Nápověda pro psaní příspěvků.

Smazání příspěvku

Jako autor příspěvku si můžete nechat poslat odkaz pro smazání příspěvku na svůj email (pokud jste ho uvedli)

Jako správce knihy můžete smazat příspěvek zadání loginu a hesla do BlueBoard.cz

Login:
Heslo:
9.3.2012 (16:04) Odpovědět # X
Baribal

M reaguje:

9.3.2012 (18:24)X

to určitě - ve fullHD to praská. Celkově - zvuk v sále byl 100x lepší /tam to znělo všem super/ jak zvuk televizní....

baribal reaguje:

9.3.2012 (21:15)X

Hm, to je pro mě zajímavá informace, myslel jsem si, že právě ten špatný zvuk G. hodně uškodil ..... no nic třeba to jindy vyjde.

Ozzák reaguje E-mail:

10.3.2012 (00:28)X

Trochu pomohlo zesílit zvuk, ale i tak to ve mne vyvolalo vzpomínky na Coolfest. Gabča tradičně fantastická a k tomo skvělý Meryland. No snad to vyjde příště. U obyčejných lidí to Gabča stejně vyhrála. Zpívá hudbu svého srdce, má skvělou kapelu a zástupy fanoušků. Co víc si přát?

Robin Sherwood reaguje:

10.3.2012 (21:23)X

Dosť dobré vystúpenie

Dve veci mi tam ale vadili:

- keď Gabika spievala "vstříc", tak to spieva príliš krátku dobu. Ak by to "íííííí" potiahla dlhšie (tak ako je na CD), vyznelo by to lepšie.

- keď spievala "říct", prechádzala hlasom do piána, preto to trochu zanikalo v hudobnom podklade. Lepšie by bolo, keby to spievala s rovnakou intenzitou ako celý refrén.

A ešte otázka: Rýchlejšie tempo skladby bolo zvolené zámerne?

M reaguje:

10.3.2012 (21:38)X

Díky! Ano, na live vystoupení jsme zvolili záměrně poněkud /asi o 6 bm/ rychlejší tempo.

Celkový mix v sále a pak v TV byl rozdílný....Tu skladbu zpívat v češtině není vůbec nic jednoduchého :-) . Jinak se připrav na to , že na živo to bude pokaždé znít trošku jinak / v tom je to zajímavé/ ,protože jsme tam nehráli s podkladem , jako třeba Kabát a další...ahoj

Jai Kudo reaguje:

10.3.2012 (22:30)X

jo, asi všichni, kdo to znají, si toho všimli. Ale já jsem předpokládal, že to tak má asi být, znělo to tak trochu rockověji....Jinak na "živák" to bylo hodně dobrý vystoupení, myslím, že málokdo z posluchačů si dokázal uvědomit, jak je těžký tohle zahrát a zpívat živě... (ti co to vyhráli vám nesahají po kotníky...a akademici už vůbec ne )

Ozzák reaguje E-mail:

11.3.2012 (17:33)X

Jen dobře že to neznělo jako na CD, alespon každý slyšel že to je fakt live. Bohužel akademici by to nepoznali stejně. Tak at si užijí svoji blbost!

Odpovídáte X

Zpět do knihy

Kniha od BlueBoard.cz