Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:

Návštěvní knihy končí svoji činnost k 1. 1. 2020. Více zde.

29.10.2019 (11:41) Odpovědět # X
Příznivec cirkusů

... reaguje:

29.10.2019 (14:43)X

To je jednoduché - každý cirkus dělá, jak chce. Navíc si myslím, že hlavním důvodem je omezený počet členů, takže dámy s koncem hry musí být již v bufetu.

Franta z Třeště reaguje:

29.10.2019 (14:50)X

Já jsem představení cirkusu Bernes navštívil letos v Havlíčkově Brodu a nepamatuji se že by nebylo závěrečné finále.Akorát upustili od toho skvělého hudebního hudebního vystoupení,bylo mi to vysvětleno panem Berouskem a protože jsme přátelé nebudu to tady rozšiřovat.Některé cirkusy i v zahraničí upouštějí závěrečné finále nebo ho pojímají jinak.Před několika roky jsem v Mnichově ve stálém cirkuse Krone viděl jak na závěr byly do manéže nainstalovány dlouhé stoly s bílými ubrusy a řady židlí.Se všech stran se do manéže začali trousit nejen artisté ale taky pomocný technický personál a muzikanti.Všichni se dali do jídla které jim servíroval kuchař a to byl konec představení.

... reaguje:

29.10.2019 (16:40)X

Pane Franto, nejsem si jistý, co chcete říci tou hostinou po skončení hry, ale to není podstatné.

V případě Bernesu a vypustění hudební klauniády (Ano! Krásné!) se domnívám, že je tak učiněno zejména ze zdravotních důvodů... Také pan L.B.starší již bílého klauna nedělá... A pak! V naší zemi zrovna tento styl klauniády není příliš oblíbený, nepochopený. I jiné špičky v Evropě ubírají na délce trvání klauniád, mění... Protože divák není schopen sledovat jako dříve, mění se i chuť publika.

Franta z Třeště reaguje:

29.10.2019 (19:45)X

Já sám si nejsem jistý co s tou hostinou v cirkuse Krone sledovali, neumím tak dobře německy.Vím jen že moderátor říkal něco v tom smyslu, končíme běžte domů teď se musíme najíst.Zase někdy na shledanou v cirkuse.Při mých dalších návštěvách cirkusu Krone po celém Německu jsem viděl již klasický nástup všech účinkujících spojený s autogramiádou.

Odpovídáte X

Zpět do knihy