Přidej zprávu »
Leonyda: Vysvětlení ratingu zde - odkaz »
Leonyda: Upozorňuju všechny čtenáře, že PŘÍPRAVNY, DÍVČÍ VÁLKA a HETACYKLUS je klasifikován 18+, vzhledem k jisté kontroverzi. Pokud se přesto pustíte do čtení, počítejte s tím, že mafián se bude chovat a vyjadřovat, jak mu přísluší.
Annie: Wow, to bys byla moc hodná :D. Můj e-mail je Anna.m869@gmail.com, a moc děkuji :)
Leonyda: Milá Annie, s tou bakalářkou je to trochu složitější. Původně jsem chtěla použít Encyklopedii fantastických světů od D. Pringla, jenže on tam motá dohromady scifi, fantasy, horor, dobrodružný romány a do toho televizní a divadelní tvorbu. Jako přehled toho, co bylo napsáno nadpřirozenýho dobrý, ale mně to přišlo jako jedna velká slátanina. Výsledkem bylo to, že jsem si bakalářku udělala čistě po svém a v literatuře jsem sice tuhle knihu měla uvedenou, ale necitovala jsem z ní. Na obhajobě mi to prošlo pak jenom díky tomu, že jsem řekla, že jsem to zamýšlela udělat jako příručku pro ty, kdo s žánrem začínají, protože takhle jsem tam vlastně nic odbornýho neměla. Ale pokud mi na sebe dáš kontakt, můžu ti přeposlat práci od jednoho kamaráda, kde slečna pracovala s se scifi a má tam poměrně dost odborné literatury
Annie: Zdravím, mám jen takový malý, skromný dotaz; pokusím se ho podat co nejstručněji. Na tvém webu jsem si všimla, že za svou bakalářskou práci jsi měla "Poetiku fantasy". Na svou ročníkovou práci na gymnáziu mám velmi, velmi podobné téma, a proto jsem se jen chtěla zeptat, jestli bys byla ochotná napsat mi, jakou literaturu jsi používala? Protože já na to nejsem schopná najít téměř nic a ty jsi se stala mojí poslední naději :D. Samozřejmě, nemusíš odpovídat, jestli ale budeš tak hodná a ochotná, budu ti nastotisíckrát vděčná za tvou výpomoc. (Každopádně, abych nezněla jako úplný "cizinec", četla jsem hodně tvých povídek a tvé fanfiction k Narutovi byly jedny z nejlepších, které jsem četla))
Leonyda: Jo, ten hlavně. Ale tak na rozdíl od svýho mladšího brášky, on to myslí dobře A teda myslím si, že největší potvorák je Arthur, ale to se všechno dozvíš :-D
Fujiwara-chan: Jů...páni to je dobrý! Jak já se vždycky klepu na další část, to je nemožný. Jsem zvědavá, coti potvoráci holkám dál provedou... A Gilbert je děsná potvora...
leonyda: Protože holky se nezdají, no, to poznáte :-D Každá má svý vlastní zbraně ;-)
Fujwara: Haha...jen se boj Lůďo boj...Proč mám dojem že ten bude ještě rád, když mu ten tábor "jenom" zboří...
leonyda: Asi proto, že jsem čekala, že mi to půjde od ruky rychlejš. Chápu, všichni jste nedočkavý, mně to už taky neskutečně sere a na těch webkách dělám každej den, jenomže to musím střídat s prací do školy. Vím, že je to blbá výmluva, ale udělám to teď tak, že sekce, který už jsou hotový, už zveřejnim a na těch dalších budu dělat, dokud hotový nebudou, aby bylo vidět, že tady na tom webu aspoň něco funguje, to tak bude nejlepší.
Santinan: Já už přes půl roku čekám až to tu bude funkční.. Jinak školu chápu, ale když máš čas na psaní, tak bys jendou místo písání mohla dělat webky, ať už to je hotové.. ;) Btw. proč jsi nenechala funkční ty starý stránky, než tyhle doděláš..?
leonyda: Santísku, je to v háji s časem, ta škola mi dává šíleně zabrat, takže se to snažím postupně dávat dohromady, každej den na tom dělám.
Santinan: Lei, kdy už to tu bude konečně plně funkčí..? Člověk si tu nic ani kloudně nepřečte...
Leonyda: Inspirace z toho, jak každá země měla nějakou tu občanskou válku a rozrůznily se v ní názory Jsem moc ráda, že se ti to líbí
Fujiwara-chan: Jo, há věděla, že jakmile to budeš psát ty, tak to bude něco úžasnýho. Ten nápad s těma sestřičkama...Inspirace Humon, nebo z vlastní hlavy?
BlueBoard.cz ShoutBoard