Přidej zprávu »
Anna: Dobrý den, celý den. Mám pro Vás tip, je to unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - skvělé na léto, když je hodinka, dvě času :-) Už od začátku května si takto sama přivydělávám a nemám slov, jak snadné to je.. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Přečtěte si to taky na odkaz »
Výkup nemovitostí: Přímý odkup, výkup nemovitostí odkaz » Vykoupíme byty, domy, pozemky a dáme vám ihned peníze za vaši nemovitost. Zálohu předem nebo rychle půjčíme 100 tis. bez splátek. Zdarma postup na výkup nemovitostí odkaz » výkup bytů a výkup domů za hotové, peníze ihned rychle.
Rychle Peníze za: Odkoupíme vaši nemovitost i zadluženou. Výkup nemovitostí za hotové, až do 80% z ceny! Rychlá pomoc při exekucí a dražeb. Přijedeme, vyplatíme vše vyřídíme! Veškerý právní servis u nás je zdarma. Působíme po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava. Telefoní číslo 775 400 516 odkaz »
Admin: Můžete, k tomu je vlastně přece určena rubrika přihláška, ve které fotečky můžete přidat. oVŠEM K PŘIDÁNÍ MUSÍ BÝT VYUŽÍT JEN FORMULÁŘ. sAMOVOLNĚ JÁ JE PŘIDAT BOUŽEL NEMOHU Z DŮVODU ZMATKU A NEPOŘÁDKU V ADMINISTRACI.
daja: dobrý den. máte krásný webík mohu i já mít na vašem blogu forečky morcat? Jestli ano zdarma si je stáhněte nebo linknete z blogu morcatkoskarek.cz
sajn: Moc hezký stránky. A kouknete se na moje? odkaz »
:): www.photogalery.borec.cz
Upozornění: Dne 15.7. se bude konat výluka v sekci Přihláška a během dne od 01:00 do odvolání nebude možné zasílat obrázek, nebo přidávat inzerát. Omlouváme se vám za způsobené komlikace, způsobené plánovaným výpadkem serveru.
werunka: Hurá :-D
Admin: Tak jo; od 25.6. bude hlasování o nejhezčího koníka
Admin: werunka: pokud do 20.6. příjde ještě aspon jedna fotka nějakého koníka, tak bych byl ochoten po skončení aktualního hlasování hlasování o nejhezčího koníka nasadit Zatím máme jen 7 fotek do hlasování můsím mít fotek 8.
Renata: Je škoda že nejde z jednoho počítače hlasovat vícekrát, ráda bych hlasovala já i sestra, ale takhle to nejde. Ale zase vím že je to nutné kvůli podvádění.
werunka: a kdy se bude soutěžit o nejkrásnějšího koníka???
Admin: Ceny budou, až návštěvnost dosáhne tak 1000lidí za den a nebo, když se najde nějaký sponzor Jinak hlasování tu je pro spetření také proto, aby byli více k opět k vidění i některé další starší fotky v galerii a aby majitelé mazlíčků zjistili, jak si jejich mazlíček stojí na poli konkurentů
evka: jkaej smysl ma vlastně to hlasovani??sou něaky ceny bo je to jen tak?? jinak krasný stránky to sou:-))
Admin: Protože ve starém hlasovacím okně často docházelo k podvodům, zvolili jsme nové hlasovací okno, od jiného provozovatele. Doufám, že tak zmatkům v hlasování zabráníme.
Admin: Ostartována soutěž o nejhezčího králíčka!
Sajn: Supr web
Admin: Křečci už byli vyhlášeni , 20.3. plánujeme odstartovat hlasování o nejhezč. králíčka!
renata: Kdy bude vyhlášení kola o nej křečka?
Admin: Renata : většinou tak do týdne... až ji přidáme, zašleme mail.
BlueBoard.cz ShoutBoard