Přidej zprávu »
Mamut: Dnes odpadá ZUMBA - 19.3
Mamut: Velikonoční dárek od Mamut - sleva na permanentky ve dnech 15-18 dubna
Mamut: 11.3. Kruháč lektoruje Martina
Mamut: Všimli jste si, že jsme od března přidali nové lekce? Pátek 9:30 - 11:00 YogAlin a neděle 10:00-11:00 power joga s Ilonkou
Mamut: 9.3. sobota cvičí Martina
Mamut: 8.3. záskok za Lenku ........Danča
Mamut: Jarní cvičící víkend 13.4. - 14.3. Ceny - 2400 Kč pro necvičící, 2950 Kč ve dvojlůžáku, 3300 Kč v jednolůžáku.
Mamut: Jarní cvičící víkend na Valeči s Mamutem! Martina Křelinová a Romana Neureterová Vás zvou na luxusní welness, výborná strava a ubytování. V ceně jsou tři devadesátiminutové lekce YogAlign. Vstup do welness vnitřního i venkovního na dva dny, snídaně + večeře formou fohatého rautu. Ubytování v dvojlůžkovým pokoji. Začínáme v sobotu ve 12.00, končíme v neděli ve 12.00 h. Cvičení, sauny, bazény, relax a cvičení, co víc si přít. Nutná rychlá rezervace do 11.3., platba do 20.3. Valeč doporučujeme, prověřeno již několikrát! Těšíme se na Vás, Mamut!
Mamut: Nová lekce Jógy! Každou neděli od 10-11h s Ilonkou!
Mamut: YogAlign je metoda cvičení vytvořená Michaelle Edwards na ostrově Kauai (Hawaiské souostroví), která je založena na jedinečné metodě dechu a práci s fasciemi. Jako hlavní svalovou skupinu používá musculus iliopsoas, která je označovaná jako druhý mozek těla. ​ Pomocí vhodně zvolených cviků a jedinečné metody dýchání dochází k eliminaci fukčních dysbalancí v držení těla a tím k odstranění bolestí způsobených špatným životním stylem. Nedostatečný pohyb, sedavé zaměstnání, nadbytek stresu, nadměrné zatěžování jedné strany těla, například při tzv. „jednostranných sportech“, může způsobovat funkční nerovnováhu v těle, která vede ke chronickým bolestem. ​ YogAlign ctí přirozené zakřivení páteře a pohyby vycházející z funkční anatomie těla jako celku. V Mamutu každý pátek od 9.30 - 11.00. Platba hotově 280 Kč. Nelze použít permice. Těšíme se na Vás!
BlueBoard.cz ShoutBoard