Přidej zprávu »
Admin: Dobry den, Omlovame se pres zimu se o to moc nedba. Na zacatku sezony bude vse v poradku. Stranky se budou aktualizovat vcetne vysledku. Doporucuji nastivit nas na Facebooku ( v levo dole je odkaz, logo FACEBOOK) Kde se muzete dostat odpovedi na vase otazky. Nebyl jsem v Zelesicich a pokud sem nekdo z hracu ci vedeni nedojde, neda vam odpoved. Na Facebooku je vetsina hracu vcetne kapitana tymu A ktery vam muze odpovedet. Pane RRRR nedostal jsem podmet to tu napsat a urcite se nebudou rusit stranky kvuli tomu ze tu neni napsano o panu Pacandovi, nikdo vas nenuti na nase stranky chodit. Pane Minarik, ano nejaky zmeny v tymu A budou, vse bude zverejneno zacatkem sezony. Preji hezky zbytek dne
Minařík: Můžete napsat zda došlo v přestávce ke změnám v hráčském a realizačním týmu A mužstva .
Rrrrrrr: Škoda, že se tady o to nikdo nestará. Hraje za vás borec, jako je Milan Pacanda a tady o něm ani zmínka. Celkem ostuda tyto stránky, to je raději zrušte.
Fanda: Asi nemohou.
Minařík: Po skvělých výsledcích v předcházejících kolech došlo v Želešicích k debaklu.Můžete napsat důvod tohotoselhání?
777: Chtělo by se tu o to trochu starat...
Admin: Dekujeme opraveno
RH12: V kontaktech má pan Čaňo jako trenér B-mužstva překlep v telefonním čísle, jako předseda má dobré. Volal jsem nějaké staré bábě opravte si to.
Admin: Dobry den, Dekujeme a referaty z utkani jsou na Facebooku, zde se davaji jen aktuani vysledky.
Minařík: Blahopřeji k postupu po 17 letech do OP.Zlepšit by jste měli Vaše stránky ,kterým chybí aktuálnost a také referáty z utkání.
Pepa: Ahoj, ještě nám zbývají poslední vstupenky na beznadějně vyprodaný finálový den Audi Cupu. Hraje Bayern Mnichov, Real Madrid, AC Milán a Tottenham. V 18.15 hod. zápas o 3. místo, ve 20.45 hod. finále! V ceně 2400 Kč je doprava a vstupenka na oba zápasy!!!!!! ODJEZD UŽ VE STŘEDU!!!! Pokud víte o někom, kdo by chtěl jet, tak dejte vědět Nástup možný na trase Bystřice n. P. - Žďár n. S. - D1 (V. Beranov) - Praha. Info na tel. č. 732 920 400
jaaggi: Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu SK Blučina sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje). Kontakt - football.programmes@seznam.cz
Tomáš Čaňo: V 16:00
INKOGNITO: V kolik dnes hraje tým mužstva A proti mužstvu B ?
Admin: Ano vim o tom, cekam na dodani z vedeni. Pracuje se na tom :)
Juraj: JSOU TAM ŠPATNÉ KONTAKTY NA TRENÉRY A MÁME UŽ MLADŠÍ ŽÁKY!!!!?
Admin: Dobry den, Trenér : Martin Ďuriš Sestavu vidite v Muzu A, pribyli dva kluci z dorostu - Jelinek a Siller. Pak novy je tu Gruna.
jochman: kdo odešel a přišel do Amužstva, které hraje zatím překvapívě dobřea kdo je trénuje děkuji
Zajko: Zdarec. Chtělo by to trochu aktualizace!!!
Admin: Fotky budou pridany az je dostanu od vedeni klubu.
Minařík: kdy budou v sekci historie klubu již delší dobu avízované fotky ?
Admin: Prozatim trener Mužstva A je Tomáš Čaňo a Libor Pařízek
Minařík: Kdo je trenérem A mužstva SK Blučina?
Ladislav: odkaz »
černý: děkuji za sekci historie
BlueBoard.cz ShoutBoard