Reklama na BlueBoard.cz

Na BlueBoard.cz můžete inzerovat. Vaše reklama se pak bude zobrazovat přímo zde v hlavičce a také v návštěvních knihách, kterých je více než 150 000. Potom také ve službě Chatboard.

Platí se za kliknutí, což je velmi výhodné pro vás jako pro inzerenty, protože platíte jen za to, co opravdu dostanete, tedy za příchozího zákazníka.

Formát reklamy

Zobrazujeme moderní textovou reklamu. Lidé ji tolik nepřehlížejí jako bannery. Navíc je hodnotnější v tom, že když na ní někdo klikne, je to víc kvůli tomu, že má o obsah zájem a ne kvůli tomu, že omylem klikl na nějaký obrázek.

Pro inzerenta to znamená, že dostal na své stránky někoho, kdo hned neodejde a třeba u něj něco nakoupí.

Nabízíme moderní reklamu

Snažíme se ubírat směrem všestranné spokojensti. S PPC systémem budete spokojen vy jako inzerent, i návštěvník našeho webu - váš potenciální zákazník . Díky vypínacím reklamám v něm totiž nevzbuzujeme k reklamě (tedy například k vaší nabídce) odpor, ale naopak mu dáváme jasně najevo, že jej chceme jen informovat o něčem novém, co by jej mohlo zajímat.

Jak si reklamu objednat?

Nejdříve se zaregistrujte v systému BlueBoard.cz a pak v uživatelské sekci REKLAMA objednejte požadovanou reklamní kapmaň. Dále se jen řiďte instrukcemi v příchozím e-mailu.

Cena

Cena reklamy na našem serveru je jednotná a činí 1,80 Kč za 1 kliknutí (započítíváme vám max. 1 IP za 24 hodin)

© Blueboard.cz | Kontakty | Podmínky | Zpracování osobních údajů