Přidej zprávu »
starostka: Ještě doplnění - tam, kde došlo k výměně vodoměrů, také nahlásit konečný stav původního voměru, nejlépe doložit kopií montážního listu. Zaslat např. paní Řípové ripova@stavokomplet.cz
starostka: Připomínáme odběratelům, jejichž nemovitost je výhradně napojena na veřejný vodovod, že mohou na Stavokomplet spol. s r.o. nahlásit aktuální samoodečet vodoměru pro fakturaci stočného. 326 906 087-8, l. 43
starostka: Zdravotní středisko Všetaty oznamuje, že v týdnu jarních prázdnin - od 19.2. - 23.2. má ordinace dovolenou. V akutních případech zastupuje v Po, St, Čt, a Pá Lhota, v Út Chrást.
starostka: Firma Stavokomplet HLEDÁ člověka, který by měl zájem a byl schopný provádět obsluhu ČOV Dřísy, zatím 2x v týdnu zajišťoval odvodnění kalů na ČOV. Zároveň s tím, že by se zaučil i jako obsluha a po připravované intenzifikaci ČOV (možná i dříve), kdy bude nutné zajistit obsluhu na plný úvazek, by mohl na tuto pozici přejít případně zaskakovat za obsluhu v době dovolených. Optimální by byl nějaký aktivní mladší důchodce, apod. Činnost není fyziky náročná. V případě konkrétních dotazů na činnost obsluhy kontaktujte p. starostku Štyksovou 606 357 436.
starostka: Nové ordinační hodiny ZDRAVOTNÍHO STŘEDISKA Všetaty: Po - 7-11, Út - pouze sestra 7-11, St - 7-12, Čt - pouze sestra 7-10, Pá - 13-16. Ordinuje pan doktor Baran.
starostka: MUDr. Hrdličková oznamuje, že neordinuje tento týden v ÚTERÝ 19.12. (zastupuje Lhota), ČTVRTEK a PÁTEK 21. a 22.12. (zástupuje Chrást). V týdnu mezi svátky ordinace běží normálně.
starostka: Svoz velkoobjemového odpadu proběhne o víkendu 3.-5.11. u rybníka. Starý nábytek, koberce, lina, autoskla, zrcadla, matrace, umyvadla, drátěná skla, plastový nábytek, ...
starostka: Svoz nebezpečného odpadu se bude konat v sobotu 11.11.2017 od 8-8:30 u rybníka (autobaterie, vyjeté oleje a filtry, barva laky, kyseliny, pesticidy, spreje, léky.