Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:

Návštěvní knihy končí svoji činnost k 1. 1. 2020. Více zde.

3.4.2013 (18:57) Odpovědět # X
Olga E-mail

Zúzi z CHS Sivoj reaguje E-mail:

26.4.2013 (15:19)X

Dobrý den,

děkujeme a i my přejeme hodně stěstí v chovu a s morčátky. My zaśtiťujeme pouze mimča od našich odchovanců, u kterých mají noví majitelé zájem o odchov malých morčátek nebo pokud bychom rádi využili naše odchovy v chovu (samozřejmě se souhlasem majitelů).

Vámi popisovaná situace je podle mého možná, přesně ja popisujete: mimča dostanou (pokud rodiče splní náležitosti, tedy aspoň 1 z nich je registrován a vy jste registrovaná CHS) PP s vaší hlavičkou a zařadíte si je do vašich vrhů pod písmenko abecedy, které zrovna bude na řadě.

Samičky, které máme zaštítěné pod naši CHS jsou také u svých páníků ve svém domově (všechny jsou v našem okolí, v okolí Brna) a na mimča se jezdíme podívat, pomoct s určením pohlaví i nafotit a pomáháme s prodejem miminek. Pokud jsme samičky registrovali, pak jsou "oficiálně" napsané na nás, tedy majitelem jsme my, byť jsou v jiné rodině a mají svůj domov, je to vždycky na domluvě a férovém jednání z obou stran. Já musím říct a "zaklepat na dřevo", že máme zatím štěstí na super nové páníčky. Přeji hodně zdaru!

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz