všem...
Anamel: Vždy dokonale zásobována dobrou hudbou. Krásnou neděli všem ♥ (ha, srdíčko, že by už jsem byla zas srdíčková? ) Píseň Corner Stone Cues - Madokara Mieru odkaz »
Anamel: Jestli jste někdo ještě neslyšel o free výstavě minerálů na Ruzyni, kde můžete nakoupit šutříky z celého světa za velkoobchodní ceny, tak tady je o důvod víc, proč jej nyní navštívit, kamínky jsou naši kamarádi :) Obří křišťálová koule - odkaz »
Anamel: Tolle - Jak si zachovat zdravý rozum, když jsme bez práce. odkaz » Nedávno jsem zaslechla kamarádku, jak možná trochu rozpačitě odpovídá na otázku: "A co teď vlastně děláš?" - "No, ... já jsem na Facebooku." Mělo to však být hrdé zvolání: "Já rostu, já se poznávám, já vnáším světlo informací do temnoty myslí bližních." Však ony ty měsíce nebo i roky toho sladkého dolce farniente v podobě informačního šílenství, online komunikace, sledování videí, čtení článků, sezení na lavičkách, zírání do oblak, ležení v trávě budou mít nějaký výsledek. TŘI DVA JEDNA TEĎ - Vystoupit z oběti, vypnout program viny a začít volně dýchat. Áleluja.
Anamel: Uf, muselo to ven :) Díky všem, nejlepší kamarád je ten, který Vám podrží vlasy, když zvracíte. Odjela jsem na venkov a nějakou dobu tu budu. Sluníčko, ptáčci, praskání v krbu, už se oklepávám... vyrobila jsem si lavičku z palet.
Anamel: Poslední dny se necítím na psaní ani odepisování, hodně se toho děje - v životě, v mysli, v rodině, v těle, v DNA... těším se na Vás, až budu v plné síle. "Umíráme jen proto, že to očekáváme." Teal Scott
Anamel: Ještěže máme toho Berana, kdyby se daňová přiznání podávala v energiích Ryb, tak by se jistojistě zvýšil počet sebevražd . Je to dobrý, už jsme zase trochu více lidmi (roboty?), já dokonce jakžtakž rozumím sousloví "zdanitelné příjmy ze závislé činnosti a z funkčních požitků, sražených na zálohách na daň a daňovém zvýhodnění"... :D Já právě odevzdala třetí přiznání - za sebe a dvě neziskovky, to už je jak na pásové výrobě, haha. Kdybych se o to pokusila třeba v prosinci 2012, domnívám se, že by mě to zabilo... je to zajímavé sledovat, co astrologické konstelace a pozemské energie člověku umožňují a kdy..
Anamel: Jdu dělat daně, takže pro ty, co se budou nudit, doporučuji film Shift (Proměna) a všechna videa od Teal Scott , která je naprosto úžasnou bytostí, která umí vysvětlit programy starého světa a bludy new age, abychom se od nich mohli oprostit.
Anamel: Odjíždím na výlet, první a-mail tedy budu posílat nabitá přírodou a inspirována přáteli. Krásný víkend všem.
Anamel: Takže... 5:00, Anamel si dala noční šichtu Možná Vás potěší některé novinky na webu - upravený úvodní banner a nový levý panel s možností využít Google překladače pro překlad třeba do slovenštiny, s číslem účtu pro případné zájemce o revanš za mou práci a to nejlepší - Anamelí infostánek, kde se přes jednoduchý formulář můžete přihlásit o pravidelné novinky a bonusy, jichž chystám požehnaně. Jaro je tady i se svou tvůrčí inspirací... Těším se na Vaše podněty .
Anamel: Balené ovoce si nekupuju, ale dostala jsem dárek, který mě nutí k rannímu zamyšlení. By mě zajímalo, jestli zaměstnanci balíren potravin mají speciální školení, jak zabalit jahody do krabičky, aby všechny shnilé byly schované pod etiketou, a tak zákazník koupil 70 % poškozeného zboží, aniž by to i při důkladném pohledu poznal. Je to docela umění, nemyslíte?
Anamel: Á, tak tohle znám, tenhle pocit znám, jakoby se v celém těle začaly probouzet motýli ze zimního spánku, 18. 3. 20:30 právě vstupujeme do energií jarní rovnodennosti, citelně :) Zítra bude veselo, pozítří ještě veseleji, přeji krásnou transformační noc všem a příjemný let všem raketám před startem...A je krásné, že spiritualita člověka čapne za pačesy, třebaže dělá účetnictví. Neoddělitelná je mystika od života...
Anamel: "V noci jsem snil, že jsem motýlem, a teď nevím, zda jsem člověkem, který snil, že je motýlem, nebo zda jsem motýlem, kterému se zdá, že je člověkem." Chuang Tzu
Anamel: Dnešní bilance - zprávu, že výplatu za brigádu (kreativec na městském úřadě, haha) dostanu až v červnu, vyrovnávají krásné komentáře pod mými články a můj osobní úspěch na poli menstruačních kalíšků - dva putují k sousedům... holky už byly načaté :) Teď ještě zmínit vliv menstruační krve na zahrádku a budu spokojená... ale to zas příště, aby to na ně nebylo moc. Krásný víkend všem a nic si z toho nedělejte, jestli bulíte, kudy chodíte a máte pocit, že se rozpadnete na tisíc kousíčků, zima je na odchodu.
Anamel: MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK NA SLEVOMATU: odkaz » LadyCup mám a jsem spokojená. Kupovala jsem ho za dvojnásobnou cenu a dodnes nelituju. Velikost vybírejte podle toho, jestli už jste rodily nebo ne.
Anamel: Zdravím spolupoutníky z pravého křídla naší společné československé země, je Vás tu hodně Díky. Skoro mi to nabádá k výletu na Slovensko, je tam hezky...
Anamel: Dneska v noci jsem se prudce probudila,... jako bych se poprvé v životě nadechla. V prostoru srdeční čakry mi byl nainstalován symbol trojjedinosti, který jsem včera v noci ve snu kreslila. Kolem 3. hodiny noční 13. 3. 2013... Na stromě pod okny sedí dvě hrdličky, nezapomínám, proč tu jsem... ♥
Anamel: "Pro rostoucí hlavu člověka hledáme páteř, která by zůstala rovná." Mir. Holub, básník
Anamel: 10. 3. 2013 Retrográdní Saturn ve Štíru a novoluní v Rybách. Tak si nemějme za zlé, že se občas rozpadneme na malé kousíčky. Však se brzy zase poskládáme. Michelle Manders zmiňuje aktuální kolektivní témata - sexuální traumata a hluboko potlačený vztek v nás. Zapomenuté, ale ještě neodpuštěné leze na povrch, kostlivci vylejzají ze skříní. Kdo zpracoval svojí pozemskou karmu, ušlechtile čistí kolektivní a galaktickou. Never ending story...
Anamel: PALEC NAHORU! Už druhý český muž mluví do kamery otevřeně a přirozeně o menstruaci a cykličnosti ženy. Jan Bílý na konferenci žen a Dušek se tuhle v pořadu také dost odvázal, nakonec to tabu rozboří probuzení muži svou bezprostředností...
Anamel: Pan Facebook se mě zeptal, jestli by se mi nelíbila stránka o rozjasňovačích. Říkám si - to je ale hezké jméno pro světlonoše, to ještě neznám... Dovedete si představit to zklamání, když se mi otevřela stránka o kosmetice
Anamel: Další filmová aktualizace i s odkazy na podrobnější info o filmech - odkaz »
Anamel: Filmy Nádherné bytosti, Paralelní světy, Hostitel - nejnovější posouvači a otevírači vědomí ;) Taktéž doporučuju film Looper.
Anamel: V anamelím hudebním kanálu Různé tváře bohyně přibylo 21 písní :) Postupně připravuju druhý díl - Léčivé písně pro duši... odkaz »
Anamel: Poslední dny dostávám pořádné pecky v léčení rodinných vztahů. Jak někteří víte, nepamatuju si téměř nic do svých 12 let. ALE - Objevily se mi některé vzpomínky a cítím, že to je jen začátek... zakopaný pes bude vykopán. Moje vnitřní dítě je o dost chytřejší jak já. Ještě bude legrace, začínám chápat souvislosti. Krásnou neděli všem.
Anamel: Nábytek z dřevěných palet odkaz » Trocha inspirace. Člověk nemusí vydělávat 20 tisíc měsíčně, aby se mohl obklopovat krásnými věcmi, stačí trocha kreativity... "Nemůžu, neumim." je jen špatně převlečené "Nechci."
Anamel: Mám 51 rozepsaných článků, 2 z poloviny hotové knihy a nezodpovězené emaily od 6. ledna. Zítra publikuju Vina a oběť v rodinných vztazích, když jsem ve fázi Baby (viz cykly ženy v Probuzená žena), takové články mi jdou od ruky :D A moje kočka zrovna spí vzhůru nohama a vůbec jí to nevadí.
Anamel: Poučení dne - Neříkejte nikomu, aby Vám nesahal na iluzi o princi na bílém koni, dotyčný si jistě bude chtít sáhnout alespoň na toho prince (nebo koně). Aneb každý vzdušný zámek by měl být náležitě vyvážen, příp. rovnou zbořen nějakým dobrosrdečným pragmatickým přítelem.
Anamel: FILM Revoluce kulturních kreativců odkaz » Byla jsem na premiéře na Kampě (díky Jirkovi za inspiraci) - do pozitivna ladící film s důrazem na probuzení kreativity, inovace a víry v kladný vývoj budoucnosti - jsem kulturní kreativec :D (největší problém - celý život jsme si kvůli informačnímu embargu na kreativitu mysleli, že jsme sami / největší dar - jsme neuvěřitelně optimističtí v otázkách budoucnosti, nikdy neztrácíme víru, vždy se oklepeme a jedeme dál). Hlavní poselství filmu pro mne bylo: Starý systém nemá sílu se obnovit, opravit, všechno úsilí vynakládá na udržení sebe sama - a zatím je to v pořádku. Vedle toho však vyrůstá něco nového - a až to bude dostatečně silné, převezme částečně funkce starého systému (bezpečí, bydlení...) a zbytek zanikne v propadlišti dějin jako něco nepotřebného...
Anamel: Karol Hlávka (pohled na Ženu od Muže pro Muže): "Naplněná, autentická jedinečnost je VŽDY krásná! ŽENA, POKUD JE SAMA SEBOU, JE VŽDY KRÁSNÁ! (...) Muž má objevit jedinečnost ženy, žena jedinečnost muže. Nemají se snažit podobat jeden druhému, ani být stejnou bytostí. (...) Ta vaše láska /milovaná/ může /a JE/ být pozemským projevem této Bohyně - "může být" říkám proto, že většinou není. Ne proto, že by na Zemi neexistovala - možná je i vedle vás, vy to ale nevidíte. Máte zastřený zrak - zastřely vám ho vzory ve vaší mysli. Celé věky se ženete za chimérou a nevšímáte si, že kráčela po vašem boku - vy jste ji však neviděli. (...) Pokud jsme DVA VYŠLI Z RÁJE, DVA SE DO NĚJ NAVRÁTÍME...... celý text na odkaz »
Anamel: ODKUD PRAMENÍ CHAOS V NÁS? Z PROSTŘEDÍ KOLEM NÁS... Rozluštila jsem původ svého nedávného stavu absolutní zmatenosti. Možná to míváte občas podobně, jen nevíte, co ten stav spouští, takže svůj zážitek dávám jako inspiraci: Strávila jsem noc u maminky, která se před nedávnem přestěhovala na vesnickou chalupu. Příroda, praskání v krbu, krása, ale... maminka ještě stále neví, kde co má, a pro nedostatek nábytku se jí kupí věci na všech odkládacích plochách v domě. Samozřejmě je to jen dočasný stav, ale to právě tato energie zmatenosti a chaosu mě jednoduše totálně odrovnala :D Jakmile jsem dorazila zpět domů, jakoby se všechno ve mne vrátilo zpátky na své místo... Jen jsem pro únavu musela jít spát už v osm.
Anamel: Věřit, že lidé a informace přicházejí náhodně, by bylo bláznovství V naplňování svého záměru cítím potřebu notné dávky trpělivosti - první "nabídka" často nebývá ta nejlepší a má za úkol otevřít nás ještě větším a lepším vyhlídkám... Pokud se otevřeme ze srdce, pak platí - čím více pro sebe chci, tím více dostávám. V očekávání krásného života bychom neměli být skromní... Zrovna jsem se chtěla na něco vrhnout a vytáhla jsem si karty "trpělivost - ještě jste ve fázi studia a poznávání" a "čekejte" Co víc dodat, dnešek není Ten den... S Láskou Anamel
Anamel: Po jasném vnitřním rozhodnutí jít v životě určitou cestou se kolem nás začnou točit informace, lidé, synchronicity - příležitosti. Univerzum podporuje každý jasný záměr, ten se v nás může skládat dny, týdny, měsíce i roky, ale jakmile se doskládá, je jen na nás, zda naskočíme na vlnu, nebo budeme čekat na vnější spásu, která nikdy nepřijde a my akorát přijdeme o dobrodružství zvané "plný potenciál života takového, jaký ho chceme". Rok 2013 - rok Lásky, rok Tvorby...
Anamel: Pečlivě naskládané písně mého srdce do tematického youtube kanálu, 1. díl Různé tváře Bohyně , zatím obsahuje 124 písní, budu rozšiřovat a připravuji i další tematické kanály... odkaz »
Anamel: Má cesta k tělu odkaz » Nový díl anamelího seriálu, aneb trochu ze skutečného života... od ne-moci k Duši, jak jsem uzdravila sama sebe...
Anamel: Úplněk - nepozornost, ale zároveň jakási pokojnost. Bolí mne tělo. Únava. Dobré je, že známe souvislosti s cykly - člověk si to nemusí vyčítat a jednoduše jde spát dříve, prostě božské oko na nás mrká z nebe, nic víc se neděje. Myslím, že to, co budeme v noci provádět, bude spánku vzdálené :D Krásnou úplňkovou noc všem...
Anamel: "Poselství, která píšu, už nejsou na listech, aby je, nevyžádaná, odvál vítr. A já už také nejsem jediným hlasem bohyně. Seděla jsem a čekala, a ty jsi přišla. Vezmi si mou misku, pohlédni do vířícího dýmu a brzy uslyšíš Její hlas. Předávám ti svůj dar věštby, nalož s ním podle své vůle. Přišel čas, aby se všechny ženy staly sibylami. Přišel čas, abychom všechny byly projevením Bohyně." Sibyla, Karty bohyně
Anamel: Čím dál více jsme unaveni bojem jednoho s druhými, ať vyhraje kdokoliv, my všichni máme šanci vystoupit z role oběti vnějšího "zlého" světa a udělat si život hezčím, stačí trocha odvahy ke změně a méně posuzování při spolupráci.
Anamel: Každý z kandidátů má 11,1 % šanci na zvolení, dnes je 11. 1. a je novoluní Dnes ráno jsem se zeptala karet s prostou otázkou: "Volby?" Polila mne vlna energie a já vytáhla nejsilnější kartu z balíčku - GRÁL - duch skrze hmotu... Tato karta nás vyzývá, abychom jednali v jednotě s Duchem, byli otevření a směr, kterým se vydat, nám bude vyjeven. "Mé tělo je nástrojem Ducha. Mou mysl prostupuje božská moudrost. Moje duše je plamínkem ohně Stvořitele." A co nám to tedy říká - jednejme v souladu s nejčistší esencí sebe sama a plně důvěřujme, že vše ve světě i v nás je v každém okamžiku plným projevením kosmického zlatého vědomí, jehož jsme součástí a které skrze nás promlouvá... Copak by Univerzum vytvořilo či konalo něco, co by nebylo v souladu s jeho záměrem?
Anamel: Taková jest Pravda vztahů nové (re)generace ... "Chci tě milovat, aniž bych tě spoutávala, vážit si tě, aniž bych tě hodnotila, jít po tvém boku a nebýt ti na obtíž, pozvat tě blíž, ale nečinit si na tebe nárok, vzdalovat se od tebe bez pocitu viny, vidět, jaký opravdu jsi a nevyčítat ti to a pomáhat ti, aniž bych tím zraňovala tvou důstojnost. A pokud můžu totéž dostat já od tebe, nebudeme se míjet a budeme jeden o druhého bohatší." Virginia Satirová
Anamel: Souhlas je jen do honosné róby převlečené posuzování.
Anamel: A to je to krásné na té naší Zemi, že po ní ruku v ruce kráčí bojovníci s mírotvorci... Vše je, jak má být.
Anamel: ‎"Kalkulačky statistických agentur měsíc před volbou bezostyšně říkají, kteří dva kandidáti mají největší pravděpodobnost zvolení. Média to po nich bezduše opakují." A stejně tak budou i občané - přece neztratím hlas tím, že ho dám tomu, komu důvěřuji, vždyť stejně nemá šanci vyhrát, a vůbec - co by v politice dělal/a, vždyť je to slušný člověk... a tak většina národa svůj hlas znovu a po tolikáté opravdu ztratí ve prospěch těch, od kterých plynou peníze na volební kampaně a tak vůbec... Nebo ne?
Anamel: Jak tak koukám kolem sebe, tak je to všude stejné, takovou cestu jsme ušli - až do Srdce a teď nikdo z nás nechce udělat ústupky od svých ideálů žití, a to si myslím, že je správné - žít, čemu věřím - akorát ti nejpoctivější, nejčistší a nejpravdivější bytosti zažívají čím dál více nárazy na "realitu" (rozuměj finance). Když už i Igor... naskýtá se otázka, jestli jsme zkoušeni z důvěry, že Univerzum tímto uskutečňuje plán transformace všeho, nebo prostě něco nechceme vidět. Moje nitro ale křičí "Anamel, neustupuj od věcí, kterým věříš." Pracuji každý den a jsem v důvěře, že se nějaká cesta otevře. A cítím, že je to z mé podstaty, ne z ega či nějakých programů. Je to má nejniternější víra... a víra hory přenáší... Každopádně si neodpustím udělat si z nás všech srandu, abych to trochu odlehčila: Totiž mne napadá, že jestli se v nás všech a následně v hmotě rychle něco nezmění, tak všichni Světlonoši brzo chcípneme hlady... a po nás potopa... 14:41, přeji krásnou sobotu... s Láskou An.
Anamel: odkaz » "Pokud jsme výtvorem kosmu, znamená to, že kosmos skrze nás mluví." Naše myšlenky a činy nám nepatří, otevřeme-li se pokorně však tomuto přijímání, bude nám "patřit" celý svět...
Anamel: K Atlasu mraků: Já vnímám poselství toho filmu tak, že linie se propojují a vše přítomné směřuje k budoucímu, tedy i "chyby" - projevím-li v jedné chvíli slabost, může mi to zachránit/změnit život a já posilněn a poučen naplním později i díky tomu svůj osud. Že tvoříme vzájemné vztahy, aby v budoucím čase už jsme nemuseli složitě otevírat srdce jeden druhému, protože tam bude jasný pocit "já už tě znám a miluji tě" a až bude potřeba ve vteřině Rozhodnutí pocítit tuto důvěru - bude tam.
Anamel: "Všechny hranice jsou jenom předsudky, čekající na zboření." Atlas mraků, "Existují filmy, a pak je Atlas mraků." Germain Lussier, Na Uloz.to odkaz »
Anamel: Inspirace pro ty, kteří vlastní nějaký nevyužitý volně přístupný prostor - odkaz »
Anamel: Dnes zabrousím trochu do "vědy", abychom nakrmili levou hemisféru. Našla jsem vysvětlení pro veškeré duchovno . Odpovědí na základní otázku života je samozřejmě nechvalně známé číslo "42", ale k tomu chybí jakákoliv logická argumentace, tedy článek je sice o tom, proč tolik lidí brání systém, který je ničí, ale teorie je aplikovatelná i na toto :) "Psychologická teorie zvaná kognitivní disonance říká, jestliže máme v hlavě dvě protichůdné myšlenky, které se vzájemně vylučují, není nám dobře. A budeme se proto snažit, aby se nám udělalo lépe. Uděláme možné a nemožné, abychom se svého nepříjemného pocitu zbavili, takže změníme své postoje, prožívání i chování tak, abychom se dostali – bez ohledu na skutečnost – do rovnováhy, chcete-li do harmonie sami se sebou. Proto na lidi čemukoli hluboce věřící neplatí jakkoli racionální argumentace. - Paradoxní, ale dokonale funkční." (František Koukolík) Pan Koukolík ani samotná disonance ale netuší, že změníme-li své prožívání, měníme tím skutečnost... Tedy každý duchovní koncept "reality", který je navržen a prožíván, se stává skutečností. A každý vylaďujeme své koncepty do té doby, dokud nám v nich není dobře,... Dobrou noc, přátelé, doufám, že Vám text nezavařil příliš mozek, je potřeba ho občas trochu zaktivizovat. odkaz »
Anamel: "Nejtěžší je skrývat malá tajemství, ta velká jsou skryta tím, že jim lidstvo nevěří." - David Rockefeller
Anamel: A pravda nás osvobodí... když už není nic, co bychom museli skrývat před druhými.
Anamel: Hnízdil nazval Pozitivní evoluci Pozitivní egolucí, tak nějak to také vidím. Dnes už není problém rozpoznat motivaci ega od motivace dobrého srdce. Hurááá...
Anamel: Pravda o očkování? Jsme si skutečně jisti, jaké látky, aplikujeme našim milovaným dětem do těl ?? Jsme si jisti, jaké "dárečky" jim do života přinášíme ?
Anamel: 29. 12. 6:49: To netrvalo dlouho - maminka už googluje "šamani Peru".
Anamel: Úplňkový měsíc se nám dnes pěkně ukazuje, dopřejme mozku trochu měsíční záře, ženského principu Božské Matky, oči jsou vstupní branou světelných energií.
Anamel: Čím déle po 21. 12., tím větší Ticho pociťuji. I zaručené "zdroje" mlčí, nejspíš se vzpamatovávají z deziluze, že jsou stále zde. A Anamel zpracovává článek s tématem finance (a to je vážně konec, přátelé -smích-). Můj druhý článek se bude jmenovat Nejím, nehubnu, JSEM - Cesta od zákusků k banánům, aneb málem bretharián, skoro vitarián. Cítím, jak se v mém aurickém poli mele jedna informace o druhou, to bude trochu porod. Cítím se mnohem víc Živá. Pochybnosti jsou, ale aspoň vím, že nejsem robot, nějaký nepovedený vládní projekt. S Láskou k Vám všem zdraví Anamel
Anamel: Moje maminka si právě koupila letenku do Peru, přišla mi do pokoje a říká: "Já mám nějaké pochybnosti..." Když jsem jí řekla, že písnička, která mi právě začala hrát z repráků se jmenuje Plane (letadlo), odběhla, poskakujíc a vykřikujíc: "Jůů, jůůůůů, já už se těšim." (tak se mi zdá, že maminka se stává pravidelným subjektem mého psaní:) - letenka stojí 8 tisíc, více na akcniletenky.com. Když maminka nebude moct letět, tak já mááám stejné jméééno
Anamel: Jste skvělí a já cítím velkou radost a vděčnost, že si dohromady děláme společnost na cestě za Pravdou. Děkuji všem. Bylo toho dnes dost, ale těším se, až odepíšu na Vaše krásné vzkazy a maily. In lak'ech
Anamel: Dneska mi maminka říká - abys věděla, tak já to tvoje sci-fi nepodporuju - já ho JENOM toleruju... tak jsem jí řekla, že jsem o ní ráno napsala, že je osvícená, a byl klid... (ne, ještě jsem jí řekla, že si toho moc vážím, protože opravdu vážím).
Anamel: Přátelé, nakonec jsem vánoční den protančila v rytmu filmových zamilovaných hitů, zatímco moje maminka pečovala o domácnost a říkala - Jen tanči, Jani, jen tanči, já už tak dlouho netančila, a tak jsme tančily spolu... a bylo to krásné...
BlueBoard.cz ShoutBoard