Přidej zprávu »
admin: Plus500 je opět stabilizován a ukázalo, že broker je kvalitní. Osobně aktuálně shortuji (spekulace na pokles) ropu a věřím, že to pár dní vydrží.
admin: Tento měsíc byl poněkud chudší, osobně jsem spekuloval na pokles dolaru a to se moc nedělo. Čili jsem zkončil asi podruhé v mínusu. :-( Snad teď bude lepší období, Vánoce se již blíží. Vše co sem jinde vydělal sem takto krásně pohřbil.
admin: Před týdnem jsem radil člověku ja vybrat 1500,- z odkaz » A dnes má již peníze na účtě a nestálo ho to ani korun, jen strávil pár hodin u PC.
admin: Zacina nam novy mesic, snad se trhy trochu umoudri, posledni mesic nebyl pro mne zrovna idealni, ale tragedie to taky nebyla, taks nad bude ´tedky peknej balik v plusu.
admin: Dorazilo zase pár menších výplat, asi už si budu muset koupit nové PC.
admin: Dnes se nam podarilo zhodnotit vlozene prostredky presne 147%, cili z 18300,- máme nyní 45201,- Dnesek byl opravdu delikátní.
admin: Tak jsem stribro v pondeli prodal, ale aktualne mohu jen litovat, jelikoz stale roste a roste, v patek pekne se trochu zkorigovalo asi znovu naskocim.
admin: Tak investice do stribra se mi zatim opet velmi vyplaci, ovsem ocekavam pondelni pokles, cili pravdepodobne prodam a budu zase cekat na vhodnou dobu.
admin: Ohromne propady stribra diky poklesu Eura a rustu USD, jsou tak trochu nconi mura. Ovsem kdo veri, ze USA bude mit dobre vysledky i v Q1. No ja moc ne a jelikoz Evropa je stale v prd***, tak pokud se vrati par spatnych zprav z US, tak stribro si to namiri k nebi, je jen otazkou zda jeste nebude prudce padat pod 27$. Osobne bych to asi jiz zkusil.
admin: Tento mesic bylo obchodovani trosku slabsi, veril jsem spise ve zhorseni ekonomiky a rustu drahych kovu, to se bohuzel ne zcela stalo a jsem tak slabe pod nakupem, ale ocekavam opet rust, cili tento mesic male ztraty pristi mesic uz budou zisky.
BlueBoard.cz ShoutBoard