Přidej zprávu »
Jarda ze stráže: V jablonci je take lepší zvuk, už ty vejsky nejsou katastrofa :) hraje to parádně :)aspon poslednich par dni ;)
Radio: Na vysilaci v Třebíči jsme dne 29.cervence vrátili opravený procesor po bouřce. Takže na Třebíčské frekvenci je opět kvalitní zvuk
David: v Brtnici na 97,6
Radio: Jsme rádi, že se vám zvukbradia líbí. Nicméně na nasteveni zvuk0veho řetězce natož nastavení procesoru neeahal nikdo minimálně 2 roky. A kde nás posloucháte?
David: Přátelé, všimli jste si, že Hey má konečně výborný zvuk? Dnes v poledne jsem naladil tohle rádio a rozdíl zvuku oproti včerejšku je znatelný. Konečně si někdo pohrál s nastavením modulačního procesoru a opravil to. Za mě naprostá spokojenost.
Jakub Melin - HEY: Zdravím, nevím, čím jsem si vysloužil takové uctívání Nejsem žádný kouzelník, na modulačním procesoru Hey už opravdu není co ladit, a zvuk je na vysílačích v pořádku. MP3 256 kbps a 320 kbps rozeznáte leda na opravdu kvalitní HiFi aparatuře a nahrávce (to pak lze rozeznat i MP3 320 kbps od CD a podobně), u streamu na FM vysílače je to ale minimální, spíše neznatelný rozdíl.
Martin: S dodávkou se leckdy jede i do zahraničí ;) ale třeba na oviradio jsem se dočetl i o těch Budějovicích, Jinak v čechach má nejlepší zvuk color a hey a za nima pak stanice radio united ale jak které, jinak je to hrůza, když to porovnám třeba s Německem nebo Rakouskem. Jen u D1 je škoda, že mezi Brnem a vel.mez je taková "díra" jinak je to paráda, hlavně i na D10 i v té Praze, ale když je ucpaná Praha, jižní spojka atd, tak je co poslouchat ;)
Radio: Neni s cim si hrat. Technologie kterou pouzivame je kvalitni a nastaveni take. Nevim z ceho usuzujete, ze to hraje ve Zline hure nez na jiné kótě. To objíždíte republiku? Z prominutim kvalitu zvuku radia mame stejnou a neni zde co dalšího nastavovat.
Martin: možná až si s tím pohraje Jakub melín tak to bude mít zase krasnej zvuk a nebude to poznat, vždycky ty vysílače vyladil tak parádně, hlavně u coloru to je špica, ale i na hey, dokonce lepší než má konkurence.
Radio: 320 od 256k nelze v kvalite rozeznat.. Je to spis otazka stability streamu. I ten nejspolehlivejsi internet obcas padne.
BlueBoard.cz ShoutBoard